Opinie o The Lorenz Bahlsen w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy The Lorenz Bahlsen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie The Lorenz Bahlsen o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Lorenz Bahlsen w Poznań

Podstawa 3000

Kiedy w ostatnim czasy zarząd spòłki zrobił co kolwiek dla ph smieszne 1700 podstawy i obciążeniòwki to potrafią wszyscy Wstyt żeby obciązac ph za braki do 200 zł moze był głodny I zdżar. Dyrektorzy zwykłe prostaki Patryyyyjoci of siedmiu bolesci czy który z was pomyślał w te mrozy o swoich ph szkoda słòw .....

kojot

Uważam,że TE osoby,które zdecydowały się odejść do innej firmy zrobiły dobry krok,nie czekają na zbawienie,że jakoś to będzie,że może nie mnie,może kogoś innego....dzięki temu,może inni popracują trochę dłużej...

MaŁy

Witam wszystkich kompanów ! Chciałem się pochwalić że w najbliższych miesiącach zaczynam prace w firmie konkurencyjnej nie frito nowa nie znana i w pierwszej kolejności wypie..... wszystkie stojaki z lorenz ze swojego terenu i nawet nie będę musiał o tym mówić właścicielowi itp.po 19 latach znajomości można robić jak się podoba powiem mu tylko jak ta firma wali go wrogi [ceny JŁ- makro czy inne hurtownie marża do cen sugerowanych na poziomie 60% VIVAT

Podstawa 3000
@MaŁy

To nie jestes Sam z tego co mi wiadomo to dwoje kalisza 2 z katowic 1 a czestochowy 1 z bydgoszczy 1 poznania tylko kierownik to jakis dziadzia .

Bulion
@MaŁy

Myślałeś już o wizycie u lekarza, takiego od głowy?

Mały
@Bulion

Nie muszę , mój teren, moi klienci, moja przyszła pensja :-) Nie będę sie rozczulał nad firmą, która waliła mnie w rogi przez tyle lat. Sam pomyśl ile masz argumentów aby wstawić swoj nowy stojak w miejsce LSW ? Nie bez przyczyny, ktoś szuka nowych pracowników z "historią" na swoim terenie . Jak klienci w sieciówkach dowiedzą się z jakich cenników kupują towar to sam zobaczysz ich reakcję.

Break

robot2
@robot

podobno podziękował za współpracę

derder

Czy wiadomo coś o wymianie vanów? 5-6 letnie się sypią i czy brak wymiany oznacza koniec vansellingu?

Syal
@derder

Dostałeś sanki to nie marudz. Śnieg jest jak się van posypie to kulig robisz i do pracy.i firma na amortyzacji i paliwie oszczędzi. Jakiś innowacyjny pomysł daj firmie a może jak dyrektor H własną firmę otworzysz.

@derder

Tak. Dla ciebie jutro nowego zamówia. Jakiego chcesz? Masz pełen pakiet do wyboru.

@derder

Ps. Masz do wyboru najmocniejsze wersję z full wyposażeniem i rocznym zapasem paliwa do użytku prywatnego. Czy jeszcze jakoś możemy Pana zadowolić? Prosimy o szczerą odpowiedź ponieważ zależy nam na maxmalnym zadowoleniu naszych pracowników. Dodatkowo zatrudnimy osobę odpowiedzialną do szykowania towaru i merchowania na sklepie. Nie obędzie się też bez podwyżki dla Pana skromnej osoby.czy jeszcze jakoś możemy poprawić komfort pracy? Może express do kawy w kabinie?

