Opinie o STOLZLE w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy STOLZLE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie STOLZLE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOLZLE w Częstochowa

xymox

czy on ma na imie Ilona??

czas minął..

@k.m

Jak to jeszcze parę dni temu 62 teraz już minął zastanów się ha ha ha .......... Pogubił się ktoś. Sierota ha ha ha.

Ukryci

Dobre

Nie lękaj się
@k.m

Gorzej niż ZAKLAD PRACY CHRONIONEJ........ 22.10. 2019r +07.11.2019r = 62 dni. Rzeczywiście twój czas już minął...

@Nie lękaj się

Śmiech

Brakarz

Ciekaw jestem, jak osoby pracujące dziś na starej hali wytrzymały demontaż k12, jeden wielki (usunięte przez administratora) i kurz, naprawdę współczuję dziewczynom na piecach, tylko szkoda że Pan Kierownik nie był w danym momencie na hali i nie widział co tam się dzieje. Chociaż może wiedział...

@Brakarz

Przecież to normalne że kierownik działu nie zwróci na to uwagi, szkoda że bhp nie zainteresowało się tym.

@Dekoracja

O jakim my mówimy bhp... Oni się czepiaja byle czego u zwykłych pracowników, o byle co potrafią się dopier....... Ale jak coś się dzieje złego dla zwykłych pracowników to się zachowują jak te pospolite trzy małpki... Nic nie widzą, słyszą mówią..... Bo oni z tego nic nie mają.... I to jest najgorsze w tym wszystko..... Ale okulary nawet do srania trzeba mieć założone.... Smutne to jest w tym zakładzie....

Brakarz

Przepalali ostatnio nowy piec, smród niesamowity! Co zrobiła inteligentna Góra? Zastawili przejście taśmą! Gdzie wtedy było wielmozne bhp?!! Smród taki, że aż w oczy szczypało!!

@Brakarz

I właśnie o to chodzi, jak coś się złego dzieje albo niekorzystnego dla pracownika to nie ma nikogo z góry.... Pewnie sobie siedzieli na kawce lub fajce na dworze i udawali że problemu nie ma..... Jak zawsze z ich strony...... Zawsze ważne tylko są procenty z danej lini....

Dekoracja

Właśnie lider chodzi sobie dalej bezkarnie.

u la la la...

"ukryta prawda musi wyjść na jaw" Poczta Polska pracuje i wysyła listy do Św. M....:-) u la la la...

@u la la la...

Jak musi wyjść to niech sobie wychodzi ha ha ha.

Drukarz

Klasyczna rozmowa nic trudnego.

Leszno

@k.m

Święta Bożego Narodzenia daleko, jeszcze 61 dni. Małe dzieci to wiedzą.

Aaaaaaaa

w tajemnicy... 64dni;)

haha

nie mogę się doczekać

Deko
@haha

Czyli co? Jakas podpowiedz?

@haha

My też. Dobre sobie ha , ha ha.

Dokładnie

Uśmiech

Moze dadzą radę trochę czasu maja . Chociaż też wątpię. Jak dodadzą kilka liczb to może zdążą ha ha ha ha ha

@Uśmiech

Dobre ha ha ha .Ale z tymi osobami to raczej jest nierealne. Raczej nie dadzą rady .

Czy wie ktoś coś o jakichkolwiek podwyżkach??

Może ktoś powiedzieć coś więcej o stanowisku operatora linii do matowania, bo jest takie ogłoszenie na OLX.

Nie polecam

Coś więcej?

Anonim 2
@Zainteresowany

Lepiej się tam nie pchaj . Teraz jak jest nowy kierownik matowania . Jest źle stoi nad ludźmi byle puścić linie. Wielkie dziadostwo idzie palety zatrzymane.

@Zainteresowany

Nie polecam nowy kierownik matowania beznadzieja nie ma pojęcia o zarządzaniu. Poprzedni pan T był fachowcem i miał zdrowe podejście do pracownika ale odszedł. Strata dla huty.

Pracownik.

