Opinie o BP Tour w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie BP Tour. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie BP Tour o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BP Tour w Lublin

Ciekawski

Nowy kierownik operacyjny wchodzi, jakieś zmiany w firmie się szykują? Czyżby M. Kargul znika?

Szeregowy
@Ciekawski

Kolejne niepotrzebne stanowisko,ale „gwiazdor” YouTube-a mocno wazelinuje i(usunięte przez administratora) do góry każdego kto mu podpadnie

Robi
@Szeregowy

Jakoś jak nagrywał filmiki będąc w GAiT to go nie wyłonili do Nadzoru Ruchu czy na Dyspozytora zajezdni. A jak wrócił z Flixa i przyszedł do BP to zaczął nagrywać "propagandowe" filmiki chwaląc się jaki och i ach jest ten przewoźnik i został Kierownikiem Operacyjnym czyli taki od Nadzoru Ruchu w BP. Oczywiście Brew lubi takich ludzi, więc jest za zadanie zabierać kierowcom i pracownikom Nadzoru premie...w Łodzi podobnie....pracuje Dyspozytor bez prawa jazdy Łukaszek, który wszystkich podpier.....i jest nerwowy, dlatego Brew go docenia. Zawsze jak brałem autobus i był on na zmianie to obserwował i nawet minuta spóźnienia i już notatki

Kierowca BiPi

Oczywiście w firmie niewiele się zmenia....przyszlo dwóch kierowców ze zgierskiego MARKABU i jeszcze szybciej odeszli.....autobusy nie umyte, bo Dyspozytorzy się nie wyrabiają z pracą, myjkowi tak samo.....ciekawe czy 9062 jak pójdzie do Gdyni, to tam go zajeżdżą....odradzam wszystkim....z dwojga złego lepiej iść do MPK niż do DziadToura.

Antek

Skąd podejrzenie, że będą zmiany? Jest dobrze pod każdym względem, może jakieś nowe projekty?

Ciekawe ile pozabiera znowu w Łodzi premii, skoro zawiesił połączenia międzymiastowe i lokalne. Przecież z czegoś trzeba spłacić Skodę Superb i nowa chałupę. A w internecie tak się Piotruś żali....

Bob
@Andrzej

Brewka twierdzi,że wynajmuje Skodę za 2 tys zł/msc ????

Kierowca Autobusu

Nie polecam

Czy ktoś jest normalny w firmie?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Kwiatek

Jak koledzy myślicie....Brewka wypłaci w tym miesiącu kasę na czas?

Deka

Ja zastanawiam się czy ktoś coś zrobi ze zmianami Dyspozytorów w Łodzi?? Pracują 24 h i jak przychodzi się na rano do pracy, często tak jest że przysypiają albo sa ledwo zywi......i tacy ludzie wypuszczają autobusy na miasto....może jak to czyta Pan Brewczak to zmieni im ten system pracy.....

stary

Ile dostaje kierowca na rękę w tej firmie i ile minimalnie godzin musi wypracować? Czy jest problem z wzięciem urlopu/dnia wolnego? W całej Polsce jest ta sama stawka? Interesuje mnie głównie Gdańsk, ale jeśli czyta ktoś z innych stron to niech też pisze jak to wygląda. Zastanawiam się nad aplikowaniem, ale jeśli płacą 21.65/h i to brutto to raczej podziękuję...

@stary

W Łodzi płacą docelowo 20zł/h brutto (przy umowie na okres próbny 17 zł). Do tego dochodzi premia do 720 zł brutto, dodatek za godziny nocne +20% i nadgodziny +100%. Generalnie można pracować nominał, ale trzeba to zgłosić planiście. Dziwna sytuacja, bo z reguły w innych firmach to planista pyta się pracownika, czy chce robić nadgodziny, a tutaj odwrotnie. Jak zostawisz sprawę swojemu biegowi, to będziesz miał 200 h w miesiącu i więcej. Myślę że łatwo sobie z tego wyliczyć, ile można zarobić.

Były kierowca Gdańsk
@stary

Teraz nie dostaniesz tej stawki. Jak tylko zaczął się wirus, brewka zmniejszył stawki do 17 brutto chyba. Robić musisz po 200h za byle co potrącenia. Tak więc piemii 500zl nigdy nie dostaniesz. I jeszcze jeździsz z czerwonymi kontrolkami. Rzucają ciebie po całym Gdańsku. Planowanie w Lublinie. Totalne (usunięte przez administratora) od kiedy Marcinek wprowadza za pozwoleniem Brewki rządy. Odradzam. Chyba, że dopiero się uczysz. Dla mnie to totalne (usunięte przez administratora) teraz.

