Striped Giraffe Innovation & Strategy Polska Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Striped Giraffe Innovation & Strategy Polska Sp. z o.o.

Nowy wpis

Poznajcie Kulturę pracy w Striped Giraffe

Dzielę się z Wami opracowanym przez nasz zespół Employer Branding materiałem dotyczącym kultury pracy w naszej żyrafowej społeczności

WE CARE MORE!

Wysoko wykwalifikowani pracownicy mają kluczowe znaczenie dla sukcesu naszej firmy, mało tego są dla nas bardzo ważni, dlatego chcemy i okazujemy im naszą wdzięczność.

Nie robimy tego jednak jak inne firmy, które kuszą swoich pracowników wymyślnymi dodatkami, bo prawdziwej lojalności i zaangażowania nie da się kupić za wszelką cenę.
Zamiast tego oferujemy naszym pracownikom przyjemną atmosferę pracy, która zapewnia:
·       płaską hierarchię
·       spójność zespołu
·       ekscytujące projekty
·       międzynarodowych klientów
·       indywidualny rozwój zawodowy
·       otwarty dialog w zespole i z kierownictwem
·       międzynarodowe i międzykulturowe środowisko pracy
·       niezależne miejsca pracy o wysokim stopniu odpowiedzialności

Ze względu na naszą płaską hierarchię, kierownictwo ma również otwarte ucho dla wszystkich. Ale także w zespole chęć wzajemnego wspierania się jest bardzo wysoka.
Zajęcia integracyjne (imprezy towarzyskie) są częścią naszego firmowego życia, gdyż duch zespołowy wiele dla nas znaczy. Łączymy różne kompetencje, które wzajemnie się uzupełniają i wzmacniają.

Nasi docelowi klienci działają na arenie międzynarodowej i oferują liczne międzynarodowe projekty. Oczywiście nasi pracownicy w tym zakresie przyjmują na siebie dużą odpowiedzialność, więc jeśli to dla Ciebie ważne, to Striped Giraffe jest dla Ciebie odpowiednim miejscem.

Wszystkim pracownikom oferujemy możliwość rozwoju – dotyczy to zarówno profesjonalistów, jak i nowicjuszy.

Jesteśmy szczególnie dumni z naszego zróżnicowanego zespołu, w którym znajdziecie przedstawicieli wszystkich zawodowych grup wiekowych, ponad 20 różnych narodowości, a także ponadprzeciętną – jak na firmę informatyczną – reprezentację płci pięknej. Uważamy to za jeden z naszych kluczowych czynników sukcesu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat współpracy z nami, odwiedź naszą stronę https://www.striped-giraffe.com/en/culture/
Kontraktor Nowy wpis

Pracuję dla Striped Giraffe od ponad 8 lat. Ciekawe międzynarodowe projekty. Miła atmosfera w pracy. Równe traktowanie ludzi na wszystkich stanowisjkach. Bardzo konkurencyjne wynagrodzenie. Wypłata zawsze na czas, nie było ani 1 przypadku, żeby był chociaż 1 dzień opóźnienia.

Wojciech Nowy wpis
@Kontraktor

8 lat to całkiem sporo! Coś więcej o tych zarobkach powiesz? Może jakieś kwoty podasz?

Robert

Pracuje dla Striped Giraffe od kilku lat jako kontraktor. To co jest na mega plus dla mnie, to bardzo przyjazna i rodzinna atmosfera, zespół świetnych specjalistów z dużym doświadczeniem i chęcią do pomocy i współpracy. Różne ciekawe międzynarodowe projekty, mniejsze i większe. Płaska struktura, bez szefów i managerów, można rozmawiać na każdy temat i zawsze zostanie się wysłuchanym.

Nowy wpis

@Robert

Dziękujemy za opinie

SG contractor

Pracuję dla Striped Giraffe od ponad 5 lat, jako kontraktor. Sporo ciekawych, innowacyjnych, międzynarodowych projektów. Dużo doświadczonych i wykwalifikowanych osób, jest od kogo się uczyć dobrych praktyk. Atmosfera bardzo przyjazna, zespołowa, dość niespotykana, jeśli miało się wcześniej styczność jedynie z typowym korpo. Różnica stanowisk chociażby nie jest tak bardzo odczuwalna. Duża transparentność, sporo inicjatyw integracyjnych, możliwość nauki (również języków) i rozwoju w wybranym kierunku. Dowolność jeśli chodzi o dodatkowe benefity - typu Medicover Sport, ubezpieczenie grupowe. Możliwość pracy z różnych miejsc, nie tylko w PL. Konkurencyjne wynagrodzenie, dbałość o komfort pracy.

