Opinie o Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej W Katowicach Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej W Katowicach Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej W Katowicach Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej W Katowicach Sp. z o.o. w Katowice

Lila Nowy wpis

Cześć, co z aktualnymi ogłoszeniami o pracę? na stronie jak wchodzę w karierę to przerzuca mnie to jakiejś niedostępnej strony a chciałam dowiedzieć się jakie warunki teraz oferują doradcom klienta skoro jedna Pani pisała o sowim 17letnim stażu. liczę na stabilna prace, czy od razu można mieć umowę na czas nieokreślony?

Ewa Nowy wpis

17 lat pracy w ZETO musi potwierdzać (i jeszcze inne przede mną), że przez te wszystkie lata każdy z przełożonych i szefów cenił i dbał o pracowników. Polecam z całego serca.

Hela Nowy wpis

Znalazłam na ich stronie ogłoszenie dla Doradcy klienta ds. systemów i usług IT. Chwalą się w ogłoszeniu atrakcyjnym wynagrodzeniem. Zna ktoś widełki? Ile mogą zaproponować osobie doświadczonej w sprzedaży plus ze znajomością branży?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Kacper

08.05.2023 02:05

Kacperikona wywiad

Chciałbym opowiedzieć o pracy w firmie. Uważam, że jest ona bardzo fajna i dobrze traktuje pracowników. Warunki pracy są bardzo przyzwoite i nie do końca rozumiem, skąd biorą się negatywne opinie na temat firmy.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?

Kacperikona wywiad

Pracuję w dziale IT. Zajmuję się systemami dziedzinowymi.

Czy masz możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynika ta decyzja?

Kacperikona wywiad

Tak, praca zdalna jest możliwa, należy zgłosić to przełożonemu.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

3 lata.

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Kacperikona wywiad

Zdecydowanie tak. Nawet już to kilkukrotnie zrobiłem. W pracy cenię sobie przyjazną atmosferę i miłych współpracowników. Kierownicy są wyrozumiali. Praca jest spokojna. Firma bardzo mocno trzyma się wszelkich zasad ustalonych w regulaminie pracy z korzyścią dla pracownika.

Co najbardziej lubisz, a czego nie lubisz w tej firmie? Uzasadnij odpowiedź.

Kacperikona wywiad

Lubię "ludzkie" podejście do pracownika. Atmosfera jest bardzo dobra, a to kluczowe by pracowało się dobrze i efektywnie. W pracy jest dużo regulacji i procedur, do których trzeba się stosować. To uznaję często za plus, lecz w niektórych sytuacjach można by było to uprościć. Wiem jednak, że z racji ISO jest to niemożliwe.

Kacperikona wywiad

Są szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. To zależy od działu. Większość osób w firmie to osoby techniczne, z dużą i specjalistyczną wiedzą, dlatego szkolenia wewnętrzne są prowadzone. Mamy kilka sal szkoleniowych więc nie ma problemu z miejscem na zorganizowanie szkolenia. Jeśli chodzi o szkolenia zewnętrzne to jest możliwość, oczywiście z pokryciem kosztów przez pracodawcę, lecz trzeba przebrnąć przez kwestie formalne, ale to jak w każdej firmie.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?

Kacperikona wywiad

Atmosfera jest bardzo pozytywna. Wynika to z dbałości kierownictwa o pracowników. Ludziom pracuje się dobrze. Wszystko da się powiedzieć w sposób spokojny i konstruktywny. Nie ma wywierania dziwnej presji. Jest możliwość otrzymania premii uznaniowej.

Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzega warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodzi i co nie jest przestrzegane.

Kacperikona wywiad

Większość ustaleń została utrzymana. Wszelkie benefity bonusowe i premie również.

Kacperikona wywiad

Uważam, że firma idzie w dobrym kierunku. Jest silnym graczem na polskiej arenie IT i security IT. Zapewnia możliwość rozwoju w przyszłości. Jeśli pracownik chce, może wnioskować o wszystko, co jest rozsądne i faktycznie potrzebne w danym projekcie i danym dziale.

Firma Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej W Katowicach Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Doradca Klienta ds. systemów i usług IT. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Marek Z

Firma przyjazna pracownikom, wysoka kultura pracy. Dbają o atmosferę i komfort pracowników - na stronie mają kodeks dobrych praktyk, który po moich obserwacjach jest przestrzegany. Jest miło. Kasa ok. Ogromny dział IT. I co najważniejsze.. wtorkowe jabłka! :D

Alicja
@Marek Z

Ogromny dział IT? Wielki liczebnie czy też powierzchniowo? Jest tam jakieś wielkie open space dla tego działu?

Marek Z
@Alicja

Podzielone na sekcje. Ogólnie w firmie dużo ludzi ponad 70 osób. Jak coś polecam, rekrutacje trwają.

Romuald

50 lat temu może i Firma była dobra, teraz tylko wykorzystywanie pracowników. Płaca kiepska, podwyżki obiecywane od wielu lat (wsadzone już między baśnie), perspektywa rozwoju żadna.

Witek

Jak łatwo negatywnie jest oceniać innych. Może nie jest to prac a dla pewnych osób? Firma jest bardzo dobra!!

ZETO\\\\\\\'N

Czy ktoś ma coś do powiedzenia o ZETO Katowice? - perspektywy rozwoju zawodowego w dziale IT ? - płace - stosunki

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej W Katowicach Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej W Katowicach Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej W Katowicach Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej W Katowicach Sp. z o.o.?

Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej W Katowicach Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Owocowa 1
    40-158 Katowice

Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej W Katowicach Sp. z o.o.