Opinie o BP Tour w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie BP Tour. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie BP Tour o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BP Tour w Lublin

Robo262

Cała ta firma to jakaś pomyłka wywiesza się na dyspozytorni pisma o dobrej kondycji firmy i obiecuje wypłatę w terminie i co? I(usunięte przez administratora)jak zawsze oni nie wiedzą że wypłata na 10 to ma mi wpłyną a nie robić przelewy 10 (usunięte przez administratora)jedne

AntyMajonez

Miłościwie panujący w gdansku kierownik popisał się nowym filmem na którym piję napój w czasie jazdy z pasażerami.

Bez apelacyjnie masz całkowitą racje :)

Kogucik

Tragicznie, strach jezdzić tymi autobusami, są nie doinwestowane, rozpadają się na miejscu, trzoda, buraki itd.

Baran

Niestety ale największym Trolem jest sam Pan kierownik sz.wel majonez . Ten człowiek ma dar do denerwowania innych. Tak samo w gaicie mieli to dosyć i cieszyli się jak się zwolnił. Pan majonez ma również podwójne standardy np do kierowców się przyczepa za brak krawatu czy złej koszuli,natomiast do swoich kolegów co jeżdżą z gait dziury łatają to jezdza w bluzie z kapturem to jest okej .od innych się wymaga wiele A od drugich nic brawo majonez

Ketchup pudliszki
@Baran

Zacznijmy od tego ze sam majonez potrafi wyjechać autobusem ze niby jak sam to określa „ratuje gdańską komunikację” bez krawata i w nieregulaminowej koszuli z logiem BP Tour, za to innych kierowców którzy pracują o od początku karze jak ktoś jeździ w koszuli i w krawacie ale bez loga. (usunięte przez administratora) i wodorosty majonezie operacyjny

@Ketchup pudliszki

A ile macie na stanie tych koszul i sweterków ? bo jeździć w jednym caly tydzien bo tak trzeba troche slabo

Ketchup pudliszki
@on

Od 2018 do 2020 miałem dwie koszule z długim rękawem i dwie koszule z krótkim do tego jeden krawat i jeden sweter

@Ketchup pudliszki

To faktycznie szal i wilkie wow W gaicie nawet tevo nie ma Ale nie oszukujmy sie.. kto chce.kezdzic.latej w dlugiej koszuli jak krotkie w praniu... Troche kiepskie i sweter jeszcze Ale zawsze cos tam dal. Gait nie daje a.wymaga

Majonez szafranowy
@On

Uwierz mi ze lepiej jakby nie dawali w ogóle i kierowca mógł mieć ubranie swoje. Jakość tych koszul i swetra daleko odbiega od dobrej. W ciepły dzień te koszule w ogóle nie przepuszczają powietrza.

@Majonez szafranowy

Aha to w takim razie pewnie madz racje

Kierowca Autobusu

Nie polecam

Czy ktoś jest normalny w firmie?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Megi

(usunięte przez administratora) i 5 metrów mułu. Dziwię się że to jeszcze jeździ.

Były kierowca

Gwiazda YT kierownik majonez wstawił film i sobie bardzo chwali pracę w BP Tour. Fajne komentarze.

Olek Gdansk
@Były kierowca

Daj linka. Chętnie mu wstawię komentarz

Robert J.
@Były kierowca

Lubię oglądać te filmy na You Tubie. Są fajne i często pouczające. :)

@Robert J.

Myslisz ze.nikt nie wie kim jestes ??? (usunięte przez administratora) Filmy pouczajace Smiech na sali.. czego cie.nauczyly ?? Serdecznosci przed.kamera?? To bylo dobre w gaicie..

Justin

Majonez?

Dobry Pan Prezes

Dziś zwolniłem z funkcji kierownika operacyjnego Pawła Sz. Od dziś podnoszę stawkę o 4zł za godzinę na rękę wszystkim kierowcą autobusów miejskich, szczególnie w oddziale gdańskim. Znoszę wszystkie kary i potrącenia premii. Pojazdy obsługujące sieć ZKM Gdynia zostaną naprawione i doprowadzone do idealnego stanu, żeby się miłośnicy KM nie wyśmiewali z NASZEJ firmy i nie nazywali jej BP Knur. Oczywiście wszystkie świecące kontrolki znikną z pulpitu. Pozdrawiam. Dobry Pan Prezes Piotr B.

hu1
@Dobry Pan Prezes

To teraz zamiast zaklejać kontrolki to będą je wykręcać że znikną?

