Opinie o STOLZLE w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy STOLZLE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie STOLZLE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOLZLE w Częstochowa

zombie

a na domiar złego na kontrolerów jakości zatrudniają już Ukraińców. Podobno to ma być nowy straszak szefostwa na "leniów z Polski". Oni chyba myślą na dole to idiotów mają !!!

pracownica

Też pracowałam na dekoracji. & dni pracy i 1.5 dnia wolnego. Pensja w porównaniu do wykonywanej pracy jest żałośnie niska i do tego wieczne problemy aby dostać niewielką premię. Maszyny cały czas się psuły od dużego tempa. Zastanawiam się kiedy PIP się za nich weźmie bo jest strasznie gorąco i trzeba ciągnąć zwykłym pakiecikiem bardzo ciężkie palety ze szkłem. Szczerze nie polecam pracy na dekoracji chyba ,że ktoś chce stracić zdrowie.

Zzz

do Wymiarkowicz. Wojtek co za bzdury piszesz. Chyba sam w to nie wierzysz. Żebyś tylko dał tyle zarobić wszystkim , którzy na to zapracowali. Na rękę a nie brutto

lolik

Przyznaję rację.Dekoracja ma złą opinię ,ludzie nie wiedzą co mają pakować bo co chwila jest zmiana decyzji,kontrola czepia się pierdół, a potem dziwią się ,że duży odpad,co się nie zrobi to i tak żle.Tempo jest tak duże, nie ma czasu iść do toalety.Chociaż byśmy na głowie stanęli to kierownik i tak nam ubogą premie zabierze, dla niego się liczy ile zysku wypracuje naszymi rękoma [po trupach do celu]-motto kierownika. Szukam nowej pracy bo po roku wszystko siada ,straszny ból kręgosłupa ,rąk, a wypłata usiąść i płakać

Drukarz

Klasyczna rozmowa nic trudnego.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Tyrka

Nie polecam pracy na dekoracji. Pieniądze w porównaniu do wykonywanej pracy i 7-mi dniowego trybu pracy są po prostu śmieszne. Premie p. kierownik "L" co chwila nam zabiera. Nadmienię ,że nasza premia w porównaniu do premii na produkcji jest duuuużo niższa. W lato jest niemiłosiernie gorąco. Maszyny podkręcone są na maxa. Dużo osób osób tylko czeka na okazję aby uciec i przejść do innego zakładu pracy.

Luz

W Wymiarkach obiecywali cud i miód a w efekcie ci najciężej pracujący czyli operatorzy dostają grosze i baniak wody do popicia w 40-to stopniowym upale. Dzięki za takie warunki. Nikomu nie polecam.

Foremka

Niech koledzy napiszą jaka jest teraz temperatura na autamatach!!! piekło przy tym to pikuś.ZA taka prace 5 tys. to mało,a spytajcie ile zarabiają ''ALA'' specjaliści,którzy są tak tępi jak widelec.

Mojezdanie

Koleszkowie i kombinatorzy tyle dostawali. Teraz mają jeszcze więcej a automaciarze zasuwają za marne. Po uruchomieniu produkcji w lipcu miały być takie wysokie pensje. Zamiast tego jest bałagan i nabijanie ludzi w butelkę

