Opinie o Inter Profiles Sp. z o.o. w Nowodworce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Inter Profiles Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Inter Profiles Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Profiles Sp. z o.o. w Nowodworce

...

Oferta pracy w tej firmie to porażka. Wynagrodzenie na stanowisku przedstawiciela handlowego to najniższa krajowa na umowie, cała reszta wypłacana z prywatnego konta..bez żadnej umowy. Rownie dobrze mozesz dostać tylko najnizsza krajowa, bo jak udowodnisz, że miałeś to "obiecane"..Można sobie przeliczyć jaka z tego będzie wysokość emerytury. No cóż...czego można się spodziewać po Firmie z kapitałem zakładowym 50 000zł. Prezes Firmy chyba dalej żyje tym, że kiedyś pracował w Firmie Cezar...której jego firanka nie dorównuje do pięt...cały czas to podkreśla...że był tam Dyrektorem...

Beata
@...

Faktycznie, wygląda to nieciekawie... A jak oceniasz same zarobki, są wysokie? I jakie są zasady naliczania premii? Też nie zachwycają mnie te warunki, ale zastanawiam się, czy nie warto się zatrudnić i w tym czasie szukać czegoś lepszego.

Pracowita Nowy wpis
@...

Jak długo tam pracowałeś ?czy pieniądze są wypłacane według ustalonych warunków i na czas ?

Gość1 Nowy wpis
@...

Premia wypłacana jest na przejrzystych warunkach. Samemu można sobie ją wyliczyć, bo jest procentowa od sprzedaży i zawsze wypłacana jest na czas. Zarobić można bardzo dobrze pod warunkiem, że pracujesz. Właściciel to uczciwy człowiek, bardzo dobrze traktuje pracowników. To mała, rodzinna firma, ale bardzo dobrze się tam pracuje. Daleko jej do korporacji, gdzie praca wiadomo jak wygląda.

Sylwia Nowy wpis
@Gość1

Co to znaczy że można bardzo dobrze zarobić? Czy to jakaś tajemnica? :) Ile jest podstawy + jak się pracuje uczciwie to jaką mniej więcej można mieć premię?

Michaś Nowy wpis
@Gość1

Co za obłuda:D ile ci zapłacił za te uczciwy:D zwykły cwaniaczek i tyle:D

Nie polecam tej firmy, to nie jest praca dla normalnych ludzi,to jest śmieszne to co tam dzieję się:D

Właściciel to cwaniaczek

Dlaczego?

@Gość

Kręci na wszystkim co da się a nawet opinie ma nieciekawe wśród ludzi to nie jest uczciwy człowiek

@Gość

Dokładnie.niech najpierw posprzata ten syf.taki (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Profiles Sp. z o.o. - Nowodworce

• Jak się pracuje w Inter Profiles Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Profiles Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Inter Profiles Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Wasilkowska 95A
    16-010 Nowodworce

Inter Profiles Sp. z o.o.