Opinie o Aptiv Poland S.A. w Jeleśnia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aptiv Poland S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aptiv Poland S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aptiv Poland S.A. w Jeleśnia

Henryk

Ludzie. Bony na święta wstrzymane biura mają 2 tyg bezpłatnego. Wkrótce produkcja tydzień lub dwa. Rozbijać świnie zamykać lokaty sprzedawać złoto. Idzie kryzys.

Muł bengalski
@Henryk

Właśnie ciekawe co z produkcją po świętach czy coś ruszy czy dalej postojowe a co gorsza bezpłatne coś ludzią muszą płacić, jak żyć.

Blondynka
@Henryk

Bylam w zakładzie i spotkałam tego kryzysa niezłe ciacho

@Blondynka

To weź sobie go do domu i zamieszkacie w piwnicy żeby go widać nie było

Firma
@Klara

Piwnica to nie zakład hahhah

@Firma

Zobaczymy kiedy wrócimy do tego zakładu i czy jak tak dalej będzie ile nas tam zostanie

Renata
@Klara

Po co wracać jak jest OK wykwalifikowanym polecamy zmianę działalności bo się to kupy nie trzyma

@Renata

Żeby tylko płacili to możemy siedzieć w domach cały rok;)

OK

Forma wypełniona? Czas pokaże kto wyszedł :P

@OK

Co masz na myśli ?

@OK

Pisz ze zrozumieniem czyżbyś zaszła w ciązę ;)

@Tyco

Siedzi w domu pewnie z mężem to kto wie :)

@Klara

A skąd wiesz że ona mężatką jest

@Klara

I co test zrobiłaś lub u doktora byłaś

Witam wszystkich. Czy wiadomo już kiedy wracamy. Różne wersje krążą. Może ma ktoś jakies konkretne informacje. Pozdrawiam.

Nnn

Track i fiiat jak się nic nie zmieni 27 kwietnia

Lider
@Nnn

Wracamy do pracy 27.06.2020

BLONDYNKA

Słuchajcie tak myją wszyscy rence i ja też i u mnie na ręce pojawiła się pieczątka z dyskoteki Lastrada z 93 roku masakra do czego to doszło

BLONDYNKA

Ostatnio zrobiłam sobie test na IQ ale wyszedł negatywny wam życzę również negatywnych testów

Inżynier Procesu

Rozmowa na wysokim poziomie - nie dostałam się (widocznie jestem za słaba - nie mam o to pretensji) ale zirytował mnie brak jakiejkolwiek informacji o wyniku rekrutacji. Doszłam do II etapu a o tym że się nie dostałam wnioskuję tylko po upływie czasu od rozmowy - 0 odpowiedzi

Typowe HR-owskie II etapy

Jon

Czyli sierpień sal(usunięte przez administratora). A tyle obiecywali Jozek i spółka. Żałosne.

@Jon

(usunięte przez administratora) to daje solidarność. Albo wchodzi dyrekcji do (usunięte przez administratora)

Monter

Witam. Mam pytanie, mianowicie do kiedy zakład oficjalnie stoi? Do 14 kwietnia, tak jak było mówione czy coś się zmieniło?

@Monter

Zakład może stać nawet do ostatniego czerwca

Ona

To ile zpłacą za postuj starczy na szminkę i waciki

Klan
@Ona

Miałaś napisane 100% zasadniczej a moim zdanie. W takich czasach raczej szminka i waciki nie są najbardziej potrzebna rzeczą dla czlowieka

@kolo A powiedz mi o czym z nimi można rozmawiać. Przecież odpowiedź na wszystkie moje pytania już znam. "nie da się" więc szkoda mojego czasu. Nigdy nie liczyłem na ich pomoc. Tylko śmieszy mnie cała ta szopka jaka odpierd..... ja. I te informacje w gablotkach. Żałosne.

