Opinie o OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

malutki

co do @ to owszem ,kiedyś fajnie się tam pracowało- była fajna atmosfera i klimat a swoje wiadomo trzeba było dobrze wykonać bo po to się chodzi do pracy. Żeby dobrze pracować ,szybko i rzetelnie to w zakładzie pracy musi być dobra atmosfera. Od jakiegoś czasu gdy zaczęli zwalniać się stali pracownicy którzy bardzo długo tam pracowali ale już tego wszystkiego mieli dość (kierowników i dyrekcji) to Azymut stał się jednym z najgorszych pracodawców w strykowie. W porównaniu do innych magazynów to bardzo mało płacą, wymagania mają z kosmosu, NIE WIADOMO O KTÓREJ GODZINIE WYJDZIESZ - oczywiście kierownicy nie kwapią się o poinformowaniu pracowników o zakończeniu zmiany. (jak już zgasną światła na platformie tzn.że czas udać się do wyjścia) Najlepszy jest Pan kierownik Pielaci..... który tylko i wyłącznie wysługuje się brygadzistami a sam no cóż........ a i jego pupil Bar... Jabło.... który nie nadawał się na żaden dział i w końcu trafił na zasób gdzie siedzi tylko przy kompie i sprawdza wyniki meczów, a sam nic nie robi i co godzina zapitala do kierownika Pielac.... i skarży na wszystkich. W sumie się dobrali do siebie- nic nie robić tylko obrabiać innym (usunięte przez administratora) nie polecam tego zakładu pracy.

Sprawiedliwy

I jeszcze jedno moze ze jestes z Klubu Dyskusyjnego ktory prężnie dziala na terenie magazynu ktos Ci zwrocil uwage ze za duzo kawy pijesz i zabolalo.haha

UnoDuo

Nie przedłużyli mi umowy o prace z końcem roku(umowa o prace) i dzwonili do mnie 2 tygodnie po nowym roku czy nie chce wrócić Nie polecam

normalny
@UnoDuo

ty nie wróciłeś , a są tacy co wrócili za 14 brutto na umowę zlecenie(nie mają szacunku do siebie) , teraz szukają kolejnych chętnych do pracy ale raczej nikt nie przyjdzie chyba że tania ukraińska siła robocza

@normalny

są to osoby które wracają do azymutu bo nigdzie indziej ich nie chcą

nie ukrainiec

omijać azymut szerokim łukiem, no chyba że dasz radę zdobyc ukrainski paszport, wtedy będziesz mógł sie obijac do woli i jeszcze ci za to zapłacą.

Magazynier

całkiem miło, pytania ogólne, mogłem opowiedzieć o doświadczeniu

co robiłem w poprzednich pracach, dlaczego szukam nowej pracy (szukałem czegoś nowego)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Zimno na magazynie temp 11 do 12 stopni cięcia oszczędności na wszystkim Ukraina lepiej traktowana niż start pracownik z doświadczeniem ludzie którzy pracują tu po 8-10 lat odchodzą poprostu zakład zszedł na psy żal.pl

pracownik33

w sprawie temperatury to poproś o pomoc bardzo "aktywne " Związki Zawodowe działające w @ na pewno ci pomogą , nowym władzą fikcyjnego Związku tak leży Twoje dobro , że ich natychmiastowa interwencja przyniesie same pozytywne korzyści , niedługo wiosna więc będzie cieplej i już nie będziesz marzł na magazynie

Hehehe

Buła to ciota hehehe

Bartek

Jak jest w firmie tak bardzo źle to po co tam jeszcze pracujecie? Obrażanie ludzi z Ukrainy przełóżcie na obrażanie Polaków w Anglii!!!

@Bartek

bo przez nich mniej zarabiamy , zatrudniają ich tylko po to aby mniej Polakom płacić , najchętniej by wyrzucili wszystkich Polaków i zatrudnili Ukrainę tylko bariera językowa im na to nie pozwala

Myszka

Zero szacunku dla pracownika. Nie polecam.

tumyza

Zatrudnili z 20-30 ukraińców, robią po 12h i po takiej samej stawce jak Polacy. Z czego ukraińcom nie powiedzą, że nic nie robią, a Polakowi już tak. W sezonie co roku robi się sam problem. Mianowicie wchodzi sezon zaczynają się nadgodziny. Zamiast 8h (15-23) robi się po 10,5h z czego umowa zlecenie to robi po stawce i wielki problem jak ktoś chce wyjść po 8h. ( Umowa zlecenie nie musi siedzieć wiecej niż 8h) Dużo chodzenia, bardzo dużo. Podczas zmiany na kompletacji koło 10km jeżeli chce się wyrobić norme, jak nawet nie wiecej niż te 10km. A w regałach na kompletacji jak w więzieniu. Mało miejsca i jak ktoś się mija z 2 osobą to trzeba jak najbliżej regału i czasami bokiem przechodzić... Atmosfera spoko, brygadziści też spoko. Kierownik Andrzej dziwny gość. Czasami zero szacunku dla drugiego człowieka.

