LIMIR s.c.

Ignatki

Opinie o LIMIR s.c.

SZCZERY

ta firma to swiatynia klamstwa prezes jest mistrzem swiata we wciskaniu kitu o normalnej wyplacie mozna zapomniec slowem dno i wodorosty Nie polecam a wrecz PRZESTRZEGAM!!!!!!!!!!!!!!!

spawajacy

ta firma to totalna porazka zalegaja z pieniedzmi dla pracownikow i to nie jest zaleganie tygodniowe ale nawet kilku miesieczne i jeszcze te stawki no to jest masakra spawacz ktory pracuje tam 11lat ma 11zl brutto cyrki na kolkach odradzam ta firme

Spawacz

Żal 15 zł brutto dla spawacza. Ta firma to lipa.

Wiecie czy można dobrze zarobić na przeciętnym stanowisku w firmie LIMIR s.c. ? Jak wygląda wynagrodzenie w branży? Czekamy na opinie.

Zostaw opinię o LIMIR s.c. - Ignatki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LIMIR s.c.