Opinie o Aptiv Poland S.A. w Jeleśnia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aptiv Poland S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aptiv Poland S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aptiv Poland S.A. w Jeleśnia

Wypłacają dodatkowe nagrody w Delphi Poland S.A.?

tyskacz

żadnych nagród nie ma i nie będzie

Fanny

Jedyną nagrodą w tej firmie to podniesienie normy :))

Pracownik produkcj

Kiedy podwyżka : ))

Mala
@Pracownik produkcj

Teraz pewnie nie będzie jak to zwykle bywa kiedy wiedzą że ludzie będą chcieć podwyżkę to nagle w zakładzie zaczyna brakować zamówień lub plany się zmniejszają. I tak co roku sztuczny kryzys teraz też tak pewnie będzie.

@Mala

Czy podwyżki były wcześniej obiecane i dlatego pracownicy o nich wspominają? Napisz, co jaki czas można w firmie liczyć na zwiększenie pensji.

Tau
@Pracownik produkcj

Będzie od przyszłego roku. Dla nowych pracowników stawka wzrośnie do 17 zł (brutto) czyli do minimalnej krajowej, dla starych zostaje 17,09 zł, ale spokojnie za rok minimalna znów pójdzie w górę to i my beduiny coś dostaniemy ; )

@Tau

Kiedy będzie podwyżka i anexy do umów ma te 17

Tau
@Tyco

Nie będzie żadnych aneksów, stawka wzrosła ustawowo więc od 01.01.2020 zarabiasz już te 17 zł brutto na godzinę.

@Tau

Wiec w lutym bedzie wypłata ze stawka 17 brutto plus premia czy bez niej

@Tyco

Ciekawe czy wywalczą to 2 zł do każdej godziny

Gabi

Muszę przyznać, że jeszcze się tak nie ubawiłam, jak czytając tu nie które wpisy!!! Szczególnie sympatyków SIERPIEŃ, czy też ich założycieli! Mistrzowie kabaretu! Zamiast myśleć o tym jak sobie zjednać ludzi, robiąc coś dla nich, to bawią się tu przednio. Ale po co! Założyli Związek, ochrona jest? Jest! Główni założyciele , jedna Pani szyje firanki i nie tylko! Drugi Pan pilnuje parkingów w Żywcu, a sam Pan Przewodniczący ! No cóż "studiuje przepisy " klikając w GOOGLE! Cała reszta Stara się tu oczernić drugi Związek, bo w końcu trzeba obrać jakaś metodę! A najlepsze jest to! Jak jedna Pani pisze że od dwóch lat jest w Solidarność ,pracuje na Skodzie i związek nic dla Niej nie zrobił. Specjalnie pisze Niej dużą literą, bo ja też tam pracuję i dzięki Solidarności mamy premię za wydajność. Więc proszę się tu nie podszywać pod ludzi uczciwie pracujących, bo wątpię żeby (usunięte przez administratora)

Ja byłam w Solidarności od początku ale wypisałam się już w tamtym roku niemogłam patrzeć na to co z naszego związku zrobiła przewodnicząca Besia i Jarcio. Prywatny folwark pilnujacy swoich krzeseł i wspierających dyrektorke nic dla Pracowników. Szkoda tam nalerzec i naszych pieniędzy.

Kolega

Jacik biega za każdą sprawa z hali i sumiennie je załatwia niema nawet czasu żeby godnie pracować bo cały swój cenny czas poświęca szerzenie propagandy anty solidarność i puszczanie nowo co wymyślonej plotki . Jacik i jego koledzy z zarządu mają pełne ręce roboty bo na każdego pracownika szukają czegoś aby go godnie podpierniczac do dyrekcji i bacznie obserwują nowe artykuł w kodeksie pracy które mogą pomóc im żeby jak najlepiej zaszkodzic pracownikowi w imie związkowi WWZ Sierpień 80

Skoro się Jacik wypisałeś ,to dlaczego piszesz "szkoda naszych pieniedzy"? My swoich nie żałujemy, a Ty kolego widzę, że masz coraz większy problem z sobą! Cały czas kogoś obrażasz i szczujesz na ludzi ,weź dla odmiany napisz coś pozytywnego Np: wypisz tu wszystkie zalety i sprawy ,które SIERPIEŃ załatwił dla pracowników! Pewnie tego dużo będzie, to ci trochę głowa odpocznie od złych myśli. A jak nic nie wymyślisz to (usunięte przez administratora) pisz co chcesz! Byle byś tylko się czymś zajoł. Może być nawet wierszyk, co kolwiek!!!!

