Opinie o PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k. w Czarna Białostocka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k. w Czarna Białostocka

Spawacz

Brak szacunku dla pracowników. Premia jest zabierana od tak sobie jak mają humor. Płacą mało nawet po doświadczeniu kilkuletnim u nich w firmie. Kierownik nie ma szacunku do ludzi., nie potrafi także dobrze organizować pracy. Brygadzisci wywieraja presję na pracownikach....a także te kamery...brak slow.

@Spawacz

Święta prawda brak szacunku dla ludzi jedno wielkie (usunięte przez administratora) ten Sromostal firma do (usunięte przez administratora) darmozjady

Spawacz

Oj biedny Promostalek szuka pracowników nawet bez doświadczenia i do przyluczenia a taka (usunięte przez administratora) firma skończyły się czasy pracodawców

@Spawacz

Nie byłbym taki pewny bo szacunek do ludzi do maja w głębokim poważaniu. Jeszcze muszą dobrze się trzymać bo nie szanują ludzi coraz bardziej

Maja

@Ja a ile czekacie na ich naprawę? Bardzo to uciążliwe?

@Maja

Trzeci rok,

Ile jest zmian w PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k.?

2 zmiany odradzam pracę w tej firmie

Spawacz

Pospawanie próbki, rozmowa z jakimś pracownikiem produkcji(chyba brygadzistą). Pracownik obraził się na wzmiankę o tym, że mam inne rozmowy o pracę. Z żadnym kierownikiem nie porozmawiałem, niczego o firmie się nie dowiedziałem, pytań nie miałem komu zadać, ani przedstawić swojej osoby wykwalifikowanemu rekruterowi. Podejście do potencjalnego pracownika od początku lekceważące.

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Panie Robercie Ch., Inspektorze BHP, kiedy w końcu NAPRAWICIE wentylatory, przy których nie da się pracować? Pan i Prezes obiecaliście to zrobić już dwa lata temu, a może inspekcja pracy ma wam to pomóc?

Jak się pracuje z ludźmi z PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k.?

nikt

admin, nie wysilaj się z pytaniami , Twoje nożyczki swoje zrobiły, ludzi zniechęciłeś do pisania i miesiącami brak odp., a wystarczyło nie być nadgorliwym i ciąć tyko łamanie regulaminu

nikt

Oto właśnie admin chodziło. Tnie się łamanie regulaminu a że pisze prymityw trudno, ma prawo wyrazić własną opinię . Zapewne wielu się z nią nie zgodzi, skoro to czytają powinni się do niej ustosunkować. Może i ja za jakiś miesiąc obserwacji glos zabiorę. Pozdrawiam.

Żołądź
@nikt

Dla Ciebie zapewne ten promostal uratował życie. Dlatego innych oceniasz jako prymitywnych. Wniosek z tego że poziomem inteligencji przerastasz samego siebie.

Ale teraz w firmie raczej stabilnie?

adwokat

Pracownik jest obowiązany w szczególności: dbać o dobro zakładu pracy, chronić jego mienie oraz zachować w tajemnicy informacje, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkodę." Art. 100 K.p. Kradzież mienia pracodawcy jest działaniem na szkodę pracodawcy i stanowi ciężkie naruszenie obowiązków pracowniczych. Sankcją za to jest rozwiązanie umowy o pracę w trybie natychmiastowym bez wypowiedzenia z winy pracownika (dyscyplinarnie). Potwierdza to orzecznictwo Sądu Najwyższego. Mam też dobre wieści. W tym kraju jeszcze żaden sąd nie skazał księdza...wiecie o czym mówię. Pozdrawiam i dziękuję za uwagę. :-\

adwokat

Opowiadanie.

I zapytali dziadki jego: "Ojcze! Opowiedz jeszcze raz o siódmym przykazaniu!". Dobrze odparł Ksiądz zaglądając im w kanapki, czy aby mięsa nie jedzą w piątek przy wieczerzy. Gada : "A po siódme nie kradnij, tylko bierz jak swoje, to i w robocie cię nie zwolnią tylko kazają zapłacić". Dziadki na to: "i tak będziem robić! , a kłamać można?" ...Ksiądz na to: "nie można!, ale można się nie przyznawać jak pytają czy to ty". Dziadki na to: "i tak będziem robić!" K. Śliwowiejski.

Ciekawski

Czy firma dalej potrzebuje pracowników

@Ciekawski

Tak. Głównie monterów z dobrą znajomością rysunku technicznego.

Fajnie, że napisałeś na ten temat na forum! A czy możesz dać znać, w jaki sposób najlepiej aplikować do pracy w tym miejscu i w jakim mniej więcej czasie odzywają się z PROMOSTAL z zaproszeniem na rozmowę rekrutacyjną?

Johny bravo

Jaką obecnie stawka dla spawacza przez agencje tam? Prawda że 30 zł??

Johny bravo

A wie ktoś na chwilę obecną jak zarabiają tam spawacze przez tą agencje? Bo agencja daje niby 30zl na h i praca po 10h

Umysłowy

Stawka na początek 17 brutto plus premie i soboty 100 średnio na czysto można zarobić ponad 3 tysia

patrzący realnie
@Umysłowy

17 pln brutto - czyli najniższa (obecnie) krajowa, premii w umowie nie ma, czyli może być lub nie, czyli dziś zarabiasz a jutro -?, czyli co?-decydują się na prace pracownicy krótkoterminowi ( nasi w celu przeczekania, wschód i agencja), chyba nie jest to właściwa polityka kadrowa skoro nawet tzw. starzy decydują się na odejście bo "lepszy wróbel w garści niż skowronek na dachu". na dziś- nie jest zle, a jutro -?