I co koledzy kierowcy? Ktoś dostał wypłatę ?

Waldek

Tak wszyscy dostali popołudniu

@Adam

W Łodzi nie weszły pieniądze na konta .Czy tak zawsze było w tej firmie ?Czuje ze znów skacze mi ciśnienie i trzeba iść do lekarza po L4 .????

cynek
@Adam

Wiosna, lato, jesień, zima, a wypłaty dalej ni ma :( To jest dla mnie pewna nowość, wcześniej nie zetknąłem się z pracodawcą, który by tak przeciągał.

@cynek

To może w związku z tym, że nie ma do tej pory wypłaty, jutro każdy z Nas weźmie urlop na żądanie i wtedy dopiero zobaczy jak to jest jak się pogrywa z kierowcami.....

Seba
@Kriss

Gdańsk dostał 12 we wtorek popołudniu.

@Seba

Dobrze,ale wysłał do kierowców maila ze 12 będzie pensja a już za chwilę 14.....

Seba
@Kriss

Jutro powinniście mieć, Gdańsk dostał we wtorek tak jak pisał, a czemu wy nie hmm dobre pytanie.

Brewka .

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Bp Tour w Łodzi zapraszam wszystkich Kierowców kategorii D do pracy w naszym Timie .Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w przeciągu 12 miesięcy pracy .Jazda nowoczesnymi autobusami marki Solaris Urbino ,niestety z powodu braku zaplecza warsztatowego poskręcanych czasowo na taśmy ,teteretki oraz druty. Od kandydatów oczekuje braku roszczeniosci co do wypłaty oraz preferowane jest wykształcenie nie pełne podstawowe .Nasze hasło przewodnie to (usunięte przez administratora) .

Żenada

Niepełną :)

Ada
@Kriss

Takie same żale wylewali w sieci swego czasu kierowcy Warbusa. Płakali, pracowali, straszyli L4... niestety tylko w sieci tacy mocni. Co miesiąc było to samo, dostawali jakieś ochłapy z pensji, reszta za tydzień, dwa, miesiąc...Płakali i dalej przychodzili do pracy, zamiast cokolwiek z tym zrobić. Widzę u Was taką samą śpiewkę. Dramat.

@Ada

A może po wypadku w Warszawie ITD się zajmie tym, że kierowcy VW Łodzi z Ukrainy jeżdżą czasem po 20 h albo zjeżdżają w nocy i rano do pracy po 4-5 godzinach przerwy.....

Były kierowca BP Łódź
@Ada

"Dołożymy wszelkich starań, aby jakość świadczonych usług była na jak najwyższym poziomie - zapewnia Marcin Tokarski, kierownik transportu w firmie BP Tour." - śmiech na sali....ta wypowiedź jak i cała firma....mam nadzieję, że po moim zgłoszeniu do ITD, ktoś podjedzie na bazę i sprawdzi jaki jest stan tych autobusów i dlaczego kierowcy pracują po 7-8 dni bez przerwy... cieszę się, że już w tym bałaganie nie jestem

Szarak
@Były kierowca BP Łódź

Po ostatnich wydarzeniach w Warszawie jest duże prawdopodobieństwo, że ITD wpadnie z towarzyską wizytą na zajezdnię. To będzie prawdziwe tornado. Tak na oko to może 1/3 z 15 autobusów nadaje się do eksploatacji, a reszta to jeżdżące trumny. I posypią się kary z dwóch stron. Inspekcja pozabiera dowody rejestracyjne, zasądzi swoją karę, a potem MPK dosoli od siebie za niewykonanie kursów.

Olaf Lublin
@Były kierowca BP Łódź

Tokarski poprzednio pracował w MPK Lublin był dyspozytorem. Jego największym osiągnięciem było nękanie kierowców o byle co karami, aż musiał zwiać do PKS Zielona Góra który wykonywał przewozy w Lublinie. Tam wykazywał się w podobny sposób. Kary i oszczędności na wszystkim. Jak PKS zaczynał padać przyjął się do BP tur i tu jeździł na skoczka w sobotę do Władysławowa. Teraz robi to samo co w poprzednich firmach, jak mniemam.

Były
@Olaf Lublin

Samozwaniec. Tak na niego mówi się w Lublinie był (usunięte przez administratora) na bieżąco nie raz mało w pysk nie dostał i dlatego się bał .U was trochę trudniej bo za daleko jest.

Pasażer Łódź

W Łodzi co i rusz w Solarisach Urbino-18 występują problemy z drzwiami - urywają się prowadnice, drzwi się blokują. Czasami autobus świeci na desce rozdzielczej z czerwonymi lampkami. Dziwne ale kilka razy widziałem jak autobus ruszał z otwartymi drzwiami, czy ktoś z kierowców może wyjaśnić dlaczego tak się dzieje?

