Opinie o CD Cargo Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie CD Cargo Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CD Cargo Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy kolejowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CD Cargo Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

W Dźwirzyno CD Cargo Poland Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Pomoc Kuchenna. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Daj znać, jak on wyglądał. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Kolejarz Nowy wpis

Czy obecnie cd cargo poszukuję maszynistów na terenie zachodniopomorskiego

Barbara Nowy wpis

Widzę w dawnych wpisach, że podobno maszyniści mieli tak słabe zarobki tutaj, że aż sami odchodzili. Faktycznie kiedyś były tu takie rotacje? Jak sytuacja wygląda z tym dzisiaj ile można na tym stanowisku aktualnie zarobić?

Świerzak Nowy wpis

Witam, jakieś świerze informacje na temat pracy w CD Cargo?, Atmosfera, itp, praca bez grafiku jak sie sprawdza w rzeczywistości? Jakieś dodatki oprócz kilometrowego?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w CD Cargo Poland Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Pracownik biurowy?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Co jaki okres czasu w Koleje Czeskie Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

1 kwietnia

Mozna sie ubiegac nawet co trzy miesiace a nawet czesciej.

Tymoteusz

Zastanawiająca cisza na forum, czy to efekt dobrej pracy bo słyszałem dobre opinie o firmie?

Brak słów.
@Tymoteusz

Jeżeli słyszałeś dobre opinie to się zatrudnij a sam wyciagniesz wnioski czy dobrze zrobiles.

@Brak słów.

Nie rozumiem Twojej reakcji - przecież @Tymoteusz tylko zadał kulturalne pytanie. Szczerze mówiąc, mnie też zastanawia cisza na tym wątku. Jeśli pracujesz w Kolejach Czeskich to byłoby dobrze, jakbyś napisał tu coś o tym pracodawcy. Jak kształtują się tam zarobki pracowników?

Żenujące
@Tymoteusz

Efekt dobrej pracy dla emerytów.

@Żenujące

@Żenujące Twoja wypowiedź jest dosyć zdawkowa, możesz ją rozwinąć? Dlaczego twierdzisz, że praca w Koleje Czeskie to "dobra praca dla emerytów"?

Zenujace
@Małgorzata

Pani Małgosiu odpowiedź jest prosta, każdy z nas zatrudniając się w firmie Koleje Czeskie był zadowolony z pracy ale od momentu zmiany nazwy na CD.Cargo Poland nagłe wszystko się zmieniło. Wystarczy poczytać na tym forum. W prywatnych firmach zawsze jest super przez pierwsze pięć lat, później firmy zaczynają szukać oszczędności gdy czują się pewnie na rynku pracy. Tak jest wszędzie i dlatego zmiany są wskazane na zmianę pracodawcy.

Generał.
@Żenujące

Do emerytów dołączyć trzeba pracowników z innych firm którzy dorabiaja na zlecenie. Maszyniści stali zatrudnieni w CD na trzeciej pozycji.

Jan

Ile zarabia ten wózkowy barman w pociagu? Jak wygląda ta praca, jak noclegi itp

Maszynista

Witam. Wie ktos ile dokladnie zarabia sie w tej spolce na stanowisku maszynisty?

Anymous
@Maszynista

Tak dobrze zarabiają że odchodzą!!!

Małgorzata

Witam, czy studenci Transportu kolejowego, mają pierwszeństwo w zatrudnieniu w Kolejach Czeskich? Ktoś wie, jak to wygląda?

@Coralgor, dlaczego maszyniści zdecydowali się na odejście z pracy w firmie Koleje Czeskie? W firmie w ostatnim czasie wydarzyło się coś, co wpłynęło na podjęcie przez tych pracowników takiej decyzji? Podziel się z nami tym, co wiesz na temat pracy w tej firmie. Zachęcam do aktywności w tym temacie.

Coralgor

Absurd goni absurd .....Kilku maszynistów odeszło!!!! Można powiedzieć DOBRYCH coś zaczyna świadczyć o tym bałaganie

Wiadomo coś o nowych zatrudnieniach w firmie Koleje Czeskie? A może któryś z obecnych pracowników wypowie się w temacie postępów tej firmy? Chętnie poznamy świeże wiadomości związane z pracą w tej firmie, przypomnę wam również, że komentarze łamiące regulamin serwisu gowork, będą usuwane przez administratora!

fafik

Co DAMIANKU po roku i prawie 110 polubieniach zdecydowałeś się usunąć opinie OBSERWATORA przecież pisał prawdę......

@Ślązak, udało Ci się dowiedzieć czegoś więcej na temat Koleje Czeskie? A może w międzyczasie aplikowałeś tam? @Mechanik, na podstawie Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś zadowolony z tej pracy. Czy Twoim zdaniem warunki zatrudnienia są konkurencyjne? Zachęcam do komentowania oraz przypominam o zamieszczaniu postów zgodnych z naszym regulaminem ( https://www.gowork.pl/regulamin ).

Ślązak

Dochodzą mnie słuchy że prawdopodobnie maszynisci rozgladaja się za inną pracą. Czy jest to prawda że coś się zmienia w tej firmie? .

Max
@Ślązak

Raczej tak bo nic się nie zmieniło co opisał Obserwator. Głośno nikt tego nie mówi lecz zasiegaja informacji u innych przewoźników.

Mechanik

Pracuje krótko w tej firmie i choć w ruchu towarowym mam dość długi staż pracy mogę szczerze powiedzieć ze praca jest OK. Firma nie zastrasza pracowników i nie ma takiej opcji byś nie miał ochoty wyjść na następną służbę jeżeli lubisz kolej i wkładasz w nią odrobinę serca . Wykonując sumiennie swoje obowiązki przez 12 godzin masz zupełny spokój. Odnosząc się do kolegi wpisu wszędzie są kolesiostwa z Dyspozytorami. Ja tego nie odczuwam ponieważ nie należę do osób na lepsze trasy czy prace na lepszym sprzęcie. Prace w tej firmie traktuje poważnie jak w innych firmach lecz tutaj odczuwasz spokój i nie ma żadnego mobbingu. Polecam prace w CD Cargo Poland bo Kierownictwo jest normalne i wyrozumiałe jak też ludzie z którymi się współpracuje. Wiadomo że wszędzie się trafia czarna owca ale należy to olać. W każdej pracy najważniejszy jest spokój i tutaj go nie brakuje .By tylko nikt nigdy go nie zaklocil. Pozdrawiam.

coll

Gratuluje kolejom nabycia wspaniałego bezzebnego fachowca. Dzieki ze go zabraliście coolprem

Albański Mocarz
@coll

Macie Ojtka prawie jak Wojtas z Blok Ekipy pozdrowienia Spejson

admin

Macie doświadczenie w firmie Koleje Czeskie Sp. z o.o. jako praktykant lub stażysta? Co możecie powiedzieć o firmie? Czekamy na Wasze komentarze.

Zostaw merytoryczną opinię o CD Cargo Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w CD Cargo Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CD Cargo Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CD Cargo Poland Sp. z o.o.?

CD Cargo Poland Sp. z o.o.
  • Grzybowska 4 lok. 3
    00-131 Warszawa

CD Cargo Poland Sp. z o.o.