Opinie o Aptiv Poland S.A. w Jeleśnia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aptiv Poland S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aptiv Poland S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aptiv Poland S.A. w Jeleśnia

Kora

Jeśli będą jakieś inf. po dzisiejszym spotkaniu to piszcie.

On

Kto coś wie kiedy ma ruszyć zakład?

Obserwator
@On

Witam z tego co się dzieje w zakładach Fiata itd to wątpię żebyśmy w kwietniu ruszyli . Pewnie w przyszłym tygodniu będzie jakieś informacja do załogi

Tyco

Co nowego słychać w zakładzie kiedy rusza zakład

Żywiec
@Tyco

Też bym chciał wiedzieć Mieli dzwonić do nas

@Żywiec

Może zadzwonią jutro bo wtedy mają naradę w Jeleśni

Zrelaksowany

@Marcin. Nikt nie każe ci ich czytać. Nie pasuje to nie czytam i tyle w temacie. Tysiące stron w necie więc wybór mas, duży. Nikt cie nie Zmusza do odwiedzania tej strony.

Inżynier Procesu

Rozmowa na wysokim poziomie - nie dostałam się (widocznie jestem za słaba - nie mam o to pretensji) ale zirytował mnie brak jakiejkolwiek informacji o wyniku rekrutacji. Doszłam do II etapu a o tym że się nie dostałam wnioskuję tylko po upływie czasu od rozmowy - 0 odpowiedzi

Typowe HR-owskie II etapy

Jak się czyta te wasze wypociny to się nie dobrze robi. Jak dzieci w przedszkolu, nie obrażając dzieci oczywiście.

Hej związkowcy. Działacie coś w tym zakładzie na korzyść pracowników. Czy tylko dbacie o swoje cztery litery. Chyba to drugie ha ha......

wujek dobra rada

A może założyć związek Niezadowoleni Pracownicy Delphi co wy na to?

Pytanie do Solidarności. To jest ta podwyzszka w końcu czy jej nie ma. Bo z tego co tu piszą to nic nie wiadomo. Proszę o konkrety

nowy 1

jak mozna bylo dac pisomo o zablokowanie pożyczki 25 marca jak wiadomo co się dzieje ? w tym zwiazku sa nie myslacy ludzie?

HV

Jak nie będzie tej podwyżki to Ci ludzie niech się nie pokazują w zakładzie jak mają choć odrobinę honoru to niech już piszą wypowiedzenia z pracy inaczej wywiezemy ich na taczkach .

Koksik

Ty inżynier jak ci się nie podoba jak ludzie piszą to nie wchodzą na forum tylko sobie Pana Tadeusza poczytaj

HV

Mgr.inż. czy Ty aby nie jesteś z zarządu tego skompromitowanego związku panie J.K. jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to nie czepiaj się literówki????

Kordian
@HV

Kto(usunięte przez administratora) i magister inżynier ;) chyba się przewroce nady nie wiadomo czy on umie do 100 policzyć bez liczydła a ty od magistrów tam same magistry siedzą w tym zarządzie w szczegolnosci pan przewodniczący co dobrze pisać nie umie myślenie ma jak ludzie za komuny.Po podstawówce jest ciekawe czy ja skończył ;) tylko nie wiem co tam robi J.T I (usunięte przez administratora) bo oni za mądrzy sam żeby uczestniczyc w tym bagnie zwiazkowym nieudolnym na ich miejscu to bym odrazu po przyjściu do pracy wypisała się z tego związku i nie przyznawal się że wogole byłem w tym zarządzie

Po pierwsze czy wzz sierpień 80 jest związkiem reprezentarywnym? Raczej nie. Poczytajcie co to oznacza. Z tego co wiem to podwyzki są wstrzymane zawieszone ze względu na sytuację na świecie. Nie piszcie więc głupot że przez brak zgody związku niereprezentatywnego. Poczytajcie. Uważnie co to znaczy wpierw. Ile ludzi ma solidarność. Ile sierpień

Klara

Widać że na niczym się nie znasz i nic nie wiesz wyglądasz mi jakbyś był z sierpnia a masz na imię jacik ;) z tego co wie z tego co slyszal z tego co się domysla a jak przyjdzie co do czego to on nic nie wie i nic nie powiedział ;) masakra

Koper

Sierpień jak chce się pokazać to mówi że wszystko mogą a jak trzeba skulić ogon to mówią że nie są reprezentatywni i że nic nie mogą masakra