Dziś w pracy dowiedziałem się o rozmowie naszych dwóch NAJMĄDRZEJSZYCH kierowniczkow. W której jeden stwierdził ze ma pod sobą drukarzy a to sami debile a drugi ze ma pod sobą kierowników zmianowych a oni to jeszcze gorsi idioci a resztę pracowników to sami imbecyle.. Gdyby nie Ci ludzie to nie miałby kto pracować na te wasze stanowiska. Zero poszanowania dla ludzi którzy dają WAM zarobić, których tylko poniżacie. Jeśli nawet prezes nie reaguje na to co się dzieje na dekoracji to lepiej nie będzie.. główny kierownik dekoracji nawet nic nie reaguje na takie zachowanie. Brawo!!

@Pracownik.

Serio? A kim oni są że się tak panoszą? Nie tacy tu byli i wylecieli z huty. Gdyby nie my zwykli pracownicy, oni nie mieliby roboty. Zero szacunku! A tak wogole to którzy to?

@Pracownik.

Dołączają swoim zachowaniem chyba do liderki z czwartej brygady.

Pracownik.
@Brakarz

Nasz ukochany kierownik L i tzw „Bercik” albo „furiat” Specjalista od druku.

Kj
@Pracownik.

No i jeszcze pi.dy z kontroli są zapomnieliście dopisać

@Kj

Ale chyba nie na wszystkich brygadach? A góra powinna się zastanowić nad swoim zachowaniem, bo ludzie uciekają stąd, zwalniają się bo jest coraz gorzej, nakazy, zakazy, ciągle nowe wymysly zresztą chore. Nikt normalny nie przyjdzie tu do pracy. Nawet Ukraińcy spierdzielają z huty, to już o czymś świadczy. Ale szanowna "Góra" nie widzi problemu, a problem leży w kadrze zarządzającej na dekoracji.

Dekoracja

Przykład jedzie z czwartej brygady, lider z kur ...do ludzi. Pół spreja słyszało jak się dała na 2 pracownice.

Popieramy.

Pracownik my
@Pracownicy

Mobbing jak nic. A inne rzeczy tragedia.

Jakie inne?

@Pracownik my

Sąd Pracy się kłania w tym przypadku jak nic.

Manol
@Pracownik.

Prezes jest "zajenty" liczeniem swojej kasy a nie pracownikami, nic sie nie zmieni

Dextero
@Pracownik.

Z kierownikiem drukarzy współpracowałem i mogę powiedzieć o nim że sam jest imbecyl który ma stołek i się trzyma mało się zna na druku siedzi i metodami prób i błędów ustawia te super produkcję co jak ruszy to zaraz się spierdolil

@Manol

To może powinno to dotrzeć do prezesa?

Grzegorz
@Pracownik my

Poważne oskarżenie skierowałeś w stosunku pracodawcy. Mógłbyś podać konkretne przykłady, które klasyfikują się pod to pojęcie? Mam nadzieję, że mimo wszystko zjawisko mobbingu nie występuje. Twój komentarz bardzo mnie zaniepokoił.

@Grzegorz

Mamy bardzo dużo przykładów , na pewno klasyfikuje się pod to pojęcie. Zresztą są od tego specjalnie osoby które się tym zajmują. Kij ma dwa końce liderze z czwartej brygady. Nie tylko chodzi tutaj o mobbing. Jeszcze są inne sprawy , które nie powinny mieć miejsca.

Pracownik my

Dokładnie.

Abcdefgģggggghh
@Dekoracja

No liderze (usunięte przez administratora)I nie tylko przegięcie. Radca prawny.

KJP

Kadra zażadzająca do bani info z dziennika zachodniego : Przed sądem stanie 5 osób, którym Prokuratura Rejonowa Częstochowa-Północ postawiła zarzuty w sprawie śmierci pracownika tego zakładu. Na podstawie opinii biegłego ds. wytrzymałości materiałów stwierdzono, że instalacja przepompowywania kwasu nie miała zaworu bezpieczeństwa i układu tłumienia pulsacji. Według biegłego brak tych elementów był bezpośrednią przyczyną wypadku przy pracy, gdyż zawór bezpieczeństwa i układ tłumienia pulsacji zapobiegłyby przeciążeniu instalacji i rozerwaniu pojemnika z kwasem.Ponadto uzyskano opinię biegłego z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, który uznał, że nieprawidłowości techniczne instalacji, brak wyposażenia pracowników we właściwe środki ochrony indywidualnej i dopuszczenie pracowników do pracy bez wymaganych szkoleń BHP, narażały ich na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Prokurator przedstawił 5 pracownikom huty, którzy byli odpowiedzialni za bezpieczeństwo i higienę pracy, zarzuty niedopełnienia obowiązków służbowych oraz nieumyślnego spowodowania śmierci pracownika i nieumyślnego spowodowania ciężkich obrażeń ciała. W złożonych wyjaśnieniach jeden z podejrzanych przyznał się do popełnienia zarzucanego mu przestępstwa. Pozostali oskarżeni nie przyznali się do winy.

