Sprint Logistyka Polska S.A.

2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Sprint Logistyka Polska S.A.

Pracodawca

Aktualność
Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych, jak i byłych pracowników. W związku z tym śledzimy także treści pojawiające się na GoWork i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Na podstawie konsultacji z GoWork oraz kancelarią prawną przypominamy, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności. Dobre imię, szacunek, reputacja oraz inne dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje między innymi wypowiedzi znieważających inne osoby lub grupy ludzi, wypowiedzi zawierających treści obraźliwe, naruszających czyjeś dobre imię i wizerunek. Takie same prawa do ochrony swojego wizerunku i dobrego imienia ma również firma. Odpowiedzialność za bezprawne działania przewiduje zarówno prawo cywilne, jak i karne. W związku z powyższym prosimy o rozwagę w wypowiedziach oraz informujemy, że komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora GoWork. Będą również usuwane wpisy, które szerzą nienawiść bądź nie zawierają merytorycznych treści.
ExGruby
 Rekomendacja

Mam przyjemność pracować w w/w firmie już przeszło ponad roku. Nie jest to moja pierwsza praca w spedycji ale na pewno jedna z najprzyjemniejszych. Sprint Logistyka nie krzywdzi pracowników o ile wykazują się należytą starannością w trakcie wykonywania swoich obowiązków. Co do narzędzi - otrzymałem wszelkie potrzebne urządzenia elektroniczne oraz sprecyzowany zakres obowiązków. Osobiście - polecam.

Jestem zadowolony, mam fajną szefową, zarabiam dobrze, mogę liczyć na wsparcie całego zespołu.

Zadowolony

Dobry i solidny pracownik nie ma powodu do narzekania na pracę bo firma jest ok!!

Pracownik Nowy wpis

Jestem pracownikiem Sprinta i zdecydowanie mogę polecić pracę w tej firmie. Sympatyczni współpracownicy, rodzinna atmosfera :) polecam! :)

AMEL
Klient

Jeżdżę dla sprinta od ponad dwóch lat i nie miałem nigdy problemów ani ze spedytorami, ani z płatnościami. wystarczy trzymać się umowy. polecam tą firmę bez najmniejszego wahania

markus Nowy wpis
Klient
@AMEL

Hey Planuje wstawic do nich auto od wtorku i mialbym pare pytan do ciebie :)

Pytanie Nowy wpis

Czy nowo zatrudnione osoby w Sprint Logistyka Polska S.A. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Tak, nowe osoby otrzymują od pierwszych dni umowę oraz szkolenie 2-dniowe wprowadzające do pracy.

Mike

Rozważając ofertę pracy w danej firmie zawsze czytam opnie o pracodawcy na GoWorku, Czytam komentarze wielu pracowników wylewających "gorzkie żale" na byłych lub teraźniejszych pracodawców, 90 % opinii to negatywy - jeśli nie wierzycie- sprawdźcie sami . Polecam sprawdzać na przykładzie różnych firm... Nasuwa mi się pytanie- czy pracodawcy są tacy źli , czy może problem leży w nas samych czyli pracownikach? Chcemy dużo zarabiać , ale niewiele mamy do zaoferowania w zamian.. Pracuję już drugi rok w tej firmie, więc mogę wyrazić swoją opnie z perspektywy pracownika. Szczerze nie rozumiem opinii moich poprzedników . Podejmując decyzje o pracy w Sprincie miałem spore obawy - głównie przez opinie , które usłyszałem wśród kolegów "z branży" . Zawsze wychodziłem z założenia , że "co człowiek, to opinia" i to że komuś coś nie odpowiada, to nie znaczy, że ja będę myślał w ten sam sposób i odwrotnie. Cieszę się, że przyjąłem ofertę pracy . Na duży plus - atmosfera. Nikt nikomu nie wchodzi w drogę, nikt mi nie stoi nad głową ,dzięki temu mogę się skupić na swojej pracy. Robię swoje i idę do domu. Kwestia wynagrodzenia - zawsze na czas :) Z pieniędzmi to jest tak, że "ile by nie było to i tak jest za mało" i ciężko w tych czasach komukolwiek dogodzić. Pozdrawiam :)

Eh...
@Mike

Samo lanie słodkiej wody, żadnych konkretów. Komentarz możnaby skopiować i wkleić na jakiegokolwiek pracodawcę i by pasował z perspektywy jakiegoś tam pracownika.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Sprint Logistyka Polska S.A. odbywa się również w języku angielskim?

Maciek

jak tam w logistyce się pracuje?

