Opinie o Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. w Strumień

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pojemników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. w Strumień

Jeremiasz

W tej firmie jedynie na kamery są pieniędze, żeby inwigilowac pracownika. Po ostatnim wypadku, podobno prezes (celowo z małej) chce na każde stanowisko dać kamerę. Wiec ja się pytam po co? Czy to usprawni pracę? Spowoduje miejsce pracy bezpieczniejsze? Nieee to okazja do kolejnego etapu inwigilacji, pytanie czy zgodne z prawem i RODO? Na naszej spawalni pełno wody, przedłużacze w wodzie, spawarki w wodzie, czy to zgodne z bhp? Nie wspominając o temperaturze na arenie... Na to i inne rzeczy mające realny wpływ na bezpieczeństwo i komfort pracy nie ma kasy, ale na kamery są. Dziwny fetysz władzy podglądanie pracujących mężczyzn..

@Jeremiasz

Trzeba powiadomić PiP!Niech się tym zajmą!

Luis
@Jeremiasz

Na kamery to pieniądze są ale na podwyżki nie bo zainwestowali w nową halę.W Polsce obowiązuje RODO panie Prezesie!

Maniutek
@Jeremiasz

Monitorowanie pracownika podczas wykonywania pracy możliwe jest jedynie w zakładach, gdzie jego praca ma wpływ na bezpieczeństwo innych najczęściej w przemyśle spożywczym. W innych przypadkach monitoring można stosować wyłącznie w głównych ciągnach komunikacyjnych bądź w celu monitorowania pomieszczenia jako całości. Kamera skierowana na konkretne stanowisko pracy to mobbing, jest to niezgodne z prawem, a jeśli firma nie ma odpowiednich zabezpieczeń i autoryzacji sieci wewnętrznej dodatkowo niezgodne z RODO. A skoro paski nie mogą być wysyłane na maila, to Strumet nie ma. To o czym napisałem pochodzi od radcy prawnego, więc dziwi mnie niewiedza w tym zakresie władzy zakłady. Pytanie gdzie są związki? Pytanie jak bardzo się władza zdziwi jak ktoś zwalniając się o wszystkim powiadomi PIP i prokuraturę...?

Alex0483
@Maniutek

Witam Panowie, podniecacie się związkami zawodowymi, a ode w gruncie rzeczy są wielki (usunięte przez administratora) warte... Pan "chrapiący" lub "Beny Hill" swego czasu działał w Skotanie Skoczów - jak działał, można zobaczyć na własne oczy w czasie wycieczki do Skoczowa... Niestety Polskim związkom zawodowym brakuje przede wszystkim NIEZALEŻNOŚCI, jak to jest w Europie zachodniej. Proszę, nie łudźcie się, że coś się zmieni - tak będzie do czasu sprzedaży tego przybytku, lub jego upadku. Pozdrawiam i życzę miłego dnia;-)

Obi
@Jeremiasz

Tego nikt nie widzi tylko jak spawacz zapali papierosa to mandatem straszą

Spawacz

Prezesie może by ktos wymyślił coś mądrego żeby na spawalni woda nieplywala a detal z pola niebyl z śniegiem

Spawacz
@Spawacz

No najwyższy czas cos zrobic wozkowy przywozi pelno śniegu na detalu jak z tego mamy spawac wszystko pływa

olo
@Spawacz

A za co dach zrobić jak kryzys idzie?Nowe hale trza budować,pola kupować i w maszyny inwestować!Szanujmy sie:)!!!

Obserwowanie
@Spawacz

Spawalnia to najgorsza buda na strumecie malo miejsca przez lato cieplo a w zimie śnieg pływa między spawarkami trzeba to zgłosić do inspekcji jak w czasie zimy to wygląda

Dlaczego nie zamontujecie na arenie bardziej wydajnego ogrzewania.W takich warunkach nie da się pracować.Nie może tak być że jak wchodzi się rano na hale jest zaledwie kilka stopni.Przypominam że wymagana minimalna temperatura na stanowisku pracy to 17*C.

Acha życzę jeszcze wyższych bonów na Święta,wyższej premii wakacyjnej,za niechorowanie oraz dodatkowej extra premii dla Wszystkich.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. na stanowisko Konserwator? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods

Życzę Wszystkim Pracownikom lepszego Nowego Roku bez Lechsława.Większego poszanowania.Grubszych portweli(podwyżek płac żeby w końcu godziwe wzrosły żeby odzwierciedlały podnoszone normy-wkład w rozwój firmy)Życzę większej puli za jakość i lepszego jedzenia na stołówce????

