Koleje Czeskie Sp. z o.o.

Opinie o Koleje Czeskie Sp. z o.o.

obserwator

Robota jak robota raz lepiej, raz gorzej z perspektywy czasu patrząc jest dobrze .Jedyny problem w firmie to dyspozytura oraz osoba kierownika p. Palasza D który za wszelką cenę chce zostać dyrektorem tylko zastanawiamy się czego cygaństwa , słupków ,statystyk,intryg,...itp.Dyspozytorów co maja trochę pojęcia jest dwóch może trzech ale są napiętnowani przez swojego przełożonego bo nie uczestniczą w jego malwersacjach i cygaństwach .Reszta dyspozytury jest połączona niewidoczną pępowiną ze swoim kolegą i chcąc nie chcąc za wstawiennictwo w sprawie pracy muszą uczestniczyć w cygaństwach . WNIOSEK potrzebna osoba z zewnątrz która nie będzie kolegą tego tamtego ...z tym piję a z tamtym chodzę na piwko .......CDN

coll

Gratuluje kolejom nabycia wspaniałego bezzebnego fachowca. Dzieki ze go zabraliście coolprem

Albański Mocarz
@coll 22.01.2016, 10:31

Macie Ojtka prawie jak Wojtas z Blok Ekipy pozdrowienia Spejson

Macie doświadczenie w firmie Koleje Czeskie Sp. z o.o. jako praktykant lub stażysta? Co możecie powiedzieć o firmie? Czekamy na Wasze komentarze.

Zostaw opinię o Koleje Czeskie Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Koleje Czeskie Sp. z o.o.