Zuzia

To nie prawda co Jaruś rozsyła sms-ami że sierpień zablokował podwyżki . Oto macie szczerość Solidarności i chęć współpracy. SIERPIEŃ nie zgodził się z "podwyżką" 80 gr czy jak tam wolicie 200 zł brutto co daje monterom po odliczeniu wszystkiego 136 zł netto i nie podpisali tego bo to jest miska ryżu i zostało na tym że dyrekcja więcej nie rozmawiała z Sierpniem na ten temat.Solidarność podpisała tą jałmużnę. A to że może nie być podwyżki od marca to nie przez sierpień . Zebranie odbyło się na ten temat w środę aby przekazać związkowcom jednym i drugim że centrala chce przesunąć podwyżkę że względu na sytuację

Sierpień góra
@Zuzia

Jacik nie kompromitujące się już zrobiliście ponad 2000ludzi w balona a teraz będziecie szukać jak z tego wybrnąć zawaliliscie cała podwyżkę chociaż było by jak to mówisz jałmużna a tak to przez was ani 20 złotych nie będzie tak zalawiscie zakład i pracowników i nie tłumacz ludzia że to nie przez was bo chcieliście znowu zrobić solidarnosci pod górkę a zrobiliście ponad 2000 ludzia

Zuzia

Jesteś naiwna lub naiwny myślisz jak zaścianek widły do ręki i hura . To jest jedyny zakład gdzie Solidarność chce wykopać drugi związek zamiast wspólnie walczyć. Widocznie nie chcecie aby wyszły na jaw wasze ustawki z pracodawcą. Są zakłady gdzie specjalnie zakładają drugie związki by mieć większą siłę na zewnątrz. Ciemnogród ????

@Zuzia

Zuzia czy nie lepiej podpisać się Jacek :) tak wszyscy wiedzą że to ty.... A jak macie mieć ustawkę jakaś jak wy podobno nie chcecie na spotkania z dyrekcją chodzić bo dyrekcją was musi zapraszać :) taka macie siłę że wy nigdy nic nie wiecie ej Jacek Jacek zejdź na ziemię i pokaż coś co wywalczyłem albo twój związek chociaż jedną rzecz napisz na forum co zrobiłeś ?

@Zuzia

To dyrekcja ma Cię wołać abyś negocjował ? Tak jak do tej pory was zapraszali na rozmowy ? SKANDAL coś ty chciał zmienić w zakładzie dla ludzi, myślisz że dyrekcja przyjdzie do sierpnia i ich będzie pytać co by szanowny związek chciał ? Jeszcze piszesz na forum że dyrekcja już z wami nie rozmawia to czemu rozmawia z solidarnością ? Bo oni ciągle żądają spotkań !!!! Jakbyś chciał wiedzieć . Nie kompromituj się więcej na forum

@nowy 1

Nikt nie dawał żadnego pisma o wstrzymaniu podwyżki napewno nie sierpień. (usunięte przez administratora)

@Zuzia

Ty nie masz ani wideł ani rozumu jak chciałeś pomóc Solidarności ? A sierpień jak się zakładał to się pierwsze wypisał z Solidarności a teraz żebrze o pomoc

@Zuzia

Czlowieku lepsza ta jałmużna jak ją nazywasz niż nic i daremne jest twoje tłumaczenie zrobiliście błąd to miejcie odwagę się do tego przyznać skrzywdziliscie 2000 pracowników ,taka jest prawda a rola związku jest inna,czyż nie?

Sierpniowa

Drodzy koledzy ze związku i drogi Jacku bo wiem że tu piszesz możesz wyjaśnić coś cię to narobili ? Jakimi trzeba mieć rozum żeby w takich czasach oddać pismo że nie chcecie podwyżki ? Co teraz macie na obronę ? Mieć 200 złotych a nie mieć ? Teraz wyszło jak nas pracowników i związkowców potraktowaliscie

@Sierpniowa

Jak mają honor to niech się zwolnią bo nie mają po co wracać do pracy ludzie im tego nie podarują

@HV

Jak ich znam to oni tak to obrócą i powiedzą że oni nic takiego nie zrobili i się wszystkiego będą wypierać

@Kolo

Nie można się wyprzeć tego co się dało na piśmie

@HV

Ciekawe . To prawda że jeżeli jast takie pismo to można to udowodnić Ale czy jeżeli to będzie propaganda że strony Solidarności to mam rozumieć że z tymi taczkami pojedziecie wtedy ni ich biuro?