SznapkaWygrołStrumetwZdrapka

Prezesy czegos nie rozumiem w waszej śmiesznej polityce, po cholerę stawiacie banery na dwupasie i w innych miejscach , ogłaszaszacie się że jest praca 'taka fajna że pracuj z nami' a doświadczonych ludzi wywalacie ? Nie szanujecie nikogo, żaden pewnie nawet nie zastanowił się nad tym że za niedługo swieta, chłopy będą mieli ciężko robotę znaleźć a tutaj trzeba jeszcze rodzinę utrzymac. Dla mnie to był pokaz jak sie traktuje ludzi w strumecie i bardzo mi to zmieniło nastawienie... Śmiech na sali bogacze.

Warner
@SznapkaWygrołStrumetwZdrapka

Przynajmniej wiem już u kogo się zapisać do związków, a do niedawna byłem sceptyczny....

Stefan
@Warner

Przez obecną politykę zarządu trzeba się zapisywać do związków nie ma wyjścia.

Św Mikołaj
@Warner

A czy ktoś wie czy będą paczki z związku? na świętą, bo jak tak to ja tez sie zapiszę

Anons
@Św Mikołaj

Typowy Polaczek cebulaczek. Nie jest Ci wstyd ?

mondrala
@SznapkaWygrołStrumetwZdrapka

Bo Ty nierozumny człowiek jestes .

SznapkaWygrołStrumetwZdrapka
@mondrala

No to proszę mi wyoslic baranie

Bezrobotny

Myśle o pracy na Spawalni czy normy są wykonalne i czy utrzymam rodzine ? Macie tam ciepło bez zime ?

SlaskiePasorzytySpoleczne
@Bezrobotny

Bez Zima je cieplo. ale PRZEZ zimę dość chłodno, ale niektórzy tak w domach też mają podobno. A czy rodzinę utrzymasz to z zależności jak grubo baba mosz

Tt

(usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o.:(usunięte przez administratora) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Podwyżki oraz pozbyc sie nierobow z ukrainy

Ob

Normy na spawalni idą w górę może by zakład pomyslal o podwyzkach kryzysu nie widać na zakładzie zakład inwestuje w ziemię a pracownicy to co

Yet another day
@Ob

Idź do prezesa i pogadaj z nim. Po co piszesz w internecie? Tu ci nikt nie da podwyżki.

Miki
@Ob

Ja cię nie podpuszczam ale nie znajdziesz to (usunięte przez administratora)

masohista

Ile zarabia spawacz w strumecia na start i czy normy są wygórowane?

Normista Lesio
@masohista

Normy są do zrobienia, wiem bo liczyłem.

Olko

Potrzebują ludzi na cnc złożyłem podanie dwa miesiące temu i cisza chyba nieczytaja poczty

Jurii
@Olko

Załatw sobie paszport ukraiński, pomoże napewno.

Obcy

Na spawalni jeden wielki (usunięte przez administratora) majster G juz nie panuje nad robotą tragedia pracuje 15 lat i takiego czegoś niewidzalem trzeba trzekac na detal aż majster załatwi albo sam spawacz poszuka

gruby
@Obcy

Coś sie z choinki urwał?U L.to normalka!

teodor

Lubię atmosferę w Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. za: dobra wspolpraca pomocni ludzie

Obcy
@teodor

Stuknij się w łeb dalnie albo zmień dilera

Dyro

Olo ludzi się informuje z wyprzedzeniem że nie zostanie im umowa przedłużona.Tak ciężko Ci to zrozumieć? Więcej szacunku!Chcesz być szanowany szanuj innych! Ci ludzie ciężko tyrali ten (usunięte przez administratora) a w ramach podziękowania dostali kopa. Jeśli myślicisz że Ukraińcy wypełnią lukę po doświadczonych Polakach to jesteś w błędzie.

Wolf
@Dyro

Prezesi na nas leją mają na działach kapusiów co grają w h..a ale są nietykalni.Szastają kasą na prawo i lewa a na podwyżki kasy nie ma bo halę stawia, Ukraincy śpią po szatniach a swoich traktujecie jak śmieci ale jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie!

