Opinie o STOLZLE w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy STOLZLE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie STOLZLE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOLZLE w Częstochowa

bla bla bla

Do wiadomości pani drukarz i liderki 4 brygady. Pamiętajcie że istnieje coś takiego jak art. 212 kk. Admin strony chętnie poda IP oczerniających Was ludzi.

Sami się oczerniaja.

@bla bla bla

Niech się najpierw zastanowi lider z 4 brygady co robi , i mówi ,a potem ma pretensje.. Przeklinie ,albo poniżanie ludźmi to jest wykroczenie.

@Ludzie

Dokładnie , sprawa nadaję się do sądu pracy.

@Ludzie

Przeklinanie, poniżanie ludźmi to w zadnym zakładzie nie powinno mieć miejsca . Jak najbardziej nadaję się do sądu pracy. Nikt w taki sposób nie może odnosić się do drugiej osoby niestety.

@bla bla bla

Znowu sama sobie piszesz i odpowiadasz liderko z czwartej brygady już nie Masz co wymyślać . Każdy wie że to Ty.

@bla bla bla

Sama się oczerniaja swoim bezczelny zachowaniem liderka z czwartej brygady ,a do sądu pracy Jak najbardziej ta sprawa powinna trafić. Coś takiego nie powinno mieć miejsca.

@Pracownik my

Też tak sądzę, powinna trafić do sądu pracy.

@bla bla bla

Co do Pani drukarz nic nie mamy ,ale jeśli chodzi o liderke to sama sobie na to zapracowala. Nie ma tutaj żadnego oczerniania ze strony ludzi . Jakby umiała się zachować i miała trochę więcej kultury osobistej to tej całej sytuacji by nie było. Sama się oczernia swoim zachowaniem.

Oczywiście że tak.

@Olek

TRAFI napewno niech się nie czuje taka bez zarzutu pani która uderzyła ją w twarz bo to jest karalne ora oczerniajac wszystko się wyjaśni niedługo

@777

Znowu sobie piszesz liderko sama ,sama się oczerniasz. Jakbyś się tak nie zachowywała to normalne że tej całej sytuacji by nie było. To jest tylko i wyłącznie twoja wina . Mobbiling w pracy to jest karalne. Bardzo dobrze że niedługo się wyjaśni , już się nie możemy doczekać.

@Ludzie

Dokładnie tylko i wyłącznie lider z czwartej brygady jest temu winien. Jakby źle się nie odnosiła to tej całej sytuacji by nie było.

@Ludzie

A co to jest "(usunięte przez administratora) tak z ciekawości spytam? ????????

Ludzie

Mobbing sprawdź sobie na Internecie. Źle odnoszenie się do pracowników ,przeklinanie , ponizanie ....... ............długo by pisać.

@Ludzie

A gdzie to tak się dzieje, że tak spytam?

@Lahahah

Dalej sobie piszesz liderko z czwartej brygady ,my bardzo dobrze wiemy że to Ty, piszesz fajnie że się tak osmieszasz . Przeciez my wszyscy wiemy że to tylko i wyłącznie twoja wina . Jakbyś tak nie przeklinala do ludzi to do tego by nie doszło . Szkoda mówić o twoim zachowaniu.

@Ludzie

Ty masz obsesje na punkcie Liderki , czy coś nie tak ze sobą? Nie nie jestem liderką ! A powiedz tak wszystkim uderzenie jej w twarz i wyzwanie od sz...y jest jak najbardziej poprawne , to jeżeli ona stosuje mobing przez Ciebie wymyślony, to ty do czego zaliczasz swoje zachowania myślę że do jak najbardziej poprawnego bo tylko ty masz rację jedno i to samo piszesz bez przerwy od 2 msc !

@Lahahah

No chyba masz coś nie tak że sobą liderze z czwartej brygady dalej sama sobie piszesz . Przy takim przeklinaniu do ludzi i do niej to się wcale nie dziwimy . Jakbyś nie przeklinala to by taka sytuacja nie miała miejsca .To jest tylko i wyłącznie twoja wina ,na drugi raz myślą co robisz. Przeklinanie do ludzi w głowie się nie mieści. Ty jesteś wymyślona ,a nie mobbing na drugi raz licz się że słowami . Albo naucz się wychowania, a potem szukaj pracy . Dziewczyna zwracała Ci uwagę żebyś tak się do niej nie odnosiła ,jej zachowanie jest jak najbardziej poprawne. Piszemy od 1,5 miesiąca i dalej będziemy pisać i nic ci do tego . Przestań zmyslac niestworzone ,wymyślone rzeczy .My i tak wszystko wiemy na nic twoje pisanie.

