Opinie o Sprint Deneko - Grosicki w Szczecin Waleriana łukasińskiego 116

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sprint Deneko - Grosicki. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sprint Deneko - Grosicki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sprint Deneko - Grosicki w Szczecin Waleriana łukasińskiego 116

Czy firma Sprint Deneko - Grosicki udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

były pracownik Nowy wpis

Praca w firmie polega na konfidencji, jeden kierowca donosi na drugiego żeby się szefowi przypodobać. Nie polecam.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Sprint Deneko - Grosicki?

Nowy wpis

Aktualność
Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych, jak i byłych pracowników. W związku z tym śledzimy także treści pojawiające się na GoWork i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Na podstawie konsultacji z GoWork oraz kancelarią prawną przypominamy, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności. Dobre imię, szacunek, reputacja oraz inne dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje między innymi wypowiedzi znieważających inne osoby lub grupy ludzi, wypowiedzi zawierających treści obraźliwe, naruszających czyjeś dobre imię i wizerunek. Takie same prawa do ochrony swojego wizerunku i dobrego imienia ma również firma. Odpowiedzialność za bezprawne działania przewiduje zarówno prawo cywilne, jak i karne. W związku z powyższym prosimy o rozwagę w wypowiedziach oraz informujemy, że komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora GoWork. Będą również usuwane wpisy, które szerzą nienawiść bądź nie zawierają merytorycznych treści.
Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Sprint Deneko - Grosicki? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Posłuszny lamus

Cześć wam chciałbym się podzielić opinią o pracy w Sprincie. Praca jest super. Atmosfera jest dobra. Koledzy są fajni. Biuro jest super. Płacę są dobre. Warunki są fajne. Możliwości są dobre. Tak więc to chyba tyle. Jak coś zapomniałem to mi przypomnij to dopisze. Pozdrawiam.

pracuję od dawna

Jestem zadowolony, mam fajną szefową, zarabiam dobrze, mogę liczyć na wsparcie calego zespołu.

Oddany ministrant
@pracuję od dawna

I dodaj, że dobrze to dla ciebie 3000 złotych i mieszkasz z rodzicami hahaha

Nie rozumiem negatywnych opinii. Pracuję w Sprincie już od jakiegoś czasu i nie pamiętam , aby taka atmosfera panowała w moich poprzednich miejscach zatrudnienia. Zespół wesoły, pomocny , zarówno w pracy jak i prywatnie. Pracy dużo , ale ja to lubię .

Vhvhy

Tak naturalne jak miła, szczera, pomocna atmosfera w firmie

opos89

Widzę, że w Sprincie znowu akcja pt. "mamy dużo złych opinii uprzejmie prosi się aby każdy napisał coś dobrego"- ładnie tak samemu cud-miód opinie sobie wystawiać?

Ciekawska

Czy ktoś z Was pracował może na administracji? Jak obecnie wyglada atmosfera, zarobki i w jakich godz. pracuje admin.?

Ryszarda Kalisiak
@Ciekawska

Atmosfera beznadziejna, a zarobki niższe niż w Amazon - nie wierzysz sprawdź sama. Chyba że już zdążyłaś się przyjąć i zwolnić lub zostać zwolniona. Bo sądząc po tendencji w firmie w zeszłym roku i jeszcze wcześniejszym to bardzo możliwe.

Wojciech
@Ryszarda Kalisiak

Atmosfera w firmie w dużej mierze zależy od samych pracowników, więc może można by ją poprawić. Myślałaś o tym? Nie znalazłem żadnych nowych ogłoszeń rekrutacyjnych. Znasz firmę od środka, więc napisz, czy pracodawca przyjmuje nowych pracowników, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Osoby zainteresowane zatrudnieniem powinny móc same zdecydować, czy chcą aplikować, czy nie.

Prokurator
@Ryszarda Kalisiak

@Ryszarda Kalisiak koleżanko w Amazonie płaca ponad 3000 zł podstawy, gdzie tu do zarobków w Sprincie ;-)

Katarzyna
@Prokurator

A jaka jest podstawa brutto w Sprincie? Zastanawiam się też czy polemizowałbyś z Ryszardą Kalisiak co do atmosfery, bo o tym nic nie napisałeś? Mam nadzieję na odpowiedź!

Bolo
@Prokurator

Kogo Ty chcesz oszukać z tym Amazonem. No chyba, że brutto, a to wtedy w Spricie z tego co wiem to taka kasa w administracji jest, a spedytorzy dużo wyżej. Atmosfera - nie ma zarzutów.