@
@tumyza

to nie jest "czasami" on tak ma. zawsze czlowieka jak (usunięte przez administratora) traktowal i traktuje. sam jak smiec wyglada i tez tak sie zzachowuje. nawet jak sie robota skonczyla to musial przetrzymac a i tak za to 10-13min nikomu nie placa a trzeba siedziec a jak nie to na dywanik. hahaha Polakow maja za nic... kiedys byla to naprawde dobra firma, nie bylo takiego cisnienia a robita byla zrobiona teraz im sie w (usunięte przez administratora) poprzewracalo cale szczescie juz tamn nie robie. jak dla mnie smiech, bo nie znaja chyba jak pracuje sie na 3 zmiany.. 2 zmiana do oporu - a 3 po co jest? i tak placa "podwojnie" i 2 i 3 zmianie

Kokoszanel

Ludzie zaczynają odchodzić z tej pseudo firmy , pensje stoją w miejscu , na podwyżki mogą liczyć jedynie nieliczni. Ogólnie ludzi mają tam głęboko w (usunięte przez administratora)...e. Na tą chwilę pracuje tam ok 60 Ukrainców, zobaczyć Polaka na platformie graniczy z cudem haha. Nie polecam

hahaha

Ludzie z azymutu w strykowie może zacznijmy wychodzić normalnie z pracy na popołudniowej zmianie czyli 23:00 .Cały tydzień do 1:30 to już przesada.Może w końcu zaczną traktować nas jak ludzi a nie jak śmieci.Kiedy dostaniemy jakieś normalne autobusy ?w jednym śmierdzi w drugim jak pada to z sufitu leci woda a trzeci najlepszy klimatyzacji latem nie ma zimą natomiast jest cieplej na zewnątrz niż w środku .Co jest grane !!!!

Pracowałem 4 lata temu
@hahaha

Praca w azymucie jest dobra na zrzucenie kilogramów. Pracowałem tam 4 lata temu i również na drugiej zmianie siedziało sie do 1 nieraz do 2. Robi się rynek pracownika. Warto poszukać czegoś innego.

DamianZGR

teraz są przyjęcia,także jeżeli ktoś jest zainteresowany to zapraszam Wykopmy ukraińców z magazynu !!

Miasto

Serial brazylijski i " Moda na sukces " w jednym, romanse i wieczne coś... Praca jak praca da się przeżyć i przyzwyczaić. Dużo chodzenia i niby normy do wyrobienia, ale sciemniac można bardzo. Ludzie i atmosfera mega zła!! Brygadzisci hmm zależy jak leży haha... Marcin wiecznie zadowolony, Emil wiecznie (usunięte przez administratora) Michał ymmm internet, a Paulina... ona jest najgorsza. W głowie zero, merda tylko pupa z koleżankami, praca drugorzędna. Kawka i śmiechy z koleżankami, w głowach towarzystwa wzajemnej adoracji jest nic. Nie polecam!!!! Kierownictwo wszystko ma gdzieś.

Andżelika

było 30 Ukraińców jest z 20 bo liczyłam z listy więc @mrówka osoba która napisała na górze wie co pisze LICZYŁAM NA WŁASNE OCZY ;) wstyd Azymut nie dbać o rodaków kiedy przychodzą i pytają o pracę

Monia

Azymut to bród smród i ubóstwo ;) tyle w temacie nie polecam tam pracy w tym syfie i sprzęt z czasów średniowiecza

Mrowka

Czytam te wasze wypociny i nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Kurczę ludzie i co wam chodzi z tą normą idzie zrobić to minimum 450 z palcem w ... każdy wie o co mi chodzi. Co Ty człowieku pieprzysz napewno nie bylo 30 Ukraińców chyba że widzisz podwójnie

EX PR. ŚWIĄTECZNY
@Mrowka

mam gdzieś fotkę z tej listy "wykonania normy" tyle że mało co widać bo na wydruk dla pracowników w kolorze można pomarzyć (jest rok 2017) więc wszyscy poniżej są na czarno i nie widać. Szkoda że nie można zamieścić, przy okazji można by pokazać czystość tej luksusowej pracy na magazynie. Dokładnie tak jak poniżej napisano... WSTYD. Czerpiecie kasę ze sprzedaży do polaków, a polaków nie zatrudniacie, to może tam na Ukrainie posprzedawajcie skoro są tacy "lepsi" od nas. Łodzian.

