Instalbud Czarna Białostocka

Czarna Białostocka

Opinie o Instalbud Czarna Białostocka

Piotr

Uwazam ze szef bardzo w porzadku. Uczciwy czlowiek. Nie ma co narzekac, wszedzoe jest kryzys,ae nie wszyscy to rozumieja. Płacą bardzo dobrze i od wielu lat tam pracuje i nie moge narzekac. Pracy bym nie zmienil.

max

Witam firma istne dnnnoo !!! 1000 do reki i czekasz nie wiadomo ile na reszte. Nikomu nie polecam tej firmy. Biora duze pieniadze za zlecenia a w czasie wyplaty jest mowa ze jeszcze nie maja. Zal mi tych ludi

spawaczmigmag

witam. jak z praca dla spawaczy w czarnej. ile moze miec u was spawacz na godz.

Ślusarz

Co prawda to prawda[usunięte przez moderatora]. Brak szacunku dla pracowników. Dorobić to tu sie można jedynie garba.

SPAWACZ

TO JEST FIRMA KANT [usunięte przez moderatora]

monter

ja tam nienazekam jest jak jest prezes jest wporzadku moim zdaniem praca dobra polecam

slusarz spawacz hydraulik

Witam.Pięknie pierwszy wpis.Widzę że jak do tej pory wszystko było dobrze ???Prezes pogrywa totalnie [usunięte przez moderatora].poodcinali stawki 12 % ,nadgodziny czyste godziny bez dodatków,ubrań nie chcą kupować bo kryzys,miały być obcięcia na 3 miesiące a jak widać i słychać ani się garna żeby wróciło wszystko do normy.Gdzie ten kryzys?? roboty tyle że w soboty każą przychodzić bo straszą że będą zwalniać .Ludzie co tu się [usunięte przez moderatora]dzieje.Dodawajcie swoje opinie

Zostaw opinię o Instalbud Czarna Białostocka - Czarna Białostocka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instalbud Czarna Białostocka