Produkcja
@Dekoracja

Wam się chyba nudzi co? Albo za mało pracy macie na tej dekoracji! Bo normalne wasze zachowanie nie jest, raczej dziecinada. I błagam, nie piszcie że ja jestem nienormalny albo dziecinny, bo to co tu odwalacie to istny cyrk! Tak narzekacie, że macie ciężką pracę ale na pisanie tych debilizmów w czasie pracy macie czas bla bla bla

Nic tylko dekoracja i dekoracja, bez jaj ale już zygać się chce tym działem na tym forum...temat 4 brygady i liderku już się nawet czytać nie chce.... Smutne ale tutejsze forum mogę uznać jako matrwe dla innych pracowników co chcieli by się czegoś innego lub nowego dowiedzieć..... A tak zmieniając temat, czy coś wiadomo już o podwyżkach na nowy rok czy jeszcze mają jakieś ograniczenia i nowe wymogi wprowadzić dla pracowników..... Czy planują może jeszcze coś okroic z socjalu? Ktoś coś ciekawego wie?

Brakarz

Dokładnie masz rację, tylko dekoracja i lidera z czwartej brygady, to jest już nudne. Uwzieli się na nią i mają teraz chory temat, a forum chyba jest od tego aby pisać na temat warunków jakie są na hucie, ale Ci Ludzie mają pożywkę z liderki. Normalnie jak grochem o ścianę, gadaj z (usunięte przez administratora) to cię osra. Skończcie już ten stalking i weźcie się za robotę, zajmijcie się sobą, swoimi rodzinami, żyjcie swoim życiem Ludzie????

@Brakarz

To nie jest stalking, ma za swoje zachowanie. A za robotę to Ty się weź , a nie tylko podwyzki i podwyzki. Za niestosowne zachowanie trzeba sobie zapłacić niestety.

@Brakarz

Dokładnie weź się sam za robotę. Albo raczej za pracę.

@Ludzie

Czytanie ze zrozumieniem się kłania i szkoła podstawowa!! Czy w moim wpisie jest coś o podwyżkach??? Wy widzicie tylko to co chcecie widzieć! Nie pasuje lider?? To na górę uderzcie jak już ktoś kilka razy sugerował! Ale po co, lepiej zaśmiecać forum pożal się Boże takimi postami, żal....

Tak tak
@Brakarz

I tu masz właśnie rację.... Poziom wykształcenia godny podstawówki, zero czytania ze zrozumieniem.... Ważne żeby tylko pomyje wylewać na forum... Ale jak trzeba się pokazać i iść porozmawiać i sensownie z argumentami porozmawiać z przełożonym to nikt się nie odzywa.... Już nie pisze tutaj, żeby pisemnie skargę napisać bo to już wyższy poziom wykształcenia.....

@Tak tak

My też się zgadzamy że macie poziom wykształcenia godny podstawówki. Pomyje wylewasz na forum to fakt . A jeśli chodzi o nasz poziom wykształcenia to mamy większy niż Ci się wydaję.

Śmiech

Jak dla mnie Sławek jest jak najbardziej ok,nie ma takiej rzeczy z którą by nie pomógł,zawsze jest gdzie potrzeba, żal mi ludzi którzy mu zazdroszczą,gdyby było więcej takich osób to i na hali nie było by takiego nieporządku.

