Opinie o Aptiv Poland S.A. w Jeleśnia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aptiv Poland S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aptiv Poland S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aptiv Poland S.A. w Jeleśnia

Mala

Związek nic nie robi a Sierpień dużo gada na korytarzu i na magazynie

Miecik
@Mala

No to ludzia z sierpnia najlepiej wychodzi opowiadać chwalić się co by to zrobili jakie mają plany a przyjdzie co do czego to nie umieją się odezwać przy tych co trzeba się odzywać

Ponoc przeniesione na przyszły rok:)

Stary
@Nowy

W przyszłym roku to zakład zamkną ;))

Statysta

Jeśli chodzi o kwestie związków, podwyżki.. trzeba tutaj zrozumieć, że jesteśmy tanią siłą roboczą i pracodawca nigdy nas nie doceni, nawet przy zwolnieniach, wtedy po prostu przeniosą produkcję do kraju w którym podobnie się to będzie opłacać i tyle, nikt nie będzie tutaj nikogo trzymał na siłę. Sytuacja w zakładzie robi się coraz bardziej nerwowa ze względu na ilość zwolnień. Czas tego zakładu już mija, bo Ameryka za wszelką cenę nie podniesie wynagrodzenia o więcej niż kilka groszy, a pracownicy za słabe wypłaty robić nie będą, szczególnie biorąc pod uwagę to, że do tej pracy już praktycznie nikt nie przyjdzie, bo młody nie będzie już pracował ciężko za przeciętne wynagrodzenie, nie mówiąc już o starszych, którzy na produkcję po prostu nie pójdą, bo wiedzą co to za chleb. To kwestia czasu kiedy to wszystko klęknie, i sporne dyskusje odnośnie związków, wygryzanie się itp. po prostu są bezcelowe, bo związki tutaj rewolucji nie zrobią żadnymi staraniami i trzeba to zrozumieć. Korporacja trzyma tu rękę na pieniądzach i czy dadzą więcej czy też nie decydują ich wykresy ekonomiczne i liczby, nie żądania związków i pracowników.

@Statysta

Jeżeli dalej zakład będzie tworzył bezsensowne stanowiska po dwie literki na linii które nic nie robią tylko ludzi obgadują ewentualnie po gadają sobie ze znajomymi panów fotografow albo takich którzy ciągną sobie wózeczek z manifestami to znaczy jedna pani ciągnie druga idzie za nią to nigdy nie będzie dobrze nigdy nie będzie podwyżek bo im tak samo trzeba zapłacić i nawet czasem więcej niż ludziom na produkcji a są po prostu bezużyteczny czy bezużyteczni. w innych zakładach każdy lider ma 4 godziny na wypełnienie papierów i zajęcie się produkcją i 4 godziny na pracę a u nas mają 4 godziny na zajęcie się papierami i produkcją a 4 godziny na ploty więc jak chcecie zarabiać więcej

Skodziak
@Franio

Dokładnie bordowe fartuchy do roboty!! przestoja zmiane pojedza pomadek z biurka ,pooglądaja zdjecia , Facebooka , papierosek , kawa , podkręcić karuzelę niech ludzie (usunięte przez administratora)

@Skodziak

Zapomnij że dyrektor Pasierbek zrobi z bordowymi fartuchami porządek on je po prostu chyba uwielbia bo jak za Babicza było bordowych mnóstwo tak za Pasierbka jest to samo kiedyś jeżeli jakaś produkcja się kończyła linia szła do likwidacji liderka tak samo a dzisiaj dają ją do pomocy drugiej liderce. śmiechu warte. Nie ma to jak mieć szereg ludzi w zakładzie którzy w ogóle nie są produktywni. Brawo dyrektorze za to ze podążasz w kierunku tym że za chwilę zakład będzie nieopłacalny i będziecie szukać jeszcze tańszej siły roboczej ale przypuszczam że już nie znajdziecie

Mentor
@Statysta

Za Kaczyńskiego nie jeblo to teraz też nie (usunięte przez administratora)

Skodziak
@Franio

Ja juz patrzeć na nie nie moge.Drą gęby całą zmianę byle wyrobić normę bo przecież z tego maja pieniądze.Zero człowieczeństwa w nich

@Skodziak

Co zrobisz jak to od pługa odciągnięte zero kultury i jakiegokolwiek poszanowania do drugiego człowieka który mało tego robi na nich.