Laahahah ty niewiesz liderze

@Lahahah

Zapomniałaś dodać przekleństw liderko z 4 brygady , niedawno parę napisałaś i co boisz się więcej nie bój . Nie bój się już i tak znamy twoje chamskie zachowanie i przeklenstwa. Nie musisz ich ukrywać, bądź sobą.

@Pracownik my

Bądź sobą liderze z czwartej brygady . Perzwklinaj ,wyzywaj do ludzi (usunięte przez administratora) Kur.. Nie bój się, dokładnie bądź sobą.

@Be be be

Słownik języka polskiego się kłania buahahha

@Lahahah

Tobie się kłania nie tylko słownik liderze z czwartej brygady, ale i wychowanie , dziecko pięcioletnie umie lepiej się zachować.

@Lahahah

Ja nie wiem co bym Ci zrobiła liderze z czwartej brygady jakbyś do mnie się tak odezwała, nie mówiąc o tych ludziach co tak do nich przeklinalas. (usunięte przez administratora)jak nic .

@Be be be

Dokładnie.

@Ludzie

Wiem co to mobbing natomiast nie wiem co to "mobbiling" ha ha ha!!

Ludzie

To dobrze że wiesz ha ha ha .

@Pracownik my

To dlaczego jescze tego nie zrobiliście tylko cały czas wylewa ie żale na forum??? Czytam te komentarze i w co drugim jest mowa o sądzie pracy, ale zadne z was nie zgłosiło tego, ani do góry, ani tak jak piszecie sądu pracy....

@Xyz...

A co szukasz sensacji.

@Ludzie

Ja szukam sensacji?sensacje to wy sami wywołujecie wylewajac żale tu na forum, zamiast zrobić spotkanie, z kierownictwem na jadalni i powiedzieć co wam nie pasuje i żeby zmienić na lepsze... Ludzie jesteście tak obludni że aż szkoda słów na was... Czepiacie się każdego kto napisze nie po waszej myśli... Patrzycie tylko, żeby kogoś upokorzyc, a w sobie nikt żadnej winy nie widzi. Nie mówię o sytuacji która opisujecie 4 br, ponieważ takowa nie miała prawa się przydarzyć... Ale o caloksztalcie.Wszędzie tylko słychać że tu jest źle, że ta kierowniczka jest podla, wredna itp.. Itd... Ale nikt z was z żadnej brygady nie pójdzie do kierownictwa o zmianę, tylko wypisujecie bzdury na forum, nie do tego przeznaczonego. Ja wiem ze Góra nie zawsze chce pomóc, bo mają w tym jakiś cel, ale gdybyście postawili się WSZYSCY co do sztuki że nie będziecie pracować, jeśli nie będzie zmiany. Każdy z nas wie że tak nie nastąpi, ponieważ są osoby, które boją się że stracą pracę , a liderom i kierownikom zmiany podpieprzaja i nagaduja tak żeby mieć lepiej dla siebie.... Jeśli tak dalej będziecie robić zapewne dekoracja nie przetrwa...

@Xyz...

Jeśli chodzi o innych kierowników i liderów, to nie mamy nic wręcz przeciwnie .Chodzimy na nadgodziny i wydaja nam się w porządku. Nie znamy kierownikow i liderów dobrze, ale nie mamy nic. Lider z czwartej brygady sam się upakarza. Żeby z takim przekilinaniem startować do ludzi ,oj tak to nie będzie. Żeby do ludzi dużo od siebie starszych sypać kurwy...ami.

