Firma hurt detal Dariusz Olech

Wódka

Opinie o Firma hurt detal Dariusz Olech

Pracuję u niego i jedyne co mnie nadal u niego trzyma to ttylko i wyłacznie to że mam do tej pracy blisko, ale i tak szukam innej bo tu są gówniane pieniadzew, ciagle obiecuje podwyzki ktorych nie widac w nagrode dostajemy przeterminowane piwa. zresztą szefostwo wyzyskuje tylko pracowników nie moze zniesc tego ze pracownicy kupuja lepsze auta od niego i je czesciej zmieniają. od razu poderzewani sa ze go okradaja. kazdemu odradzał bym tam prace zwlaszcza w rozwozie piwa. co innego przedstawiciel ten to nic nie robi tylko sie obija a kasa leci

Zostaw opinię o Firma hurt detal Dariusz Olech - Wódka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma hurt detal Dariusz Olech