Henio
@Dyro

A majstry nie wiedzieli napewno wiedzieli.Tak samo winni.Majstry to tylko dbają o swoje (usunięte przez administratora)

Henio
@Dyro

A majstry też winni bo napewno dobrze wiedzieli a chłopom nie dali znać.Majstry tylko o swoją (usunięte przez administratora) dbają.

Ciekawy

Jeżeli ktoś mówi coś komuś, mimo że inni na tym ucierpią, to kim jest? Jeżeli ktoś oferuje komuś coś, w zamian za powiedzenie czegoś o innych, to kim jest? Jeżeli ktoś zgadza się na to, żeby powiedzieć coś o innych, w zamian za coś, nie zważając na tych innych, to kim jest?

Stacho

Po co dwóch majstrów skoro jeden spokojnie ogarnia

Makumba

Panowie prezesi prosimy o dobre przemyślenie pracy w soboty,w środę zapisuje majster na montażu na sobotę,a w piątek okazuje się,że praktycznie soboty niema,pamietajcie,ze kazdy ma plany weekendowe!niedziwcie sie potem,ze nikt Nie chce robić nadgodzin jak wy w kul.. gracie

Erwin
@Makumba

W ciula nas robią na każdym kroku.Normalnie brak szacunku dla pracownika... A reklamację na klimagerate jak długo jeszcze zamierzacie wliczać w jakościówkę???

Obserwator

W soboty i po godzinach to w kooperacjach na rehabilitacji większość załogi powinny być kontrole i by się skończyło, a jak wydajność by wzrosła.

@Obserwator

Weź ty się rozpedz i uderz w ścianę naprawdę zazdroscisz że inni poradzą pracować po godzinach a ty leniu Leżysz i baba się po tobie wozi a w necie chijraka strugasz H H he he

Trolololo
@Obserwator

Nikogo nie powinno interesować co pracownik robi w czasie wolnym od pracy :) jest to jego sprawa, taka prawda,może sobie nawet w zoo dorabiać

Feder
@Trolololo

Gorzej jak w strumecie narzeka na choroby związane ze spawaniem, a po godzinach orze u kooperacji. Zresztą temat rzeka, pytanie kto by pracował w tych kooperacjach...

były
@Obserwator

Niektórzy to sie nie nadawali do kooperacji i zaraz ich wywalili, a kto chce niech dorabia nie każdemu pensja wystarcza.

obserwator
@Obserwator

ty barnie co cie to obchodzi co koledzy twoi robią po szychtach jedni pracują na budowach jedni mają swoje warsztaty samochodowe lub slusarskie wiec zajmij się sobą weż sie do roboty anie patrz na innych a ci którzy pracują w kooperacjach , to są ludzie którzy robią w kooperacjach robią więcej w strumecie niż ty tylko narzekasz .

@obserwator

Proszę Cię o pohamowanie negatywnych emocji i nie prowokowanie kłótni na forum. Rozumiem, że Twoim zdaniem dodatkowa praca po godzinach nie wpływa negatywnie na wydajność pracowników w ich głównej pracy?

Droga Marzenko przypadkowo umieściłem komentarz na temat mobbingu na stronie firmy strumet ponieważ obserwuję 3 miało0 to dotyczyć zupełnie innej firmy i miało być to zgłoszenie anonimowe a nie na forum tak jak to wyszło to w tym przypadku za co bardzo przepraszam całą załogę jak i cały zarząd firmy strumet za bez podstawne oskarżenie o mobbing

Marzena

@pracownik, twój wpis zawiera poważne oskarżenia względem pozostałych pracowników. Mobbing to na przykład długotrwałe nękanie pracownika. Na forum GoWork.pl pojawiła się nowa opcja zgłoszenia mobbingu, w której możesz załączyć niezbędne dowody. Czy zapoznałeś się już z nią? Jakie jest twoje zdanie na ten temat?

@Marzena

A tak w ogóle co myślicie o mnie? Pewnie sobie wyobrażacie mnie i każdy z was chciałby dogłębnie mnie poznać co?

Życzliwy

Ha ha po .......

Oreo
@Marzena

Ja mysle ze jestes jak pustak....

@Marzena

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. - Strumień

• Jak się pracuje w Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 14 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o.