O dekoracji co z Tobą, wózkowi na br 3 maja się za najważniejszych i wiszą na telefonach zamiast robić, od syfu po br2 który jest do ogarnięcia boli już głowa a czwarta to już koniec świata. Błazenek broni nawet wyjść do toalety bez jego pozwolenia bo chce o wszystkim wiedzieć, kablujacy na inne brygady do kumpla na górę, a kumpel Pan „kierownik” nie znający roboty chodzi i rządzi a gdy wie ze racji nie ma to rzuca „proszę nie dyskutować i wykonywać polecenia” taki człowiek powinien przepracować na każdym stanowisku a nie od razu na górę, co jak ale Inga wykonała by jego zadanie a 100% lepiej. Nie lubią jej bo goni do roboty i wymaga ale przynajmniej na brygadzie był spokój i porządek. Duuuzo lepiej było przed tymi dwoma „kumplami”

Abcdefghijk

Czwarta to rzeczywiście koniec świata jak pół roku temu 2 dziewczyny wyszły tylko na chwilę bo jedna drugiej chciała tylko pokazać gdzie może ciuchy odebrać bo była mała przerwa na piecu to liderka z 4 brygady kur... Sypać zaczęła że cały sprej słyszał. O czym to świadczy . Czym ona i komu tak swoim zachowaniem imponuje .Chyba tylko i wyłącznie swoim koleżankom takim samym jak ona. Nie mówiąc o innych jej incydentach . Takie zachowanie to tragedia chyba zapomniała co ona wyprawiala jak stała na piecach.

Dobre dobre. .
@Abcdefghijk

Tak na nocnej zmianie dwie siebie warte księżniczki chodziły po całej dekoracji i szukały magazynku zewnętrznego 20 po 22 dobre sobie zwiedzać im się zachciało bo dawno się nie widziały ty to masz informacje od przyjaciółki przez którą wyleciałaś i o tym wszyscy wiedzą

Co autor ma na myśli.
@Dobre dobre. .

Grunt Ci się wali pod nogami za te twoje (usunięte przez administratora) że takie głupoty przychodzą Ci do głowy radzę jak najszybciej się zbadać . Kłam sobie dalej jak chcesz i tak Ci to nic Nie da.

Co autor ma na myśli
@Dobre dobre. .

Fajnie sobie Sama zmyslasz Ty to na prawdę masz coś Nie tak że sobą że takie głupoty przychodzą Ci do głowy. Radzę nie tylko z koleżankami umówić się ma wizytę do stomatologa ale też do psychiatry .

Ha ha ha

Widać że bardzo dużo osób żali się na kierowników i liderów. Nam się wydają w porządku. Chociaż nie znamy ich tak do końca. Oprócz tendentnego lidera z czwartej brygady z incydentami .

Aas
@Ha ha ha

Tandetny to on jest na 100 procent. A ile ma incydentów za sobą . Głową mała.

Wiemy

Jak tam Pani z wieloma incydentami dalej sobie zmyslasz te bajeczki. Ha ha ha .

Ha ha ha

Pani z incydentami o czym będzie następna bajeczka bo z tymi księżniczki to trochę nudna była. Nie stać Panią na więcej. Może następna będzie lepsza.

Ej
@Ha ha ha

Kto to Pani z incydentami? Bo inne br nie są w temacie

@Ej

Myślę że bardzo dobrze wiedzą jak nie wiesz to się dowiedź od innych osób. To ta Pani co stawia 2lub 3 osoby na piece bez uprawnień na wózki widłowe bez żadnej dodatkowej osoby która takie uprawnienia posiada. Nie mówiąc o innych incydentach.

Ej

Dobra wiem dzięki

Niezle
@Ej

Super ze gość z zawiasami Za mobing jest kierownikiem na dekoracji.

@Niezle

I dlatego tak broni tej liderki bo ma to samo za skórą.

Co autor ma na myśli

Zgadnij kto teraz pisze i z czyjego Internetu korzysta .Pani z incydentami zamiast pisać te kłamstwa z koleżankami z takimi jak pani proponujemy wybrać się razem na wizytę do stomatologa. Proponujemy implanty teoretycznie podobno się sprawdzają ale czy w praktyce to ciężko powiedzieć. Nikt z nas jeszcze nie miał takiej potrzeby. O nas proszę się nie martwić . My zawsze spadamy ma cztery łapy. Martwcie się raczej o siebie bo z wami gorzej .

Abc

Widzieliśmy na własne oczy i słyszeliśmy na własne uszy jak lider z 4 brygady zmusza ludzi do jeżdżenia na wózkach widłowych stawiając ich ma piece . Pozdrawiamy lidera jest beznadziejny. To co piszecie o nim to prawda popieramy.

