Opinie o LEONI Kabel Polska Sp. z o.o. w Kobierzyce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy LEONI Kabel Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie LEONI Kabel Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LEONI Kabel Polska Sp. z o.o. w Kobierzyce

Bułka z masłem

nie polecam tej pracy, brak szacunku do ludzi, najmniejsze stawki w okolicy, jeszcze musisz pracować z niekompetentnymi „pseudo kierownikami” inaczej nie powiesz, ciagle brak ludzi, te co przychodzą zwalniają sie po 2-3 miesiącach pracy „ bo nie widzą przyszłości w tej firmie”, dość ze ciężka praca, to cisną na ciebie psychicznie, wziąć l4-jest wielką tragedią, bo zwykły pracownik musi pracować co ma mocy, tylko „pseudo kierowniki” albo brygadziści mogą pójść na chorobowe „bo na integracji” za duzo wypili, i nic nikt nie powie Na hali smród, cholernie gorąco, są takie osoby ze zamykają wszystkie bramy oraz wszystko co tylko mozna i puszczją ciepłe powietrze z wentylacji i wszyscy cierpią taką „Saharę”. Rasizm jak dzień dobry, coś gdzieś znika znaczy ze Ukraińcy ukradli, albo coś gdzieś nie tak odrazu Ukraińcy Nie polecam tego koszmaru

jonny
@Bułka z masłem

Zapytam z cieawośći kto jest dyrektorem?

Ktoś

Nie wiem ilu członków twojej rodziny tu pracuje. Ale z mojej nikt. Pozatym nie pasuje to zmień pracę na którą pewnie i tak będziesz narzekać bo domyślam się że poprostu jesteś nierobem i myślisz że pracodawca będzie cię po nogach calowal żebys coś zrobił.

Wioleta

Na podstawie czego od razu stwierdzasz tego typu mentalność wśród pracowników? Od paru dni operatorów poszukują i partner będzie może się zgłaszał. W tym przypadku jest jeden przełożony czy zależy jak trafi?

jonny Nowy wpis
@Bułka z masłem

Zapytam z cieawośći kto jest dyrektorem?

Człowiek Nowy wpis

Witam. Specjalista ds. Controllingu mus mieć minimum 3-letnie doświadczenie z pracy na tożsamym stanowisku, a przynajmniej tak wynikałoby z oferty. Zastanawiam się czy długość stażu będzie dodatkowo wpływała na wysokość podstawy? W jakich przedziałach może się mieścić?

Panda Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Witam. Czy ktoś wie co się dzieje w biurach ze co chwilę są ogłoszenia? Tak często się ludzie zwalniają?

Cześć, a czy był ktoś może na rozmowie na Inżyniera Procesu? Jest dostępna oferta i planuje się zgłosić. Prosiłbym po prostu o ewentualne porady o ile to możliwe. Co zazwyczaj jest sprawdzane?

Automatyk

Bardzo nieprofesjonalne podejście do kandydata podczas procesu rekrutacji. Pani z HR przez całą rozmowę próbowala wmawiać iż ta praca nie jest dla mnie. Jeśli tak by bylo w jakim celu zostalem zaproszony na rozmowę? Oczywiscie standard polski czyli brak odpowiedzi ze strony firmy po rozmowie (mimo że Pani z HR zapewniała że w ciągu 2 tygodni dostanę odpowiedź). Na koniec rozmowy totalny odpał - nawet nie zostalem odprowadzony do wyjscia, tylko Pani z HR powiedziala " znajdzie Pan sam wyjście"??? Pomijając względy bezpieczeństwa - bo mogłem sobie sam zrobić wycieczkę po firmie- pokazuje to stosunek "Pani" z biura do pracowników produkcyjnych ... Dodatkowo warto nadmienić iż nikt nic nie powiedzial nt. samej firmy - jednym słowej totalny brak profesjonalizmu.

Dlaczego złożyl pan aplikację na to stanowisko. Zapytania techniczne nt.sterowników, napędów, czujników

Jak oceniacie kursy językowe które są oferowane? Teraz w ofercie dla specjalisty ds. zakupów widzę, że niemiecki jest mile widziany przy czym w benefitach piszą o szkoleniach lecz bez szczegółów. one prowadzone są po godzinach?

JL

Czy byłeś może na rozmowie na to stanowisko? Posiadasz więcej informacji?

galileusz

Witajcie. Dostałem propozycję pracy na operatora maszyn? Mógłby ktoś napisać szczerze i uczciwie czy to ciężka praca jak za te pieniądze, które proponują? Bo ogłoszenie jest więc wiadomo jakie pieniądze. Czy na wszystkich działach jest smród i wysoka temperatura? I czy przy 4-brygadówce dni do odebrania nie są problemem?

Ktoś.
@galileusz

Zelezy na jakim dziale. I zależy czy umiesz zorganizować sobie pracę. Jeśli umiesz to ciężko nie jest i sporo czasu wolnego. Co do brydadowek niema problemu z odebraniem.