Związkowiec

Związki w tym zakładzie są nic nie warte.Nazbierć ludzi zeby mieć stołki.A i tak walczą znowu o pietruszkę :)))

Klienci
@Związkowiec

Jedni też tak mówili że solidarność to żenada i że są nic nie warci i założyli 2 związki no i gdzie teraz są podobno miało dla nich być tak wszystko proste a wyszło na to że nic nie jest proste tylko bez przerwy pod górę także załóż 3 zwiazki może tobie się uda coś zdziałać ;)

@Klienci

Sierpień walczy jak umie może że nie ma większości to widzicie zapraszamy do nas

Kawior
@Tyco

Zapraszamy wszystkich do patologicznego związku sierpniowego :)

Korki
@Tyco

A czy wogole oni umieją walczyć czy tylko umieją podpierniczac ludzi dobrej dyrekcji ;) bo z walka to oni nie mają nic wspólnego no chyba że walka z ludziami

Biały murzyn
@Klienci

Do takiego związku potrzebni sa ludzie z jajami a takich niestety brak.Ludzie siedzą w tym (usunięte przez administratora) i pracuja ponad swoje siły.Ludzie z tych okolic nie maja perspektywy innej pracy i dalej będą (usunięte przez administratora) za miskę ryżu.

Inżynier Procesu

Rozmowa na wysokim poziomie - nie dostałam się (widocznie jestem za słaba - nie mam o to pretensji) ale zirytował mnie brak jakiejkolwiek informacji o wyniku rekrutacji. Doszłam do II etapu a o tym że się nie dostałam wnioskuję tylko po upływie czasu od rozmowy - 0 odpowiedzi

Typowe HR-owskie II etapy

Jon

Związki. Jeden i drugi nic nie wart. Póki co nic nie załatwili.

Młody

Sierpień zróbcie coś ze swoim przewodniczącym to co dzisiaj odstawił na produkcji to wstyd dla was. Nikt was nie będzie traktował poważnie dopóki ktoś taki będzie was reprezentował

Ciekawski
@Młody

Jakaś kolejna ciekawa akcja naszego ulubionego pana?

Młody
@Ciekawski

Wygląda na to że sobie nie radzi , nie ma pomysłu jak spełnić obietnice związkowe i obarcza za to Solidarność

Koko

Dajcie spokój temu panowi nie radzi sobie z samym sobą nie umie pokazać swoich silnych atutów to probuję pokazać się jako błazen i krzykacz myśli że tym zwróci na siebie uwagę ale czy mądry człowiek jak widzi takiego chłopa od pługa oderwanego który nie widzi w sobie nic pozytywnego tylko prostackie zachowanie może pomyśleć że to jest przewodniczący ? Czy ten człowiek może być odpowiedzialny za ludzi w zakładzie ? Zostawiam wam to do przemyślenia

Jon

@Normalny. Może bym miał minimalna pensje a w sumie to już nie dużo do niej brakuje, bo tyle się zarabia w tym zakładzie. Chyba że masz przepracowane 5 lat lub nie maaz 26-u lat to trochę wiecej. Więc powiedz mi po co te zwiazki? Jesteś dumny ze należysz do organizacji, która jest bezużyteczna.

@Jon

Przyjmując się wiedziałeś jakie są warunki pracy i płacy to co płaczesz na forum idź sam do dyrekcji i powiedz że jesteś (usunięte przez administratora) pracownikiem dostaniesz napewno podwyżkę nie zeruj na związkach jak do nich nie należysz!

Normalny

Nieudacznicy ktorzy płaczą na forum bo nie umią sobie poradzić w życiu i czyimiś rękoma chcą coś osiągnąć

Zdziwiony
@Jon

Trza się było uczyć a nie płakać teraz

Kret
@Normalny

To co tu robisz nieudaczniku

Normalny

Jacik ty się wypisałeś 2 lata temu ale nie na forum powinieneś pracować , znajdz na siebie pomysł , tylko ludzie słabi i bezradni tak się zachowują , Solidarność się oczyściła a teraz niech się z Tobą męczy Sierpień

Beka

Solidarność w naszym zakładzie to jakaś kpina... W poniedziałek idę SIĘ wypisać..

jac
@Beka

ty tez idziesz ;)

Wladek
@jac

No to jak beka idzie to ja też idę ;) beka to dla mnie zaskoczyla że też idzie ;) wszysko wszystkim ale że beka się wypisuje ;);)

@Wladek

To przyjdźcie do Sierpnia im więcej osób tym lepiej

@Tyco

Pewnie ja bym się też przepisał no ale boje się że w ramach podziękowania za wstąpienie do sierpnia przewodniczący podpierniczac mnie za brak okularów albo ubrania roboczego do dyrekcji

@Pawlik

A znasz przewodniczącego? Nie mów kłamstw jest spoko człowiekiem nie sądz a nie będziesz sadzony!!!!! Chętnie cię powitamy na swoim pokładzie

@Tyco

Znam jeszcze to bardzo dobrze ;)

@Pawlik

Jak masz coś do zarzucenia to pisz otwarcie to co nie przejdziesz do nas?