Hahaha z jednego i tego samego
@Abc

Tak i pewnie stoi nad nimi z batem ty to masz wyobraźnię chyba Cię nikt nie poinformował ze on jest na urlopie hahaha ty to masz zajęcie z nikim nie masz kontaktu szkoda bo tu też nikt nowy nie pisze a lider jeszcze pracuje i nie zapowiada się inaczej

Popieramy.

@Hahaha z jednego i tego samego

My też widzieliśmy to na własne oczy i słyszeliśmy na własne uszy jak liderka z 4 brygady stawiała ludzi bez uprawnień na wózki na piece bo twierdziła że każdy musi wszędzie pracować. Niestety każdy powinien pracować tam gdzie sie czuje doborze. Na pewno nie powinien pracować na piecach i jeździć wózkami bez żadnych uprawnień. Słyszymy jest nocka to możesz jeździć . Jeśli ktoś nie posiada uprawnień to nieważne czy nocka czy 1 , 2 zmiana nie powinien stawać na piecu i jeździć wózkami.

Abc
@Hahaha z jednego i tego samego

Nas nie musi nikt informować bo my to wszystko widzimy na własne oczy . Wyobraźnię to sorry ale to Ty chyba masz i to niezłą.

@Abc

Ha ha ha zgadzamy się z tym lider z 4 brygady jest beznadziejny.

@Hahaha z jednego i tego samego

Oj masz naprawdę niezła wyobraźnię ha ha ha

Koniec z stalkingiem
@Ha ha ha

Im więcej piszesz sama z sasiadkami z twojej ulicy białej tym lepiej bo twoje niki są sprawdzone i maja je już odpowiednie służby troche to trwalo powodzenia co za dużo to nie zdrowo

Ha ha ha dobre sobie .

@Koniec z stalkingiem

Żadna biała i żadne sąsiadki. Śmieszna jesteś do reszty . To my tobie życzymy powodzenia .

@Koniec z stalkingiem

Życzymy powodzenia i pozdrawiamy. Masz całkowitym rację co za dużo Pani z incydentami to niezdrowo.

Nie lękaj sie
@Koniec z stalkingiem

Nie możemy się doczekać wkoncu prawda wyjdzie Pani z wiecznymi incydentami. Tam niestety ale za kłamstwa ponosi się konsekwencje .My mamy bardzo dużo do powiedzenia niestety .

Dokładnie
@Nie lękaj sie

Najważniejsza jest prawda , a Pani z wiecznymi incydentami niech sobie chodzi i robi co chce nam to zwisa , lat kto nosa.

Ha ha ha dobre sobie.

Huta
@Koniec z stalkingiem

Jutro idziemy w 20 osób na imprezę zgadnij z czyjego internstu będziemy korzystać. Prawda Cię w oczy kole. To dobrze najwyzszy czas sobie za to wszystko zapłacić. Może jeszcze dopiszemy jakieś wasze niestosowne nowe wybryk. Ha ha ha pozdrawiamy.

25 osób + 4 osoby
@Koniec z stalkingiem

Zgadnij kto teraz pisze i z czyjego Internetu korzysta. Ale mamy polewę.

@Koniec z stalkingiem

Resztę informacji zatrzymany dla odpowiednich służb.

Hucianki i nie hucianki ha ha
@Koniec z stalkingiem

My hucianki wiemy jak lider na nas działa wiemy co mamy zrobić by ja odpowiednia służba ukarala ha ha ha ha ha ha ha.

Grrrrr
@Pracownicy

Co Wy za bzdury piszecie. Oczywiście są stawiane osoby bez uprawnień na wózek, aczkolwiek zawsze stoi z nimi taka osoba która takie uprawnienia posiada. Bądź obok jest osoba dyspozycyjna aby odjechać. Pozdrawiam Imbecylke Donosicielke Pierdół.

@Grrrrr

Winny się tłumaczy. Wiemy jak są stawiane, czy ktoś czegoś się tutaj boi . No tak już 5 osób ma nieprzyjemności . Pozdrawiam.