@Ludzie

Ludzie w zakładzie są związku zawodowe... Większość z was płaci pieniądze na solidarność.... Tak trudno podejść i powiedzieć co się dzieje? Od tego są....

niemampomysłunanick

Mój Boże... Od jakiegoś czasu wchodzę na forum poczytać ten dramat.. Od półtora miesiąca czy dwóch miesięcy tylko temat liderki z 4brygady. Zachowała się brzydko, nie podlega to dyskusji, ale skończcie już te wyzwiska na forum. Pełno nienawiści, żeby tylko drugiego człowieka zgnoić. Jeśli macie taki problem z liderem, nie akceptujecie jej zachowania, uważacie, że nieodpowiednia osoba zajmuje to stanowisko to dlaczego nic z tym nie zrobicie? Przecież w każdej chwili możecie udać się do kierownictwa i powiedzieć co uważacie! Na pewno zrobiliby coś w tym kierunku żeby zdjąć ją z tego stanowiska... a takimi wyzwiskami i żaleniem się na forum nic nie wskóracie, takie koło ganiane. Jak jesteście tacy mądrzy w Internecie to może podejdźcie do liderki i powiedzcie jej prosto w oczy co o niej sądzicie i zacznijcie na nią jechać w realu a nie kozaczycie w necie. Te Twoje wyzwiska PRACOWNIK MY i inni też zaliczają się już pod mobbing i stalking.. a to też niesie za sobą niefajne konsekwencje :) Jeśli tak bardzo przeszkadza Wam obecny lider to zbierzecie się większą grupką i zróbcie coś w tym kierunku, żeby zapłaciła za swoje zachowanie a nie tylko wyzwiska na forum. Nie zachowujcie się jak dzieci, takie opisywanie i wyzywanie w Internecie właśnie takie jest. Nic tym wypisywaniem nie wskóracie. Szkoda po prostu czasu na takie dziecinne zagrywki. W tym czasie moglibyście oddać się swoim pasjom, spotkać się ze znajomymi albo po prostu odpocząć po tej ośmiogodzinnej harównie na Hucie. Zbierzcie się w kilkanaście osób i do kierownictwa a nie wylewanie żali na forum.. ale w kilkanaście osób a nie jedna czy dwie osoby, ciekawe czy będziecie tacy chętni i odważni iść się pożalić się górze, w końcu byłoby wiadomo kto tak bardzo nie lubi jej i przeszkadza jej obecność. A tak swoją drogą.. dziwię się dlaczego ta dziewczyna jeszcze nie zrobiła nic z tym wypisywaniem na swój temat. Zarzucacie jej brak wychowania, kultury a sami zachowujecie się jak rozkapryszone dzieci, które nie znają umiaru i nie wiedzą kiedy powiedzieć STOP! Owszem, zachowała się brzydko, nie powinna odzywać się tak do nikogo, takie zachowanie nadają się do Sądu Pracy, nie powinna się tak zachować, ale ile można drążyć ten temat.. jeszcze na forum, podpisując się Nickiem. Anonimowością i opisywaniem jej z jak najgorszej strony na forum nic nie wskóracie tak czy siak, nic Wam to nie da a p. Lider ma podstawy żeby to zgłosić to odpowiednim służbom a oni dojdą do tego kto jest kim. Nie rozumiem jeszcze jednego, po co ona miałaby się oczerniać? MASSAAKKRRAA Powtórzę po raz setny.. jak nie akceptujecie takiego zachowania, takiego odnoszenia się do drugiej osoby, tak bardzo walczycie o MIŁĄ I KOLEŻEŃSKĄ ATMOSFERĘ w pracy to idźcie do Pana L i powiedzcie jak jest, przecież nic to Was Wszystkich nie kosztuje a macie okazje pozbyć się tak bardzo niekompetentnej osoby będącej na nieodpowiednim stanowisku! Idźcie a nie dyskutujecie na jakimś forum. A no i sami zachowujcie się wobec siebie fair, bo wiecznym że już tak powiem podpierdalaniem też wprowadzacie niemiłą atmosferę. Nie, nie jestem liderką, nie popieram chamskiego zachowania, poniżania, wywyższania się, ale nie popieram też anonimowego gnojenia drugiego człowieka, bez względu na to czy sobie zasłużył czy nie. Pod pozytywami potraficie się podpisać, ale pod mniej przyjemniejszymi wypowiedziami nie podpiszecie się z imienia, co to za polityka. Pracuję trochę w tym zakładzie i jak dla mnie liderka tej brygady jest okej.. dla mnie i większości pracowników jest okej. Nikt nie podpisał się z imienia i nazwiska pod tym, że nie nadaję się Ona na Lidera to widocznie nie macie problemu z tym jej zachowaniem. Pisać to sobie możecie.. Jak nie podoba się Wam jej zachowanie, odnoszenie drugiego człowieka, uważacie, że nie powinna zajmować takiego stanowiska to idźcie do osób wyżej i powiedziecie co o tym wszystkim sądzicie. Powiedzcie to wszystko co piszecie, nic nie stoi Wam na drodze. Idźcie ją (usunięte przez administratora) niektórym osobom to wychodzi całkiem okej. Pozdrawiam.