Inżynier Procesu

Rozmowa na wysokim poziomie - nie dostałam się (widocznie jestem za słaba - nie mam o to pretensji) ale zirytował mnie brak jakiejkolwiek informacji o wyniku rekrutacji. Doszłam do II etapu a o tym że się nie dostałam wnioskuję tylko po upływie czasu od rozmowy - 0 odpowiedzi

Typowe HR-owskie II etapy

Pracuję na Skodzie i jestem w Solidarności już 2 rok ale oni jeszcze nic dla nas niezrobili i nic nam nie załatwili idę się wypisać bo szkoda pieniędzy. Zapiszę się do Śierpień 80 oni chociaż chcą coś zmienić.

Prorok

Tak kolego jacik idź się wypisać a najlepiej dla zakładu i dla całej załogi jakbyś się zwolnił albo poszedł znowu na jakieś dłuższe chorobowe może ci się po nim coś poprawi. Ale nie sądzę bo z tobą jest coraz gorzej ;) sierpień już funkcjonuje 2 lata i co zrobił tyle że bardzo chce;) ale z chęci niema nic a w czyny żeby coś zrobic trzeba troszkę rozumu a u ciebie to troszkę z tym organem jest problem ;)

Lukrecja

A ten (usunięte przez administratora) co robi u nas na C na komaxie to do jakich związków należy ? Bo nie idzie się z gościem dogadać bo zachowuje się jak elita z sierpnia 80

Monter

Jacik twoje wpisy są żenujące widać że masz kompleksy ale forum Cię nie uleczy zrobiłeś ludzi w bambuko i nie wiesz jak z tego wyjść nie radzisz sobie z sobą a co dopiero reprezentować pracowników przerosło Cię to i łapiesz się nie prawdziwych i nie chonorowych wpisów

Podwyżki trzeba wywalczyć a to będzie możliwe jeśli Śierpień 80 będzie nadal walczył. Musimy ich wspierać aby uniknąć znowu podpisania przez układ zamknięty przewodnicząca Besia i Jarcio + Dyrektorka. Bo znowu podpiszą grosze i będą straszyć zwolnieniami i brakiem pracy.

Polak
@Monika

Ty nawet nie umiesz napisać normalnie słowa sierpień a ty chcesz walczyc daj że już jacik spokoj i zejdź na ziemię bo liczą się czynu a nie pisanie głupot a z tego co słyszę to ty za dużo przy dyrekcji nie masz do powiedzenia tylko albo przytakujesz albo szeptasz i mówisz między wierszami a konkretow u ciebie nie widać jak na hali tak pewnie też jest przy dyrekcji

@Monika

Po pierwsze! Kolego "Jacik" jakim trzeba być człowiekiem, żeby facet się podpisywał "(usunięte przez administratora)" ( no cóż, każdy ma swoje orientację) Po drugie w negocjacjach z tego co się orientuję decyduje Komisja i Dyrekcja a nie(usunięte przez administratora) i Dyrektorka jak ty to ujołeś! A po trzecie, co to znaczy że SIERPIEŃ będzie nadal walczył??? Przypomnij od kiedy walczą i o co? Bo jakoś nie bardzo rozumiem, albo mi umknęło. Chyba że kolega (usunięte przez administratora)ukrywa się pod Damskim Nickiem tak jak Ty? To faktycznie może coś umknąć

Gabi

Święta racja! SIERPIEŃ Jak nie umie negocjować, to stara się innych oczernić i przeszkadzać, jakby im nie chodziło o lepsze jutro pracowników, tylko o swój wizerunek, który i tak jest kiepski! Pozdrawiam SOLIDARNOŚĆ i życzę owocnych negocjacji! A Suerpniem się nie przejmujcie i tego typu wpisami ,bo to tylko świadczy o ich słabościach.

Witam Śierpień 80 znowu walczy o podwyżki chce 2 zł do stawki godzinowej wprowadzenie wypłaty jubileuszowego co 5 lat, zwiększenie do 200% dodatku nadliczbowe, zwiększenie odpraw. Wszystko można przeczytać w ich gablocie koło stołówki. Kochamy Sierpień 80.

Chcieć a mieć to dwie sprawy zobaczymy co załatwią

Znowu czyli już załatwili coś kiedy i co? Żenada jedynie co to nagonki na pracowników magazynu przewodniczący Józek tak trzymaj właśnie zostałeś sygnalista (usunięte przez administratora)

Kotos

Taaaa 200% za nadliczbowe w niedzielę i święta... Zwykłych nadgodzin w soboty nie ma a Ci o niedzielach???????? ok, dyrekcja powie spoko, 200% tylko, że jak tu pracuję to od hohoho nadliczbowycg w niedzielę NIE BYŁO

Zocha

Tak, tak. Za górami za lasami. A potem żyli długo i szczęśliwie. No bez jaj!

Nie rozumiem słowa ZNOWU!!! A co takiego wcześniej wywalczyli??? Chyba że autor ma na myśli nagonkę na pracowników i sianie propagandy!!!