EX Pracownik świąteczny

Jaki jesteś Azymucie? - pracowałem tam w ostatnim kwartale 2016 Koniec roku, praca sezonowa i było wiadomo że nas z okazji Bożego Narodzenia zwolnią. Pracowałem na magazynie pod opieką Kierownika Andrzeja, Pauliny i Michała. 1. Miejsce pracy - duży magazyn, z 3 piętrową andresolą, praca polega na rozkładaniu dostaw książek i kompletowaniu zamówień. Jeździ się wózkiem między regałami. Jak ktoś ma problemy z kręgosłupem niech sobie daruje bo nie wytrzyma. Średni przebieg tj. ok. 12 km na zmianę pokonanego dystansu, tak pokazywała mi opaska. 2. Kierownictwo - Kier. Andrzej nie mogę złego słowa powiedzieć bo... tylko na dzień dobry i do widzenia. Ulubione zajęcie na koniec zmiany w piątek wezwanko na skanerze do niego i wywalanie z roboty, tak dla sportu musi sobie kogoś wywalić, średnio 2 - 3 osoby. Paulina dla mnie miła i uczynna osoba, przeszkoliła, nie wchodziłem z nią w ploty bo czasu nie było. Michał też w miarę ok, choć ma swoje "napady hormonalno alkoholowe" i jest opryskliwy. 3. Magiczny sprzęt - skaner, jak zaczynasz pracę rano nie czekać do startu godziny 6 lub 5 tylko jak najszybciej znaleźć sprzęt dobrze działający inaczej.... można dostać szału i wpływa to na "wyniki i normy" 4. Wyniki czyli normy i tablica "śmiechu". Norma 500 przy rozkładaniu i kompletowaniu jest NIEREALNA. Nie próbujcie nawet bo szkoda zdrowia. Max przy w/w czynnościach i szybkiej pracy tj. 270 - 320. Osoby które mają powyżej 400 to są osoby zatrudnione bezpośrednio przez Azymut pracujące na sorterach i innych stanowiskach gdzie te pkt. nabijane są inaczej. Efekt cała kadra zaznaczona jest na czarno jako do zwolnienia za brak wyrabiana normy. Na początku wszyscy się przejmują, później zastanawiają, na koniec śmieją i nie patrzą na coś co jest zwyczajną kpiną. Faktem jest to że osoby które robią poniżej 200, są wyrzucani ale przeważnie były to osoby które więcej stukały w telefonie niż pracowały. Pracując dobrze i robiąc te 280 normy (czyli ponad połowa) pracujesz. 5. Przerwa dostajesz 30 min, jak przekroczysz następnego dnia potrącenie z następnych przerw. Lipa totalna, w większości firmy jest 30 min ale dodatkowe 20 min na 2 kawy. Tutaj bardzo restrykcyjne 6. Zaplecze - stołówka czysta, szatnie ok ale nie ogrzane zimą szybkie przebieranie, autobus ok. Podsumowanie - zarobki ja wyciągałem w nadgodzinami czyli (zmiana popołudniowa dwa tygodnie w m-cu po ok. 12 godzin) max 2 300 zł na rękę. Atmosfera ok, ludzie spoko (inni pracownicy). Z kim chcesz gadasz, z kim nie (nie musisz). Wariant Ukraiński wkroczył pod koniec listopada, i zatrudnili chyba ze 30 osób. Pewnie taniej. I wyjdzie Wam to drogi Azymucie (usunięte przez administratora) bo zniesione zostały wizy dla Ukraińców od UE, więc szybko się zawiną z tego eldorado wyzysku ich na stawkach. I dobrze chytry traci podwójnie. Na koniec, sprawdzanie normy, zwalnianie przez Kier. Andrzeja i inne "historie" o których niestety słyszałem ale..... Powiem tak takiego brudu i syfu jaki tam jest na magazynie nie widziałem nigdzie a pracowałem już na kilka magazynach. Idąc tam do pracy kupcie sobie robocze ciuchy które są spisane na straty ze względu na brud. Tak Panie Andrzeju Kierowniku - wstyd jak można odpowiadać za taki syf w magazynie z...... książkami, a jest jak na składzie budowlanym. Gdyby dostawcy zobaczyli w jakim stanie czystości odbywa się ta usługa logistyczna szybko by renegocjowali warunki współpracy z Azymutem. Zamiast co drugi piątek robić połajanki i zwalniać lepiej wziąć pronto i przetrzeć jedną półkę na tzw. T01 - T05. Blisko Pana. Na koniec - to że zostaniemy zwolnieni na koniec sezonu wszyscy wiedzieli, myślę że nic by się nie stało jakby każdy dostał 100 zł bonu świątecznego, pracownicy Azymut mieli dodatki od 400 zł w górę. Dla agencyjnych nic tylko kop w d..... i zapewnienie że w marcu się odezwiemy, gdy było wiadomo że koledzy z Ukrainy będą dominować. Życzę wszystkim powodzenia podejmując pracę w Azymucie, na drugim magazynie nie pracowałem.