Była pracownica
@Bolo

Dobrze że wiesz lepiej ile np. ja dostawałam na konto w administracji, ale cóż widocznie nie umiem czytać liczb to pewnie dlatego już tam nie pracuje sprawa wyjaśniona pzdr

@Bolo

Uważasz, że firma ma zarobki na dobrym poziomie. Napisz, czy pracodawca obejmuje pracowników pakietem socjalnym lub innymi benefitami?

Pomogłem
@Łukasz

Tak, mamy w Sprincie Bony Sodexo na święta, kartę Multisport, pełen pakiet medyczny, pikniki rodzinne co kwartał, darmowe śniadania i obiady, na start dostajesz rower w firmowym leasingu ponieważ Sprint promuje zdrowy styl życia.

Byle nie w Sprincie...
@Bolo

A tak się składa, że i ja miałam tą nieprzyjemność pracować tam w administracji przez krótką chwilę- tego działu się nie szanuje, pełno dziewczyn zbitych w jednym małym pomieszczeniu, każdy każdemu w komputer zagląda, plotki i uszczypliwe komentarze odnośnie ubioru i zachowania koleżanek (usunięte przez administratora). Pensje bardzo niskie- częściowo na konto na umowie a częściowo inaczej ... :/

Hdjfof
@Byle nie w Sprincie...

Niestety, najwięcej komentuje ta która akurat najmniej powinna, nic się nie zmieniło. Zgodzę się i nie polecam pracy w tej firmie.

Łukasz

Czy w najbliższym czasie będą jakieś rekrutacje do Sprint Deneko? Polecacie w ogóle to miejsce pracy?

Hjejsjbsbznakajehsbbs

Oby więcej samodzielnie myślących osób w Sprincie. Choćby na chwilę. :) Myślałam że dwa lata temu jest dramat, to co czytam w pale się nie mieści.

Widziałem w KRS , że firma została wykreślona w 2012.?

m.
@Marek

Skończyły się dotacje z UE :) Teraz to Sprint Logistyka - brzmi bardziej dumnie i profesjonalnie

Trucht Logistyka Polska S.A.
@m.

A jest coraz gorzej hahahaha

Byłam, widziałam, podziękuję

Cześć, Jeżeli zastanawiacie się jak na prawdę jest w firmie Sprint Logistyka (Szczecin) już tam mówię. Rozmowa kwalifikacyjna: -generalnie na pierwszy rzut oka, bardzo pozytywnie wszystko wygląda. Stabilna, duża firma, z możliwością rozwoju. Ale tutaj na tym się kończy. Obiecywanie otrzymania klientów do obsługi, czy też samochodów do prowadzenia? Powodzenia. Jeżeli sami sobie czegoś nie zdobędzicie nie łudźcie się, że cokolwiek "dostaniecie", a jak jakieś samochody są rzeczywiście do prowadzenia do trafiają do Łodzi gdzie ten oddział jest faworyzowany przez jednego z Dyrektora/opiekuna (ciekawe dlaczego). Uwielbiałam słowo "pomożemy". Bardzo często to się przewijało. Jedyne w czym można było pomóc to w zrezygnowaniu z tej pracy. Atmosfera - osoby pracujący w administracji ,spedytorzy, czy też osoby pozyskujące auta - bardzo pozytywnie. Można śmiało z nimi porozmawiać, uczyć się od nich. 5/5 Płaca: jako okres próbny standardowa kwota tak jak w każdej innej firmie. Po przejściu na umowę o pracę jeżeli nie miałeś dobrych wyników na poziomie powyżej 4000 tys €, zapomnij o dobrej podstawie. W zamian za dobrą podstawę dostaniesz tzw "premię uznaniową" - należy podkreślić słowo UZNANIOWA. Dlaczego? Według kierownika oddziału Szczecińskiego, premia uznaniowa bierze się z pieniędzy, a co w przypadku kiedy tych pieniędzy nie ma? Bo albo klient nie zapłacił w terminie, albo firma nie odniosła zysku bo trzeba było opłacić biruo, pracę administracji itp... No własnie. Premi nie ma, w końcu bierze się z pieniędzy. Nawet nie próbujcie coś z tym wskurać. Klapki na oczach i dalej swoje. Wróćmy do określenia "stabilna praca". Generalnie jeżeli "wbijasz" powyżej 4000 tys €, nasłyszysz się dlaczego tak mało? Przecież możesz więcej, więcej, więcej. A co w przypadku kiedy się rozchorujesz lub nagle przyjdzie słabszy miesiąc albo zima? No i tutaj nagle z ulubionego spedytora, usłyszysz, że trzeba poprawić wynik bo tak to nie może wyglądać a firma nie może sobie na to pozwolić. Premia jak byłeś chory? ZAPOMNIJ. Według kierownika oddziału Szczecińskiego. cytuje "musisz sobie zaplanować wydatki właśnie gdybyś się nagle rozchorował bo wtedy premi uznaniowej nie dostaniesz". Dobrze zaplanuje sobie kiedy będe chory albo trafię do szpitala, żaden problem. Przecież to jest nic skomplikowanego prawda? A w skrajnych przypadkach co jeżeli w jeden dzień nic nie wbijesz? Zaraz twoja team leaderka robi awanturę na cały oddział... wracając do tematu. Jeżeli nie poprawisz wyników spodziewaj się miłego dokumentu stwierdzającego, że stanowisko na którym pracujesz jest juz niepotrzebne. I tak własnie tym sposobem kończysz swoją stabilną pracę. Szefostwo generalnie nie zdaje sobie sprawy z tego co się dzieje. I nigdy się nie dowiedzą do póki tą firmą zarządza Pan Dyrektor/opiekun oraz szanowny Pan Kierownik oddziału Szczecińskiego. A dlaczego ? Bo właśnie oto Ci Panowie nie powiedzą co na prawdę gra na duszy spedytorom tylko wolą pozbyć się problemu i nie ryzykować ścięciem swojej głowy. Jest to tylko i wyłącznie moja opinia. Możesz się z nią zgodzić lub też nie. P.S Pozdrowienia dla krajówki

