Opinie o OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Dariusz

@Akwarium, co ma na celu Twój komentarz? Nie rozumiem jego sensu. Czy ktoś z Was pracuje obecnie w Azymut w Strykowie? Co jeszcze możecie dodać na temat tego pracodawcy? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Akwarium

B J wilk z haha raczej kojot ???? (usunięte przez administratora) i tyle z ciebue6

skdjuroe

niby polacy tak narzekają na warunki w @ a chodzic po platformie i robic sobie selfie to mają czas.a niskie pensje maja osoby które nie potrafia donosić i się podliżywać .ogólnie nie polecam tej firmy.zarząd patrzy tylko jak wykorzystać pracownika i twierdzi że i tak osoby pracujące tam mają za duze wypłaty.

Anielka

Od Rotacji proszę z dala ponieważ pracowałem tam wiele lat i to był jeden z najlepszych działów bo na rotację trafiały osoby które się wykazały na innych działach- więc na rotację trafiały osoby uzdolnione które się wykazały wcześniej lecz zaczęło się tak dziać że rotacja stała się działem odrzutów. Pan szanowny kierownik Pielac..... zaczął przesuwać osoby na rotację takie z którymi nie mógł sobie poradzić na innych działach typu: pan Barto.. Jabłoń... , na żadnym dziale się nie sprawdził to ciach go na rotację- niech się męczy z nim brygadzista. totalna porażka z Pielaci..... jego synalek też chodzi jak by był co najmniej prezesem w tej firmie . wiecznie najmądrzejszy . głowa w górze bo przecież mam Ojca kierownika hehe wszyscy siebie warci. Wszyscy najeżdżają na Andrz... Marcza... bo podobno cha..... i (usunięte przez administratora) ale według mnie to jest prawdziwy kierownik - jak ma coś do kogoś to powie mu to prosto w twarz a nie robi maślanych oczu jak Pielaci.... a zaraz obrabia mu (usunięte przez administratora) Szacunek dla Andrzeja, bo kierownikiem trzeba być a nie udawać. :) pozdro dla Bartus... Jabłoń.... - przestań się drapać po jaj... i podskakiwać jak chodzisz bo dziwnie to wygląda. Chodzenie do Kubusia Ci nic nie da , chyba że jest taki sam jak Ty :)

Antek
@Anielka

Kiedyś tak... Anielka ale nie teraz ten dział to... Źle świadczy to o zakładzie wszystko

@Anielka

Rotacja to fikcja. Pochwal się ile filmów obejrzales w na tym niby super dziale

L
@Anielka

Haha w jednym zdaniu 4 razy użyte słowo rotacja witaj analfabeto.

@kl
@Anielka

kubus musi robic maslane oczy i udawać że wszystko gra poniewaz musi chronic cztery litery swojemu synowi należącemu do mniejszości seksualnej.

Magazynier

całkiem miło, pytania ogólne, mogłem opowiedzieć o doświadczeniu

co robiłem w poprzednich pracach, dlaczego szukam nowej pracy (szukałem czegoś nowego)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Drapiace jajo

Fraszcz

Sam do pracy wróć celu ludzi sprzedałeś a teraz sam na l4 siedzisz i walisz w....

Nie misiek

Pe pe pe perfumki umyj jaja albo do wenyrologa idź może coś złapałes wstyd chodziłes po magazynie chwaląc się pędzą woly i ręką po jajach... A i skarpetki podciągnij sobie wyżej

K

Jabłoński wróć to azymutu to pogadamy. Boisz się teraz. Sprzedałeś kolegów, przepraszam ty ich nigdy nie miałeś. Byłeś i jesteś posmiewiskiem.

Dominik Sz.