Czy produkcja jest podzielona na różne sekcje? W ostatniej opinii ktoś pisał wprost o sytuacji „na produkcji” a ktoś spytał o jakim dziale jest mowa. teraz jak poszukują operatora maszyn produkcyjnych, to na jakiś konkretny dział?

produkcja

Drodzy Koledzy i Koleżanki z produkcji, czas zacząć głośno opowiadać o (usunięte przez administratora),chaosie i (usunięte przez administratora), jaką stworzył kierownik produkcji.Nie jest rozwiązaniem zwalnianie się i zatajenie powodu zwolnienia.Nie mamy wyjścia trzeba chyba zatrzymać produkcję i odejść od maszyn.Wtedy biuro będzie musiało przebrać się w robocze ciuchy i zobaczą jak wygląda współpraca z kierownikiem produkcji.

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko elektronik w LEONI Kabel Polska Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Jakieś ustosunkowanie macie może co do tego stwierdzenia jeszcze z lipca o tym, że ludzie są niedoceniani? Zastanawiają mnie te aktualne oferty w internecie. mam na myśli to, że jedynie w przypadku operatora zostały wskazane widełki placowe (5,1-5,8 tys) co z innymi stanowiskami? Dlaczego inżynierzy czy tez specjaliści nie maja ich teraz wskazanych? Negocjuje się je?

Zaba

Ja nawet rozmowy rekrutacyjnej nie polecam. Bardzo nie profesjonalna atmosfera, gdzie kierownik wydziera się na kandydata i go oskarża za wszystkie jego porażki. Poziom zerowy. Takiej pracy nawet za darmo, po takim czymś bym nie wzięła.

@Zaba

A tak z ciekawości to kto przeprowadzał tą rozmowę?

Wercia
@Zaba

Jakie porażki masz na myśli, bo nie bardzo rozumiem? Coś konkretnego było sprawdzane na tej rozmowie? To jak się na nią przygotować? I podobnie jak ktoś wyżej również się zastanawiam z kim jest ona przeprowadzana. Jak duży jest dział HR?

@Zaba

Szczerze nie polecam tej firmy, dość tego ze nie doceniają to jeszcze traktują swoich pracowników jak (usunięte przez administratora), kierownicy zmian nie nadają sie na takie stanowiska bo nie potrafią pracować z ludzmi

Adolf

Widzę że mój komentarz został usunięty już kilka razy..... Nie wiem czy poleciałbym tą pracę komukolwiek......Ludziom których nie cierpię tak...... Kolejna zagraniczna spółka która ludzi wykorzystuje za średnie pieniądze którzy albo mają kredyty albo rodzinę na utrzymaniu..... Co do rozwoju to tak nie za bardzo ..... Jak coś umiesz to nie radzę marnować czasu tam....

W Wierzbice LEONI Kabel Polska Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Elektryk. Wziąłeś udział w tym procesie? Podziel się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Z pewnością okaże się to cenną wskazówką dla osób, które również biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do LEONI Kabel Polska Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Operator Maszyn?

Odp

Jeżeli umiesz odebrać telefon- przyjmują. Zero wymagań.

Katarzyna

A kto narzeka, co się dzieje? Tak właściwie jak tu można awansować na takiego brygadzistę? Jest sporo miejsc do obsadzenia? I ile czasu trzeba popracować jeśli już?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w LEONI Kabel Polska Sp. z o.o.?

Rudy

Tak są organizowane. A to ważne dla Ciebie?

@Rudy

Przecież te pytania zadaje osoba co tu pracuje żeby pokazać jak tu dobrze ????

Przyszły pracownik

Pod koniec kwietnia zaczynam pracę w Leoni, jaka tam panuje dzisiaj atmosfera i zarobki?

@Przyszły pracownik

Atmosfera? Fajnie jest czasami wręcz zabawnie. Ludzie uczynni, pomocni. Kasa,taka jak wszędzie, ale nie zdziw się jak będziesz miał sporo większy zakres obowiązków Napisałeś, że rozpoczynasz pracę więc warunki płacowe już poznałeś. Mogę dowiedzieć się na jakim dziale zaczynasz pracę?

@Rudy

"ludzie uczynni, pomocni" ???????? a ty na jakim dziale robisz?

@Ktoś

Mam do czynienia z wieloma osobami z wielu działów.

Katarzyna
@Rudy

Ale pracujesz tylko na jednym z nich? Na którym? ;)

@Katarzyna

Pozwolę sobie pozostać anonimowym osobnikiem.????????. To nie ma większego znaczenia na którym dziale pracuję.

@Rudy

Mam być operatorem wózka widłowego i magazynierem.

@Przyszły pracownik

Ciężko mi coś powiedzieć o pracy wózkowego. Z tego co widzę to pracę mają spoko.

@Przyszły pracownik

Teraz po miesiącu z kawałem to już sam możesz powiedzieć sporo o pracy w firmie ;) I jak jest na magazynie?

@Anna

Nie najgorzej ale nie najlepiej. Jest sporo pracy fizycznej, ludzie fajni, kierownictwo miłe, sporo szkoleń jak nie ma roboty na wózek widłowy i paleciaka. A niedawno się dowiedziałem że przenoszą magazyn gdzieś 15km dalej pod Wrocław, czyli będę musiał się z firmą pożegnać bo prawie 60km to już dla mnie będzie sporo za dużo na dojazdy, a jestem z okolic Dzierżoniowa.