Bez kometarza

Widocznie się nie nadajesz do tej pracy.Jakoś najlepszych zleceniowcow zostawili z końcem roku a już teraz dostali umowy co do normy i premii to jak sie wysilisz troche to premie zrobisz w 5 dni pracując po 8 godzin . Tu trzeba pracować a nie udawać i chodzić za Marcinem jak przedszkolak i mu dupe zawracać. Teraz nawiązuje do osoby która się tu wymadrza a została wyj.... bo nawet do zamiatanie cie nie chcieli i nic Ci nie da jak bedziesz przychodził co tydzień się pytać bo Cię nie chca !

max

W chwili obecnej jest tam chyba z 20 ukrainców więc do póki są oni nie ma szans na zatrudnienie dla naszych ... @ to była KIEDYŚ DOBRA FIRMA teraz jest taka jak większość nie wspominam o sprzęcie na magazynie bo bez komentarza

Weronika

ZATRUDNIAJĄ UKRAINĘ BO TO TANIA SIŁA ROBOCZA 12 godzin robią za mniejszą stawkę więc logiczne że przeszli na Ukrainę a do pana wyżej niejakiego SZARAKA widać , że jesteś albo lizusem albo z biura prawda jest taka że dużo osób jest chętnych do pracy w @ więc nie siej propagandy ... poza tym z tego co słyszę to normy w Azymucie sa nie sprawiedliwe ukraina robi 12h a polacy 8h a norma jest ta sama przez co ukraina robi premię gdzie tu logika ?

Szarak
@Weronika

Do weronika. Słuchaj nie jestem ani lizusem ani pracownikiem z biura widze Co się dzieje i wiem jak jest byl moment taki w azymucie ze chętnych do pracy nie bylo przez dlugi czas na bramie wjazdowej wisiało ogłoszenie ze azymut szuka pracowników i wiesz co było cisza . Jeszcze jedno pytanie pracowałaś wogole w azymucie i jak długo ?

szybki i wściekły
@Szarak

a co to wg ciebie oznacza , że Polakom się nie chce pracować ? piszesz o banerze który wisiał na płocie taki baner tez wisi co najmniej w kilku magazynach na terenie Strykowa po prostu w pewnym momencie zaczęło brakować ludzi do pracy w magazynach i ludzie wybierali sobie te lepsze oferty pracy widocznie oferta pracy w Azymucie nie była zadowalająca dlatego wybierali inne lepiej płatne magazyny zapytałeś się osoby o nicku Weronika czy pracowała w Azymucie , ale czytając twoje wypociny zastanawiam się czy ty w tej firmie pracowałeś a jeśli tak to bardzo dawno temu piszesz o pracy po 10 h w trakcie popołudniowej zmiany to było dawno kiedy pracowało się max 10 h na popołudniówce w sezonie zdarzało się często 11 lub 12 h to wg ciebie powinno się pracować po 16 h dziennie ?

Szarak
@szybki i wściekły

Jak dawno jeszcze w grudniu pracowaliśmy po tyle godzin bo nie bylo opcji wyjścia po 8 godzinach. Ale wy wiecie swoje a ja wiem swoje i niech tak zostanie. A i jeszcze jedno dla Twojej wiadomości pracuje cały czas.

Zostaw merytoryczną opinię o OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.8/5 Na podstawie 96 ocen.

OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