GASTROMAX POLSKA SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o GASTROMAX POLSKA SP. Z O.O.

Maja
użytkownik zarejestrowany

Obecnie GASTROMAX POLSKA poszukuje osób na stanowisko Serwisant Urządzeń Gastronomicznych. Co jako obecni pracownicy możecie powiedzieć na temat tego, czego mogą się spodziewać osoby, które odpowiedzą na tą ofertę pracy? Chętnie dowiemy się o Waszych doświadczeniach. Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które trafiły na ten wątek szukając opinii na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy.

hihi
użytkownik zarejestrowany

Wiecie jednak jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? W końcu oprócz podstawy jest pewnie szansa na jakieś premie, co jest dobrym znakiem na to co się dzieje.

Chcesz pomóc osobom szukającym opinii o pracodawcach? Napisz kilka słów o tym co Ci się podoba i nie podoba w firmie GASTROMAX POLSKA SP. Z O.O..

Zostaw opinię o GASTROMAX POLSKA SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GASTROMAX POLSKA SP. Z O.O.