Bartoszu, tak dla jasności Ja nie wypisuje nic na GoWorku ponieważ Ci co mnie znają to wiedzą że jak mam coś do kogoś to mówię Mu to prosto w oczy o co Mi chodzi i co oczekuję a jak to nie poskutkuje to dopiero idę dalej, ale co Ty możesz o tym wiedzieć :) przecież lepiej robić zdjęcia i chodzić na skargę, a co do grafiku to może i tam widniałem "czerwona morda" to chyba lepsze niż podskakujący, drapiący się po j......,konfid....... itp itd :) prawda Bartoszu? pozdrawiam Cię serdecznie :) P.S. słyszałem że masz wielką depresję :) ta depresją się chyba wzięła z nadmiaru przyjaciół w @ . he he he

@Dominik Sz.

Znam D. SZ i ma rację. Pracowałem z nim na dziale i wiem jaki jest, bronil swoich podopiecznych,Nie wiem dlaczego Ty Bartek tam się znalazłeś prawdopodobnie dlatego że mieli Cię dość i nie mieli z Tobą co zrobić. Ja jako pracownik rotacji chwale takiego brygadziste. Najlepsza ekipa Tomek R., Dominik R. Karol J. Dawid K. I nasz szef

Kamis

Ja jako również były pracownik działu Rotacja mogę się wypowiedzieć pozytywnie na temat brygadzisty Dominika Sz. zawsze wszystko było robione.. wystarczy że przeszedł i każdy wiedział co ma robić! Jakoś na starej rotacji z Tomkiem R, Dominikiem R, Karolem J, Łukaszem B. nikt nie miał się czego czepiać każdy znał swoje miejsce i wszystko było jak najbardziej w porządku.. ! doszły mnie słuchy że przez Bartosza J się wszystko posypało bo donosił... Szkoda że są tacy ludzie no ale wszedzię się ktoś taki musi trafić... życie... Propsuje i pozdrawiam starą rotację!

Dariusz

A napiszecie jakie są konkretnie te warunki pracy w Azymucie @tuba? @azymut? Bo wiele z was narzeka i pisze, że odchodzi do innych firm ale poza niskimi zarobkami nie podajecie żadnych innych argumentów. Może zapytam czy można tutaj liczyć na jakieś premie? @Buła na forum obowiązuje regulamin i każdy powinien go przestrzegać. Nie możesz zatem nikogo obrażać, bo admin może Twój wpis usunąć.

Żaba
@Dariusz

Premie mozesz wyrobic sobie co tydzien jesli oczywiscie zrobisz norme. Pierwsze 15 osob lapie sie cotydzien. Czym wiecej ogarnietych i chcacych pracowac Polakow pozwoli nam wyeliminować z 15 tych zasranych smierdzacych ukraincow. Ogólnie robota nie jest zla. Co do ludzi na osob trzeba uważać. Czepiaja sie kolegi B.J a sami nie sa lepsi. K...... Ludzie takue rzeczy zalatwia sie oko w oko masz cos do goscia to mu to powiedz a nie piszecie anonimowo. Przedszkolaki.pozdro

Misiek
@Żaba

A jak nazwiesz kolegę B J który biega z telefonem i kręci ludzi co robią w pracy chwilę odpoczniesz wody się napijesz i już jesteś w TV u dyrektora... A.... B J dalej siedzi mecze ogląda wyniki.. Kiero Ku przechodzi i powie mu wyłącz a głupi się cieszy i dalej ogląda.... Podpier.... Kolegę że swojego działu myślał że zostanie BJ brygadzista.... Kolego nie tędy droga.... Chodzisz na mecze masz podobno zasady z ŁKS też kolegów sprzedajesz

rudi 1973
@Dariusz

czytaj ze zrozumieniem, wszystko opisujemy- koledzy i koleżanki. wystarczy przeczytać od początku a wszystko będziesz wiedział o co nam chodzi

Poszkodowany

Są tacy co zdjęcia filmy chodzą i innym robią z ukrycia jak Pan B. z pewnego działu - wysokiego składowania później donosy do kiero bądź dyrekcji kto i jak pracuje a niby taki wporzadku gość zasady ma ha ha ha

Sprawiedliwy
@Poszkodowany

Wiem od osoby "życzliwej" ze pan dyr i pan B ( jesli o tego chodzi) to chłopaki z jednej trybuny moze na meczach sie spotykaja.teraz tylko pytanie czy byl przepływ informacji.z drugiej strony poszkodowany pierwsza zasada w @ Nie ma żadnych zasad.a Ty kolegow szukasz.

