Opinie o The Lorenz Bahlsen w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy The Lorenz Bahlsen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie The Lorenz Bahlsen o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Lorenz Bahlsen w Poznań

Dabek

Kaliszoki ale was Franio dymieeee. Pozdrowienia i miłej pracy w soboty ....... odwagi panowie odwagi .......

hks

Panowie, ale szczerze. O której godzinie jesteście na pierwszym psd wy i koledzy w waszych zespołach?

chips
@hks

jak nie ma dostawy to 6, jeśli zaczynam od stacji to już 5.30. Jeśli jest dostawa to 6.30-7

funpops
@chips

ja srednio pol godz pozniej niz kolega

Werty
@funpops

Czy to istotne o której kto zaczyna ważny jest i tak wynik 5 30 na stacji szacun chyba na kawę bo kierownictwo zawsze od 8 smej . Myślicie że coś się szykuje z końcem roku działania nurtu są coraz bardziej odczuwane nie wspominając Marco euro i innych marketów WALKA O KAZDE 10 GR . HAndel z VAna przechodzi powoli do historii

kartoflak
@Werty

jeśli jeździsz 10 lat to nie musisz czekać na kierownictwo na wszystkich psd chyba, ze jesteś taki machloj, ze wszyscy co Cię widzą dostają drgawek pozdrawiam

KROKUS

MY OD JUTRA ODPUSZCZAMY BO WSZYSCY W PIĄTEK POJECHALI PO BANDZIE A TU WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH NO I OCZYWISCIE INWENTURY W CO 2-GIM SKLEPIE KICHA

WOLNY

Żal mi cię ZAJĘTY OKS-ie , poziom twoich wypowiedzi , przemawia sam za siebie, nieuzasadniona agresja to objaw strachu . Piszesz Naszej myślisz , że to prawda , a jest coś poza Twoją firmą ? Sam sobie odpowiedz 4 cyfrowy numerku i miejscu generowania kosztów . Zapamiętaj sobie i naucz się tego , ZAWSZE LICZY SIĘ CZŁOWIEK ! TU WSZYSTKO SIĘ ZACZYNA I KOŃCZY . Bo bez dobrych ludzi i TY jesteś nikim , nie uratuje cię SYSTEM on cię wymieni. Ps. To jest wolny blog i wolny kraj i będę się interesował czym chcę a tobie nic do tego .

krte

Panowie jak z planami na październik? W waszych zespołach też taki problem z dociągnięciem planu?

Miły
@krte

Plant kosmos

WOLNY

Panowie , bijecie pianę , trochę odwagi . Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, pracowałem w tej firmie teraz pracuję gdzie indziej od 7 do 16 , bez bezsensownych tabelek i 5-krokowych głupot, jestem zadowolony . Zwolniłem się sam ,bo miałem dosyć nabijania na pal głupoty ludzi siedzących za biurkami i realizowania coraz to nowych idiotyzmów typu ankieta do tabelki lub tabelka dla tabelki. Zgadam się z opinią , że wszystko zostało już zaplanowane w tym teatrzyku , a z sznurki kukiełek będą pociągać marni przełożeni . Plany trzeba robić wszędzie , bo to kasa , ale nie dajcie się zwariować .Można zarabiać nie lądując u psychiatry. Powodzenia .

ZAJETY OKS
@WOLNY

Sie ma Wolny ! Dobrze że ułożyłeś sobie życie w Biedronce i nie masz 5 krokowego systemu tylko 2 krokowy. Załadować na palete i wyłożyć palete. Twojaa odwaga nam bardzo imponuje i jesteś dla nas gupich przedstawicieli wzorem. Masz tak prostą pracę że u psychiatry nie wylądujesz ale kręglarz już się cieszy. :) Pozdrawiam.

wolny
@ZAJETY OKS

Prawda boli , zwłaszcza gdy trafia w sedno sprawy , a co do biedronki to taka praca też dla ludzi . Poczekamy gdy skończy się ciepły etacik i spadniesz cwaniaku z piedestału zadufania i pychy , już zacznij powtarzać materiał szkoleniowy , lecz nikomu tym nie zaimponujesz . Ps. Popracuj nad elokwencją i nie obrażaj nikogo kogo nie znasz , bo ten ktoś może stać właśnie za tobą i się mocno zdziwisz.

Vanicz
@ZAJETY OKS

OKSie jesteś do zwolnienia. W LSW nie ma 5-cio a jest 6-cio krokowy system sprzedaży. Totalna niewiedza. Co ty oprócz pierdzenia w slołek robisz w tej firmie?????? No pytam się co?

Zmotywowany
@Vanicz

Jak to, nie wiesz co robi ? Klika ulubiony przycisk w poczcie " prześlij dalej" Ot i cała filozofia motywacji , przepraszam jeszcze straszenie RDS -em

ZAJETY OKS
@wolny

Przepraszam że obraziłem ludzi pracujących w Biedronce porównując ich do ciebie. Skoro tak się interesujesz sprawami NASZEJ firmy po odejściu to znaczy że chyba coś nie wyszło w życiu po LORENZIE. Przykre.