Xyz
@hu1

Majonez dopisze do taryfikatora zakaz patrzenia na licznik i zgłaszania usterek pod groźbą potrącenia całej premii.

Olek
@Dobry Pan Prezes

Jutro będzie wypłata?

księgowy Roman
@Olek

Jak widać Brewka tylko na papierze obiecywał, że w miesiącu kwietniu wypłata będzie wypłacona na czas ....

@księgowy Roman

Jak dzieci. Ten człowiek powie prawdę tylko, kiedy się pomyli. Tyle razy robił z was wala z wypłatami, a wy dalej się niczego nie nauczyliście. Trzeba być idiotą powtarzać ciagle ten sam experyment z nadzieją na inny wynik. Albert Einstein. Wypłatę na czas dostaniecie tylko jak postawicie go pod ścianą.

obserwator Gdańsk
@Olek Gdańsk

I tu masz rację , ale pandemia się kiedyś skończy i wtedy Pan Brewka zobaczy jak bardzo boli kiedy się nie szanuje swoich pracowników ( dla Pana prezesa i nie tylko kierowcy to tylko numery służbowe) Panie Brewka ten zysk za 2020 rok którym się Pan tak chwali to wypracował pewnie tylko Pan ze swoją administracją a pana śmietniki są kierowane zdalnie z dyspozytorni ? niech Pan pamięta że kij ma dwa końce i ten drugi koniec w końcu kiedyś uderzy Pana w cztery litery , zaboli to Pana i to strasznie z nadzieją że nadejdzie to bardzo szybko .

Były kiero
@księgowy Roman

Znowu Was (usunięte przez administratora)bez mydła, a wy się daliście jak co miesiąc hahahahhaha.... Pracujcie dalej dla idei.

pasażer

Fajnych macie dyspozytorów. Zapominają że wozy mają niesprawne i rano nie ma co wyjechać. Kto tam rządzi w tym gdańsku?

Kulfon
@pasażer

Żwirek i muchomorek rządzi ;)

Grafik

Witam. Czy ktoś mógłby pokazać przykładowy grafik? Pozdrawiam

Kierownik operacyjny

Kiedy ogłaszamy upadłość w Gdańsku?

@Kierownik operacyjny

Brewka powiedział że wszystko jest ok.

Baran

Podobno Pan majonez jest od usuwania komentarzy ,niepochlebnych z portalu trojmiasto.pl. Już wiadomo od czego jest

@Baran

Czy to prawda ze gait jezdzi na 171? I to co bylo w komentarzach na trojmiasto.pl?

Tak

Darzbor
@On

Nieprawda, przecież wszystko można sprawdzić na stronie cristalbus.

@Darzbor

W takim razie cos nie gra... Nie wdac wozow z gdyni. Chyba ze maja cos ze swoim sipem... Ale wszystkich brygac nie widac

And
@On

W Gdyni jest częsty problem z tristarem

driver
@On

Jeżeli chodzi o GAiT to jeżdzą często kierowcy z tej firmy na 171 zatrudnieni na częściowe etaty

@On

Awaria stacji CNG na Kaczych Bukach. Dlatego jedno zadanie robił wóz z GAiTu za PKM Gdynia. Za to za BPT na liniach rumskich, jeździł Gryf i PKA.

Kierowcy z Gait dalej jeżdżą po godzinach w firmie. Nikt z tym nic nie robi

@Paweł

Zrobi. Jak dojdzie do tragedii.

Boguś

Widzę że poszukują do Łodzi na Dyspozytora....gdyby ktoś chciał spróbować swoich sił to odradzam, bo na awarię przyjeżdża Dyspozytor, jak coś się dzieje to tak samo....mało siedzi w biurze. Miałem okazję pracować na początku jak to wystartowało..... (usunięte przez administratora) za małe pieniądze.....to jest człowiek Mechanik i sprzątacz

Kierowca

Kiedy będzie wyplata?

tralala
@Kierowca

Wypłata jest, ale Brewka o premii zapomniał Róbcie tak dalej ....

Majonez
@tralala

Ale jaja

@Majonez

czyli od poprzedniego miesiąca nic nie zrobiliscie zeby cos zmienic

Byly
@on

Nie zmienili i nie zmienią. Mocni w internecie. Typowe pieski, a jak co do czego to będą wiernie służyć swemu panu Piotrusiowi.