@derder

Ps. Masz do wyboru najmocniejsze wersję z full wyposażeniem i rocznym zapasem paliwa do użytku prywatnego. Czy jeszcze jakoś możemy Pana zadowolić? Prosimy o szczerą odpowiedź ponieważ zależy nam na maxmalnym zadowoleniu naszych pracowników. Dodatkowo zatrudnimy osobę odpowiedzialną za szykowanie towaru i merchowania na sklepie. Nie obędzie się też bez podwyżki dla Pana skromnej osoby.czy jeszcze jakoś możemy poprawić komfort pracy? Może express do kawy w kabinie?

derder
@Samochodowka

Sarkazm nie jest Twoją mocną stroną kolego z samochodówki... . Nie muszę mieć luksusowego samochodu, ale takiego, który objedzie przynajmniej kilka miesięcy bez potrzeby zaglądania na serwis. Od września już 3 raz jest na serwisie i za każdym razem inna usterka, przebieg 175 tys

werty
@Samochodowka

Kolego ktos grzecznie pyta ktos ma ochote to grzecznie odpowiada Twoja wypowiedz nawet nie jest smieszna !!!!!! Powinienes bardziej sie postarac - w rozmowie ze swoim przelozonym tez jestes taki cwaniak ?

@werty

Kolego a znasz się na zartach? Nie można tylko praca żyć...

BP

A i owszem, dba jak o swój ale tylko podczas tankowania :-)

ytur

Po co kłótnie, po co waśnie głupie? Wnet i tak wszyscy zginiemy w zupie!":)

all

widzę znikają wpisy....

TOMASZ

Bilet, ile ty w tej firmie pracujesz że takie głupoty pieprzysz o wynikach i ich zależnościach , po prostu chłop nikomu w (usunięte przez administratora) nie właził i poleciał. W tej firmie jak robisz plany a nie masz układów to prędzej czy później polecisz.

Brico
@TOMASZ

Rozumiem Twój tok rozumowania, "wchodzić komuś w cztery litery" to po polsku - starać się i ciężko pracować. Dla Ciebie ci którzy awansują to wazeliniarze i lizusy. Świetlana orzyszłość przed Tobą z takim myśleniem.

wtf

Ja nie w temacie o co chodzi z tym panem snackiem?

fre
@wtf

Odszedł facet, który u nas dyrektorował, znalazł nową pracę i podbiera pracowników doświadczonych z lorenza na wejście z nowym produktem

Bilet
@fre

Zapimniałeś dodać, że wyników nie miał, więc w nowej firmie też ich nie będzie miał:-) szczególnie jak ściągnie tych "największych" fachowców.

Bilard

Tak ściska, że tchu nie może złapać...ze śmiechu łapserdaki

Kreatywny
@Bilet

Nie miał wyników , zastanowiłeś sie dlaczego ? Może traktował pracowników po ludzku ? Wyniki ? Nie bądź śmieszny - u ciebie zależą od Dyrektora ? Ale beka !

Prawda

Prawda

Chop
@Prawda

Jeden jeździ żukiem a drugi nysą.

revolt
@Chop

jak nie wiesz to nie pisz. czestochowa i klisz to jeden okreg i prace wymowily 2 osoby z kalisza , w czestochowie jeszcze nikt nie zlozyl propozycji pracy wiec zostaje tak jak jest czyli stara kadra. jeseli jednak pojawi sie propozycja pracy to pewnie z polowa zostanie. jak kiedys wspominalem zarzadzajacy sie kiedys obudza z reka w nocniku i chyba ten moment nadszedl. glupie pomysly plus pociotki na stanowiskach oto skutek tego wszystkiego . najlepsze jest to ze w lorenzu nie widza problemu bo ciagle czas pracy licza od pierwszej do ostatniej sprzedazy a pracownicy od wejscia do wyjscia z chrupka i tu jest roznica kiku godz. brawo lorenz. do tego dochodzi jakas chora zadaniowka oklejanie itp wszytko to co zabiera czas pracownikowi kosztem robienia zyskow firmie i sobie ,plus plany kosmos. te skladniki powoduja to ze nawet starzy pacownicy ze znajomosciami na sklepie dziekuja temu tworowi , ktory powstal w cigu kilku ostatnich lat. osbiscie powiem ze ja tez przejde budowac nowy rynek pana snacka z normlna podstawa i skroje rynek lorenza ile sie da a pewnie sporo sie da skoro na jednym rynku jestem prawie dekade

Balboa
@revolt

A gdzie jest Klisz?

revolt
@Balboa

ty tak na serio? czy juz takich firma zatrudnia?