....
@Byłam, widziałam, podziękuję

Dokładnie tak jak mówisz. I mam nawet nieodparte wrażenie, że mówimy o tych samych dwóch osobach. Paznernych, chciwych, udających pomocnych dla swojego imagu przed właścicielami firmy, traktujących ludzi przedmiotowo (choć to chyba za pięknie powiedziane), ŚLISKICH (szczególnie pasuje to do jednego). Żal firmy i żal mi niektórych osób, szczególnie tych które zostały zwolnione (pierw obiecują pomoc, a później zwalają winę na ciebie, przykre obracanie kota ogonem na bardzo niskim poziomie) oraz tych, które same odeszły przez regularne podtruwanie toksynami unoszącymi się nad oddziałami (szczególnie tymi "eksperymemalnymi"). Nawet jak ktoś robił dobrą minę do złej gry i tłumaczył na mailu, że czas na zmiany itd. to dawało to wiele do myślenia. Zmarnowali wiele potencjałów (zmarnowali czyjś i swój czas, i z racji nieowocnej pracy bo nie potrafili spełnić obietnic także sporo firmowych pieniędzy), położyli duże nadzieje w ludziach, którzy wcale na to nie zaslugiwali, a dali się "zauroczyć" na głodne obietnice. Najlepiej iść na łatwiznę, na gotowca obstawić sobie oddział "pewniakami" i odcinać od tego kupony, ale tak to już nie działa im bardziej na skróty tym bardziej po kolana w błocie. Pozdrawiam ludzi o dobrych sercach bo także tacy są w tej firmie i nie tylko chodzi mi o spedycję i administrację. A potencjalnym zainteresowanym polecam pracę w Sprincie jezeli nie będziecie mieli polegać na pomocy pewnych panów.

WarsowGirl
@....

cześć, jestem ciekawa o jakich osobach mówisz. Możesz podać inicjały tych panów albo imię. Pozdrawiam

@WarsowGirl

Pamiętaj że komentarze takiego typu są niezgodne z regulaminem forum. Napisz szczegółowo i warunkach pracy tam,

Mihu
@Byłam, widziałam, podziękuję

W tej firmie tak było od zawsze. Pracowałem tam jakieś 14 lat temu. Teraz widzę, że szefostwo namaściło swoich lizusów na następców. I oni postępują dokładnie tak jak ich wyszkolono. Oni bardzo dobrze wiedzą , co się dzieje w firmie. Spokojnie, to ich taktyka. Obserwować i atakować z znienacka.