@Tyco

Jutro przyjdę się zapisać :)

FCA Doradca

Czytam i sie nie dziwię. Nie ma nic gorszego w zakładzie jak większa ilość związków. Tak to będzie cały czas jedni drugich będą atakować a dyrekcja sie cieszy. Z tego co tu wygląda to inicjatorami ataku jest Sierpień 80 . Nie należę do żadnego zwiazku w moim zakładzie ale u nas Też jest ten Sierpień 80 i też mieszaja robia dużo zadymy zachowują się jak waryjaci a nie jak rozsądni ludzie.W konsekwencji to chyba ich słabych struktur i chaosu na jakim sie opiera centrala w Katowicach.Nie wiem jak jest u was . Jedynie co wam mogę doradzić to zlikwidujcie jeden związek bo jak będą dwa to tylko na tym stracicie. Pozdrawiam i dobrze radzę!!!

Uje

No to teraz już jasne że Solidarność trzyma z dyrekcją ,zawsze to wiedziałem .pismo wywieszone w gablocie zakładowej potwierdza to. ..Solidarność to jedna kompromitacja..

Kolo
@Uje

Budowanie związku na kłamstwie to już rozumie bo to wasz styl ale robienie ludzi w konia i obiecywać im gruszki na wierzbie i podanie nieprawdy to już przechodzi ludzkie pojęcie nawet nie umiecie napisać prawdy to co było na zebraniu z dyrekcją tylko piszecie tak jak wam pasuje, tak żeby ludzi przyciągnąć że wam wszystko wszyscy dają a tak szczerze to nic nie umiecie załatwić a na gablotce wypisujcie słowa wyrwane z kontekstu które ani jedno nie jest prawdą bo tak wam lepiej że coś zalatwiliscie a wasi ubogo umysłowo związkowcy wam w to wierzą a wy im robicie siano z mózgu że walczycie a wy walczycie sami z sobą nawet swoich racji i postulatów nie umiecie dać tylko zerujecie na solidarności

Jutro Idę się wypisać ;)

Zauważyłem że motto nowego związku jest sianie nie prawdę co do całego innego otoczenia niż są oni a temat końcowy ich wpisu jest JUTRO IDE SIE WYPISAC związek sierpień wszystko umie wymyśleć nawet jak wymyślić nowe zdanie w języku polskim ;)

@Jutro Idę się wypisać ;)

Powiem tak solidarność może przez tyle lat miało może coś za uszami no ale każdy uczy się na błędach i próbuje je naprawiać ale chociaż szanuje pracownika i próbuje mu pomóc wychodzi do każdego kto prosi o pomoc a SIERPIEN ? Jest już od 2 lat na zakladzie ale czy swoją postawą może chociaż jedną rzecz albo sprawę zakwestionować że pomogła ? Bo ja tylko widziałam same uczynki negatywne dla pracowników które można wymieniać jakby pomoc osobie na przygotowaniu ktora należy do nich szeregów czy kompromitacja przewodniczącego związków który zamiast służyć pomocą jako społeczny inspektor płacy i przewodniczący zwiazkow to tak przejął się swoją podwójna funkcja że zaczął ludzi straszyć upomnieniami i naganami i zamiast bronić ich przed ukaraniem pisał pisma do dyrekcji żeby jak najszybciej ich karać .... Ludzie jeśli dalej będziecie w związkach sierpniowych wiem i daje słowo że jeśli pójdziecie do nich o pomoc zastanówcie się czy od takich ludzi ja dostaniecie bo z tego co słyszałam zlewają ludzi którzy chcą od nich pomocy

Magda

Szkoda że sprzedajczyki przewodnicząca Besia i Jarcio niechcą się do nich przyłączyć zamiast walczyć o podwyżki wypisują że będą analizować wyniki finansowe. Smutek i żal jak zawsze. Jutro idę się wypisać

@Magda

Za dużo tych jutro a wypisow zero haha

@Magda

Czemu nie dziś albo nie zaraz tylko zawsze jutro.