Nowa*
Kandydat

Cześć. Zastanawiam się nad aplikacją na Dyrektora Oddziału. Jakie warunki pracy i płaca? Warto? Z góry dziękuję za każdą sugestie.

Doradca
@Nowa*

Jeśli pytasz o to czy dostaniesz krzesło pracownicze czy musisz przyjść z własnym taboretem to uspokoję cię dostaniesz krzesło nawet z kółeczkami. Swojej fusiastej Gevalii też nie musisz nosić w plecaku. Mam nadzieję że rozwiałem Twoje wątpliwy bo warto aplikować.

@Nowa*

Dzień dobry, zapraszamy do złożenia aplikacji. Następnie na spotkaniu, wszystkiego można się dowiedzieć osobiście. Zapraszamy.

ołówek

W Sprincie pracuje od około 4 lat i moim zdaniem firma zdecydowanie zasługuje na mocną pozycję w branży TSL, którą sobie wypracowała. Odnośnie wszystkich negatywnych komentarzy to oczywiście najłatwiej się takie pisze szczególnie osobom, które się nie sprawdziły w tym środowisku. Pracując sumiennie można liczyć na dobre warunki. A jeżeli ktoś myśli, że praca w TSL to szkółka niedzielna i będzie głaskany po główce to coś jest z tą osobą nie tak.

Jsjwbidk
@ołówek

Nie chodzi o niesprawdzanie się w tym środowisku tylko o to że w tej firmie ludzi źle się traktuje, nikt nie mówi o głaskaniu po główce tylko o traktowaniu pracownika z szacunkiem, a z tym tu ciężko. Niejedna osoba w tej firmie pracuje/ pracowała sumiennie, ciezko, a nie bylo to odzwierciedlone w dobrych warunkach zatrudnienia.

Problem
@ołówek

Ta firma nie ma pozycji w branży TSL, tylko lubi tak mówić i manipulować pracownikami. Ludzie kojarzą Sprint z obciążeniami za wszystko i milionem zapisów w zleceniu. Po 20 latach w transporcie, każdą firmę w jakiej pracowałem wspominam z większym lub mniejszym uśmiechem , oprócz Sprintu, gdzie pracowałem jakieś 12 lat . Pamiętam tabelki , dział reklamacji itp. telefony do biura na stacjonarny o 7:45, by sprawdzić czy już jestem w biurze i o 16:10 czy czasem nie wyszedłem za szybko ;) Pamiętam wypowiedzenie oraz jak grożono mi sądem, bo to ja chciałem się zwolnić, a nie oni mnie ;) Dałem się namówić, by po 2 dniach otrzymać wypowiedzenie od firmy. Płakałem ze śmiechu, nawet teraz mnie brzuch boli od rechotania ;)

JOJO
@Jsjwbidk

@Jsjwbidk pewnie, możesz mieć swoje zdanie. Zastanawia mnie tylko co Ciebie tak złego spotkało w tej firmie. Dla mnie było ok i nie zaznałem jakiegoś złego traktowania czy to przez bezpośrednią szefową czy przez tych z samej góry. Tym, którzy zaraz będą pytać "Skoro było tak super to dlaczego jesteś byłym pracownikiem" już teraz odpowiadam, że zmieniłem branże bo jednak bycie spedytorem przez dłuższy czas jest męczące (przynajmniej dla mnie było). Dodatkowo, nie twierdze, że było super, ale było zdecydowanie ponad przeciętną.

Czym Sprint Logistyka Polska S.A. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Piotr
@Pytanie

Z tego co pamietam nie rozdają karnetów na siłownie bo nikt nie chodził w cale. Pamiętam że były szkolenia, imprezy i spotkania na mieście. Tam pracują długo ludzie co dobrze zarabiają i kupują sami sobie dodatki.

Pracodawca

Aktualność
Szanowni Państwo,

Rekomendacja

Powiem Ci tak ;) Ja nie dam żadnego samochodu ani zlecenia Sprintowi, nawet jakbym miał autem zjechać na pusto lub zarobić na tym parę groszy ;) A pracowałem 12 lat temu w tej firmie i to nadal siedzi we mnie ;)

o
@Mihu

@Mihu Moją opinią wiele mogło się już zmienić zastanawia mnie czy pracowałeś tam 12 lat czy 12 lat temu (raz piszesz tak raz tak) jeśli 12 lat temu to na pewno wiele się zmieniło ..

