Opinie o Sprint Logistyka Polska S.A. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sprint Logistyka Polska S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sprint Logistyka Polska S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sprint Logistyka Polska S.A. w Szczecin

Sttp

Bardzo wiele o warunkach panujacych w tym śmiesznym przybytku mówi z pozoru nieistotny detal, jakim jest dekalog pracownika, zamieszczony na stronie firmy. Oczywiście przykazania tam zawarte obowiązują tylko zwykłych pracowników, którzy mają tyrać za grosze i nie zadawać żadnych pytań. We wspomnianym dekalogu znajduje się następująca wzmianka "bądź uczciwy i etyczny". Publikuje to firma, która zaciekle stara się podkradać specjalistów z innych firm w branży - wzorowa hipokryzja :D Znajomki oraz swojaczki działają w Sprincie na zupełnie innych, dużo lepszych zasadach niż tzw zwykli ludzie. Jest to firma nie mająca za grosz szacunku do szeregowego pracownika. Dlatego zastanów się trzy razy nim podejmiesz decyzję o podjęciu roboty w tym miejscu.

@Sttp

Dziękujemy STTP za Twoją opinię. Wspomnianego dekalogu nie ma już na naszej stronie. Gwarantujemy, że wszyscy w naszym zespole są traktowani na równi.

o wysłany kolejny mail o dodawaniu opini przez pracowników albo Pan E się nudzi i dodaje

Cześć M! Prośby o usuwanie komentarzy na Gowork kierowane są przez nas jedynie w przypadkach dzielenia się przez komentujących nierzetelnymi, niezgodnymi z prawdą informacjami (np. wprowadzanie w błąd jeśli chodzi o komentowany podmiot, w tym jeśli chodzi o zakres oferowanych usług) lub w przypadku spamu.

Gosia

nie potrzebujecie spedytorów z j. niemieckim i rosyjskim?

@Bob

Cześć, Bob! Zachęcamy do aplikowania: https://sprintlogistyka.pl/index.php/kariera/oferty-pracy/ Oferty dla spedytorów przygotowujemy indywidualnie. Chętnie przedstawimy Ci nasze propozycje. Aplikuj!

P3x Nowy wpis

Nie fer , idzie ku lepszemu. Ku przestrodze.nie polecam firmy sprint bus.

Laura Nowy wpis

Hej, jak długo trwa cały proces podczas naborów na spedytora? Teraz jak dodawana była oferta na takim portalu to było napisane, że przez niego około 40 osób się zgłosiło. nim każdy przejdzie rozmowę i zostanie sprawdzony oraz zapadnie ostateczna decyzja, to ile czasu minie?

@utalamo Nowy wpis

Polecam jako rzetelnego kontrahenta ,miła wspołpraca ,pieniadze przed terminem ,zyczliwi pracownicy nadajcy sie do wspolpracy . Pozdrawiam pana Eryka , Polecam w 100 % firme !!!!!! Dziekuje

Cześć. :) ja to już wcześniej byłam na stronie firmowej i nie widziałam niestety opcji na asystentkę, o która jedna Pani wcześniej pytała, a jak wiadomo z opisu spedytora warunkiem koniecznym jest niestety doświadczenie, którego nie mam. czy w tym roku jeszcze pojawi się coś dla osób początkujących?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Sprint Logistyka Polska S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca Międzynarodowy kat. C + E
Celina

Witam jak wygląda sprawa cykliczności podwyżek wśród spedytorów? W jednej z ofert, która mam przed sobą jest wprost napisane, że oferują atrakcyjne i wciąż rosnące wynagrodzenie. Czy jest wobec tego zachowana jakaś reguła?

@Celina

Cześć, Celina! Nie mamy w Firmie sztywnej zasady dotyczącej cykliczności podwyżek. Związane są one raczej z wynikami, zaangażowaniem pracownika.

Julia

A ta asystentka, o której ktoś podpytywał to jest teraz poszukiwana? Oferta mi się nie pokazała, a ciekawa jestem co oferują na tym stanowisku. jak można ocenić aktualny rozwój?