Poszkodowany
@Sprawiedliwy

Tu nie ma i nigdy nie było kolegów jak to jeden "życzliwy" łysy opowiadał w szatni nie raz- za skanerem kończą się podobno znajomości.... Podobno Całe szczęście już nie muszę tego słuchać od jakiegoś czasu.... To tu ludzie tworzą klimat

Sprawiedliwy
@Poszkodowany

Ty to jest chyba przez los poszkodowany.co ty mi tu bredzisz o klimacie,do pracy przychodzisz dla pieniedzy.mnie malo obchodzi co kto comnie mysli i czy mnie lubi, wiesz co generuje klimat jak to ujales ? Zarobki na odpowiednim poziomie.a ze a @ sa na dosyc niskim to ludzie z zadrosci sie zachowuj różnie.

ucieszony

On zasady przecież Ma : :) chodzić filmować i się nie bać :) he he

Dariusz

@Żaba, @Misiek, bardzo Was proszę, wypowiadając się na forum, przestrzegajcie zasad obowiązującego tu regulaminu (polecam przeczytać: https://www.gowork.pl/regulamin ). Obrażanie kogokolwiek jest niedopuszczalne. Co możecie powiedzieć na temat pracy w Azymut w Strykowie?

@Dariusz

jeśli chodzi o pracę w Azymucie to słaba płaca 15 zł brutto , musisz dużo chodzić , na wyrobienie premii masz znikome szanse właściwie zerowe, praca na dwie zmiany , w sezonie masz nadgodziny siedzisz sobie w pracy do 2 lub 3 w nocy , na umowę o pracę musisz poczekać klika miesięcy lub w ogóle możesz jej nie dostać , ogólnie jeśli chcesz stracić zdrowie to praca na kompletacji w azymucie Ci to zagwarantuje

Misiek

Konfitura na majówce z zezolem przynajmniej spokój w zakładzie nie biega nikt z aparatem ha ha generalnie nie spać zwiedzać kompletowac pozdro dla tych co zostali

Koń

Mis

Byłapracownica

Najgorsze jest to ze azymut nie wyciąga wniosków dlaczego ludzie uciekają do konkurencji lub innych miejsc pracy... Sprzęt za czasów PRL warunki pracy nie wspomnę.. Umowa zlecenie... W chwili obecnej nowe magazyny oferują o wiele lepsze warunki a ten kto tam nadal pracuje to już chyba z przyzwyczajenia...

@Byłapracownica

Dokładnie ludzie chyba boją się bądź przyzwyczajenie... Szczerze każdy kto opuszcza @ robi to z uśmiechem... Kasa marna warunki... jeszcze gorsze...nie żałuję odejścia ???? piona

Tuba
@Byłapracownica

Ludzie odchodzą, w świat idą fatalne opinie, konkurencja sie wzmocni na byłych pracownikach, a zarząd ne wyciąga żadnych wniosków. Najgorszy pracodawca w regionie. To juz na szczęście nie mój problem.

takaprawda

Arvato przejęło ludzi z Azymutu ci mądrzy szybko odeszli zostali ci co żyją nadzieją że AZYMUT W STRYKOWIE zmieni sie na lepsze .... taka prawda azymut w chwili obecnej jest to jeden z najgorszych magazynów pod względem warunków pracy ( umowa etc) . Słyszałem że Amazon ma powstać w Strykowie to już nwm czy Azymut wytrzyma ...