@o

12 lat temu tam pracowałem, przez prawie 2 lata. Nie, nic się nie zmieniło, branża się nie zmienia tak szybko. Poza tym mentalności pewnych osób nie zmienisz, Ci którzy wtedy byli spedytorami dziś są....mentorami młodych, więc tu się nic nie może zmienić, a jest raczej gorzej, bo dociska się ich 2 razy mocnej. Zresztą ta branża jest naprawdę mała. a parę osób ze znajomych później pracowało w Sprincie i z ich relacji nic się nie zmieniło. poza tym nic się nie zmieniło w kwestii obciążeń czy zleceni od nich. Nie zmieniło się też nic w kwestii mojego podejścia do nich - to się nazywa KARMA i tego się nauczyłem właśnie w Sprincie :)

Teyra

Wszyscy, którzy piszą negatywne opinie i obrażają osoby piszące te pozytywne - czyli waszym zdaniem nikt nie ma prawa być zadowolonym z pracy w Sprincie? Jesteście tak nieszczęśliwymi ludźmi, że brak słów. Większość tych negatywnych komentarzy bierze się stąd, że po prostu ktoś nie zrobił czegoś, czego oczekiwaliście. I to jest oczywiście naturalne, każdy człowiek tak ma, jednak obrażanie innych, którym dobrze pracuje się w firmie jest żałosne. Sądzę, że wszystkie osoby, które piszą tutaj o złym traktowaniu, nigdy go nie doznały w żadnej pracy. Polecam przejść się do korporacji, wtedy raz, dwa zmieni się wasze zdanie, kiedy ktoś was (usunięte przez administratora)przez kilka miesięcy, a czasami tak bardzo człowiek jest zastraszony, że i lat. Sądzę, że większość z was chciała coś wymusić, zwalniając się sądziliście, że ktoś będzie za wami biegał i prosił o zmianę zdania. Takie rzeczy na pewno nie zdarzają się w Sprincie, i teraz jesteście źli, wylewacie żale w internecie - żenada. Nikt was nie zmuszał do podjęcia pracy w tej firmie, jak i takim zawodzie, a wszystkie osoby hejtujace sposób zarządzania firmą, życzę wam, żebyście sami takową założyli, odnieśli większy sukces i jeszcze, żeby wszyscy pracownicy byli mega zadowoleni z was! Pozdrawiam

Puknij się
@Teyra

Sama jesteś tak nieszczęśliwą osobą, że o 23:32 siedzisz na GoWork i piszesz opinię gdzie wmawiasz innym niezadowolonym rzeczy, które nie miały miejsca i Ty dobrze o tym wiesz ale rżniesz głupa licząc że inni w to uwierzą. Z negatywnych opinii robisz hejty tylko dlatego że się z nimi nie zgadzasz. Przykro mi, ale jak coś niewygodnego nazwiesz hejtem to wcale się to nim nagle nie stanie. Tylko tym udawadniasz słabość swoich przekonań. Był taki wielki Polak co rzekomo o pewnych okrutnych rzeczach nie wiedział... To może i Ty jesteś wspaniałą pracownicą, której w firmie jest świetnie, a TWOI współpracownicy stosują zmowę milczenia i obrali sobie za cel ukrycie przed Tobą tego jak traktowani są/byli niektórzy pracownicy? Jak tak to cóż, współczuję, niesamowita sytuacja. Poza tym Twoim głupim tokiem myślenia można każdemu powiedzieć żeby poszedł w jakieś miejsce tyłu chińska szwalnia aby zobaczył jak to jest, nie to co w Sprincie.

Problem
@Teyra

Pracowałem w "korporacjach" przed i po pracy w Sprincie. Z doświadczenia firmę Sprint nazwałbym bardziej (usunięte przez administratora)niż korporacją ;)

ExGruby

Ksiądz spowiednik
@ExGruby

Przed końcem pracy jeszcze wysmaruje na prosbe pozytywny komentarz i będę spełnionym pracownikiem Sprintu. To jest życie.

opos89

Widzę, że w Sprincie znowu akcja pt. "mamy dużo złych opinii uprzejmie prosi się aby każdy napisał coś dobrego"- ładnie tak samemu cud-miód opinie sobie wystawiać?

Lkjhg
@opos89

Dziwisz się, że robią takie akcje? Ciężko pracowali na to, żeby pracownicy źle o nich pisali. Na palcach jednej ręki można tam policzyć normalnych ludzi, szefostwo tak bardzo stara się pokazać, że ta firma jest taka idealna, a tak na serio jest beznadziejna. Teraz wielkie akcje pisania dobrych komentarzy, bo co? Bo fama poszła i mają problem z zatrudnianiem ludzi? I zaraz cyk nowy pozytywny komentarz pewnie, albo usunięcie tych złych. Pozdrawiam lizusów

???