Dziś czytając ogłoszenie w gablocie SOLIDARNOŚĆ, które jest dla mnie jasne i przejrzyste, bo zawiera info, notatkę ze spotkania i co najważniejsze protokół z zabrania i czytając to wszystko ze Zrozumieniem! Wiemy że jeszcze nie ma decyzji o podwyżce na ten rok,a na odpowiedź czekają najpóźniej do 28lutego. Idąc do następnej gablotki Sierpnia, widzę że wywalczyli podwyżkę!!!! To moje pytanie brzmi! Czy przewodniczący Józek, to jasnowidz JACKOWSKI??? No chyba że SIERPIEŃ pomylił ZEBRANIA, DYREKCJE I WOGÓLE ZAKŁAD !! Bo to że ten "Pan " się pomylił z powołaniem to już wszyscy wiemy ,ale żeby takimi środkami wmawiać, że to ich zasługa, to poniżej wszelkiej normy etycznej.

Daria

Nie jesteś w związkach to znaczy że na pracownikach którzy do związków należą żerujesz a sam jesteś nic nie warty . Dlaczego sam nie idziesz po podwyżkę to wolny Kraj nie tylko związki mogą negocjować wynagrodzenia nie masz poprostu jaj! dlatego siedzisz na portalu i obrażasz innych .

Mały niepozorny związek Śierpień 80 wywalczył podwyżkę 200 zł brutto dla Pracowników po wczorajszych rozmowach z dyrekcją. Wszystko można przeczytać w ich gablocie. Czekamy co więcej wywalczą zaprawieni w niegocjacjach i przechwalajacy się działacze Solidarności.

Ty nie pomyliłeś gabloty ? czy nie rozumiesz co tam jest napisane dyrekcja może dać a nie związek załatwił w szkole musiałeś być prymusem ????

Mały SIERPNIU 80! JAK mi Cię żal !!! Że wypisujesz takie rzecz na tablicy ogłoszeń, które Ciebie NIE dotyczą! "DWA RAZY ŻŻ" -czyli ŻAŁOSNA ŻENADA !!! Zacznijcie wkoncu coś myśleć, a nie na barkach drugiego Związku robić furrorę! Gdzie te wasza 2zł? I inne zapewnienia? Czyżby brakło entuzjazmu i walki o pracownika??? A może porostu was przerosła wiedza! Jak się negocjuje w takich sprawach!?

Gabi

Masz rację! Żerują ,a sami nic NIE umià wywalczyć! Że też ludzie im wierzą!!! Szok! Solidarność podchodzi do wszystkiego z dystansem, bo nie można zwalić czegoś, co się latami budowało

Stary
@Gabi

Co się budowało! te wasze związki to śmiech na sali robią z wami co chcą Dyrektorka chce zwalniać ludzi niech zwalnia, młody wszędzie znajdzie pracę za podobne pieniądze (czyt najniższa krajowa) niech chociaż starzy pracownicy zarabiają godnie w tym zakładzie.

Jon

@Pracownik. Masz rację przyjmując się wiedziałem jak wygląda praca i jakie jest wynagrodzenie. Ale o tak beznadziejnych związkach to niestety nikt mi nie powiedział. Skoro nic nie mogą załatwić to do likwidacji i już. A nie wypisywać bzdury na forum.

Tyco

Czyli Sierpień wywalczył podwyżke 200 dla każdego pracownika? To super wiadomość

Kret

Brutto

Kredilki
@Kret

A czemu tak mało załatwili ? Przecież miało być 2 złote tak obiecywali ? Czy oni są wiarygodni z 2 złotych zejść o niecała złotówkę wstyd z ich strony tak się nagadali a wzięli to co zaproponowała podobno solidarności to jakaś kpina idę się w poniedziałek wypisać

@Tyco

Sierpień nie wywalczył narazie nawet 1 grosza czytaj ze zrozumieniem to dyrekcja przedstawiła im swoje stanowisko.

Pawlik

Tak nikt niczego nie umie załatwić ten gościu wszytko załatwia od ręki sierpień 80 ;) tylko ani jeden sprawy przez 2 lata nie widać żeby było klepniete ;) no chyba że się myślę i ktoś mnie uświadomi ;)

Normalny

A co niby ja mam załatwiać ja należę do związku i tyle popieram ich bo gdyby ich nie było to miałbyś prawdopodobnie minimalną a z tego co ty piszesz to do żadnych związków nie należysz a zabierasz głos , żerujesz między innymi na mnie tacy są najgorsi . Załóż związek i coś załatw a nie zabieraj głosu , albo idź sobie załatw sam wolny kraj

@Normalny

Jakbym miał zakładać związek i miałby wyglądać tak jak sierpień 80 to lepiej żeby go nie było ;) wystarczy że sierpień sieje zamieszanie i puste obietnice już innego nie trzeba

Zostaw merytoryczną opinię o Aptiv Poland S.A. - Jeleśnia

• Jak się pracuje w Aptiv Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aptiv Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 172.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aptiv Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 20 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 103 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aptiv Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Aptiv Poland S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aptiv Poland S.A.