Opinie o Animex K4 Sp. z o.o. w Kutno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Animex K4 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Animex K4 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex K4 Sp. z o.o. w Kutno

Kościarz

Pracowalem u Baka ciesze się ze się zwolnilem za każdym razem okrada ludzi ten stary luj.

Zuzanna
@Kościarz

Ja naprawdę staram się zrozumieć, że jesteś zdenerwowany, ale mimo wszystko, wypowiadając się na forum publiczny, należy pamiętać o pełnej kulturze. Jak zrozumiałam - w Pini Polonia jest problem, i to niemały, z wypłacaniem pieniędzy pracownikom. Nie myśleliście, by zwrócić się o pomoc do odpowiedniej instytucji?

Gargamel

To trzeba być niedorajdą życiową żeby tyle lat robić w tym zakładzie. Tylko ci co byli bystrzy tam nie robią ja skończyłem pracę z nożem 5lat temu teraz nic się nie narobię bo mam uprawnienia powodzenia (usunięte przez administratora)

Łopatka

Nie robię tam 6lat ale podejrzewam że przejść po taśmach to te same nieudasy robią do dzisiaj wstyd!!

Rydzyk ksiądz
@Łopatka

Jak nie pracujesz tu 6 lat to z piepszaj z tąd po (usunięte przez administratora) czytasz inne opinie pało

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Pini Polonia?

Obecny

10.....9 pracujących i dwie pauzy po 30 min

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pini Polonia? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Olo

Jest tyle innej pracy spawacz kierowca i wiele innej a Bąk tylko się śmieje z was i co miesiąc robi to samo.trzeba zmienić zawód ja to zrobiłem i wiem że jest ok też robiłem w pini od początku otwarcia przez bąka

Obecny

W miniony poniedziałek pracownicy meat-prosu znów zeszli najpierw ubojowcy zaczęli od rana walczyć o swoje pieniądze i obiecano im przelewy do godz 16 po zeszli i poszli do domu między czasie rozbiór miał chwilową przerwę w rozbiorze gdzie była prowadzona rozmowa na stołówce. ...w miesiąc w miesiąc pracownicy meat-pros mają problemy z wyplatami ciągle coś komuś się nie zgadza ....okradają ludzi na każdym kroku jak tylko mogą może w koncu czas by meat-pros odszedł już z Kutna co wy na to ???

Julek

Jeszcze ci sami tam robią tyle lat szok gdzie teraz tyle roboty wszędzie jednak te patalachy do niczego się nie nadają.

Wiktoria

Jak wyglada sprawa z grafikiem? Jest elastyczny dla studentów ?

Powie mi ktoś, kto jest teraz brygadzistą na łopatce??

Trybka

Truskaws

Jakaś młoda z pakowni loda robiła brygadziscie z rozboiru w szatni ostatnio to jest (usunięte przez administratora)

Jan

Robiłem tam kiedyś i powiem kobiety które tam robią to pustaki i prostaczki. Puszczają się gdzie się da brygadziscie loda to pod taśma by zrobiły ale co się dziwić tam trafia najgorszy sort kobiet bez wykształcenia i z patologi tzw dzieci 500+. Normalne kobiety co innego robią i są porządne.

Ania#
@Jan

Wiem coś o tym mój były pracuję tam i też był kiedyś brygadzistą.Masakra te kobiety ale faceci wcale nie lepsi w domu żona a puszcza się z każdą która podejdzie pod rękę.Ogólnie to ten zakład jedno wielkie zero

Były

Jeszcze się tam meczycie w tym (usunięte przez administratora) 6lat już nie robię znalazłem inną pracę i nie w mięsie w transporcie dajcie spokój z tymi molochami. Ci co mieli głowę na karku dawno tam nie robią.

Majster

Jeden wielki (usunięte przez administratora) brygadzista rucha te dziwki małe głupie w dodatku młode dziewczyny ktore dają (usunięte przez administratora) starym (usunięte przez administratora) brygadzistą

Papco

Nawet nie napiszecie że w piątek był strajk w pini .dziś ludzie mają wolne.trzymacie to wszystko w tajemnicy.ja bym na waszym miejscu poszedł z tym do gazety.ale cóż odwagi brak .tylko na forum to słowa są nieraz duże.piniaki odwagi ten zakład to dzięki wam istnieje

@Papco

Z jakiego powodu zorganizowany był strajk w firmie Pini Polonia? Jeżeli masz jakieś szczegółowe informacje w tym zakresie, to zachęcam Cię do wypowiedzi.

Pini

Nic się ciekawego w pini nie dzieje.porazka może moderator.kaduje wpisy.jak tak to brzydko.pracowalem w pini to wiem jak tam jest /nigdy więcej/

Pracownica zakładu

Dzisiaj znowu kolejne osoby odchodzą z jakosci dwie paniusie które robią dobre wrażenie tylko pozbywaja się po woli wszystkich... Żal... Jedna nie rób druga z przyszytym usmieszkiem na twarzy. omijajcie z daleka

Walka

To ju wszyscy wiedzą.

Mango
@Pracownica zakładu

Hahaha jedna mało oagarnieta a druga lazi i się uśmiecha ciągle i wchodzi w tylek każdemu realia pracy, a fajne dziewczyny odeszły przez nie

Papa
@Pracownica zakładu

Czyli nic się nie zmieniło pracowałem na filecie a slstzalem jak mowia że p m zaczyna tam zadzic i nikim od siebie nie pomaga w niczym i się wysluguje każdym. Omijać z daleka

Foczka
@Pracownica zakładu

Panie A i M wszyscy znają szkoda słów na nie, w końcu przydałoby się je wymienić i żeby w końcu się przekonalu co znaczy wykorzystywac ludzi szkoda kj tam

Bercik
@Foczka

Czemu tak piszecie? Przecież One mają dużo wiedzę i pilnują pracybod strony jakości... Wy to byście chcieli samowlolke...

Pini

Jak wam źle w pini to czemu tam jeszcze jesteście przecież jest tyle innej pracy.narzekanie nic nie da

Michael

I na koniec gaz szmaty wywloki piniego gaz albo zjazd imbecyle ha ha

karoolek
@Michael

@Michael Twoje wypowiedzi wskazują wyłącznie na fakt, że jesteś ograniczony intelektualnie. Żal czytać i pomyśleć, że tacy idioci nas otaczają

Ala

Praca przy mięsie.to najgorsze co może być.duzo roboty ,poniżanie . mało kasy.pracowalem w pini od samego startu.na pewno nic się nie zmieniło.kto ma trochę oleju w głowie to nie będzie pracował.

Pini

Jack 10 euro to ja mam w Holandii i pracuje 7-8 godzin.jestem co 2 tygodnie w Polsce dom.a z Hiszpanii 1 raz na 6 miesięcy.porazka i ta kasa .wstyd.tyraj sobie sam.pracowalem w pini to wiem jak tam jest

Zostaw merytoryczną opinię o Animex K4 Sp. z o.o. - Kutno

• Jak się pracuje w Animex K4 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Animex K4 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex K4 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Animex K4 Sp. z o.o.