Opinie o Key Company w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Key Company. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Key Company o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Key Company w Białystok

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Key Company?

Pracownik byly Nowy wpis

W skrucie kupa (usunięte przez administratora) reszta dziada key company

Niemiec Nowy wpis

Firma ta to jedno wielkie skupisko dwulicowych ludzi. Uważajcie z kim o czym rozmawiacie jeżeli jesteście nowi, to uważajcie bo uszy prezesa są wszędzie. Jeden nadaje na drugiego, w szczególności MONTAŻ. Ludzie nie mają już o czym rozmawiać, to obrabiają tyłki dla innych ludzi z innych działów. Co dalej, jeżeli dobrze wyliżesz tylek dla przełożonego bądź dyrektora to zaliczysz jakieś nadgodziny czy soboty. Dziękuję.

Gość Nowy wpis

Jedna wielka żenada, brak perspektyw na rozwój. Kierownicy nie słuchają pracowników...ba mają ich w (usunięte przez administratora) Ty masz przyjść i robić A spróbuj się odezwać to od razu masz (usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji do Key Company. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Trener/Szkoleniowiec: Kurs Księgowości
Maja

Jak tam praca w dziale marketingu? Co jest wymagane aby się dostać na stanowisko specjalisty?

Asik

Mam pytanie czy w tej firmie przyjmujecie osoby niepelnosprawne

Uważam, że od połowy roku 2017 firma zaczęła się w końcu rozwijać. Lepszy marketing skąd więcej zleceń w różnych kategoriach pracy jak i więcej maszyn. Łatwiej jest dostać podwyżkę jak Cię docenią i widza ze się starasz . Zmienił się kierownik montażu, który lepiej ogarnia cały dział i dąży do tego żeby pracownicy mieli jak najlepiej. Zgrana ekipa wszyscy razem się trzymają nie ma żadnych grupek i ciągłych kłótni jak w innych firmach. Polecam

Wiktor

Jaki jest powód, zupełnie przestaliście pisać na forum?

tutek

jak widzę na przestrzeni lat nic się w Key nie zmienia na plus, właściciele i kierownictwo nie wyciągają wniosków, a szkoda, bo firma miała potencjał, miała możliwości, miała świetnych technologów i dobre produkty, także ogólnie wielka szkoda, że to wszystko zostało zmarnowane i zaprzepaszczone, tylko konkurencja (spora grupa byłych pracowników Key) się cieszy z takiego stanu rzeczy...

byłypracownik

Potwierdzam !! Dno i wodorosty,jak nie masz noża na gardle to tam nie idź. Jak się przyjmowałem to kierownik gadał: "dajemy najniższą krajową bo praca jest lekka,bezstresowa, u nas się pan nie zmęczysz a jak się sprawdzisz to możesz pracować do emerytury". Niech on sam zap... do emerytury za taką kasę. Szatnia to istny chlew a toalety to jak za komuny na dworcu PKP (chodzi o czystość). Człowieka ganiają jak psa z kata w kąt,właściwie to sam nie wiesz co masz robić,polecenia się zmieniają jak w kalejdoskopie.Nadgodziny to standard i dowiesz się o nich przed fajrantem że TRZEBA!!! zostać,nie czy możesz,czy masz czas a TRZEBA i koniec.A jak odmówisz to chodzą obrażeni i patrzą na ciebie z byka, albo usłyszysz tekst "a dlaczego nie możesz ?". Czegoś takiego jak "premia" to tam nie ma i nie ma co liczyć że dostaniesz. Generalnie firma bez perspektyw i przyszłości,pracując tam dość krótko, już ogarniał mnie marazm i zniechęcenie,towarzystwo też nie ciekawe. Jednym słowem NIE POLECAM,CHYBA ŻE JESTEŚ DESPERATEM !!!

eddy

praca to nie samolot zawsze można ją opuścić @matador dalej tu pracujesz skoro tak Ci się nie podoba??

fff

Słowa kojarzące się z Key Company (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):fff Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .fff Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .ffff Od jakiej stawki można negocjować pensję?fff Najbardziej podobało mi się w Key Company:fff Najbardziej nie podobało mi się w Key Company:fff

matador
@fff

Jak dla mnie firma jest cudowna. Ja kasy nie potrzebuje za dużo to i za te jałmużne co dają bede pracowac i tyrac jak osioł do końca swoich dni i jeszcze jeden dzień dłużej...

johny bravo

słabizna straszna.jesli masz nóż na gardle i nie masz innych opcji to lepsze niż siedzenie na (usunięte przez administratora) 1300 i nie licz na więcej.dziwni ludzie,dziwna atmosfera.odradzam, uwsteczniająca praca.zostaniesz dłużej to możesz sie cofnąć i zostać neandertalem.kibel straszny!

johny bravo

były

który prezes traktował w porządku jest tam dwóch

gość_123

Polacy to tylko narzekać potrafią... Z tego, co pamiętam, to prezes akurat traktował ludzi w porządku. niestety dużej części załogi pracować się po prostu nie chciało - oczekiwania mieli w stylu "czy się stoi czy się leży...".

bezdomny
@gość_123

Ty pacanie! W innym świecie żyjesz. Jakbyś dostawał miesięcznie 1300 zł to też by tobie nie chciało pracować sie. Mówisz o dobrym traktowaniu, widocznie konfident jesteś i zdrajca

były
@bezdomny

Z tego, co pamiętam, to prezes akurat traktował ludzi w porządku. niestety dużej części załogi pracować się po prostu nie chciało - oczekiwania mieli w stylu "czy się stoi czy się leży...". tak traktuje jak (usunięte przez administratora) a takich tam nie brakuje a porządni ludzie odeszli dawno temu

tylko rok hahhahah 10 lat to jest sukces

tylko rok hahhahah 10 lat to jest sukces

Lucek

Powiem tylko tyle abyś poszedł do Key Company, popracował tam rok czasu i powtórzył to co teraz tutaj mówisz

Ex-pracownik

Z bazą klientów to prawda. Każdy tworzy na własną rękę. Żadnego podziału nic. Za moich czasów był jeden kierownik co stworzył w miarę normalny podział na branże i kraje by sobie ludzie do oczu nie skakali. Założył też bazę danych online, ale darmową, bo kasy nie dostał na normalną :))) Każdy miał konto, logował się i jakoś to działało. Nie wiem jak to teraz wygląda. Ploty chodzą, że w końcu i kierownik nie wytrzymał tego zastraszającego debilizmu. I nie, nie ma tam marketingu, czysty call center.

Veri
@Ex-pracownik

Hej ex-pracownik czy można priva do ciebie mam pytanko o prace w takiej firmie jestem z opolskiego

jutek

Przeważnie doświadczony pracownik ma juz jakies znajomości, to i baze klientów tez posiadac powinien, gorzej jak ktos zaczyna kariere od key company.

klienci

ale z tą własna bazą klientów to się spotkaliście pierwszy raz? Serio? Bo ja znam tę branże i mam inne doświadczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Key Company - Białystok

• Jak się pracuje w Key Company?

Zobacz opinie na temat firmy Key Company tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Key Company