Rosty
@revolt

Są cięższe orzypadki, ale pracują u panaSracka

fred

Czy to prawda, że 2 osoby z Częstochowy rzuciły robotę na rzecz Pana Snacka?

Buc
@fred

Tak, Żwirek i Muchomorek. Sprzedawają medaliki.

Borubar

To się postaraj

Internista
@Borubar

TaK niech się postara i idzie na l 4

Podstawa 3000 tys

Witam Młodych Gniewnych . Najbliższe miesiące mogą stać się dla najlepszych z was bardzo rozwojowe,jako nowa alternatywa waszych śmiesznych podstaw jakie firma wam proponuje i podwyżek pensji przez ostatnią dekadę 700złotych,to naprawdę żenujące.Najlepszym z was zostanie przedstawiona oferta ( niektórzy już skorzystali) spokojnie dotrę do każdego regionu i każdego oddziału propozycja przejścia do konkurencyjnej firmy którą obecnie tworzę z waszymi kolegami. Za pkt wyjścia uważać się będzie 3000 tys brutto plus premię średnio narmalna pensja ok 5000tys złotych- praca na vanie.Wszelkie dodatkowe informacje przedstawię do 12 stycznia.Pozdrawiam Pan Snack

Bekon
@Podstawa 3000 tys

Aleś Ty jest gupi

PanSnack
@Bekon

A ile to jest trzy tysiące tysięcy? To chyba w rublach...

ENT

pierwsze slysze o wolnym w te dni widocznie w inneych firmach pracujemy lub mamy inne prawa

kilop

MAcie najbliższy poniedziałek i piątek wolne?

ph
@kilop

tak

kilop

MAcie najbliższy poniedziałek i piątek wolne?

Bąbel

Wesołych Świąt, nie siedzcie tyle przed komputerami!!! Płaksy

Były

Co ty piszesz człowieku? Mają się cieszyć że dostają wypłatę i świadczenia wpadają? To nie średniowiecze a każdy mocno zapier... Na tą kasę.Naprawdę argument godny OKSa.Świata poza tą firmą nie ma... ?Co za bzdury... Czasy się trochę zmieniły i można zarobić dobre pieniądze w handlu tylko trzeba do odpowiedniej firmy się załapać.Da się to zrobić bez 12 godzinnej dniówki i ciśnienia.

Weteran pod weteranem
@Były

A co mu się dziwisz, przecież to jawny prowokator. Pracy na kierowniczym stanowisku już nigdy nie dostanie bo się do tego po prostu nie nadaje. Brak wykształcenia i do tego marne kompetencje wykluczają go z rynku kadry kierowniczej, tutaj jest z zasiedzenia. To co ma pisać ? Lepiej cichutko przesmyknąć się na sukcesach podległych pracowników i przekuć je na swoje podczas odprawy przed RDS. Po co mu szum wokół firmy, a nóż widelec góra zacznie przyglądać się kadrze kierowniczej i zasiedziała posadka odejdzie do lamusa.. Ciebie będzie wyzywał od nierobów, urlop (należny za zeszły rok) uzależni od wykonania planu etc. Jakiej perspektywy maja trzymać się pracownicy Ja się wypisuje z tej bajki, czasy inkwizycji i niewolnictwa mamy już za sobą.

