Opinie o Radiotechnika Marketing Sp. z o.o. w Pietrzykowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Radiotechnika Marketing Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Radiotechnika Marketing Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radiotechnika Marketing Sp. z o.o. w Pietrzykowice

Katy Nowy wpis

Witam, Programista systemów wbudowanych nie ma w bieżącej ofercie wskazanych widełek placowych a jest to dla mnie dość kluczowa sprawa. Czy jest tu może ktoś kto obecnie się zatrudnia i pod względem zarobkowym mógłby polecić?

Nie rozumiem skąd tak słaba opinia o firmie. Pracuję tu już dłuższy czas, atmosfera moim zdaniem jest naprawdę dobra ale to pewnie zależy od działu/wydziału, na który się trafi. Jeżeli chodzi o możliwości rozwoju, nie zauważyłem, żeby w firmie istniał "szklany sufit" a wręcz przeciwnie, jeżeli ktoś daje z siebie więcej to zostanie zauważony i istnieją możliwości awansu. Jedynym niezbyt trafionym rozwiązaniem, jest zatajanie wynagrodzeń i brak oficjalnych informacji na ten temat, choć z drugiej strony pozwala to na negocjowanie podwyżki indywidualne. Oczywiście w im większej grupie się pracuje, tym trudniej zostać dostrzeżonym więc dużo łatwiej jest się rozwijać w mniejszych wydziałach. Sama praca jest specyficzna, wymaga trochę więcej umiejętności i myślenia niż na przeciętnym stanowisku produkcyjnym. Ze względu na duże zróżnicowanie produkowanych wyrobów, trzeba zachowywać większą czujność, wymaga to tez wzięcia odpowiednio większej odpowiedzialności za swoją pracę. Z drugiej strony to, że praca nie jest powtarzalna sprawia, że jest bardziej satysfakcjonująca. Ostatecznie, mogę polecić firmę - nie pracowałbym tu gdyby było inaczej.

Pracownik Nowy wpis

Dlatego kilkadziesiąt osób podpisało się pod petycja w sprawie podwyżek, wobec której zarząd zrobił prezentacje w stylu patrzcie głupki inflacja w marcu wynosiła 3%, a ,80% zespołu dostało podwyżkę średnio o 10%? Ciekawe tylko skąd te 80%, skoro na produkcji połowa narzeka na brak podwyżek od czasów covida. Szkoda, że zarząd nie powiedział, że skumulowana inflacja od covida to jakieś 50%...

Był już może ktoś na rozmowie na Analityka Procesów Biznesowych? Nie widzę by wymagano wcześniejszego doświadczenia, co dla mnie po studiach jest jak najbardziej na plus. Zespoły są oznaczone jako 3-osobowe, opiszecie współpracę w nich?

WN Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Jak wygląda praca na dziale światłowodowym ? słyszałem o przyjęciach jakiś czas temu, jest możliwość awansu albo podywżki i jak wygląda atmosfera w pracy

Specjalista Ds. Zakupów

Rekrutacja przynajmniej jak na prezydenta... trwała z półtorej godziny , mówili że nawet 3 etapy mają być, na końcu jakiś psychologiczny test do rozwiązania.... ogólnie wyglądało jakby nikogo nie szukali.... oczywiście zero odzewu po rozmowie... Pani z HR nie raczyła nawet odpisać na maila- gratuluję profesjonalizmu pani ALICJO.

Standardowe... nic odkrywczego

logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Pietrzykowice
Volvo Trucks Polska
logo firmy Pracownik Sortowni Paczek
Pietrzykowice
Inwork Sp. z o.o.

Czy często udaje się wam teraz negocjować te indywidualne podwyżki? myślę o tej ofercie dla tech. elektronika ze strony. Zastanawiam się po jakim czasie pracy można liczyć już na jakieś dobre pieniądze? opiszecie też konkrety co do samego wdrożenia na stanowisko?

Nie ma możliwości negocjacji indywidualnej podwyżki, bo powiedzą, że musisz o wiele bardziej się starać. Dobre pieniądze będą jeśli zostaniesz na nadgodzinach :P Ludzie, którzy tam pracuja sa bardzo spoko, ale tez sa uwiezieni, ciagle nadgodziny i brak podwyzek.

@pracownik

To co takiego może trzymać tych wspomnianych ludzi na swoich stanowiskach skoro nie stawka? Mnie wyświetliła się oferta dla analityka procesów biznesowych. Myślę czy by nie spróbować ale nie wiem za jaka kasę i zaczynam mieć wątpliwości

Pracował ktoś z Was jako Inżynier Produkcji w Radiotechnika Marketing Sp. z o.o.? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

New

Firma wystawiła kilka ofert Jak z atmosferą w firmie ? Jakie są zarobki na stanowisku Monter? i jak wygląda praca ?

@New

Podpinam się, bo też jestem zainteresowany tą ofertą. Aplikowałes już? Ktoś może wie jak w obowiązki są wprowadzane teraz osoby bez doświadczenia? W ofercie napisali, że doświadczenie jest mile widziane, więc bez chyba też zatrudniają,co ?

