InfomatiX Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o InfomatiX Polska Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie InfomatiX Polska Sp. z o.o.

hg
użytkownik zarejestrowany

@ Ania - no to powiem ci że jestem w szoku to co piszesz teraz. Obietnice bez pokrycia nie przerażają mnie tak bardzo jak ostatni punkt o którym wspomniałaś - ze nawet nie mogłaś poinformwac klienta. To naprawde mega słabe, no i niezwrócone koszty za podroż ....

Ania

Niestety mam negatywne doświadczenia z pracy w Informatix. Zgodzę się z poprzednikami co do atmosfery pracy - rzeczywiście jest przyjemna, dzięki ludziom którzy tam pracuję. Niestety zarząd jest fatany. Na porządku dziennym są obietnice bez pokrycia - kilkakrotnie obiecywano mi umowę o pracę, niestety zawsze w międzyczasie okazywało się, że jednak jej nie dostanę (pracowałam na umowę o dzieło, oczywiście wymagając ode mnie stawiania się w biurze na 8h dziennie); mimo kilkukrotnego upominania się, nadal nie zwrócono mi pełnych kosztów przylotu do Budapesztu; obiecywano mi udział w kilku projektach, aż w końcu zwolniono z godziny na godzinę (co więcej, nie pozwolono o tym poinformować klienta, z którym miałam w tym dniu umówione spotkanie). Zdecydowanie odradzam!

smerf

niestety nieprofesjonalna firma,nie daje żadnych możliwości rozwoju i nauki niestety- dobra na przeczekanie , o benefitach nie wspomnę - oprócz podstawowego sprzętu na nic więcej nie ma co liczyć...

xena

nieprzeciętna atmosfera korporacyjna, jak najbardziej na plus

xm

regularny chaos i sprzątanie cudzego bałaganu, całkowity brak profesjonalizmu

Zostaw opinię o InfomatiX Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie InfomatiX Polska Sp. z o.o.