Kolo

A już byłeś u nich że tak mówisz że taka jest z nimi rozmowa czy tylko się domyślasz no w sumie dla takich mądrych ludzi jak ty nie opłaca się pomagać jak ty sam wszystko załatwiasz wszystko brawo ty może ty założysz związki i będziesz wszystko robił tak jak to zrobił sierpień dla ludzi . Tylko oni tak samo myśleli jak ty a widzisz jak to teraz wychodzi

Nil

Nie wiadomo czy nie będzie zwolnień , bo idzie kryzys jakiego nie było (usunięte przez administratora) o podwyszkach

Nie uważacie ze tego już jest za wiele. Najpierw wysłali nas na 5 dni urlopu początkiem roku, obiecanej podwyzszki nie dali teraz bony zabrali. Co to ma być. Chory zakład. A zwiazki przekamazaja sie na forum między sobą. Ale o prawa pracowników nie widza potrzeby powalczyć.

Kolo

Po pierwsze podwyżka jest podpisana bo drugie weź sobie jak masz komputer przeczytaj o funduszu socjalnym jak to działa a po 3 sam możesz powalczyć o swoje prawa dlaczego tego nie zrobisz masz PIP masz sądy ,? Pewnie w związkach nie jesteś a wymagasz od nich zadzwoń zgłoś problem do odpowiedniego urzedu...... Jakbys trochę poczytal co się dzieje w zakładach w naszym regionie to w zakładach już niema takich ludzi jak ty bo już pozwalniali a nasi szukają rozwiązań żeby uchronić zwolnień a ty szukasz prawa pracownika

Michal

Związki zawodowe co z naszymi bonami bo podobno wstrzymane ?

Kurec
@Michal

Nie podobno tylko na pewno będą ale za Mies albo 2

To chyba już jakiś żart. Dwa tygodnie bezpłatne w sytuacji gdy rząd pomaga takim zakładom jak APtiv. Ale oczywiście tarcza antykryzysowa tak samo jak kodeks pracy w Apitv nie ma zastosowania. Ciekawe co na to wspaniała solidarność. Pewnie już się zgodziła. Bo przecież oni dbają o pracowników,walcza o ich dobro.

@Nowy

A co na to sierpień 80 czy już zabrali stanowisko w tej sprawie ?

@Nowy

A cóż używacie spanialej solidarności a gdzie jest jeszcze spanialszy sierpień który to tak wspaniałe miał wizję super bytu naszego zakładu chyba mi się wydaje że chyba w dalszym ciągu piszą pismo o spór zbiorowy w sprawie podwyżek ;)

Zwiazkowiec
@Klara

Jeszcze wspaniałe za jest Solidarność co wywalczyła wynegocjonowala tak wspaniała podwyżkę biorąc zaszczyt na siebie obecna propozycję dyrektor przedstawiła wzz sierpień i Solidarność .solidarnosc zaakceptowala i to jest ta slynna jej walka. Chwała solidarności nieugietej niezlomnej

@Zwiazkowiec

A sierpień ile wywalczył tyle że zablokował to jak mówisz marne 200 złotych że nawet tyle teraz nie dostana pracownicy przez wasz super związek brawo wy pokazaliście na co was stać

HV
@Klara

Zarząd sierpnia 80 przygotujcie się na to że po świętach jak ludzie wrócą do pracy to bedziecie wywiezieni na taczkach z zakładu bo dzięki wam nie będziemy mieli w tym roku podwyżki zablokowaliscie to co wynegocjowala Solidarność a teraz mamy kryzys i dzięki wam będziemy mieli wielkie G pani Agnieszka pan Józef i pan Jacek taczki już dla was mamy załoga wam tego nie daruje

Zuzia
@Klara

SIERPIEŃ nic nie zablokował to jest propaganda że strony Solidarności.

Zuzia
@Kasia

Z tego co mi wiadomo to żaden związek nie dostał czegoś takiego do podpisania i to jest propozycja dla pracowników biurowych , której nikt nie zgłosił do żadnego związku. Ale biorąc pod uwagę fakt że taka propozycja dla pracowników umysłowych została wystosowana to nie wierzę że nas to ominie a wtedy zobaczymy

Gabi
@Kasia

SIERPIEŃ i stanowisko w jakiejś sprawie??? Ha ha ,do nich dopiero po dwóch latach dociera że związek założyli:) I zaczeli działać i to z wielką pompą i poszli na całego, pismo nawet dali Dyrekcji!!!(szkoda tylko że pismo, na którym nie wyrażają zgody na podwyżkę) Ale coś zrobili, żeby nie było! Teraz zrozumieli swój błąd, ale może nikt się nie zorientuje, przecież Oni nie reprezentatywni ha ha ! A Dyrekcja ! No jak można szanowna Dyrekcjo, wziąść Pismo od związku nie reprezentatywnego i nie podpisać wcześniej ustalonej podwyżki? Ha ha przecież Sierpieńiek się dopiero uczy i nie ogarnia wielu spraw.