@Pasażer Łódź

Jeśli chodzi o ruszanie z otwartymi drzwiami, to pewnie trafiłeś na autobus z uszkodzoną blokadą przystankową. Blokada ta nie pozwala kierowcy ruszyć, dopóki nie zamknie wszystkich drzwi. A jak nie działa, to wystarczy że kierowca się zagapi lub któreś drzwi odbiją przy zamykaniu, i mamy efekt. A co do reszty, to mamy szefa - sknerę, który najwyraźniej chce wycisnąć oddział w Łodzi jak cytrynę, jednocześnie nie ponosząc żadnych kosztów.

Kierowca Polak
@szarak

Będzie rezygnowal z Polaków a zatrudniał więcej Ukraińców, którzy będą jeździli dwie zmiany....mam nadzieję, że ktoś z tym też porządek zrobi

@Kierowca Polak

Takim patologiom to się powinni w pierwszej kolejności przeciwstawiać dyspozytorzy, którzy podpisują się na kartach drogowych, czyli pozwalając wschodniakom jeździć na dwa baty, sami kręcą sobie bat na tyłek. O ile tak się faktycznie dzieje...

Były
@szarak

On tak wyciska każdy oddział i każdego . W Łodzi kierowcy sami naprawiają autobusy za darmo żeby mieć czym pojechać rano ????. A jak coś nie pasuje to dostaniesz kopa nawet jak pracujesz kilka lat. Zero skrupułów.

Janek

Witam, jestem przed podpisaniem umowy z BP tour w Gdańsku. Rozmawiałem z jednym kierowcą, który powiedział że praca 200h w miesiącu to norma. Trochę mnie to przeraża. Czy ktoś mi może napisać jak to jest z tym czasem pracy i ogólnie samą robot w Gdańsku ? Dzięki.

Kierman
@Janek

Odradzam. Pracowałem i ciągle było upierdzielanie premii. W Łodzi chłopakom kroją za 5 minut opóźnienia. Idź do innej firmy tu przyszłości nie ma.

Bogdan Gdańsk
@Janek

Pracowałem w Gdańsku prawie 2 lata. Początkowo nie było tragedii, ale od kiedy nastały rządy Tokara, planowanie w Lublinie to jest teraz bagno. Już nie pracuję tylko z tego powodu. Jeździsz z czerwonymi kontrolkami. A o jakich kolwiek ustaleniach z nimi możesz zapomnieć. Obiecają ci wszystko potem pokażą Ci środkowy palec.

Łodziak
@Bogdan Gdańsk

I tak samo w Łodzi....200 h to norma, niektórzy pracują wszystkie weekendy bo tak od planowania ustawia a kierowcy z Lublina większe przywileje mają. Tokar-ski czy w Łodzi czy w Gdańsku to każdy mówi, że patrzy by każda złotówkę zabrać.

Szaryy

"Bezpieczeństwo pasażerów to jedna z głównych zasad, którą kieruje się BP Tour. Wszystkie busy są wyposażone w systemy hamulcowe z ABS; na bieżąco są przepro− wadzane przeglądy techniczne pojazdów we własnym serwisie; prowadzony jest ścisły nadzór nad przestrzeganiem przepisów do− tyczących czasu pracy kierowców" - fragment artykułu z pewnej gazety, gdzie jest przeprowadzany wywiad z Brewczakiem. Kiedy czytam szczególnie ten fragment, nie mogę przestać się śmiać.... nadzór nad przestrzeganiem czasu pracy kierowców.....już mógł wtedy dodać, że poprzez jeżdżenie na dwie zmiany przez jednego kierowcę....dodatkowo... wszystkie busy są wyposażone a ABS...ale pewnie wszystkie tak jak w Łodzi mają niesprawne i pozaklejane kontrolki. Dobrze,że już nie jestem kierowcą w tym bałaganie i każdemu też odradzam przyjście, chyba że chce ryzykować życie zdrowie pasażerów.

Mariooo

Wczoraj pozabierali znów dowody rejestracyjne a Wielkie Pan z Lublina, przyglądał się jak jego mróweczki pracują za bezcen. Coraz mniej polskich kierowców coraz więcej Ukraińców..... jeszcze kilka dni i też odchodzę....a tak przy okazji może NIK by się zajął Panem Brew i tą całą pseudo firmą....

Pasażer
@Mariooo

Gdzie te dowody pozabierali? Firma operuje w kilku miastach lokalnie a także w przewozach międzymiastowych.