@Zuzia

Jak wideł nie macie to taczki macie ? Nie strasz bo nikt się nie boi

@Sierpniowa

A masz dowód że zostało złożone takie Pismo? A nie jest to propaganda ze strony Solidarności? Bo z tego co ja tu czytam to niektórzy zwolennicy zachowują się jakby byli w sekcie podczas transu. Kazują niszczyć to niszczymy.

Klan
@Zuzia

A czy ty czytasz to co piszesz ? A jakie pismo złożyliście 25 marca ? Może napiszesz ? W dobie takiego poważnego kryzysu ? Nie pomyśleliscie że dyrekcją może to wykorzystać i zablokować tak jak to zrobiła ? Czy specjalnie to daliście i sprzedaliście się dyrekcji żeby mogli poczynić takie kroki żeby wstrzymać podwyżkę i w czasie ciężkim tej podwyżki nie dawać ? I kto tu chce sie przypodobać dyrekcji oddając w ostatni dzień takie pismo :) brawo wy

@Klan

Nie mam pojęcia czy dali takie Pismo bo tam nie siedzę ale ty chyba tak . Ale z uzyskanych informacji jakie uzyskałam po przeczytaniu waszych wpisów okazuje się że takie Pismo nie zostało złożone więc nie wiem kto tu bluźni.

@zatroskany. A czy zaklad kiedykolwiek ci pomógł. Bo ja pracując tyle lat nie przypominam aby zakład kiedykolwiek poszedł nam na rękę.. Ile razy domagaliśmy się podwyzszki, zawsze na nie. A niby teraz mamy iść im na rękę. Ty chyba chory jesteś.

Zuzia

No i w takich wypowiedziach widzimy mentalność niektórych ludzi. szkoda

Podwyzka

Jacek a kiedy będzie od was jakaś wynegocjowana podwyżka tzn nie Jacek tylko zuziu;)

Pewnie. Podwyzszke wstrzymajcie bony zabierzcie i ludzi na bezpłatny powysyłajcie Takie rzeczy tylko na Suskiej się dzieją.. Dziękujemy zwiazki. Koła w taczkach napompowane więc to kwestia czasu. Wszystko umiecie (usunięte przez administratora) nawet najprostsza rzecz.

Kop
@Nowy

A kto ci powiedział że bony wstyrzymane? Bony normalnie będę a o podwyżkę walczy solidarność żeby były na wypłatę i żeby weszła w życie od teraz..... A bezpłatne są skierowane do biur a nie prokukcje

Kop
@Kop

Właśnie solidarność musi naprawie znowu to co sierpień (usunięte przez administratora)

@Nowy

No niestety jak Solidarność dalej będzie podpisywać wszystko co dyrekcja podsunie to tak będzie. Niestety Solidarność robi taką nagonkę na sierpień że dyrekcja nie ma ochoty z nimi gadać bo nie są tak ugodowi jak solidarność

@Zuzia

Nie są ugodowi ;);) przecież oni boją się odezwać przy dyrekcji tzn tych 2 jacik i jozik :)

@Zuzia

A kto podpisał pismo o urlopach czy czasami nie sierpień a chodził po zakładzie i mówił że żadnych urlopów tylko postojowe a później poleciał do dyrekcji i podpisaliście że bierzemy urlopy jedno mówicie a robicie drugie

@Zuzia

To co teraz będziesz robił jak nikt z wami nie chce gadać ?

zatroskany

Gdyby tak zrezygnować z podwyżki to pomżemy zakładowi w trudnej sytuacji wywołanej pandemię

@zatroskany

Widzicie jaki nasz kochany związek SIERPIEŃ 80 jest kochany on jako pierwszy zrezygnował z podwyżki solidaryzuje się z zakładem i wchodzi mu (usunięte przez administratora) dlatego tak zrobił miał walczyć o tak wielką podwyżkę a jak zwykle (usunięte przez administratora) zrezygnowały nawet z marnego 200 złotych

Klan

Zuzia nie denerwuj się tak szczyscy wiedzą że to ty Jacku bronisz swojego super związku ;) tylko nic nie masz na obronę no tylko chyba tyle ze wszystkiego bardzo chcesz :)

tata

Czy są już wydawane bony na jaja z okazji świąt

@tata

Tak już powoli bony żywnościowe wydają w MOPSIE w każdej miejscowości

tata
@Koper

Dziękuję

@kolo. A co może ty dobrowolnie dałeś te 5 dni urlopu .Tak od siebie bo za dużo go masz.

No to jeśli zakład nie przyzna podwyzszki to po co my im idziemy na rękę biorąc obecne swój urlop wypoczynkowy. Przecież wcale nie musieliśmy brać tych 5 dni. Zakład i tak zobowiązany jest do płacenia pensji.(usunięte przez administratora)

@Nowy

A po co dawałeś zmuszał cię ktoś ?

