Sprint Logistyka

Szczecin

Sprint Logistyka

Opinie o Sprint Logistyka

Kwiatek

Chciałbym podzielić się opinia odnośnie jednego z pracowników który jest od niedawna. Gruby sepleniący wieprz Pan Damian S. panoszy się po naszym oddziale i wymądrza. Jest grubym gburem który nie ma pojęcia o transportach i kłamie na krok wszystkich z kim rozmawia przez telefon na pewno psuje opinie naszej firmy. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolinić 1 osobę

Radek Ociesa
@Kwiatek 24.10.2018 09:44

KwiatKuba, czytając Twoją opinię,uważam że jest krzywdząca dla adresata twojego wpisu. Ocena postawy ,zachowania wobec innych pracowników oraz poziomu wiedzy merytorycznej Pana Damiana należy do jego przełożonego, domyślam się ze nim nie jesteś. Epitety których użyłeś, są przejawem braku twojej kultury osobistej. Jeśli masz merytoryczne przesłanki, co do tego że zachowanie Pana Damiana, psuje atmosferę w Oddziale, zgłoś to pracodawcy. Jeśli jest to przejaw twojej "chwilowej" frustracji, wypadałoby przeprosić, mi też zdarzyło się być nie obiektywnym w ocenie postawy drugiej osoby, natomiast mam odwagę się do tego przyznać. Mam nadzieję że tobie jej również nie zabraknie. Pozdrawiam Radek Ociesa.

Intro Trans International

Proszę uważać na tę firmę. Nie płaci miesiącami,obcina frachty. Przestrzegam wszystkich przed korzystaniem z ich usług.

Zostaw opinię o Sprint Logistyka - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sprint Logistyka