@Julia

Cześć Julia! Aktualne oferty pracy znajdziesz na naszej stronie www.sprintlogistyka.pl w zakładce "kariera".

Daria

Jak długo czeka się na decyzje czy pracodawca jest zainteresowany? Ewentualnie czy ktoś dzwoni z informacją o negatywnym przebiegu rekrutacji? ;)

@Daria

Cześć, Daria! Dziękujemy za zapytanie. Na odpowiedź o przebiegu rekrutacji Kandydat czeka maksymalnie do 14 dni po rozmowie kwalifikacyjnej. Każdorazowo informujemy Kandydata o naszej decyzji (zarówno tej pozytywnej lub negatywnej).

@Pracodawca

Witam. a co z ta negatywną wiadomością? Na ile jest treściwa? Zastanawiam się czy kandydat otrzyma wyjaśnienie z jakich przyczyn się nie powiodło / czego mu zabrakło? Czy zdarzało się, że startowały do firmy te same osoby kilkakrotnie?

Hej, opisze mi ktoś wprost jak pracuje się na spedycji teraz? :) widzę, że o zarobki ktoś pytał ale już wskazano, że to raczej kwestia indywidualna. Jest tu wiec ktoś z biura i omówiłby atmosferę? ciekawią mnie ewentualne integracje, czy są organizowane?

Cześć, BU! Oczywiście, organizujemy imprezy i eventy firmowe :) Zachęcamy do obserwowania nas na FB oraz IG.

Tak dla pełnej jasności tylko to po czym pojawiło się stwierdzenie, że doszło do pomylenia firmy? czy dosłownie każdy poruszony aspekt się nie zgadza? A jeśli faktyczne tak to dlaczego? można to trochę odkręcić?

Pracował ktoś z Was jako Asystent/-ka w Sprint Logistyka Polska S.A.? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Sylwia

Czy ktoś kto teraz także pracuje może się ustosunkować do tej poprzedniej opinii o pieniądzach? Czy faktycznie oddaje się to czego się nie powinno? Nawet jeśli to w jaki sposób teraz jest to ugadywane na rozmowie? czy był ktoś mimo wszystko ostatnio na niej?

No tej zwrotki bo zgłoszeniu także byłbym ciekawi do kiedy jeśli już można śmiało czekać. a czy jest tu tak w ogóle ktoś kto obracał paletami i miałby opinie? Szukają właśnie pracownika ds. obrotu paletowego. Po przeczytaniu opisu widzę, że raczej bym się nadal, ale tak dla jasności tylko, jak mam rozumieć te dobrą znajomość Excela? Z jakich funkcji się korzysta? Na rozmowie będzie zadanie?

Maja
@były pracownik

A czemu by mu miało tak zależeć na tych opiniach?

@Maja

@Maja to chyba pytanie retoryczne... i tak najlepsze opinie niby od znjaomych -znajomych jak to sobie chwalą firme

Olga
@były pracownik

A po czym to ogólnie stwierdzasz ? Jakiś konkretny wpis wskazuje na to, że mogłaby to być Pani E?

@Olga

Naucz się czytać, Pan E. zostało napisane

Zuzanna

Jakie jest ostateczne rozstrzygniecie tego tematu? Jesteście w stanie na dzień dzisiejszy firmę polecić? Jakie warunki teraz po nowym roku tu macie jeśli o pracę chodzi, coś się zmieniło? Ilu was teraz pracuje, zgrani jesteście?

@były pracownik

Dziękujemy za opinię, Były Pracowniku. Ludzie dzielą się swoimi komentarzami i opiniami w Internecie. Nie można im tego zakazywać, a także nakazywać. Nie robimy jednego, ani drugiego.

Gosia

nie potrzebujecie spedytorów z j. niemieckim i rosyjskim?

@Gosia

Proszę aplikować na nasze oferty pracy. Zachęcam również do odwiedzenia naszej strony www.sprintlogistyka.pl

@Gosia

Gosia nie aplikuj do sprinta. Firma tragiczna zarobki tak samo.

@Gość

Gosia, aplikuj, dobra firma. Przyjdź , zobaczysz sama. A Pan GOŚĆ jak znajdzie pracę odpowiednią dla niego, to wtedy będzie szczęśliwy.