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

zadowolony

Pracownik o warunkach zatrudnienia raczej Ci nie napisze. To jest domena Zarządu i nie jest to raczej do publicznej wiadomości. Co prawda wypowiada się tu Pani (szacun) X, ale są to raczej pytania, niż odpowiedzi. Pani Ta, skupia się raczej na zatrudnianiu osób że wschodu, więc choćby chciała, o warunkach zatrudnienia naszych Ci nie napisze. Pracownicy mogą Ci napisać o warunkach pracy, a to z warunkami zatrudnienia są dwie różne sprawy (stawka na początek była tu podawana ale czy sa to warunki zatrudnienia ?).

głupi układ postów, admin ogarnij się i popatrz na inne tego typu strony, a ta Twoja wycinanka też nie sprzyja ani poczytności ani możliwości zasięgnięcia obiektywnej info o firmie (jeżeli jesteś na ich kasie to rozumiem)

Pracownik fizyczny
@ja

Widzę że nie tylko mnie irytuje zarządzanie stroną. Już dawno ograniczyłem się do czytania postów bo i tak zaraz były wycinane wypowiedzi tak aby ukryć największy sens wypowiedzi co sprawiało że post był nie zrozumiały.

@ja

Admin ty (usunięte przez administratora) nie kasuj co ludzie pisza niech wiedza co się dzieje w firmie ludzie chcą prawdy

Niktos

Czy. Tytuł przedstawiciel załogi jest dożywotni? Może jeszcze dziedziczny

Pracownik produkcji

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: To firma która rządzi się swoimi zasadami. Premia przyznawana uznaniowo jest (usunięte przez administratora). Bo bardzo często są zabierane (usunięte przez administratora) Jeżeli pracodawca chce coś poprawić to niech poprawi morale załogi dbając o ich stałą pensję. Bo wachania pensji i (usunięte przez administratora) sprawiają że wiele osób przychodzi aby tylko odbębnić dzień i wrócić do domu. Tak samo zatrudnianie ludzi którzy nie chcą niczego się nauczyć sprawia że stary pracownik czuję się pokrzywdzony dowiadując się że ma tylko 200zl wiekszą pensję o tego świerzaka który nic nie robi i nie chce robić.

Gosc
@Pracownik produkcji

Brawo w sedno też tu pracuje (usunięte przez administratora)

robol
@Pracownik produkcji

Kazdy przychodzi do pracy prawda aby 8 godz i byle do Piatku (usunięte przez administratora)

@Gosc

Gość . (usunięte przez administratora)

pp
@Pracownik produkcji

Koszta kosztami to fakt (usunięte przez administratora)

obiektywny
@pp

Wentylacja jest ale mało wydajna (usunięte przez administratora)

@Pracownik produkcji

(usunięte przez administratora) Każdy tylko mówi i myśli o zmianie pracy . Kolejni pracownicy się zwalniają, niedługo białe kaski przyjdą szlifować na produkcję, tylko nie będzie komu im pokazać jak się tarcze zmienia.

robol

Naprawić wentylatory

?
@Pracownik produkcji

faktycznie staży pracownicy są poszkodowani, gdzie mają stawkę 20 zł na godzinę i więcej, a nowi 15 ...

@?

Takie stawki mają chyba tylko ci co dobrze komuś do ucha szepczą. Większość moich kolegów ze zmiany nie posiada stawki 20zl. A wykonują nie raz czynności odbiegające od ich zakresu obowiązków i to nie raz z dużo większą efektywnością wiadomo od kogo. Sam pracuje w promostalu od około 8 lat i nie mam takiej stawki.

Mlody
@Pracownik produkcji

Proponuję się zwolnić. Wielu się pozwalnialo i jakoś nie narzekają też tam pracowałem spotykam czasami przypadkiem na mieście i nie narzekają. Pracują w innych firmach i wiedza za co robią.:)

@?

20 zl brutto to netto wychdzi na czysto bez dodatkow 14 zl a 15 zl brutto wychodzi netto 10,50 to na Promostal to jest mało firma ja pierdziele zyc nie umierać Honor Ojczyzna Promostal hahaha

Taki zwykły czarny pracownik

Witam pracownilem w tej firmie parę ładnych lat. Nie nie byłem z Mostostalu...powiem tak. Nauczyłem się sporo. Sporo dowiedzielem się o ludziach. Trochę słuch mi się pogorszył przez pracę i zaczelem mieć problemy z płucami. Czas pracy w tej firmie wspominam jako zmarnowany o dwa lata za długo tam robiłem. Tak o dwa...generalnie jak ktoś chce pracować za małą kasę i ma nerwy ze stali polecam. Teraz zarabiam 2 x tyle i moje uszy i płuca odpoczywają :) pozdrawiam promostal. Dziobajcie dalej i myślcie że promo to 8 cud świata.

@Taki zwykły czarny pracownik

Masz racje / taki zwykly / Promostal to nie 8 cud swiata tez pracowałem 4 lata zwolniłem się i nie narzekam i mam czas sobie i rodzinie

CIEKAWSKI

Jak atmosfera w firmie jakie stawki , ile się zarobi na początek jako monter lub spawacz

Pracownik fizyczny
@CIEKAWSKI

Stawki są różne. Ustalane na rozmowie kwalifikacyjnej. Ale myślę że gdzieś od 17 zl się zaczynają, nie jestem w stanie jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Odnośnie atmosfery. To powiem krótko. Da się pracować.

Krajalnia
@CIEKAWSKI

Zwolnilem się i nie żałuję. W końcu stać mnie na normalne życie.

Zostaw merytoryczną opinię o PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k. - Czarna Białostocka

• Jak się pracuje w PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k.