@SG contractor

Dziękujemy:-)

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Striped Giraffe Innovation & Strategy Polska Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
L

Pracuję od 2 lat i jak dotąd mogę podkreślić następujące zalety pracy w SG: - przyjazna atmosfera - zespół z ogromną wiedzą i chęcią pomocy - ciekawe i różnorodne technologicznie projekty - elastyczne godziny pracy - lekcje j.angielskiego / niemieckiego w małych grupach (2-3 os.) Negatywów jeszcze się nie dopatrzyłem.

@L

Dziękujemy za Twoją opinię!

Aleksander
@L

Można chodzić na oba te języki czy musisz wybrać język na który chcesz uczęszczać :p?

@Aleksander

Witam, tak można chodzić na obydwa języki; mało tego gdyby się okazało, że osoba potrzebuje indywidualnych godzin, bo odstaje od grupy, czy też potrzebuje coś podszlifować, to też jest taka możliwość. pozdrawiam

Aktualność
Oferujemy zdalny 3 miesięczny staż w firmie Striped Giraffe Polska dla studentów i absolwentów studiów informatycznych.

Możliwość zdobycia doświadczenia w oprogramowaniu Informatica:
               - Informatica Inteligent Data Platform
               - Informatica Data Quality
               - Informatica Enterprise Data Catalog

Zapraszamy, dzięki nam wyruszysz w swoją zawodową podróż z dużym bagażem wiedzy i praktycznym doświadczeniem pracy w Data Management

Od półtora roku współpracuje z Striped Giraffe jako programista. Możliwość doboru technologii i narzędzi do realizacji zadania. Elastyczne godziny pracy które zależą w głównej mierze od projektu. Praca zdalna która jest dla mnie ważnym kryterium. W sytuacji gdy chce się zmienić projekt Stripped Giraffe stara się znaleźć rozwiązanie i umożliwia taką zmianę. Konkurencyjne stawki, możliwość umowy B2B i UoP. Wsparcie w zakresie szkoleń. Sympatyczni ludzie chętni do pomocy.

Dziękujemy za Twoją opinię

Poszukuję pracy na stanowisku Główny programista. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Główny Programista. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą Striped Giraffe Innovation & Strategy Polska Sp. z o.o. i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

@Administrator

Witam, Opinie osób współpracujących ze Striped Giraffe są ogólnodostępne, zapraszam do zapoznania się z nimi. W temacie benefitów możemy zaproponować poniższe:-) Świetna, niekorporacyjna atmosfera w płaskiej strukturze firmy Partnerskie podejście do pracowników/współpracowników Elastyczne godziny i dostęp do biura 24/7 Praca zdalna, otwartość na formę hybrydową wg uznania pracownika/partnera Bezpieczny i stabilny pracodawca/partner Dowolna forma współpracy (uop lub B2B) z miesięcznym rozliczeniem na czas Sprawna organizacja, minimum formalności, transparentność i elastyczność Międzynarodowy, przyjacielski zespół Silny technologicznie zespół z naciskiem na wymianę wiedzy i wsparcie Uczestnictwo w innowacyjnych, międzynarodowych projektach przy wykorzystaniu najnowszych technologii Długofalowe inwestowanie w pracowników (także przy współpracy B2B) Finansowane profesjonalne szkolenia zakończone certyfikatami bez umów lojalnościowych Dodatkowe atuty: Klimatyczne biuro, z doskonałą lokalizacją, własnym parkingiem, przy deptaku pełnym restauracji i bistro; 5 min od głównego dworca Parking dla rowerów, prysznic Grupowa lub indywidualna nauka/doskonalenie języka angielskiego i niemieckiego Zespołowe aktywności (ciekawe, sportowe, towarzyskie spotkania dostosowane do preferencji zespołu, wspólne wyjazdy lokalnego zespołu oraz 5 dniowy coroczny wyjazd całego zespołu żyraf) Pokój gier i relaksu jako formy odreagowania i zadbania o swoje ciało i wnętrze Ubezpieczenie grupowe Wspieranie osiągnieć sportowych pracowników i współpracowników Karta sportowa Dobrej jakości kawa, owoce/przekąski/orzechy w biurze Zapraszam do kontaktu

Czy zarabianie 18500 PLN na stanowisku Programista w mieście Tarnobrzeg jest realne? Kojarzycie firmę, która oferuje tyle na Programista?