Ferni
@takaprawda

Potwierdzam niech się ratuje kto może przed sezonem

@Ferni

nie martw się o sezon przyjmą Ukraińców i będzie dobrze , a po drugie zawsze mogą przysłać posiłki z magazynu G bo tam kolesiostwo się często nudzi i myślą o robieniu głupich rzeczy w pracy

Moralo

Jak to Marek mówił jakiś czas temu.. Tylko idiota bądź nygus tu zostanie... Ludzie nie bać się zmiany na lepsze jutro pozdro

Najwiecej ma do powiedzenia gamon ktory zostal usuniety z erroru za wysylanie pustych paczek do klienta.normalnie mega osiagniecie.potem kompletacja same premie ale out.i na koniec el dorado dostawy.problemy z iloscia w koszu standart kosze na wrzutni do ujawnienia nie mowiac juz o dostawach paletowych musi kolezanke prosic bo kilka warstw policzyc to juz czarna magia.dziewczyna z telefonem.Pinokio nastepny wrocil robic kariere w internecie.gdzie te czasy jak zatrudniali normalnych ludzi a nie buractwo.

@1

sumiennym i dobrym pracownikom trzeba dobrze zapłacić a za 14 brutto ciężko będzie takich znaleźć, teraz tych sumiennych pracowników na Ukrainie szukają tylko oni za tę stawkę już też nie chcą pracować , wolą popisać smsy lub postać w regałach

@1

Czy dobrze mysle ze to Pani P......

Aniołeczek
@1

Panie Bartku proszę hamować emocje.. One są tu zbędne gdyż Każdy na swoją opinie pracuje... Mam przyjemność pracować z Panem tyle czasu i sama zauważyłam jakie ma Pan podejscie do pracy. Pozdrawiam

O......

Hahaha opinie o firmie a tu dzieci żale wywalalaj co kogo boli anonimowo. pozdrawiam

@@@@
@O......

W koncua ktos prawde powiedzial problem to prosto w oczy takie rzeczy ale tak to juz jest w sieci kazdy madry i wygadany ale jak przychodzi co do czego nikt nie odwazy sie powiedziec co mysli. Caly @ z drugiej strony ludzie ta sluzy do. Dodawania opini o pracodawcach a ktorego tu szykanujecie nim nie tylko pracownikiem. A i radze wszystkim tym ktorzy ostatnio sie tak aktywnie udzielaja zajmijcie sie (usunięte przez administratora) bo nie by bylo jak ktos zacznie o was pisac

Pozdro

Rotacja to fikcja

Bart.... Jabł.... Ty Ubeku pier... podobno służby bezpieczeństwa pytały się o ciebie.... potrzebują takich jak ty w swoich szeregach

Cafe
@Rotacja to fikcja

ALE rotacje to Ty szanuj

Kawoszka

B. J. KUP coś na pchły bo chodzisz tylko i się drapiesz po kroczu do lekarza idź albo siedzisz na kompie w pracy.. jak mecze?i wyniki Pozdrawiam normalnych

Myszka

A moze to my zbierzmy sie i z pacyfikujmy naszego szanownego kolege B.Jablonskiego. pozdro dla tych Wszystkich normalnych ktorzy tu pracuja????

kawosz :)

Ojjjj Tak "Malutki" masz rację :) Jak osoba która sama tylko gada w regałach lub siedzi przy kompie i sprawdza wyniki łazi do kiero i podpie........, w głowie się nie mieści. Nie wspomnę już o tym że prawdziwy kiero by taką osobę starał się utemperować bo przecież kierownik wie z exeli i skanów kto co robi. W tej firmie naprawdę robi się cyrk na kółkach- nie dziwi mnie to że każdy się zwalnia i ucieka do innych magazynów.Najzabawniejsze jest to : jak stoję na dostawach i widzę jak idzie Bartu...Jabło.... lub jak robi koszowe i podskakuje lub ma tiki nerwowe - to chyba od nar....... w młodości lub teraz, mięśnie wysiadają :):):):)pozdrowienia dla wszystkich z @ ja planuję w przyszłym roku opuścić 12 osobową załogę :) bo ilę można tkwić w jednej firmie :)pozdro Malutki kimkolwiek jesteś

Zostaw merytoryczną opinię o OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.8/5 Na podstawie 96 ocen.

OSDW AZYMUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