@niemampomysłunanick

Niech się lider sam przyzna i temat zakończony.

@Ludzie

Dokładnie ,niech się przyzna i tematu nie ma.

Bardzo mądre słowa

@niemampomysłunanick

Lider sam się zgoil , tylko i wyłącznie .Nie widzimy tutaj wyzwisk z naszej strony wręcz przeciwnie. Ma to na co sobie zasłużyła. Piszesz o tym żeby iść do kierownika ,a potem że sami donosimy na siebie ,zastanów się co piszesz . Zaczynasz znów pisać brzydkie słowa wiemy że to Ty. Sama idź do kierownika i się przyznaj bo to jest tylko i wyłącznie twoja wina ,zaczynasz mieć wyrzuty sumienia że tak piszesz ,a potem sobie odpowiadasz , bardzo mądre słowa , nie ośmieszaj się. My się niczemu winni nie czujemy, a ta śpiewa jak najbardziej nadaję się do sądu pracy. Mobbing w pracy.

@niemampomysłunanick

Przykro nam że nie masz liderze pomysłu na nic . Podpier....ją wiadomo że to Ty dalej przekleństwa. Przykro nam że nie masz pomysłu na to jak zacząć się dalej wkoncu poprawnie zachowywać. Jeśli chodzi o ten wpis to szkoda mówić ,sama nie wiesz co piszesz kogielmogiiel . ...

@Pracownik my

Wiadomo że to lider , już nie wie co zrobić to sobie zmysla niestworzone rzeczy.

Brakarz
@Ludzie

Czy wy jesteście normalni?? Chyba nie do końca, bo każdy kto cokolwiek napisze nie po waszej myśli to liderka z czwartej brygady!! Coś tu chyba jest nie halo! Nie wszyscy muszą być na "nie" w stosunku do niej! To że ktoś napisze cokolwiek przeciwko Wam, to odrazu piszecie "wiemy że to Ty piszesz liderko z czwartej brygady"! Żenada i przedszkole jednym słowem! Puknijcie się w czoło! Albo piszcie tak dalej a ja na miejscu tej dziewczyny zglosiłabym to gdzie trzeba. Piszecie, że ona stosuje (usunięte przez administratora)a wy co tutaj wyprawiacie? Zastanówcie się nad tym zanim cokolwiek napiszecie. Przeszkadza wam? Nie nadaje się? To do Lubasa albo lepiej... do (usunięte przez administratora)odrazu!

Aga
@Brakarz

Nerwy tobie w niczym nie pomogą ,puknijcie w czoło ,dalej obrażasz ludzi .

@Brakarz

Nikt nikomu nic ne broni , jak ktoś chce to niech sobie idzie gdzie chce ,tylko potem żeby tego nie żałował jak się wszystko obrócić może przeciwko niej a na pewno tak się stanie bo my nie odpuscimy. Puknijcie się w czoło ,znów obrażasz ludzi. Każdy wie że to Ty

@Pracownik my

Dokładnie , nikt nikomu nie broni droga wolna . Jak ktoś nie umie się normalnie przyznać to droga wolna.

