Opinie o Index Nieruchomości H.j.m. Skrzyniarz sp.j. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Index Nieruchomości H.j.m. Skrzyniarz sp.j.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Index Nieruchomości H.j.m. Skrzyniarz sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Index Nieruchomości H.j.m. Skrzyniarz sp.j. w Szczecin

Peter

Jednym słowem tragedia. Wiem, że opinie czyta właściciel firmy. Proszę weź te słowa do siebie : Jesteś niepoważnym człowiekiem, czasy PRL się już skończyły - ty wciąż w nich żyjesz

@Peter

Peter, odezwij się proszę na maila: fortuniakela@gmail.com. Będę wdzięczna!

Dzień dobry, ja to chciałam się tylko zorientować czy gdzieś przy Bagiennej przypadkiem nie jest prowadzone biuro i czy nie przyjmują tu może pracowników na administrację. Szukam czegoś w nieruchomościach w Szczecinie ale widzę teraz te opinie o jakichś pozwach i to dawno temu urwane... praca była wcześniej możliwa?

Peter

@Peter

Peter, odezwij się proszę na maila: fortuniakela@gmail.com. Będę wdzięczna!

Benka Nowy wpis

Nie Polecam, Właściciel w rozmowach uważa się za milionera, a rozlewa sprzątaczce biura płyn do mycia podłóg do słoiczków na każdy dzień tygodnia , aby mu czasami nie ukradła. Dzieją się tam nierealne na obecne czasy rzeczy.

Mirosław Nowy wpis
@Benka

Ha, ha. naprawdę? To już skąpstwo level hard :) Jeśli chodzi o pensje też tak jest? Bo już aż się boje...

Ona Nowy wpis
@Benka

O tak, pana szefa każdy okrada, na każdym kroku, a przecież on taki dobry, tak wspaniale pracowników traktuje i sowicie wynagradza... A że mobbing? Jaki tam mobbing, to tylko dyscyplina xd. P. S. Ma ktoś jakieś aktualne info, co tam się w tym cyrku obecnie dzieje? A może pykniemy jakiś pozew zbiorowy?

Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie pracy. Wiecie może coś nowego o tym co dzieje się w firmie Index Nieruchomości H.j.m. Skrzyniarz sp.j. w mieście Szczecin, bo dawno nic nie pojawiało się na ich temat? Liczymy na Twoją opinię!

Ona

Skoro czekacie, to dlaczego kasujecie moje opinie?? Czyżby portal był stronniczy?

Ona

Taki sam (usunięte przez administratora) jaki był zawsze, albo i jeszcze większy, bo podpory firmy odeszły. A więcej... szykujemy pozew zbiorowy przeciwko Szanownemu Marianowi ???????????? No, zobaczymy, czy którykolwiek z jego prawników podejmie się obrony, kiedy zostaną zapoznani z naszym wspólnie zgromadzonym materiałem dowodowym na potrzeby pozwu przeciwko niemu w sądzie pracy ????????????

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Index Nieruchomości H.j.m. Skrzyniarz sp.j.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska

Na stronie internetowej Pracuj.pl w zakładce oferty pracy jest oferta pracy na stanowisko Architekt. Czy ktoś z Was jest zainteresowany takim stanowiskiem?

Ona

Choćbyś miał iść zamiatać ulice, to i tak lepsze to, niż praca w tej (usunięte przez administratora)

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Index Nieruchomości H.j.m. Skrzyniarz sp.j.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Nie ma żadnych etapów rekrutacji. Trzeba samemu się dowiadywać, bo Pan Szef jest często zabiegany i zapomina, ze trzeba oddzwonic. Ale naprawdę nie warto się tam zatrudniać, gdyz właściciel na rozmowie jest przeuroczy, po kilku dniach pracy ściąga maskę pokazując swoje prawdziwe oblicze. Proszę poczytać wcześniejsze opinie.

Wiecie może czy w Index Nieruchomości H.j.m. Skrzyniarz sp.j. szukają chętnych na staż?

Ona

Nawet gdyby - omijać jak najszerszym łukiem.

Co wchodzi w socjal Index Nieruchomości H.j.m. Skrzyniarz sp.j.?

