Opinie o Lorencic Polska sp Z.O.O. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Lorencic Polska sp Z.O.O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Lorencic Polska sp Z.O.O. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lorencic Polska sp Z.O.O. w Warszawa

Steven Nowy wpis

Czy dzieje się coś w firmie ? Taki spokój to może być tylko dobrze, zostawcie jakieś info?

Luke Nowy wpis

Firma pełna pasji. Pracuje teraz pod Warszawą, jestem bardzo zadowolony. Dostałem awans

sphinx Nowy wpis

Jaka by firma nie była to wyśmiewanie się z zamknięcia i utraty pracy kilkunastu osób jest naprawdę czymś bardzo mądrym.

Zet Nowy wpis
@sphinx

Jak ktoś tam robił swoje, a nie odliczał dni do końca miesiąca to pracę sobie znajdzie. Może mamy jeszcze zapłakać nad kolejną firmą, gdzie zaczął rządzić Janusz byzneessu bez koncepcji na dalszy rozwój i ostatecznie firmę i markę w Polsce położył. Trzeba było sobie strzelić jeszcze większą siedzibę na Ursynowie, czy wcześniej dusić się w tych hektarach jeszcze z Putsystemem za płotem. A najlepiej spać dalej pod kamieniem i udawać, że nic się nie dzieje. Światek tynkarski jest w Polsce od lat dość hermetyczny jeśli chodzi o jego zaplecze. To nie elewacje, gdzie wykonawca zaopatrzy się we wszystko w każdym składzie budowlanym. No cóż, powstało przez parę ostatnich lat trochę nowych firm, powiało inną jakością obsługi. I te firmy prosperują bardzo dobrze. A niektórzy budzą się z ręką w nocniku bo myśleli, że po staremu to będzie już zawsze.

Edmund

@Gregor Zamykają już ten burdelik. :)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Lorencic Polska sp Z.O.O..
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Edmund

I nastąpił wielki koniec małej firmy. Ha ha ha.

Gregor
@Edmund

A co tam sie teraz wyczynia? Mnie na szczescie juz w tej branzy nie ma, a znajomy z poludnia Polski, ktory jeszcze siedzi w tynkach dzien przed publikacja Twojego postu powiedzial mi, ze Chorzow i Poznan zwinely sie ponoc z dnia na dzien. Na stronie te oddzialy wisza dalej, za to Warszawa z Ursynowa przeprowadzila sie do Sokolowa (nomen omen obok ś.p. Sir-Budu).

sway

Dajcie spokój. Szef histeryk. Co miesiąc straszy, że firmę zamkną.

alojzy

@igor z tego ci się orientuję to jest nadal aktualna ta oferta, tylko czy dasz radę? Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży mobilnej w branży budowlanej B2B musisz mieć

Były klient

Oni mają zaplecze pracowników. Wiem co Pan Prezes kąbinuje. Ja już nie wrócę do tej firmy! Znalazłem inną tańszą firmę!

Były klient

Witam. Firma dno. Już teraz to dno. Pan Prezes najpierw podnosi marżę teraz ją obniża. Szok. Towaru brak. Rotacja pracowników. Pan Prezes zwalnia ludzi. Reszta odchodzi Sama - mają rację. Nowy personel bez pojęcia o budowlance! SZOK! Pan Krzysztof - maskotka Pana Prezesa. Maszyny - zawsze coś nie tak. Czegoś zawsze brakuje. KOLEDZY Z BRANŻY POLECAM FIRMĘ P2.

XY

Ej to nie wiesz? Ja odpisałem Jarkowi. Nie wiem czemu się pytasz ale skoro chcesz wiedzieć to powiem wprost! Dzwoni do Prezesa i liże Jemu dupę ten chłoptaś z dołu z działu sprzedaży!

XY

Ci co chodzą na górę BĄDŹ DZWONIĄ to mają bardzo dobre zarobki Jarku. :) :)

XY

Co co chodzą na górę to mają bardzo dobre zarobki Jarku. :)

czytowazne

Coś więcej możecie powiedzieć co firma oferuje w zamian? Jaki socjal? Narzędzia pracy ? i itp.??

XXX

zgadzam się z XY, o około 1 roku jest nowy prezes i rzeczywiście wielkie zmiany. Nadgodziny płatne + premie za wyniki sprzedażowe. Kondycja finansowa coraz lepsza.

XY

Witam. Pracuje się 8 godzin dziennie. Nadgodziny są płatne. Są wielkie zamiany w firmie bo jest inny człowiek który rządzi tą firmą. Pakiet medyczny jest i kartę Multisport jeśli ktoś chce to też może taką kartę uzyskać. Pozdrawiam.

Miły kolego Piotrze widzę że wyznajesz zasadę iż firma Handlowa według Ciebie to Sprzedać i zapomnieć o kliencie . Nie wiem czy wiesz ale duża ilość firm handlowych posiada coś takiego co się nazywa SERWIS . Tam panowie pracują za daną stawkę godzinową + nadgodziny - o tym właśnie chodzi Koledze Benkowi . Nawet w Biedronce ( firmie handlowej ) jest serwis usług , sprzątania , drobnych napraw , systemu komputerowego itp. Rozumiesz do agregatów chyba również coś takiego jest potrzebne jak serwis gwarancyjny i pogwarancyjny :)

Benek na kopalni się zatrudnj, tam mają przywileje. Jeśli nie rozumiesz idei istnienia firm handlowych to zostań w domu i nikomu głowy nie zawracaj. Przede wszystkim masz pracowac tyle żeby wykonać postawione Ci zadania. Zrobisz szybciej spoko, masz czas wolny, ale jeśli trzeba dłużej to poprostu trzeba. Taka jest specyfika pracy handlowca. Jaki awans?? Chłopaku najpierw pokaż co jesteś wart. Wnioskuję że jesteś studenciakiem, bez doświadczenia w handlu, słyszałeś to i tamto o takiej pracy i tu wymyślasz.... Biedronka czeka, ewentualnie zmywak w anglii.. pozdrawiam

klient

bzdury, firma ma się bardzo dobrze i wciąż rozwija

Witam! Firma bankrut! Chce ratować się zatrudniając nowych handlowców, wyciągnąć kontakty do potencjalnych klientów i jesteś już wolny :) Cięcia, oszczędności, brak premii pomimo obietnic i wykonanych planów. Nie da się zarobić ani dłużej popracować, max co można popracować to okres próbny. Jeśli nie masz pracy warto się zatrudnić i szybko szukać czegoś innego. Jeśli masz pracę zostań w niej - dobra rada. :)

Nemo

Chaos, destrukcja, szaleństwo, pęd ku wielkiej czarnej dziurze… 

Zostaw merytoryczną opinię o Lorencic Polska sp Z.O.O. - Warszawa

Lorencic Polska sp Z.O.O.
  • Chłodna 51
    00-867 Warszawa

Lorencic Polska sp Z.O.O.