Weteran

Czy ktoś z was jest zadowolony z tej pracy czy każdy pisząc tu narzeka jak mu jest K...a źle Jeszcze się taki nie narodził by każdemu dogodził ale jesteście ubezpieczeni kasa wpływa co miesiąc i dla mnie jest więcej plusów niż minusów Nie pasuje to zmień prace na lepszą Powodzenia .......to jest Polska a nie elegancja Francja prywaciarze dorobkiewicze co nie płacą Posty o zmianach i takie tam dyrdymały są od samego początku na forum ,nie wiecie nic a piszecie głupoty bo coś tam słyszałem Pozdrawiam i życzę wszystkim dużo zdrowia i więcej pozytywnego nastawienia ;)

Generał
@Weteran

Weteran " wielkie mi co , jak będziesz miał trzy cyfrowy numer ro pogadamy. Kolego uświadamiam cię, że nikt na to nie będzie patrzył , polecisz tak samo jak ten z 5 na początku swojego nr.. To, że jesteś weteranem może świadczyć tylko o trzech rzeczach; @ jesteś sprytny i potrafisz lawirować , konfabulować,i dobrze sie sprzedać. Przy RDS-ile masz najwiecej do powiedzenia o "swoich" sukcesach (czyli nierób i ściemniacz w postaci czopka) coś jak Doda wsród celebrytów, jak sie przestaje o niej mowić to pokazuje cycki w gazecie i już wraca do gry. @ jesteś z żelaza, ta praca jest twoja pasją , masz pojęcie o prawie pracy oraz wykształcenie z zarządzania zasobami ludzkimi (gwarantuje ci, żaden twój pracownik tu nie zagłada ) jest Was może 10% kadry @ jesteś zastraszony , łykasz psychotropy i myślisz jestem twardy i aby do następnego miesiąca może dyro nie zauważy . Sądząc po Twoim wpisie kolego kierowniku , jesteś tym pierwszym @ ale nie przejmuj sie bo ok 60-70% Twoich koleżków że spotkań jest w tej samej grupie. Uwierz, wiem co mówię kiedyś byłem twoim kolegą a na spotkaniach w centrali i kilku w Polsce, przekonywałem sie tylko coraz bardziej o marnej jakości kadry kierowniczej. Najpierw przeczytaj swój post i zastanów się, czy w ten sposób wypowiada sie osoba wykształcona ? Zobacz jakie masz jeszcze pole do poprawy ( o zasobie słów czy stylistyce nie będę sie wypowiadał ) Zastanów sie teraz jakie Ty masz predyspozycje do motywowania tych ludzi ? Zobacz co piszesz ? Nie pasuje wy.......dalac, kłamiąc i wprowadzając w błąd i strasząc rodem stalinowskimi sugestiami, że na rynku nie ma innej pracy tylko : Cyt. „ ..... Prywaciarze, dorobkiewicze co nie płacą ........” No cóż podejrzewam, że to Ty znając” swój warsztat” najbardziej boisz sie zmiany pracy i widzisz tylko podobnych do siebie dorobkiewiczów i prywaciarzy. Polska to nie Francja elegancja ? A pytam czemu ? Bo przez postawę podobnych Tobie mamy to co mamy. Przypomnę Ci tylko dla formalności, że Polska to też NIE kolonia karna ani też NIE kraj niewolników.

tyu

czy ktoś po dobrych zmianach z przed roku poszedł do sądu o nadgodziny ?

ph
@tyu

nie ma na to czasu:)

PRZEDSTAWICIEL
@tyu

Właśnie jestem w trakcie dochodzenia należności za nadgodziny przed sądem pracy. Chętnie udzielę potrzebnych informacji, zaraz po zakończeniu mojej sprawy. Już kontaktowało się ze mną kilku byłych pracowników, którzy już, bądź niebawem zakładają sprawy.

Zostaw merytoryczną opinię o The Lorenz Bahlsen - Poznań

• Jak się pracuje w The Lorenz Bahlsen?

Zobacz opinie na temat firmy The Lorenz Bahlsen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 196.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Lorenz Bahlsen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 180, z czego 61 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Lorenz Bahlsen?

Kandydaci do pracy w The Lorenz Bahlsen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Lorenz Bahlsen