Alwaro

Szafrański niby taki elokwentny, a nawet się nie umie zachować. Niestety woda sodowa uderzyła do głowy. Mam nadzieję że wyleci z hukiem

Dekoracja
@Alwaro

Co on jest, co jego niema. Ja różnicy nie widzę. Porażka!

Belmondo
@Dekoracja

Skoro nie ma różnicy to po co Brewka ma przepłacać i go utrzymywać na stanowisku ?!

@Alwaro

A on ma kilka etatow ?? Wczoraj go widzialem w ciuchach nadzoru. Czy lata dziury gdzie trzeba ?

Alwaro
@On

Tak to jest jak ktoś jest od wszystkiego (przynajmniej tak uważa jaśnie hrabia) to jest do niczego

@Alwaro

tak pytam z ciekawosci tylko.

Rob
@on

Chce pokazać ze jest potrzebny i niezastąpiony

były kierowca
@Rob

Ciekawe czemu nic nie wrzuca na yt. Obawia się niepochlebnych komentarzy czy co? Ciekawe co zrobi jak bptrant skończy kontrakt w gdańsku.

Rob
@były kierowca

Ostatnio wypłynął nieprzychylny filmik który majonez nagrał jakiś czas temu w którym wyraził opinie na temat firmy, potym jak ktoś rozsławił jego dzieło majonez raczył wyłączyć możliwość obejrzenia nagrania w yt - myślał że to w jakiś sposób mu pomoże ? GAiT się cieszy,że nie musza go oglądać na dyspozytorni ;)

abc

@Kierowca Trójmiasto a to czemu tak brakuje kasy? przez to, że nie ma wyjazdów turystycznych ?

Kierowca Trójmiasto
@abc

Mówimy o komunikacji miejskiej. Autobusy jeżdżą codziennie, płacą za kilometry. Gdzie wtedy kasa że nie mogą normalnie funkcjonować?

@Kierowca Trójmiasto

za kilometry płacą... ale kto wie czy i jakie mają kary np finansowe... kto wie czemu już im zabrali/sami oddali weekendowe 112 i 167 ??

Kierowca 3city
@on

Karę za CO? Za swój profesjonalizm? Brewka nie wiadomo, co robi. Zatrudnił tych pseudo kierowników tokara i szafrana, ten planist porażka w Lublinie. Za trzy lata to tylko same karę za byle co, teraz dzięki safranumajonezu zabierają za krzywe kreski 10-20-30zl, nie mówię o tym że niektórzy mają do wypłacania 5-6 tysięcy zl. Gdzie jest ubezpieczenie? Po prostu kradną nasze pieniądze i zajmują się oszustwami. Jak tak że Ztm robie kare na firmę na przykład 100zl, w tym momencie kierowca dostaje od firmy 200-300zl kary. Tak się robi biznes!

@Kierowca 3city

I co z tego, robią to na co pozwalają kierowcy. Ale jeśli lubią w 4 literach trzymać cześć ciała prezesa to ich sprawa

On

Cielawe ze dostal akurat dwie weekendowe dobre tluste linie...no niewazne... W kazdym razie slabe to ze mieli obslugiwac pruszcz i sopot a.jezdza na gdanskich liniach. Ale pewnie dlugo nie pociagna. Widac jaka polityka panuje.

@Kierowca 3city

Miałem na myśli np niewykonane kursy problemy z taborem brudne pojazdy tak ogólnie pisze nie wiem jakie oni mają ukłądy.

Obiektywny
@on

Jest tylko jeden problem związany z kierownictwem. Po prostu brak zwykłej logiki i myślenia

@Obiektywny

Z wami też jest problem skoro....faktycznie godzicie sie na to ze wyplaty sa z opoznieniem.. jesli to prawda.

@on

Masz rację. Tokar, Brewka i spółka robią im z tyłka garaż. Smiejaim w twarz, ale tylko nie liczni coś robią. (usunięte przez administratora)

@Olek Gdańsk

To ciekawe. Ci nieliczni to co robia ??? Potulnie przychodza do roboty mimo ze kasy nie ma na koncie wtedy gdy powinna ? Chcialbym zrozumiec ten fakt... Wyplata za prace jest podstawą. Ja prqcuje caly miesiac.przychodze na czas robie co trzeba to kase chce miec w terminie jak sie nalezy..prosta logika. Jesli sie sspoznia to ja tez moge nje przyjechac nie wyjechac ale postawic przeguba w poprzek bramy. Ewentualnie prawo piesci tez wchodzi w gre... tylko podstawa jest to ze trzeba miec jaja a nie wydmuszki. Gdzie znajdzie luszi ktorzy beda (usunięte przez administratora) za taka kase i takimi wozami jak piszecie ??