Lob
@Nowy

Pomaga ale mikrofirma zatrudniającym do 9osob , a nie dużym zakładom . Tarcza to tylko Lisowska propaganda

Rozum
@Nowy

A czy ty wogole oglądasz telewizję i prasie nie mówię bo pewnie dobrze czytać nie umiesz, słuchać raczej tez.Rzad pomaga takim zakłada jak aptiv ? A nie czasami mikrofirmom i jednoosobowym a na samym końcu takim jak nasza ? Wyjdź z piwnicy a nie słuchaj co ci myszy powiedzą spójrz na realia rząd na pierwszym miejscu bnie pójdzie do małej firmy tylko pierwsze co zrobi to będzie aptiv pomagał !) Masakra

Robin

A co z bonami powinny być to socjal nie?

Man
@Robin

Nie ma bonów w tym miesiacu

Mlody

A czy po spotkaniu wiadomo czy pójdziemy po świętach do pracy czy nie? Żywiec jako tako robi w maseczkach.. Czy będziemy siedzieć jak biura na bezpłatnych 2 tygodnie kiedy jakieś wieści?

Xxx

(usunięte przez administratora) sierpień jeśli to prawda z tą podwyzszka.

@Xxx

Dzięki starania solidarności udało się odkręcić nieodolnosc sierpnia. Brawo solidarnosc że w tak ciężkim okresie udało się wam odzyskać tą podwyżkę która sierpień w prostacki i nie udolny sposob by nam zawalił każdy grosz się liczy teraz a (usunięte przez administratora) sierpniowe niech dalej piszą ta pismo o spór zbiorowy ;) żal mi was i waszego próżnego myślenia sierpniowcy na miejscu waszych członkowie powinni wam podziękować i iść solidarnie pod biurko Józka i poprosić o karty do wypisania się

@Koksik

Jak Solidarność taka skuteczna to trzeba się zastanowić czy nie trzeba zmienić związku zawodowego na lepszy tylko zastanawia mnie czy przyjmą

@Koksik

Koksik nie bierz tyle koksu i nie pieprz gupot a gdzie pieniądze z majorki? Może od razu kanonizujecie tych oszustow z solidarnosci nie pisz gupot na forum i nie oczerniaj ludzie tak się prawdy dowiedzą jak wroca jak będzie wogole do czego wracac

Klara

No za szczególne osiągnięcia dla zakładu przez 2 lata swojej działalności wzz sierpień 80 powinna dostać miano najlepsza komisja zakładowa w całej polsce. Żadna komisja działająca w Polsce czego się nie dotknęła to spier...ila a im się udało ;) jak coś to odemnieacie głos ;) Jacik a propo Majorki to jest twój jeden główny argument żeby nim się tłumaczyć z wasze nieudolnosci... A gdzie te twoje 2 tysiące z socjalnego ?

Dori

Stan na dziś.... Podwyżka jest!!! Tylko i wyłącznie dzięki związkowi Solidarność!!!!! Aptiv pracuje w ograniczonym składzie tylko tam gdzie są pilnie zamówienia..... Pracują w masaczkach i rękawiczkach.... Mierzą temp itp. Co po świętach jeszcze nie wiadomo.... Miłego dnia

Witam

A jak sytuacja z pracą i bonami świąteczny mi

Koksik

Tzn że związek solidarność uratował podwyżkę na ten rok bo jakby tego nie zrobili to raczej by w tym roku nic nie było

HV
@Koksik

Podziękowania dla Solidarności ,a sierpień niech się rozwiąże nie ma w zakładzie miejsca dla takich związków

Xxx

Zobaczymy 10 czy uratowali

@Xxx

Jak solidarnosc coś robi to robi do końca i nie wprowadza ludzi w konia jak sierpień

załamany

Co z pensią w kwietniu i bonami

Zostaw merytoryczną opinię o Aptiv Poland S.A. - Jeleśnia

• Jak się pracuje w Aptiv Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aptiv Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 172.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aptiv Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 20 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 103 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aptiv Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Aptiv Poland S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aptiv Poland S.A.