Pol-Eurocrewing Sp. z o.o.

Opinie o Pol-Eurocrewing Sp. z o.o.

karkas

z tego co wiem, to profesjonalne podejście firmy do klientów przejawia się w rzetelności, więc nie sądzę, żeby zaniżano stawki wobec pracowników

były pracownik

Firma zaniża stawki godzinowe 120-130 koron norweskich i nie płaci feriapengi,(jawny przekręt).Zaleta wypłatę płaci na czas.

KD

Pracowałem jeszcze za czasów Pana Rusieckiego i ostatnio na budowie hali bardzo kompetentni i wiarygodni ludzie jeśli jest praca wszystko jest zorganizowane żadnych opóżnień w wypłatach polecam

Uważasz, że o firmie Pol-Eurocrewing Sp. z o.o. nie powiedziano jeszcze wszystkiego? W takim razie wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Pol-Eurocrewing Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-Eurocrewing Sp. z o.o.