WIT

Przecież to jasne, że to prowokacja a raczej gaszenie pożaru i studzenie emocji. Pracownik nie znający przyszłości a raczej żyjący pod strachem likwidacji i zwolnień pracuje nieefektywnie, stąd te wszystkie posty dementujecie rzekome plotki. Każdy zdrowo myślący widzi i potrafi sam wyciągać wnioski. Plan restrukturyzacji działu sprzedaży został wymyślony już dawno , teraz jesteśmy tylko świadkami wdrażania w życie jego kolejnych etapów.

Kto w tej firmie z działu sprzedaży pracuje 8 godzin lub mniej dziennie?, ręka w górę. Z takiej grupy znałem tylko "obiboków".

Witam,wygląda że Wafel pracuje w innej firmie,ja mam dużo dłuższy staż ale przy tych planach nie ma szans skończyć tury przed 17- 18 ,plany robię a zjeby są zawsze .u nas norma

bobo

Wafel odpowieTobie,,Chyba Ty jesteś słabo zorganizowany i poukładany" :-)

asder

Kolego co rozumiesz przez dobre planowanie ????? Bo rozumiem ze auto w tym czasie stoi

PH
@asder

"Dobre Planowanie" to nic innego jak praca +2h dziennie przez 2 tyg. bo trzeba wszystko na maxa przejechać, ponieważ za dwa tygodnie nikt nie przyjedzie. Co to za łaska ? 20h dodatkowych to 2,5 dnia roboczego tylko za to że urlop trzeba odrobić ? W jakim kodeksie pracy jest zapis, że musisz coś odrobić za kogoś lub siebie żeby dostać urlop ? Stajemy się murzynami europy. Jestem ciekaw jak teraz będziemy robić plany? Do tej pory grupy że starszymi dostawały od rds wyższe plany od tych , które starszego nie mają że względu na oczywiste moce przerobowe. Plan zostaje ten sam, ale zmieni się proporcja w podziale planu, teraz będzie sprawiedliwie ;-) Wszystkim równo Czas szukać roboty bo marne zarobki przed nami

Anty prowokator

Żenujące. Myślisz, że ktokolwiek pracujący w naszej firmie na stanowisku Vansellera uwierzy że tego posta napisał ktoś, kto jeździ na Vanie ;-)) dobra prowokacja. A nawiasem mówiąc to faktycznie masz świetnie zorganizowaną i zaplanowaną pracę skoro o 14.30 jesteś już w domu, zakładam, że zapewne po rodzinnym obiedzie i z ogarniętymi zadaniami z 6-cio krokowego systemu sprzedaży. Nie rozumiem tylko po co osoba tak bardzo zadowolona że swojego pracodawcy, tak często przegląda to forum i odpowiada na posty dementując "nieprawdziwe informacje" zamieszczone przez niezadowolonych pracowników tego samego działu ? Widziałem Twoje wpisy o godz. 8.20, 20.00, 14.30, itd... Myślę, że jedyny Van jaki znasz to ten stojący na Twoim biurku w Sadach.

ot tak

bzdura -- nie da się dobrze zaplanować. Jeżeli z przestojami udaje się zrobić plany to tylko dlatego , że są za małe ...

TellMyWhy

Puści bo musi to raz. Nie ma prawa nam zabronić - dwa. Każdą rozmowę można nagrać i co otrzymamy? - czyściutki mobbing. Wiadomo kto nakazuje brak przestojów ,tylko jak przyjdzie co do czego to beknie kierownik.

starszy

My polecimy a wy zamiast na urlop pujść to będziecie chodzić na L4 bo was OKS nie puści . HA HA HA

telMyWhy

O starszych słyszałem ale z tymi osobówkami byłbym ostrożny bo już proroctw tu było co nie miara i nic się nie sprawdziło.

Lecą STARSI.

gtr

Nie piszcie bzdur skoro nowe dostawczaki stoją w Poznaniu, jak nie potraficie robić planów i mało zarabiacie to się zwolnijcie, a nie szerzcie plotek. Tylko grudzień 2015, lipiec 2016, styczeń 2017 itd... g...o wiecie tak naprawde

kojot
@gtr

popatrz ile bylo aut w 2014,ile w 2015,a ile jest teraz...oczywiscie tych pracujacych...ile osob zostalo zwolnionych i odpowiedz sobie sam...

bedebe
@gtr

Zapewne o 11.34 piszemy komentarz,bo z nosa już wszysztko wygrzebane...zamiast ruszyć w teren i pomóc...

akuku

Gdzie te nowe vany ?

3...2...1... zaczynamy odliczanie ? ktoś coś wie jakieś przecieki czy coś się będzie działo ? wdzięczny za info

sito

Dotarłem do wiadomosci że znów Cennik w góre pewnie od nowego roku

alll
@sito

Tradycją jest zmiana od 1.12 :-)

OLEWAM

Cisza - cisza >>>>????? - przed BURZA :) :)

ENT:)

Najpier trzeba podziekowac za trud :) a potem podziekowania za prace i si - juuuu :)

Zostaw merytoryczną opinię o The Lorenz Bahlsen - Poznań

• Jak się pracuje w The Lorenz Bahlsen?

Zobacz opinie na temat firmy The Lorenz Bahlsen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 196.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Lorenz Bahlsen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 180, z czego 61 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Lorenz Bahlsen?

Kandydaci do pracy w The Lorenz Bahlsen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Lorenz Bahlsen