wąski

Wyzysk człowieka przez człowieka. Coraz gorsza atmosfera, kierownik produkcji ma zerowe pojęcie o pracy i szacunku do człowieka. Kożystaja z tego że jest bieda na rynku pracy, totalny nepotyzm, idioci bez pojecia na stanowiskach kierowniczych, ogolne lizanie du.y. Najgorsza prace maja ślusaze gorącego konca, pracuja pod dyktandem faszysty ktory ma tyle pojecia ile mu przydupas Stas powie, ogolny cham i prostak, zero kultury, nabytej badz wrodzone, jego żonka pracuje jako kolejny kapo, tez bezz ppojecia, jej głównym zajeciem jest dostarczanie jedzenia kierownikowi warsztatu, ktory siedzi w wygodnym fotelu, w klimatyzowanym pomieszczeniu z wieczna przerwa śniadaniowa, podczas gdy chłopaki robia po 18godzin w warunkach rodem z piekla, a w nagrode maja popis chamstwa od tegż buca. Kadra kierownicz z drobnymi wyjatkami to ludzie którzy licza tylko procenty, a żeby sie wykazac sypia naganami i zabierają premie. Mnóstwo sztucznych stanowisk dla rodzinki. Prezesowi opowiadane są bajki i nie ma pojęcia o tym co naprawde dzieje sie na produkcji. Starsi pracownicy musza znosic to wszystko bo trzymaja ich pieniadze. Coraz wiecej kamer, inwigilacja i ogólne donoszenie. Nie polecam, chyba ze jesstes asochista, albo chcesz pracowac jako sortowacz na umowie śmieciowej za 6zł na godzine pod dyktandem ludzi bez pojęcia

sgp

Na hutę są przyjęcia SGP ale to tylko przykrywka,tam tylko dostaje się rodzina kierownika lub znajomych koledzy.

bottero
@sgp

Nie ma gdzie się pchać,tyrka za marne pieniądze + gratis siedem dni pod rząd ,współczuje chłopakom z automatów,bo na zimnym to jest luzik.

Damian
@sgp

Nie powiedziałbym ja dzisiaj bylem na rozmowie, dostalem sie na dzial produkcij 8zl/h, za pierwsze 2 zmiany za nocke 9/h ale nie wiem co myśleć o tej firmie baba z sgp wyjechala z tekstem ze za chorbowe nie placa wiec nie wiem czego moge sie jeszcze spodziewac

adrian
@Damian

Lepiej nie tam nie idz do tego obozu . ja tam pracowałem przez 10 miechów zaczełem od maja 2014 a skonczyłem w kwietniu i to był stracony czas . Wiesz dla czego powiedziała ci że za chorobowe nie płacą ponieważ teraz jest czas urlopów na hucie a te stare wygi z huty chcą iść na urlop a ty nie pójdziesz jak pójdziesz to na 1000% procent postawią cie na pakowanie ręczne przez 8 godzi będziesz pakował po 4 litrowe butelki nawet to WC ci nie pozwolą pójść . A wiesz dla czego stawka wynosi 8 i 9 zł . Jak ja pracowałem to stawka wynosiła 5,90 i 6.30 ale każdy co poszedł na wolne każdy powtarzam zabierano mu 400 zł wiec każy odchodził po paru dniach a teraz na wakacje potrzeba taniej siły roboczej wiec dla dobra wzroku stawka 9 wygląda lepiej niż 5,90 . Praca na hucie jest naprawdę ciężka chodzi to o bieg linii produkcyjnej i zachłanność kierownik a . Więc z szczerego serca odradzam ci tą prace

Wymiarkowicz .

Inwestują i rozbudowują hutę Szkla w Wymiarkach / Lubuskie / Jak na razie produkcja nie ruszyła ale już zatrudnieni zarabiają po 3 tys Zaklad przechodzi totalną modernizację i będzie jednym z największych zakładów w powiecie żagańskim

wymiarki
@Wymiarkowicz .

chyba stanowisko kierownicze

sylwia

witam:):) ja pracuje na hucie szkła i wcale nie narzekam, bo pracuje na sortowni i nie jest tak żle jak co niektorzy pisza:):):):):)

@sylwia

pewnie że nie jest źle, wystarczy wywalić kierowniczkę Martę która tam nie jest potrzebna i na niczym się nie zna, cały dzień chodzi jak zombi i patrzy na ludzi z odrazą jak na hołotę a sama nie jest lepsza i od razu atmosfera się poprawi i dział zaoszczędzi pieniądze na takim nierobie.

:)))))))))
@sylwia

sortownia z ulicy a myślą ze są wspaniałe lubią podpierdalać, pa kla musi mieć dobre plecy bo rządzi się i wpierdala jak by jej huta była WIELKA DUPA wygląda jak kwoka z kurnika i ma ulubionych pracowników którzy dupę grubą liżą masakra

@:)))))))))

święte słowa aż dziwne że ten dział jeszcze istnieje, dwa debile jako kierowniczki zwykły robol wie więcej niż one dwie razem, przez takich ludzi wszyscy na hucie traktują nas jak bandę idiotów.