Jeszcze można wspomniec o niewybrednych komentarzach, ciągłym "wspominaniu" byłych pracowników o których potrafią tylko źle mówić. W firmie posiadanie swojego zdania jest tylko docenianie wtedy jak jest ono pozytywne na temat firmy, ewentualne donosy na współpracowników też są mile widziane. Co do zwalniania z dnia na dzień to niestety tak to wygląda, argumenty czasami brane z sufitu, rozmowa z pracownikami nie jest mocną stroną tej firmy. O swoich ewentualnych błędach albo złej pracy dowiadujesz sie w dniu wypowiedzenia, do tego dnia jestes wspaniałym niezastapionym pracownikiem. Ciągły stres jest nieodzownym elementem pracy w tej firmie, obecność niektórych przełożonych jest wykańczająca psychicznie. Szkoda czasu na pracę tam

Radioaktywny żuk

Bo ludzie typu głównie Gabbaniarz szanują tylko od wstępu lukratywnych ludzi. Plebsu się nie szanuje. Tylko swojaków dla których funkcjonują zupełnie inne standardy i ludzi co do których nie trzeba nic od siebie dać a można brać. Ludziki za najniższą to tylko gówniane pionki które można wypieprzyć z planszy bez większej refleksji i powodu. Oni w życiu nie mają potrzeby bezpieczeństwa. A nawet jeśli to nie urodzili się tak szlachetnie jak Gabbana np. i to normalne że nie że nie zasługują na jej zaspokojenie. Także nie ma co narzekać, że chodzisz do pracy w której nie masz pojęcia na czym stoisz z nieswojej winy, że może marnują ci właśnie czas. Stawki są jakie są bo ktoś musi oddawać jałmużnę na innych dobrze urodzonych. Miej pretensje do swojej rodziny że wydano cię na świat w familii plebsu. Stawki które oferują administracji to tylko kwintesencja tego jaką pogardę mają do innych osób.

Halaja
@Radioaktywny żuk

Chyba masz problem ze sobą, ale w to nie mam zamiaru wnikać, nie do tego jest to forum. Akurat nie trafiłeś/aś, bo nie muszę pracować, mogę siedzieć na (usunięte przez administratora) cały dzień i nic nie robić. Widzisz, tym się różnimy, że ja inwestuję w siebie, rozwijam się i do wszystkiego dochodzę samodzielnie i to mi się bardziej podoba niż dostawanie wszystkiego na złotej tacy od rodziców czy drugiej połówki :) poza tym gdzie było napisane, że moje stanowisko było w dziale administracji? Nie polecam pracy w tej firmie, że względu na to co się tam dzieje i w jaki sposób się traktuje pracowników. Dużo można powiedzieć o tej firmie, ale niestety niezbyt dobrego. Szczerze mówiąc uważam, że gdyby firma była prowadzona wyłącznie przez Pana Macieja to byłoby dużo więcej pozytywnych opinii i przede wszystkim zadowolonych pracowników.

Radioaktywny żuk
@Halaja

Chyba w ogóle nie zrozumiałaś mojego wpisu. ;-D

Jaro

Uwaga na slawomira z odzialu kostrzyn nad odra kretacz jakich malo daje ładunki a potem obciąża za byle co przestroga dla przewoźnika nie dajcie sie namówić slawomir z kostrzyn n odra pozdr

:---)
@Jaro

W Sprincie są z tego dumni. Takich spedytorów im potrzeba. Poszło? Poszło. Da się jeszcze coś wyciągnąć? Hurra kozaq

Obecny pracownik

W Sprincie pracuję już prawie 3 lata i pomimo niepochlebnym komentarzy jakie krążą w internecie uważam że jest to dobra, porządna firma. Jeżeli wykonuje się swoje obowiązki sumiennie i angażuje się w swoją prace przełożeni doceniają wysiłek i trud, zawsze też wysłuchają i starają się dojść do konsensusu, który zadawala obie strony. Oczywiście każdy ma swoją opinie i perspektywę, która różni się od pełnionego stanowiska jednak ja doceniam możliwość pracy w Sprint Logistyka Polska, która daje mi pole do działania i rozwoju.

były pracownik

Bardzo dobrze wspominam pracę w tej firmie.

komornik

Wszystko w jak najlepszym porządku oby jak najwięcej takich firm na rynku.

Zostaw merytoryczną opinię o Sprint Logistyka Polska S.A. - Szczecin

Sprint Logistyka Polska S.A.