@On

Ja się nie godziłem, nie pozwoliłem, aby wsadzali mi swoje przyrodzenia w tylek. Pracuje w innej firmie. Ale dalej pracują tam moi koledzy. Skończą jak w Elblągu, pracują narzekają i nic nie robią.

Prawda
@On

Jeszcze jak Brewczak przyjeżdża z kasą, czekają cały dzień pod drzwiami.

@Prawda

Jaja se robisz ?? Dobrze ze chociaz wszyscy zjazdow nie robia bo kasa przyjechala.. Przykro to czytac ale zenada

Typowy majonez Bp tour

Cześć kolegi! Dawajcie coś robić z tymi dwoma kretynami pseudokierownikami znanymi jak tokarsamozwaniec i szafranmajonez. Bo nie może tak być, że dwa barany naśmiewają się z nas. Jest nas ponad setka osób. Co myślicie? Wszyscy są z tego zadowoleni? Osobiście ta sytuacja w ogóle mi nie odpowiada

Jacek

największe osiągnięcie tych pseudo kierowników jest.... jest.... Ten głupi taryfikator kar. Brawo! Rozwijamy się dalej

Były Gdańsk Bp tour bus driver

Praca w Bp tour to porażka. Wypłata wyplacana z opóźnieniem. Powinna być 10jest wyplacana 15.Dostajesz grafik a później okazuje się, że robisz inna linie i nikt nawet Cię nie poinformuje. Brak zaplecza technicznego czyli mechanika. Usterki nie są usuwane. Świecące kontrolki check engine lub brak ABS, które świecą się we wszystkich Gdańskich autobusach Bp tour są zalepiane taśma izolacyjna. Hamulce w prawie wszystkich autobusach słabe. Nie zamykające się drzwi. To tylko wierzchołek góry lodowej.Nastepnie kary za wszystko. Zachorujesz za pięć dni zwolnienia 500zl premii już nie Twoje. Urwiesz np lustro pomimo ubezpieczenia AC masz zabrane pieniądze z premii. Np 2600 rozłożone na raty. Są kierowcy którzy splacaja 2,4,6tys...Kierowcy w Gdańsku nie mają dostępu do toalet gdyż Panu Brewczakowi jest za drogo płacić do ztm 3zl od każdego autobusu wjeżdzajacego na pętle. Tym samym upodlajac i pozbawiając swoich kierowców możliwości korzystania z elementarnych zasad higieny. Kierowcy maja załatwiać potrzeby fizjologiczne na koło i nie mają jak nawet umyć rąk. Po czym maja sprzedawać bilety i wydawać resztę. Prowizja miesięczna za bilety też jest śmieszna,nie warta noszenia przy sobie biletów za 1000zl.Szef, kierownik i planista z Lublina. Ludzie którzy o transporcie wGdańsku nie wiedzą nic a zazarządzają zdalnie nie wiedząc gdzie jest Gdańsk a gdzie Gdynia. Ogólnie masakra nie polecam. Szkoda nerwów i zdrowia.

@Były Gdańsk Bp tour bus driver

Witam Dziękuję za obszerną opinię . Jeżeli to nie problem,czy możesz kolego napisać jakie były zarobki i ile godz srednio miesięcznie ? Dzięki. Pozdrawiam Paweł

Obiektywny
@Były Gdańsk Bp tour bus driver

Kolego, przypominam, że w Gdańsku, są nowe Autobusy dwu letnie, a owe kontrolki i usterki, są wynikiem Waszych"nieumiejetności" braku jakichkolwiek podstaw budowy i działania pojazdów samochodowych. My, w Gdańsku się odnajdziemy, a Ty w Lublinie możesz się zgubić.. Pozdrawiam, życzę bezawaryjnych autobusów, drogi bez zakrętów, i nie u wsteczniać się(bo jazda do tyłu nie wychodzi)...

xyz
@Obiektywny

oj nawet i nowe potrafi się zepsuć i tu nie chodzi o umiejętności tylko o brak zaplecza tj między innymi mechanika problem z kasą a w tej firmie to norma i niech ludzie wiedza

Kiero
@Obiektywny

Problem z kasą i odwieczne drutowanie, to jest problem . Dla potwierdzenia dodam tylko że w Lublinie też były kontrolki zaklejane i to z powodu oszczędności nie braku umiejętności brewka postawił nie dawno dom za 5 baniek a na wypłaty, paliwo,naprawy brak. To się nazywa pompowanie firmy na maksa.