Mariooo
@Pasażer

W Łodzi w komunikacji miejskiej....od dłuższego czasu są regularnie zabierane, bo niektórzy kierowcy dzwonią na służby, ponieważ mają dość jeżdżenia struclami....

Kierman

Koledzy z Łodzi. Brakuje ludzi, zaraz wchodzi Z41...może za to co robią to zbintujemy się i pójdziemy na L4?

żal.pl
@Kierman

to nawet dnia nie mialo prawa wyjechac na ulice tym pomobilisowym zlomo taborem a tymczasem gamoń jeden startuje na nastepny przetarg w nastepnym miescie na KM a ci tu sie nakrecaja ze ITD ze kary ze to ze tamto..niezlą beke musi z was miec..

Arnold

I w Łodzi znowu kolejny autobus zabrany z dowodem.... te autobusy nadają się na złom....mam nadzieję, że i ja dzwoniąc do Inspekcji przyczynie się do tego, żeby ta firma jeszcze szybciej zwinęła się z Łodzi....jeszcze chwila i koniec już współpracy z Nią i radzę też to samo zrobić innym kolegom.... obiecują złote góry a potem szybki spadek na ziemie. I wśród dyspozytorow są też donosiciele na kierowców więc na pewnego pana uważajcie.....

Czy pracodawca BP Tour organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

kierowca

Nie, nawet wymaganych szkoleń bhp przed rozpoczęciem pracy na umowie brak

Kierowca 3-miasto

Firma, która dziala na granicy prawa lub na prawie białorusko-ukarainiskim, bo z tych krajów pracownicy się nie burzą. W lubelskiem może to jest standartem, ale takie funkcjonowanie na rynku trójmiejskim, chyba się musi skończyc klapą. (usunięte przez administratora), a w najlepszym wypadku jak zbedny koszt dzialalności. Jeżeli nie masz noża na gardle, to daj sobie spokoj z pracą w takiej firmie.

Nie polecam

(usunięte przez administratora) ciągłe zmiany harmonogramów pracy, niepłatne nadgodziny, które będą do odbioru do końca roku - firma jest na okresie rozliczeniowym 12 miesięcznym; wieczne zgłaszane te same usterki od miesięcy przez kierowców w autobusach, które nie są naprawiane, są równi i równiejsi na tych samych stanowiskach - nie którym ucina się za to samo przewinienie z premii, a nie którym nie. Jest wiele więcej mankamentów - ale to już łamiących prawa pracownicze i kodeksu pracy. Pozdrawiam

Brewka
@Nie polecam

Gdańsk czy Łódź?

Fgj
@Nie polecam

Gdańsk / Gdynia

Czy BP Tour zatrudnia studentów?

Brew

Tylko same studentki .

Bety
@Brew

I te po studiach tys ????

Koledzy....jutro na gdoozne przed wystarczy że na telefon się weźmie.... czort z kawałkiem premii, ale jeżeli tak leci z Nami to trzeba ppkazac, że kierowcy to nie maszynka do zarabiania pieniędzy, a wielki Pan Szef będzie przeciągał wypłatę bo nie ma kasy, albo będzie czekał jak na czymś przyoszczedzi.....

Piotr .
@Adam

W tamtym miesiącu tylu bohaterow było tyle krzyku a chyba tylko ja to zrobiłem a wszyscy pozostali jak potulne baranki stawili się na liniach .

cynek
@Piotr .

Chyba jednak trochę więcej, bo o ile mnie pamięć nie myli, to dzień po wypłacie na Lutomiersku przez całą zmianę jeździł autobus MPK.

@cynek

Jeździł, bo reszta ekipy z BP Tour była.... naprawdę, albo pokażemy mu, żeby z Nami się liczył, albo niech sam wsiada za kółko i kombinuje....niech się nie zdziwi, jak zadzwonię jutro i nie będzie miał zmiany....

Piotr .

A najlepsze jest w tym ze dziś dziad był na Tokarzewskiego bo były przyjęcia nowych desperatów i przedłużanie umów przez starych .Gdy spytałem go dlaczego jeszcze nie ma pieniędzy to odparł ze wczoraj były wysłane .Patrzy w oczy jawnie kłamie a brewka mu nawet nie drgnie .Po takich opiniach i ciągłych przepychankach o swoje pieniądze dziad ma ciagle wielu chętnych do pracy .Naprawdę nie mogę tego zrozumieć .

Zostaw merytoryczną opinię o BP Tour - Lublin

• Jak się pracuje w BP Tour?

Zobacz opinie na temat firmy BP Tour tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BP Tour?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 113, z czego 6 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BP Tour?

Kandydaci do pracy w BP Tour napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BP Tour