Centrum Produkcyjne Pneumatyki "Prema"

Kielce

Opinie o Centrum Produkcyjne Pneumatyki "Prema"

Maciek T

Witam. W lipcu kończę szkołę. Mam pytanie do pracujących lub zorientowanych na temat zarobków. Czy coś się w tym temacie zmieniło?.Czy jako absolwent na stanowisku konstruktora lub technologia mogę liczyć na te przynajmniej 2500 na rękę? Wkrótce zamierzam rozsyłać CV i nie wiem czy w ogóle warto się tu fatygować

piotr ck

Firma jest Supeer! szczególnie pod kierunkiem nowego prezesa.

piotr ck

Firma jest Supeer! szczególnie pod kierunkiem nowego prezesa.

Mak

Część . Proszę o opinie o pracy na stanowisku konstruktora w Premie. Pozdrawiam

Mak
@Todi 18.01.2017 23:33
Witaj!!! Miałem tam pracować ale w końcu wylądowałem gdzie indziej. Pracował tam natomiast niedawno jeszcze mój tata więc w mi...

Obecnie pracuję w średniej wielkości firmie pod Kielcami. Praca w Solid Worksie. Doświadczenie 3,5 roku. Zarobki to 3100-3200 "na rękę" w zależności od miesiąca

Todi
@Mak 19.01.2017 18:20
Obecnie pracuję w średniej wielkości firmie pod Kielcami. Praca w Solid Worksie. Doświadczenie 3,5 roku. Zarobki to 3100-3200 &...

Szczerze to w Premie jako konstruktor nie zarobisz tyle nawet brutto hehe. Dlatego ja się nie zdecydowałem tam startować właśnie ze względu na zarobki. A pracują tam też w 3D i chyba nawet też w Solid Worksie

gazdodechy

W sumie @Andrzej, oczekiwania i wymagania to praktycznie to samo. No ale co do warunków na jakich pracuje konstruktor to wiele powiedzieć nie można, ponieważ negocjuje on je podczas rozmowy o pracę, Na pewno jednak zarobki w tej firmie przekraczają 3000 netto

Mikołaj

Na święta nic nie dali, ani grosza, ani bonu, ani prezentu. Tak firma szanuje swoich pracowników.

Wy..ujany

zauważ ";)" , ironia taka :) Dodam jeszcze, że system premiowania jest beznadziejny a jak wszechmogący ma kaprys to potrąca procenty za byle co. Mój wczorajszy post widzę usunięty, nice.

Wy..ujany

Są lojalki, może nie na każde stanowisko i nie każdy dostaje ale są. Jest też szkolenie, które jako tako szkolenia nie przypomina. Polecam na pierwszą pracę ;) Każda następna będzie lepsza :)

laura

a może ma ktoś z byłych lub obecnych pracowników coś więcej do powiedzenia?, czy normą przy zatrudnianiu jest podpisywanie tzw. "lojalki", pracowik w jakim sensie "zastraszeni"?

Heniek

I jak z ta firma, w pon ide tam na rozmowę jako operator cnc. Jestem dopiero po studiach więc nie mam za dużego wyboru

zbylut

stres nie do wytrzymania,nie polecam tej firmy za nic,

pracowik

Pracowałem w tej firmie, nikomu nie polecam to co tam sie dzieje to jakiś cyrk. Atmosfera nerwowa to mało powiedziane, wszyscy sa zastraszeni i zmuszani do zapisywania sie do ,,związku" zawodowego ktorym steruje prezes i jego przydupasy. jednym slowem dno i 5 metrów mułu

buck

Witam, interesuje mnie praca na stanowisku Przedstawiciel Techniczno-Handlowy. Chciałbym się dowiedzieć jakie warunki zatrudnienia oferuje firma na tym stanowisku m.in. jaka podstawa, samochód, atmosfera. Polecacie pracę ? Duża rotacja wśród ludzi ? Zastanawiam się nad aplikowaniem stąd też moje pytania.

pozn

i jakie odczucia? na magazynie oczywiscie..

ja

ja

Zostaw opinię o Centrum Produkcyjne Pneumatyki "Prema" - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Produkcyjne Pneumatyki "Prema"