Nela

Nie zamierzam narzekać i szanuje swoją pracę. Jak to w życiu raz pod górkę a raz z górki. Gdy mam słabszy dzień to szukam manikiurzystki mobilnej. Leje sobie drineczka i po całym zabiegu czuje się świetnie. Polecam dobra firma !

ciocia klocia

A ja pracuję nadal. Jestem młoda mamą - firma bez wahania zatrudniła mnie po urlopie macierzyńskim, a nie było to takie proste znaleźć pracę - większość świeżo upieczonych mam będzie wiedziało o czym mówię. Oprócz mnie wiem, ze w innych oddziałach pracują również młode mamy. Zasady są jasne, cel jasno wyznaczony - osiągnięcie celu wiąże się również w wyższym wynagrodzeniem. Każdy swój próg ma z góry ustalony. Dodatkowym atutem jest możliwość pracy w systemie Home Office - bezproblemowo, zwyczajnie praca ma być zrobiona, a że w domu nikomu to nie przeszkadza. Znam ludzi z oddziału w Tychach - obecnie mają świetnego szefa - łebski facet, nie ma osoby w oddziale, która powiedziałaby na niego złego słowa, gość z długoletnim doświadczeniem zna się na swojej robocie. Oddział Łódź - w życiu nie widziałam takiego zgranego zespołu i świetna szefowa na czele, atmosfera na medal :-) Oddział Poznań - stale się rozwija, jest kilkoro pracowników już sprawdzonych, od kilku miesięcy nowy Handlowiec - super dziewczyna, pracuje krótko, a widać pierwsze efekty w postaci klientów Co do szefa oddziału w Szczecinie no cóż pisaliście o nim tyle lat wcześniej, a tu nadal niewysoki z łysa glacą szefuje oddziałowi - więc chyba nie taki zły skoro go trzymają tyle czasu i Szczecin wyniki Centrala firmy i dziewczyny z administracji - co Ja bym bez nich zrobiła, zawsze można prosić o pomoc - ZAWSZE - nigdy nie spotkałam się z jakimś opryskliwym traktowaniem, zawsze pomocne dla mnie rewelacyjne dziewczyny. Pan S.G o którym były tutaj wspominki wczesniej no cóż powiem wam tak im dłużej pracuje tym bardziej go lubię :-) zna się na swojej robocie. Poza tym kasa dla pracowników na czas i dla przewoźników również na czas więc OK. Coroczne spotkanie integracyjne też fajna sprawa mozna się poznać osobiście z ludźmi, z którymi na co dzień mamy kontakt telefoniczny i mailowy. Dla młodych po szkole też znajdzie się miejsce - firma zatrudnia dużo osób bez doświadczenia, albo z bardzo małym doświadczeniem. Poza tym są tam ludzie i to całkiem sporo ich, którzy pracują już po kilka ładnych lat więc gdyby było tak źle to nie byłoby ich w tej firmie, a jakoś pracują i dobrze się mają

były sprinter
@ciocia klocia

Super oddział Łódź, był dlatego supppper bo w większości byli to uciekinierzy z Pekaesu , ale byli bo już w Sprincie nie pracują. Ciekawe czemu ? :)

wujek bronek
@były sprinter

W linkponcie też ich już zwolnili

Arek

Może nie spełniali oczekiwań firmy i nie zostali dłużej w firmie? W dobrej firmie trzeba być dobrym!

@Ossownik, mówisz, że jesteś zadowolony z zatrudnienia w Sprint, mógłbyś opowiedzieć nieco więcej na temat warunków? Czy otrzymałeś umowę o pracę? Czy masz dostęp do benefitów pozapłacowych? Co najbardziej Ci się podoba w tej firmie?

Stefan

Niektórzy żałują , że już nie są w firmie? Trzeba doceniać jak się to ma a później!

Co myślicie na temat pracy w Sprint Deneko - Grosicki? Czy od czasu dodania ostatniej opinii warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie uległy zmianie?

Ossownik

A ja powiem, że jestem tam świeży i jest gitara. Musiało się dużo zmienić od czasu negatywnych wpisów. Jeśli ktos chce furę siana za nic no to cóż... adios muciacios!

Ossownik
@Ossownik

Zaznaczam, że przeszedłem do Sprintu z dużej "renomowanej" firmy przewozowej. Więc pojęcie mam ;)

Zuza

Czy tak dobrze się tu pracuje, że od dawna nikt nie pisze?

Zostaw merytoryczną opinię o Sprint Deneko - Grosicki - Szczecin

• Jak się pracuje w Sprint Deneko - Grosicki?

Zobacz opinie na temat firmy Sprint Deneko - Grosicki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sprint Deneko - Grosicki?

Sprint Deneko - Grosicki