Pini Polonia

Opinie o Pini Polonia

marek

Pini polonia

gbrys

Witam ciekawy jestem czy to forum czyta pani prezes moze gdyby czytala to by wiedziala dlaczego ludzi brakuje na rozbiorze,czemu [usunięte przez moderatora]zwalnia ludzi ktorzy maja pojecie o pracy !! pozdrawiam byly pracownik

Zostaw opinię o Pini Polonia - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pini Polonia