Monter wiązek kablowych
@New

Biorą każdego, stawka mniej więcej 5000 brutto, z tym ze nowi dostają jakoś 5200 brutto, gdy pracownicy kilkuletni mają 5000. Na początku mówią, żeby nie rozmawiać z innymi pracownikami o zarobkach, bo każdy dostaje według umiejętności, co jest totalna bzdura. w efekcie koleś który przychodzi na okres próbny zarabia więcej niż 3-5 letni pracownicy. O podwyżce zapomnij, kierownik produkcji powie, że to nie ten czas, nie teraz itp. w tym samym czasie pokażą ci na początku roku prezentacje, że wydział zarobił w 2023 10 milionów, a cała firma ma praktycznie podwoić przychody do przyszłego roku, obecnie zamówień mają tyle, że stawiają druga hale produkcyjna za 25 mln, ale produkcja żadnych podwyżek nie zobaczy. Z plusów jedna zmiana i nadgodziny płatne 100% więcej, wiec jak chcesz zarobić normalne pieniądze to pożegnaj się z życiem prywatnym i sobotami

qwerty
@Monter wiązek kablowych

I wtedy te nadgodziny też są liczone już po tej wyższej kwocie, która proponują? 5200 zł? a czy mogą to jeszcze podwyższyć po pewnym stażu pracy? i co w zasadzie na to starsi pracownicy? Można odejść i zatrudnić się ponownie na lepsza stawkę?

Od dwóch lat cisza względem warunków? widziałem, że na świeżo po prostu wystawili teraz ofertę dla technika montażu i byłbym zainteresowany złożeniem dokumentów. Milo by jednak było moc być na bieżąco z warunkami. Wiec czy ktoś z Was mi je opisze? kasa? Aktualna atmosfera? narzędzia do pracy? liczę na konkret

Ceneo

Firma ciężka. Nie wiem gdzie, kto ile zarabia, ale zarobki tragedia. Zarobki poniżej 3000 na rękę bez możliwości podwyżki to na dzisiejsze czasy mało. Do tego premie roczne, niezrozumiała sprawa dostała cała firma poza magazynem.. Na zasadzie nie bo nie, nikt nic nie powie, nikt nie nporozmaia, powtórzę dostał kazdy poza magazynem. Dlaczego nikt nie wie. Firma na zasadzie zawiści. Wspopradownicy czują satysfakcję z tego, że komuś się coś nie uda. Pieniądza tragiczne, a ludzie i tak zawistni. Poza tym firma bez rozwojowa, bez możliwości czy to awansu czy podwyżki. Każdy grosz trzeba zebrać, poniżać się. Ciężka sprawa. Poza tym firma gdzie nie ma zadowolonych osób (może poza szefem). Firma gdzie o wszystko trzeba zebrać. Długopisy, bruliony, zszywacze o wszystko.

Ach
@Ceneo

Czytając Twój wpis jestem pod wrażeniem, ze dostajesz aż tyle. Wypisujesz żale na pracodawcę, że nie sprawiedliwy, skąpy, nie daje Ci możliwości awansu. A ty co dajesz od siebie? Po wpisie uważam iż niewiele. Nawet nie zadałeś sobie odrobiny trudu aby sprawdzić to co napiasałeś. Interpunkcja, gramatyka, podstawowe zasady poprawnej pisowni pewnie są ci obce lub je po prostu je olałeś.

Sugestia

Przydałby się zakup alkomatu i zrobienie redakcji etatów elementu siejącego ferment wśród lojalnych pracowników oraz skłócającego ludzi. Praca to nie folwark!!! Nadciśnienie alkoholowe niech udziela się poza godzinami pracy.

Wiktor

@Pracownik a jak ze studentami?

Olo

@NN nie przyjmują młodych osób?

@Olo

przyjmują młode osoby (w moim rozumieniu młode to po 20 roku życia), nie sądzę, że wiek jest kluczem.

Maja

Ktoś się orientuje w kwestii zarobków ?

NN

Firma wydaje się bardzo ułożoną, ze względu na zakres działalności stawia też na profesjonalizm i standaryzację. Dosyć konkretna, nastawiona a rozwój i długą, pewną współpracę. Raczej skierowana dla osób starszych wiekiem, ale mogę się mylić - takie odnoszę wrażenie. Warto się zainteresować i przekonać samodzielnie.

To zależy, na jakim stanowisku chcesz pracować. Myślę, że poczynając od wykształcenia średniego - ogólnokształcące czy techniczne na stanowiska produkcyjne lub magazynowe, po wyższe magisterskie i inżynierskie do innych działów jak np. konstrukcyjnych i handlowych.

Iza

@Pracownik Hej. Widzę, że firma szuka osób na staż http://radiotechnika.com.pl/informacje/praca/202-staz-praca-w-dzialach-produkcji-i-konstrukcji. Powiesz, czy taka osoba może później liczyć na stałe zatrudnienie?

Kreuzritterorden

firma rodzinna. Omijać szerokim łukiem. układy i znajomości panują w firmie co skutkuje ciągłym poniżaniem pracowników, których traktuje się jak żebraków, którzy zabierają im kasę z budżetu firmy.

admin

Twoja opinia na temat firmy Radiotechnika-Marketing Sp. z o.o. może pomóc wielu osobom. Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Radiotechnika Marketing Sp. z o.o. - Pietrzykowice

• Jak się pracuje w Radiotechnika Marketing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Radiotechnika Marketing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radiotechnika Marketing Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Radiotechnika Marketing Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Radiotechnika Marketing Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Radiotechnika Marketing Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 77 ocen.
  • Fabryczna 20
    55-080 Pietrzykowice

Radiotechnika Marketing Sp. z o.o.