@Kolo

W bielsku w zakładzie nie chcieli brać ludzie urlopu i bezpłatnego to pracodawca zwolnił ponad 500 osób mógł ? Mógł

Rock
@Nowy

Ale z was (usunięte przez administratora) podwyżki związki a w przyszłym miesiącu 2 tyg bezpłatnego płatne 20%

Klient

A może z tymi taczkami na biuro sierpnia że przez nich niema podwyżki ?

@Klient

Zgadzam się trzeba ich wywieźć na taczkach dla takich związków zawodowych nie ma miejsca w zakładzie

Ciekawy

Ciekawe czy będzie podwyżka w sytuacji kryzysu a jeszcze sierpień się nie zgodził , nie wszedł w spór więc wycofał się ? nie wiadomo. Nic nie piszą na tablicy zesrali całe negocjacje . Aneksów nie ma , to ten postój będzie niecałą 100 wynosił . Solidarność niech ich (usunięte przez administratora) i jak najszybciej podpisze porozumienie a sierpień na kwarantanne do nieskończoności

@Ciekawy

Więc nie ma tego 81 groszy do godziny o której była mowa że dostaniemy jak postój bedzie niecałe 100 kogo ma Solidarność kopać i jakie porozumienia mają podpisać ci ze Solidarności

Ciekawy
@Tyco

Nic nie kumasz nic nie jest podpisane więc nie wiadomo czy podwyżki będą !!!

@Ciekawy

Kumam wszystko to czemu pisze na tablicy Solidarności że rzekomo od 1 marca będzie więcej o 200 zł do wypłaty kwietniowej to po co piszą takie bzdury.

@Ciekawy

Podwyżka jak się nic nie zmieni (a raczej się nie zmieni ) wchodzi w życie 26 marca a naliczana jest od 1 marca tak dla wyjaśnienia brawo solidarność za starania o podwyżkę bo widzicie teraz że wszyscy najeżdżają na solidarność a oni coś załatwili a sierpień oprócz głupiej gadki nie zrobili nic

@Koksik

Jak tak dalej pójdzie to dużo ludzi zwieje ze związku zawodowego trzeba pokazać że coś znaczymy w tym zakładzie pracy

T
@Tyco

Ty mówisz o swoich ;) sierpniowych :) ciekawe co cię kierowało żeby się do nich zapisać

@T

No jak co go kierowało przeciek jacik wszystkich z c zapisywał :) to też poszedł :)

@Koksik

Zastanów się co piszesz z tego co sam nabazgrałeś więc podwyżka jest od czwartku PEWNA

Jesteś za tyco
@Tyco

Najlepiej jak ktoś zadzwoni do działu personalnego i zapyta się czy podwyżka będzie od 1 marca mi się wydaje tyco że ty jesteś tutaj najodpowiedniejszym człowiekiem i powinienes zadzwonić i rozchwiać wszystkie wątpliwości jakie ludzie mają na forum i podać oficjalne stanowisko zakładu

Gabi
@Ciekawy

Nareszcie Ktoś mądrze pisze!!! Mogliśmy już mieć podwyżkę, a przez" Korona wirusa" co się SIERPIEŃ Zowie może być lipa. Jak podwyżka nie dojdzie do skutku! To w imieniu swoim i całej załogi: DZIĘKUJEMY CI SIERPNIU!!!!!!!!!!

nowy 1
@Gabi

ludzie o jakiej Wy piszecie podwyżce ... szykują sie 2 tygodnie bezpłatnego urlopu :(

@nowy 1

A skąd ty takie rzeczy wiesz ?

@Ciekawy

Nie będzie podwyżki ponieważ sierpień 80 zablokował porozumienie i dzięki nim nie będzie nic 200 było za mało 0 będzie lepsze załoga powinna im podziękować piszcie jakie macie pomysły na podziękowanie

Panikarze

Ludzie!! Urlop bezpłatny dotyczy biurowych i jest dla chętnych a nie, że wszyscy muszą iść!! Puszczacie takie ploty, że aż boli... Doinformujcie się najpierw albo jak macie wątpliwości dzwońcie do kadr a nie plot słuchacie i czerpiecie informacje Bóg wie skąd!

Zostaw merytoryczną opinię o Aptiv Poland S.A. - Jeleśnia

• Jak się pracuje w Aptiv Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aptiv Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 172.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aptiv Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 20 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 103 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aptiv Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Aptiv Poland S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aptiv Poland S.A.