Bob
@Gość

Na jakie zarobki może liczyć spedytor

@Bob

Tedi

A ja powiem tak .Przyjdziesz do firmy w sprawie pracy .Powiesz dzień dobry i nikt ci nie odpowie.a siedzi ich tam trochę.

@Tedi

Czy to wstępny opis rozmowy na spedytora? Wiem ze teraz jest oferta na międzynarodówkę i zastanawiałam się czy to nie będzie może rekrutacja zdalna? Chociaż jakby nie patrzeć widać, że to tryb stacjonarny… w sumie to dlaczego? czemu Pracodawca nie pozwala na model hybrydowy? Czy był on kiedykolwiek wdrażany?

@Tedi

Dziękujemy za opinię, Tedi. Przykro nam, że poczułeś się źle w opisanej przez siebie sytuacji. Chcielibyśmy się odnieść do opisanej przez Ciebie sytuacji. Aby sprawa mogła zostać wyjaśniona prosimy o kontakt mailowy: rekrutacja@sprintlogistyka.pl

Cześć, IH! Dziękujemy za zapytanie. Jeśli chodzi o stanowisko Spedytor Międzynarodowy to w naszej firmie możliwa jest zarówno praca hybrydowa jak i 100% zdalna. Jeśli chodzi o proces rekrutacji to rzeczywiście wolimy spotkać się twarzą w twarz, ale możliwe są także spotkania rekrutacyjne online. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty: https://sprintlogistyka.pl/index.php/kariera/oferty-pracy/ i aplikowanie! :)

@Tetiana IGI TRANSPORT

Gorąco polecam do współpracy ! Miły kontakt wszystko na najwyższym poziomie! DZIĘKUJĘ

@@Tetiana IGI TRANSPORT

Bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią, Tetiana! Przesyłamy pozdrowienia! :)

Ano ciekawe, nie wiem na ile odpowiedz na to zadane pytanie pokazuje warunki zatrudnienia, ale skoro już odradzasz to podasz jakiś konkretny powód? Występują jeszcze jakieś inne niż te, które przytaczaliście? Pytam, bo zmiany w ich ewentualnym zakresie mnie interesują. Czy od nowego roku jakieś w ogóle się szykują?

Ewelka

Jaka to jest firma Sprint bus? Czym się zajmują? To jest jakaś spółka firmy, której opinie są tu zamieszczane czy nastąpiła pomyłka?

Adela

W jakich okolicznościach doszło do tego, że mogłeś otrzymać taką propozycję? W jaki sposób wszedłeś w relację z firmą? I przede wszystkim jeśli już to bardziej ciekawi mnie sama oferta. na podstawie czego została opracowana? Dobre te warunki były?

michał ap trans bis

WITAM WSZYSTKICH POLECAM PRZEWOZNIKA SPRINT SZCZECIN FIRMA I USŁUGO GODNE POLECENIA WSZYSTKO NA CZAS I SPEDYTORA ERYK GRYKIEŃ NA NAJWYZSZYM POZIOMIE:!!SAM SIE PRZEKONAJ!!!JUZ CZAS

Sprinter25

Pracodawca rzetelny, płaca zawsze na czas. Realna możliwość rozwoju, przyjazna atmosfera w biurze. Polecam.

@Sprinter25

Sprinter25, dziękujemy za opinię i docenienie naszych starań, aby praca w Sprint Logistyka była jak najlepsza dla naszego Zespołu! Aktualnie prowadzimy rekrutację, dlatego zachęcamy do polecenia pracy w naszej firmie swoim znajomym. Zapraszamy na naszą stronę https://sprintlogistyka.pl/index.php/kariera/oferty-pracy/ :)

Zostaw merytoryczną opinię o Sprint Logistyka Polska S.A. - Szczecin

• Jak się pracuje w Sprint Logistyka Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Sprint Logistyka Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sprint Logistyka Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 19 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sprint Logistyka Polska S.A.
2.9/5 Na podstawie 37 ocen.

Sprint Logistyka Polska S.A.