Biały murzyn

???????? 2 zł. to będzie znowu na ile lat ?? Związki miejcie honor

Do informacji pracowników aptiv inspekcja pracy została poinformowana o zaistniałej sytuacji z brakiem przelewów wynagrodzen na konta w banku PKO BP i prosze o pisnanie kolejnych tych samych donosów na zakład poniższy link który podaje jest na składanie skąd do inspekcji pracy droga elektroniczna https://katowice.pip.gov.pl/pl/formularz/144#

Chyba bez powiadomienia PIP się nie obejdzie.

Olla

Czy zakład jest wyplacalny? Brak przelewu środków w pko...... Ci mają powiedzieć małżeństwa które tu pracują i mają jedno konto akurat w tym banku......? Tylko niech nie zasłaniają się awarią systemu bo to ściema..... Dzwonilam tam i powiedziała miła pani ze wszystko śmiga żadnych awarii nie ma....... Pracuje tu ponad 20 lat i takiej sytuacji nigdy nie było mam nadzieję ze to 1 i ostatni raz.

Zocha
@Olla

Żenada! Kadra świadczy o poziomie zakładu który tworzą! Więc wniosek nasuwa się sam. Planiści nie potrafiący liczyć, specjalista od spraw płac nie potrafiący liczyć.... To w jakim zakładzie przyszło nam pracować? Pozostaje się łudzić, że dyrektor nie ma z tym problemu.

Brakkasy

I najlepiej zwalić winę na awarię w banku... Bo myślą, że ciemnota pracująca nie zadzwoni tam i nie zweryfikuje tego... Wygłupiły się panie i to bardzo no ale tak to jest jak się ma czas na wszystko inne a nie na wykonywanie obowiązków

No Tak!! Przecież inicjały same mówią za siebie! JP-czyli Jadowity Podpier..lacz. :)

Witam

Witam mam pytanko odnośnie związku sierpień 80 dzieje się coś na jego pokładzie ? Ponieważ robię na zakładzie c i jak kolege przenieśli do jelesni to nic nie wiemy co w ich szeregu się dzieje

@Witam

Część nie wiem co tam się dzieje byłam tam w tym tygodniu co dzień biuro zamknięte nikogo niema niema z kim porozmawiać koleżanki mi mówią że jak chce coś załatwić to muszę przed albo po zmianie zaczepić przewodniczącego bo ma nockę a podobno 3 dni ma być dostępny w biurze dla mnie bezsens bo po co to biuro jak nikogo niema w nim jak pan przewodniczący ma nockę to tam nie siedzi tylko na 2 i 1 zmianach a jak ma 3 to co biuro cały tydzień zamknięte Nic nie załatwisz nie pomoże ci ? Jak pan przewodniczący nie da rady w tym tygodniu być w biurze to jest zastępcą powinien tam siedzieća nie przychodzisz ławek przed biurem dla petentów a biuro zamknięte masakra

Kotos
@Kasia

Nawet jak uda Ci się dorwać "pana przewodniczącego" to nie licz na rozmowę bo pana blokuje jak ma coś pezy opcych powiedzieć i co on załatwi? Aaa naganę może Ci załatwić bo jak na razie w tym się specjalizuje... A i jeżeli ktoś chce pana szukać to proponuję na magazynie bo tam tylko siedzi i sieje ferment

Co tam słychać w zakładzie?

Kosiarki
@Ewa

Fajnie słychać ;)

tyskie
@Ewa

Ja słyszałem tylko biedę

Warka

Grudniowe wyplaty to jakas kpina...

tyskie

z zarobkami zbliżamy się do najniższej krajowej.Brawo !!!!

Skodziak
@tyskie

Zarobki tragedia.Ponoc pracy brak a bordowe fartuchy podpieraja biurka.Dajcie jeszcze z dwie liderki :))

Kosiarki
@tyskie

A może by tak wszystko zostawić i pojechać w Bieszczady

Fax
@Kosiarki

Jak się nie podoba to za bramę. Nikt tutaj na siłę nikogo nie trzyma.

Pracownik produkcji

Ile bonów na święta ?

Nie ma zamówień
@Pracownik produkcji

Tak jak dwa lata temu, coś koło 300 zł i chyba Solidarność załatwiła 50 zł (?) więcej, ale to tylko plotki. Niemniej jednak o 600 zł jak w zeszłym roku można zapomnieć ; )

Pracownik produkcji

Dyrektorze!! opamiętaj się wkońcu, zobacz jakim ludziom dałeś władze , kto rządzi na hali i w jaki sposób.Czy ludzie na produkcji są tylko numerkiem ?

Zostaw merytoryczną opinię o Aptiv Poland S.A. - Jeleśnia

• Jak się pracuje w Aptiv Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aptiv Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 172.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aptiv Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 20 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 103 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aptiv Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Aptiv Poland S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aptiv Poland S.A.