@Administrator

Witam serdecznie, Wykonujemy pracę w trybie hybrydowym lub całkowicie zdalnie w zależności od miejsca zamieszkania/pracy oraz preferencji osób współpracujących ze Striped Giraffe. Zatem tak praca w Tarnobrzegu za podaną wartość jest możliwa. Wynagrodzenie zarówno na uop jak i B2B ustalane jest na 3 etapie procesu rekrutacyjnego (poparty rozmową ogólną i techniczną) z wzięciem pod uwagę umiejętności i doświadczenia zawodowego danego kandydata ubiegającego się o pracę w SG. Zapraszam do kontaktu.

Aktualność
Striped Giraffe stale się rozwija, przyjmujemy do realizacji nowe projekty, ale zaczyna brakować rąk i czasu Żyrafom zaangażowanym w naszych zewnętrznych i wewnętrznych projektach.

W związku z tym otwieramy rekrutację na stanowisko Java Developer.
Jeżeli szukasz lub zastanawiasz się nad zmianą miejsca pracy/świadczenia usług, to zapraszamy do kontaktu.

Striped Giraffe to bezpieczne, stabilne, rozwojowe, wspierające, życzliwe i międzynarodowe miejsce pracy, które być może czeka właśnie na Ciebie:- )

Aktualność
Nasz zespół Striped Giraffe dzielnie pracuje nad kilkoma międzynarodowymi projektami, na horyzoncie pojawiły się nowe zapytania i oferty, na które chętnie odpowiadamy.

Rekomendacja to nasz główny kanał pozyskiwania Klientów, którzy zadowoleni z jakości usług i eksperckiego poziomu Zespołu polecają Nas dalej...

Zatem...

Jeżeli zastanawiasz się nad zmianą w obszarze zawodowym; chcesz pracować w międzynarodowym, silnym technologicznie zespole, który chętnie podzieli się swoją wiedzą i pomoże w rozwoju, to zapraszamy Cię do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy.

Możemy z pewnością zaoferować Ci pracę w wyjątkowym miejscu, tworzonym przez ludzi specjalizujących się w e-commerce, a ponadto lubiących ze sobą współpracować i przebywać.

Aktualność
Witamy Was serdecznie i zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem serwisu GoWork, dzięki któremu będziemy mogli Wam opowiedzieć o tym kim jesteśmy, jak pracujemy, co oferujemy i kogo zapraszamy do współpracy.

Chętnie podzielimy się z Wami aktualnościami z życia Pasiastych Żyraf, podsumowaniem podejmowanych przez nas działań, społecznych inicjatyw, czy też realizacją założonych celów.

Z góry dziękujemy za wszystkie wpisy i opinie; każdy głos jest dla nas cenny i z pewnością zostanie poddany analizie.

Zdajemy sobie sprawę, że pomimo naszego zaangażowania, nadal mogą istnieć obszary wymagające udoskonalenia, dlatego z otwartym uchem słuchamy Waszych opinii, uwag i sugestii, próbując wyciągnąć wnioski i wdrożyć optymalne rozwiązania.

Zachęcamy Was do śledzenia naszego profilu, przeglądania aktualnych ofert pracy i udostępniania ich światu :-)

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Wasze pytania :-)

W Żyrafach pracuję od kilku lat. Najbardziej cenię sobie w tej firmie otwartość oraz możliwość dyskusji na każdy temat, nawet najtrudniejszy. Płaska struktura organizacyjna oraz minimum formalności umożliwiają sprawną organizację pracy i koncentrację na realizowanych projektach. Projekty są bardzo ciekawe i zróżnicowane z wykorzystaniem nowych technologii. Zespoły projektowe są bardzo zgrane, pracownicy zaangażowani i zmotywowani do pracy. Atmosfera w zespołach jest bardzo dobra dobra a współpracownicy chętni do pomocy. Firma zapewnia rozwój nie tylko poprzez udział w ciekawych projektach ale również poprzez szkolenia, certyfikaty i kursy języków obcych.

@Pracownik

dziękujemy za Twoją opinię!

Kwant

Współpracuję z SG od kilu lat (dział Business Intelligence). Projekty są bardzo różne, realizowane głównie dla średnich / największych firm z regionu DACH. Atmosfera w firmie fajna, mało korporacyjna. Procesy są jasne, zawsze jest ktoś kto wysłucha Twoich problemów. Ludzie są bardzo pomocni i w razie jakiejś wtopy szuka się rozwiązania, a nie winnego. To co można znaleźć w SG to: - wysoka transparentność - duże możliwości rozwoju / szkolenia / certyfikacje - bez umów lojalnościowych - konkurencyjne stawki - możliwość zmiany projektu - dobrze wyposażone biura, pokoje zamiast open space - dobra lokalizacja - praca zdalna jeśli ktoś ma takie życzenie - lekcje j.angielskiego / niemieckiego w małych grupach (2-3 os.) Najlepsza firma z jaką współpracowałem.