@:)))))))))

ddd
@micki

zaczęłam pracę w przesortowni i wogole nie zgadzam się z waszymi opiniami. Praca jest wymagajaca skupienia ale warunki sa dobre. Jesli chodzi o kierownika to jest jeden i ma 130 pracowników - Pani Klaudia jest moim zdaniem osoba na odpowiednim miejscu.

ostatni sprawiedliwy

tak , ja mam pytanie do staska prezesa >Dlaczego pan broni sitwy na zakładzie jak niepodległości i dlaczego pan nie chce tego dziadostwa rozgonić. Przeciez pana kierownicy to sitwa przygłupów

timon

produkcja 5,8zł na rękę, praca cieżka

zainteresowany

Witam, jakie zarobki są dla kierowców wózka widłowego wysokiego składu?

xxx

pamietajcie że ze stołka można tylko spaść,ktoś kiedyś dobrze określił że ta firma to dno bazujące na tragicznym,beznadziejnym rynku pracy w tym klerykowskim mieście.

operator

witam, jeżeli chodzi o kasę na produkcji przy maszynach do formowania to wszysko zależy od tego ile ogarniasz. Po kilu latach i samodzielnej pracy na automacie oraz przy dobrych wiatrach (czyli 20% premi) 3,5 na rękę wyhaczysz. Dużo cz mało? A najciekawsze że jak wstawiają ciężkie asortymenty wracasz do domu zajechany i bez premi....uuuuuuuuuu(

johnny

oo widzę że zakład poszukuje nowych kandydatów na kierownika zmiany,mam dobrą radę dla potencjalnych ochotników,chcesz być asertywnym kierowniczkiem i dobrze wpasować się w klimat tu panujący na wejściu przywal z dwie albo trzy nagany ludziom z twojej brygady nieważne za co i zwolnij jedną albo dwie osoby z pracy najlepiej dyscyplinarnie,a wtedy zapunktujesz u swoich przełożonych no i nie zapomnij o znalezieniu sobie przydupasa,który będzie uprzejmie donosił na swoich ludzi którzy wykonują tam naprawdę ciężką pracę. Wiem co piszę bo pracuję tu już kilka dobrych lat.

wymiarki

Witam mam zapytanie do operatorów z huty jakie są tam zarobki u was bo ja pochodzę z iłowej huty vitrosilicon i unas od 2 do 2,5 na ręke

życzliwa

Pracowałam w dziale przesortowania i powiem tyle, że praca ok. Siedzisz 8 godzin oglądasz butelki i tyle. Od rozwiązywania wątpliwości odnośnie szkła jest kontroler jakości czasami lider (bo Kierowniczka K. delikatnie rzecz ujmując nie ma pojęcia nawet o ogólnych wadach szkła) więc generalnie nic Cię nie stresuje. Pensja ok. Współczuje Liderom i kontroli bo jak na swoją prace i zakres obowiązkow to mają psi pieniądz a pod wszystkim sie podpisać muszą. Co do kadry zarządzającej to chyba ktoś się pomylił :) Pani K. "błyszczy kulturą osobistą, ma bardzo duże pojęcie o wadach szkła, jak i również zna podstawowe przepisy Kp, jest miła, UCZCIWA - jak chcesz premie weź L4 :) i dużo by tu jeszcze pisać o Pani K. Tak jak wyżej napisalam praca naprawde ok atmosfera wśród pracowników ok jedyne co to Pani Kierownik TO LEAVE A LOT TO BE DESIRED !!

Zostaw merytoryczną opinię o STOLZLE - Częstochowa

• Jak się pracuje w STOLZLE?

Zobacz opinie na temat firmy STOLZLE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOLZLE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STOLZLE?

Kandydaci do pracy w STOLZLE napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STOLZLE
2.6/5 Na podstawie 297 ocen.
  • Warszawska 347
    42-209 Częstochowa