@Anna

Sporo pracy fizycznej jak nie ma roboty na wózek widłowy i paleciaka* tak miało być.

Izabela
@Przyszły pracownik

I jak zacząłeś pracę? Jak Ci się podoba?

@Izabela

Nie robię jedynie wózkiem widłowym, pracuję na magazynie, głównie przy wysyłkach.. ludzie trochę chamscy, dużo pracy fizycznej, dźwiganie szpul i kapeków, które często mają po 80kg... codziennie boli kręgosłup, nogi, ręce... Ciężka praca, odradzam jak ktoś szuka fajnej pracy.

Xxx
@Przyszły pracownik

A rozmawiałeś, z kimś?Ja słyszałem że nie wszyscy są potrzebni na nowym magazynie i cześć zostaje na miejscu. Z twoich wpisów wyłania mi się osoba, która narzeka na swój los. Może trzeba dać coś od siebie,wziąć się do pracy, a nie tylko być malkontentem. CIĘŻKO MI, DALEKO JEST, KRĘGOSŁUP BOLI. Pozdrawiam

Irena

Jak to, to nie macie żadnych pomocniczych wózków ręcznych czy jak to tam się nazywa? Samemu trzeba?

Klient

Czy jest sens zatrudnieniac się w tej firmie

Robson

Hej praca na produkcji ciężka na extruzji szpula co 3 minuty w międzyczasie robisz parametry i etykietę.Na skręcarkach masz po 20 maszyn gdzie powinno być siedem.Na przeciągarkach taplasz się w emulsji masz dwie lub trzy maszyny czyli nie do ogarnięcia .Atmosfera coraz gorsza chcą zrobić robotę mniejszą liczbą pracowników (usunięte przez administratora)Z plusów to kasa na czas.

@Robson

Na przeciągarkach napewno nie masz 3 maszyn max. 2. Taplasz się jak nazwałeś w emulsji jak słaby materiał z huty lub z winy pracownika bo np. nie pilnujesz koszy. Poza tym robota nie jest zła poza czterobrygadówką. Jak zawsze są plusy i minusy

@Adam

Osobiście na dzień dzisiejszy polecam pracę na przęciągarkach w Leoni

Kosz
@Adam

Pracowałem na przeciagarkach kilka lat i to prawda koledzy mieli wielokrotnie po trzy maszyny z powodu braku ludzi i taplanie się w emulsji też prawda jednym słowem (usunięte przez administratora)

ola
@Robson

witam, czy jest szansa na pomoc o kontakt do osoby organizujacej tam transport?

Nie wazne
@Robson

2 lub 3 maszyny na przeciągarka nie do ogarnięcia? Weź się nie kompromituj nierobie. Z lekkim (usunięte przez administratora) ogarnę 4 i mam czas na fajkę itd. Jak ktoś che pracować to pracuje i nie szuka ch,,, w (usunięte przez administratora) Idź ulotki rozdawać

Irena
@Nie wazne

Po co te wyzwiska zaraz :P No może rzeczywiście tak ciężko ma? Szkolenia są tam?

@Nie wazne

Dobrze mówisz. Jak ktoś się nie nadaje do takiej pracy to niech skręca długopisy w domu a nie narzeka. Pracuje kilka lat w tej firmie i jak ktoś potrafi sobie wszystko zorganizować to nie ma problemu wziąść 3 maszyny na starej chali. A już tymbardziej na nowej. Ale pracować trzeba umieć.(usunięte przez administratora)

Aneta
@Ktoś

Piszesz, że pracujesz kilka lat, to może potrzeba do tego odpowiedniej wprawy i doświadczenia, może osoby nowe lub z mniejszym stażem mogą mieć problem z tymi 3 maszynami?

@Aneta

Jest okres próbny 3 mies. W tym czasie można ogarnąć wszystko. Jak chcesz to ogarniesz. Nic trudnego. Trochę zainteresowania i nie ma problemu.

@Ktoś

Trzy miesiące szkolenia w TCK wystarczyły? Znam opinie gdzie kier. jest nie zadowolony z poziomu wyszkolenia nowego pracownika.

Sebix

Ogólnie w Leoni praca nie jest zła. Na zarobki też nie narzekałem . Płacą na czas.U Kota można się nawet nafurac na trzeciej zmianie. Pełno jest ziomków z mojego pawilonu. Mam takich nawet dwóch z mojej parafii którzy chcą się tutaj przyjąć. Szczerze polecam.

Karol

Jak u was wyglądają nocki?

@Karol

Co konkretnie Cię interesuje?

@Karol

Na chali jest jasno a na dworze ciemno

Zostaw merytoryczną opinię o LEONI Kabel Polska Sp. z o.o. - Kobierzyce

• Jak się pracuje w LEONI Kabel Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LEONI Kabel Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LEONI Kabel Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LEONI Kabel Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LEONI Kabel Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LEONI Kabel Polska Sp. z o.o.