Ona

Absolutnie nic, nie ma żadnego socjalu. Wartością dodaną jest jedynie (usunięte przez administratora)

Zgadzam się z opiniami, pracodawca stosuje mobbing! Współczuje tylko pracownikom którym nie wiele zostało do emerytury i musza to znosić :(

Izabela

Twój komentarz na temat warunków pracy w firmie Index Nieruchomości jest bardzo niepokojący, mam nadzieję, że napiszesz nieco więcej na temat swoich doświadczeń. Wspominasz o mobbingu, a czy mógłbyś proszę podać przykłady jakichś sytuacji i zachowań, przez które uznałeś, że pracodawca stosuje mobbing?

Dostaje się cała wyplate na konto?

@Michał

Tak, kasa się zawsze zgadza ale to tyle z dobrych wiadomości. Serio, nie warto...

Była ofiara Indexu

(usunięte przez administratora) wypłata była kwotowo nie najgorsza i poznałam tam kilka fajnych osó(usunięte przez administratora)

@Była ofiara Indexu

Proszę o wyjaśnienie, dlaczego mój wpis że skrajnie negatywnego nagle został przez Was przekształcony w pozytywny. I albo gowork.pl to wyjaśni albo zrobię Wam cudowną reklamę w SM. Mój email: fortuniakela@gmail.com I proszę o odpowiedź ASAP.

Szczerze odradzam zatrudnienie się w firmie "INDEX". Jeśli komuś się uda tam zatrudnić, to na krótką chwilę, bo albo zostanie zwolniony albo nie wytrzyma i sam odejdzie. Pracodawca stosuje MOBBING psychiczny wobec pracowników - częste napady agresji słownej, pretensje, obrażanie i krzyki są na porządku dziennym. Nie szanuje zarówno pracowników jak również klientów. Dziwię się, że inne firmy chcą jeszcze z nim współpracować. Nic mu się nie podoba, uważa, że wszystko wie i robi najlepiej. Zachowuje się tak, jakby "pozjadał wszystkie rozumy". Nie docenia pracy i zaangażowania pracownika. Wykorzystuje go do prywatnych celów nie związanych z funkcjonowaniem firmy. Straszy prawnikami, myśli, że kasą załatwi wszystko. Sytuacje, w których dziwnym trafem wie o wszystkim, co się dzieje (mówi) w biurze podczas jego nieobecności, a nie ma możliwości żeby ktoś mu coś przekazał, mogą świadczyć o tym, że w firmie założone są podsłuchy. (usunięte przez administratora)

Była ofiara Indexu

Jak najbardziej się zgadzam. Długo sobie Pan Szef pozwalał ale mam nadzieję, że więcej pracowników służących tylko do wyzywania się na nich nie znajdzie.

Rotacja w firmie o czyms swiadczy, nie polecam nikomu zeby przekonal sie na wlasnej skorze,od rozmowy poczynajac wlasciciel wydawal mi sie dziwnym czlowiekiem i moglam wowczas zaufac intuicji, a nie potem przyplacac zdrowiem. NIE ma tam (usunięte przez administratora) do pracownika a juz nie wspomne o docenianiu jego pracy,mimo duzego zaangazowania. Przyznam ze q swojej karierze zawodowej nie spotkalam tak zlego pracodawcy,nie masz doswiadczenia z mobbingiem, sprobuj zatrudnic sie q firmie Index, tyle w temacie.

Zalecam omijanie szerokim łukiem firmy Index, a jeszcze szerszym jej właściciela, który nikogo nie szanuje. Wieczny krzyk, pretensje i zastraszanie prawnikami to dewiza tej firmy oraz drugiej PHU Index M. A. Skrzyniarz. Wiecznie poszukiwana sekretarka, sprzątaczka...taka rotacja to jednak o czymś świadczy.

Absolutnie nie polecam tego pracodawcy, stosuje mobbing wobec pracowników, jest wybuchowy, nie ma szacunku do drugiego człowieka i wszystko załatwia krzykiem. Dosłownie znęca się nad pracownikiem psychicznie i go wykańcza, pretensje są o wszytsko, nie ma dnia by się o coś nie przyczepił...Tragedia...Pracodawca nie docenia wkładu i zaangażowania pracownika...ciągła zmiana osób na stanowiskach tylko potwierdza złą sytuację. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Index Nieruchomości H.j.m. Skrzyniarz sp.j. - Szczecin

• Jak się pracuje w Index Nieruchomości H.j.m. Skrzyniarz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Index Nieruchomości H.j.m. Skrzyniarz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Index Nieruchomości H.j.m. Skrzyniarz sp.j.?

Index Nieruchomości H.j.m. Skrzyniarz sp.j.
2.1/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Bagienna 38C
    70-772 Szczecin

Index Nieruchomości H.j.m. Skrzyniarz sp.j.