Grrrrr
@Wiemy

Zacytuję pewien tekst... Solarium bije ci w glowe... A twojej koleżance donosicielce burza hormonow oraz brak bolca źle wpływa na wynoszone informacje. Ale wszystko ma swój kres. Pozdrawiam

Co autor ma na mysli
@Grrrrr

Ten tekst jak i inne na pewno się przydadzą . Zmyslaj sobie co chcesz. Urząd Skarbowy to nie jest żeby komuś mówić do przodu żeby mógł zatrzeć ślady i coś sobie wymyślić na zawołanie. Mało wiesz. W jednym się zgadzamy .Ale wszystko ma swój kres.

Rozbawoona

Rozbawoona

Obserwatorka z innej brygady

Nie rozumiem tej całej nagonki na liderke z 4 brygady. Miałam okazję pracować z nią w ostatnim czasie i złego słowa nie mogę o niej powiedzieć. Nawet w sytuacjach gdzie ciężko się było obrobić na piecu podchodziła i pomagała. BEZ ŻADNYCH przekleństw i wyzwisk. Także ludzie, darujcie już sobie te fałszywe osądy.. Pozdrawiam

@Obserwatorka z innej brygady

Ty sobie daruj te kłamstwa.

@Wiemy

Dlaczego twierdzisz, że osoba ta pisze kłamstwa? Skoro nie zgadzasz się z tym, co napisała, to warto by było, abyś przedstawił swoje zdanie. Mam nadzieję, że to zrobisz, ponieważ obecnie nie wiem, dlaczego uważasz, że są to kłamstwa.

@Andrzej

Wszystko w odpowiednim czasie .

Ludzie

Lider czwartej brygady szkoda mówić , każe ludziom bez uprawnień na wózki jezdzic i robić na piecach. Ta osoba nie ma zielonego pojęcia jak być liderem. Pani z wiecznymi incydentami .

Dobry 5
@Ludzie

Ty masz chyba obsesję na punkcie lidera i pewnie lider o wszystkim decyduje to ciekawe po co jest kierownik zmiany i pewnie też stawia ludzi bez uprawnień weź się zajmij pracą nam się tu dobrze pracuje chyba masz nienajswiezsze informację i nic ci to nie da bo nic z tym nie zrobisz tylko pisać umiesz bez sensu

@Dobry 5

Bez sensu to Ty piszesz , my i tak wszystko wiemy.....mamy i to bardzo dobre informacje...A praca to Ty lepiej sama się zajmij.

Olek
@Dobry 5

Kierownik jest ok, tylko lider beznadziejny.

@Ludzie

Prawda , my swoje wiemy . To ona postawila starsza Panią na piecu bez uprawnień na wózki i przez nią potrąciła osobę. Mało to ludzi stawia na piece wiedząc że nie maja uprawnień w szczególności na nocy. Ciekawe co na to inspekcja powie że ludzie bez uprawnień jeżdżą na wózkach. A ten wypadek ktoś został zwolniony przez kogoś. Na tej brygadzie to ona akurat bardziej się rządzi od kierownika tylko jakoś fatalnie jej to wychodzi. My akurat wszystko wiemy i mamy bardzo dobre informacje. Popieramy prawda.

Ślepy nawet to widzi
@Pracownicy

Znów mówicie o tej nieutciwej liderce z dekoracji. Fałszywy człowiek zastawia się kimś nie umie się przyznać nie mówiąc o wychowaniu. Teraz zastawka się kierownikiem . Przecież my wszystko widzimy , nikt tutaj ślepy nie jest. Pani z incydentami.

Aga
@Ślepy nawet to widzi

Zakłamana osoba , ile ludzi sie zwolnili przez nią.

Olek
@Aga

@Pracownicy

,,Prawda w oczy kole". Jak zwykle zestawia się wszystkim fałszywy człowiek. Zal nam tej liderki że nie umie się do niczego przyznać. Zakłamana .Ale wszystko do czasu.

@Ludzie

Oczywiście wszystko do czasu. A może nie wie że osoba bez uprawnień nie może jeździć wózkami. Wszystko możliwe . Ha ha ha z jej myśleniem.... ..

Ggghh
@Ha ha ha

Jak najbardziej wszystko do czasu , każdy kij ma swój koniec i początek.