@Kwant

dziękujemy za Twoją opinię!

Firma nie za duża 100-200 osób, a jednocześnie kilkanaście różnych narodowości (w Kato 20-30). Biuro przjemne, ze smakiem, w bardzo fajnej lokalizacji. Firma konsultingowa więc praca na różnych projektach - bardzo dobre relacje z klientami. Główne zalety: - koleżeńska atmosfera (w oddziale w kato, ale też globalnie) - duża przejrzystość wewnętrzna - świetny mindset (np rozwiązywanie problemów, zamiast szukania winnych) - konkurencyjne stawki - dość wysoki poziom techniczny - jest od kogo się uczyć - duża różnorodoność technologiczna w projektach Polecam.

dziękujemy za opinię.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do firmy Striped Giraffe Innovation & Strategy Polska Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę?

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Striped Giraffe Innovation & Strategy Polska Sp. z o.o.? Czy oprócz pensji w wysokości około 11500 można liczyć na dodatkową premię?

Office Manager
@Administrator

odpowiadając na pytanie dotyczące warunków zatrudnienia: - elastyczne godziny pracy - praca zdalna lub hybrydowa wg uznania - dostęp do biura 24h/7 (centrum miast, eleganckie, gaming zone) - uop lub B2B - wynagrodzenie - dostosowane do kwalifikacji i doświadczenia danej osoby (podane 11.500 jest niższe niż nasze widełki, więc nie jest wiarygodną stawką) - program lojalnościowy dla pracowników i freelancerów jako forma wynagrodzenia za zaangażowanie i efekty pracy

Aktualność
Ostatnie firmowe spotkanie odbyło się w formie warsztatów kulinarnych we współpracy z Pracownia Smaku Katowice.
To był nie tylko integracyjny wypad, ale okazja do poszerzenia swoich umiejętności i skonsumowania przepysznych potraw.

Dowiedzieliśmy się jak można zrobić proste, a efektowne ziemniaczki z rybą zapiekane w soli morskiej.

Tiramisu - poznaliśmy nowy smak z dodatkiem Baileys'a.

Ravioli - to było dopiero wyzwanie! Kilka par rąk niezbędnych do wykonania tej potrawy dało nam okazję do zespołowej pracy, a przy tym śmiechu było co nie miara.

Wszystkim polecamy taką formę integracji, my nadal mamy niedosyt.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Striped Giraffe Innovation & Strategy Polska Sp. z o.o.?

kejt
@Pytanie

Atmosfera w pracy jest dobra i przyjazna. Prosta ścieżka komunikacji i partnerskie warunki pracy to ułatwiają. Mamy wspólne aktywności, wyjścia, które sprzyjają budowaniu dobrej atmosfery i wzajemnego wsparcia w zespole i tym dużym i tych mniejszych projektowych.

Kejt

Pracuję w firmie Striped Giraffe od początku. Płaska struktura organizacyjna, bardzo dobra atmosfera samej pracy i współpracy; świetne warunki lokalowe, dobrze wyposażona infrastruktura, wysoki standard i dbanie o jakość! Pracujemy w mniejszych lub większych zespołach, w zależności od projektu, ogólnie podsumowując prace całego zespołu z Katowic jak i Warszawy, to oceniam go na zgrany, który lubi się spotykać poza pracą, spędzać czas na aktywnościach i wyjazdach tych bliższych i tych dalszych. Nie ma z drugiej strony nacisku, jeżeli się zdarzą osoby, dla których taka forma integracji nie jest możliwa. Szybkie procesowanie spraw, od organizacyjnych, urlopowych, płacowych, przez administracyjne i personalne. Dobry klimat, dobrzy ludzie, dobre zarządzanie i dobra współpraca. Ja polecam i zapraszam do współpracy:-)

Zostaw merytoryczną opinię o Striped Giraffe Innovation & Strategy Polska Sp. z o.o. - Katowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Striped Giraffe Innovation & Strategy Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Striped Giraffe Innovation & Strategy Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Striped Giraffe Innovation & Strategy Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Striped Giraffe Innovation & Strategy Polska Sp. z o.o.