Kiero

Lubię ten czas w Bp jak wypłaty maja wpływać na konta bo zawsze tu jest dużo szumu ,dzieje się i każdy ma coś do powiedzenia .

Nie placz
@Były Gdańsk Bp tour bus driver

Przestańcie płakać jak małe dzieci. Autobus niesprawny kontrolki się palą. Chcesz kogoś zabić i iść siedzieć? Nie wiesz co masz zrobić? Dzwonisz po policję zabierają dowód rejestracyjny. Zabiorą dowody od 10 autobusów i sytuacja się poprawi. 10 lat jeździłem po Wlk Brytanii i niesprawny autobus to problem pracodawcy. Pamiętaj 997. Policja nie powie szefowi że ty dzwoniłeś nie bój się. Parę takich telefonów i sytuacja z niesprawny autobusem się zmieni albo niech ta firma upadnie.

Kuerowca Lublin
@Obiektywny

Takie głupoty mógł napisać tylko "samozwaniec"

Powiem tak
@Były Gdańsk Bp tour bus driver

Niech skrzynka się wszyscy kierowcy i nikt nie przyjdzie do pracy, wystarczy 1 czy 2 dni i będą (usunięte przez administratora)od kar, jakie dostaną od Gdańska i Gdyni. O pracę nie musielibyście się martwić, bo nawet jak przewoźnik by padł to przyjdzie inny, a ktoś musi prowadzić autobusy. Jedynie kierowniczki wie by stracili ciepłe posadki

Marko

Piotr Brew, Marcin Tokar!! Jak tam w firmie? Ile już kasy napchaliscie do swoich kieszeni, z pensji kierowców?

Kierowca Trójmiasto
@Marko

Firma upada. Stan autobusów tragicny. Wypłatę nie mogą normalnie płacić. Autobusy jeżdżą brudne bo Brewka nie ma pieniędzy żeby włączyć ogrzewanie na myjnie, kupić oleje, opony, płyn i tak dalej. Gdzie pieniędzy? System kar nie działa? Może zadarmo pracować? Nic nie mogą naprawić, codziennie te same usterke są zgłaszane przez kierowców i nic się nie dzieje. Połowa autobusów jeździ w "trybie awaryjnym". Całe Trójmiasto już się śmieje z pseudo firmy XD Knur(nowa nazwa od niedawna). Jeszcze wzięli do roboty gwiazdę (usunięte przez administratora) pseudokierownika Majoneza. Co on zrobił na swoim stanowisku od czasu zatrudnienia??? Odpowiedź - NIC! Pieniędzy na wiatr. Tokar(samozwaniec) nie lepszy, jeszcze ten dzban. Świadczenia usług przez firmę w Gdyni - śmiech na sali. Po co tam się pchali i pchają się, jeżeli nie mogą spełnić warunków? Więcej pisać nie chce, tak wszystko znamy o nich. Koledzy kierowcy, będziemy jeszcze długo cierpieć ten cyrk? Czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam normalnych ludzi na firmie.

Były kierowca Gdańsk
@Kierowca Trójmiasto

Nic się nie zmieni, jeśli sami, zgadzacie się na to wykorzystywanie. Zróbcie to samo co zrobili kierowcy w Lublinie. Tam też kierownikiem był Tokar. Robił to samo co w Gdańsku. Pewnej soboty kierowcy odmówili wyjazdu ze względu na stan techniczny autobusów. I było po problemie i PKS Zielona Góra w Lublinie.

były
@Kierowca Trójmiasto

No w sieci ZKM to już cyrki odchodzą ale na wiosnę może stracą trzy linie w sopocie.

Xyz
@były

Chyba stracą 144, 185, 287. Gryf jest tańszy w przetargu niż BP. Tylko kwestia potwierdzenia czyli ogłoszenia wygranej Gryfu.

Jacek
@Xyz

Mogliby jeszcze w Łodzi coś potracic, a najlepiej cały kontrakt

Zostaw merytoryczną opinię o BP Tour - Lublin

• Jak się pracuje w BP Tour?

Zobacz opinie na temat firmy BP Tour tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BP Tour?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 113, z czego 6 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BP Tour?

Kandydaci do pracy w BP Tour napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BP Tour