@Ggghh

Masz rację, jazda wózkiem widłowym bez uprawnień nie powinna mieć miejsca. Czy jest możliwość zrobienia kursu finansowanego przez pracodawcę, żeby taki certyfikat zdobyć? A inne kursy. Napisz, czy firma kształci osoby zatrudnione i dba o ich rozwój poprzez szkolenia?

Dekoracja

Coraz lepsze osoby na tej brygadzie są wybierana ha ha ha.

Dekoracja

Dokładnie, pod nieobecność kierownika zmianowego noszą się na rękach miedzy zmianami z byłym liderem z trzeciej brygady i rzucają na fotelach w biurze dla kierowników . O czym to świadczy, dzieci w pierwszej klasie umieją się lepiej zachować. Postawa tych ludzi jest masakryczna i zachowanie i wychowanie , kultury osobistej całkowicie brak. Chyba ktoś pomylił sobie pracę, dla nas jest to oblesne. Chociaż tam też wymagają , nie tylko trzeba wyglądać z zewnątrz , ale także trzeba być zadbanym od środka. Także myślę żeby się nie przyjęli. Jak można być tak zaniedbany jak się uśmiechnie to te jej wypadniete żeby ohyda.

@Dekoracja

Dwie najlepsze koleżanki, jedna drugiej warta pod każdym względem.

@Dekoracja

To nie jest ani przedszkole , ani agencja towarzyska tylko praca.Wszystko co piszecie to prawda. Wstyd z takimi ludźmi pracować. Tak rozglaszala na brygadzie żeby wszyscy wiedzieli o tym to teraz już wiedzą nie tylko na brygadzie . Takie popisy dziecinne , wstyd na to patrzeć i tego słuchać.

@Ha ha ha

Jedna warta drugiej to fakt.

@Prawda

Nieodpowiedni i nieopowiedzialni ludzie na danym stanowisku pracy. Popieramy

Xxxxxxx

Zgadzamy się z tym

@Xxxxxxx

Możecie napisać, czy możliwe jest odbycie stażu w firmie STOLZLE? Kończy się okres wakacyjny, jednak do rozpoczęcia studiów jest jeszcze trochę czasu, dlatego chciałbym zweryfikować, czy pracodawca szkoli osoby, które w przyszłości chciałyby pracować w tej firmie. Ktoś z Was wie może, jak to wygląda?

Ğğģgghhhhhhhh
@Xxxxxxx

My tez z tym się zgadzamy.

Obserwator
@Ğğģgghhhhhhhh

Dokładnie Pani z incydentami, szkoda mówić.

fredro

Ktoś coś tu knoci ja pracowałem z uprawnieniami na wózek i doświadczeniem nie miałem tylko badania udt i nie mogłem jeździć wózkiem i to na 4 brygadzie pracowałem pensję nie powalają za pracę w niedzielę i sobotę szału nie ma ale co do brygadzistki nie powiem nic złego , i te gumowe ucha co ciągle chodzą i kablują do szefa szczególnie z linii B

@fredro

Całkowita nieprawda , przestań te bzdury wypisywać.

@Dekoracja

Zmysla bo pomaga komus zacierać ślady.

@Ludzie

Sama coś chyba knoci .Ha ha ha. Nie może znieść prawdy .Wszystko wyszło na wierzch. Myśli że nic się nie wyda.

@Ha ha ha

Pani z incydentami to już całkowitego wstydu nie ma . Kłamstwo za kłamstwem. Byłam teraz w urlop masakra zero pojęcia . Ciemna , tak długo pracuję a wie mniej niż nowo zatrudniona osoba. Niema kto jej podpowiedzieć, a jak ma to też tak mało kumata osoba. Jak ktoś wcześniej pisał postawy zero, wychowania i zachowania też Zeczywiscie nie ma kultury osobistej. Zal na nią patrzeć.

Pracownicy

Prawda rzeczywiście pojęcia brak. I nie tylko .

Zostaw merytoryczną opinię o STOLZLE - Częstochowa

• Jak się pracuje w STOLZLE?

Zobacz opinie na temat firmy STOLZLE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOLZLE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STOLZLE?

Kandydaci do pracy w STOLZLE napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STOLZLE
2.6/5 Na podstawie 297 ocen.
  • Warszawska 347
    42-209 Częstochowa