Piernik

Pozdrawiam wszystkich którym zaszedłem za skore. Kłaniam się z zakładu hehe

obcy

Witam Wszystkich w tym Nowym Roku !!! Ludzie kochani ogarnijcie się!!!Jak czytam to forum to jest mi Was Wszystkich żal.Nie jestem pracownikiem huty ale po wpisach widzę ile jest w Was nienawiści,braku szacunku do drugiej osoby jak siebie wzajemnie nie szanujecie, to jest porażka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oskarżenia ,wyzwiska ciekawy jestem jak bycie czuli się na ich miejscu ? Życzenia Noworoczne dla liderki dramat ,żeby karma do Ciebie nie wróciła nie życz drugiemu co Tobie nie mile!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@obcy

Jakby lider z 4 brygady umiała się zachować ,to na pewno nikt by jej tak źle nie życzył. Jak sobie na to zasłużyła to tak ma . Za jej bezczelne zachowanie ,przeklinanie do ludzi i kłamstwa i że nie umie się przyznać .Karma to tylko i wyłącznie może wrócić do lidera z 4 brygady za jej zachowanie do innych .

@obcy

Mamy nadzieję że niedługo przyniesie wypowiedzenie ,bo nie będzie miała ochoty przyjść do pracy albo będzie miała już dość , albo będzie musiała się zwolnić ,tak jak tamte osoby i to wszystko i wyłącznie przez jej bezczelne zachowanie. Jakby ona się normalnie zachować umiała to by do niczego nie doszło. My nie odpuscimy ,niech sobie teraz sama za to zapłaci ,bardzo dobrze niech się ona teraz tak poczuje jak te wszystkie osoby ,którym się dostało niewinne za nic ,za lidera za jego bezczelne zachowanie . Nie jest nam jej żal wogule wręcz przeciwnie ,zrobimy wszystko żeby jej było przykro.

@obcy

Dla nas ludzi, lidei z4 brygady jest skończymy zerem ,nikim więcej ,dnem dokładnym dnem.

@Ludzie

Dokładnie ,dla nas jest dnem niech zabiera ciuchy po tym wszystkim i najlepiej się wynosi za hutę. Niech się poczuje dokładnie jak tamte osoby . Może oduczy się chamstwa. To prawda że jakby ona się tak chamsko nie odnosiła to tej całej sytuacji by nie było.

@Pracownik my

Też tak sądzę ,niech teraz lider z4 brygady sobie za to zapłaci.

Patryk
@Gość

Przeklinanie do ludzi to jest jakaś paranoja, żeby lider tak do ludzi się odzywał . U nas w pierwszym dniu by taka osoba wyleciała z pracy. Szukam pracy ,ale po tych wszystkich wpisach stwierdzam że lepiej zostać w starej pracy. To jest nie do opisania że ten człowiek jeszcze tam pracuje.

@Patryk

Nie przeklinanie do ludzi masakra, i to jest lider po prostu wzór do naśladowania , można z niej brać przykład. Nie mieści mi się to w głowie, lider który przeklina i to jeszcze do ludzi.

Przyjaciółki

Dziwi sie że nie ma przyjaciół , nie masz i nie będziesz mieć tak nam przykro . My nie chcemy takiej koleżanki . Najlepiej to weź się zwolnij bo nam już się nie chce na Ciebie patrzeć liderko z 4 brygady.

@Przyjaciółki

Nie chcemy takiego lidera na hucie, brzydzimy się nią, dla nas jest jej słowa są oblesne ,nie chcemy jej ,po prostu jej nie chcemy.

@Ludzie

Właśnie po co ona wogule jeszcze do tej pracy przychodzi, niech już da sobie lepiej spokój . Nie chce nam się na nią patrzeć ,ani z nią rozmawiać .0d takiej osoby lepiej trzymać się z daleka.

Hutnik
@Pracownik my

Ty to masz chyba coś z głową nie tak

Br 4
@Pracownik my

Sorry ale nikt ci nie każe bo będziesz musiała ją znosić przez długi czas albo się zwolnij jak ci to nie pasuje

@Hutnik

Ty masz cis z glowa , zmyslazmyslasz sobie niestworzone bajeczki, wiemy ze Ty to sama sobie piszesz liderko z 4 brygady ,my piszemy w liczbie mnogiej a nie pojedynczej ,piszemy wspólnie .

@Br 4

To Ty sama sobie dalej piszesz liderko z 4 brygady rzeczywiście masz jakiś uraz. To Ty się zwolnij ,i my wcale nie musimy Cię znosić wcale Cię nie znosimy ,dla nas jesteś zerem. Trzymamy się od Ciebie z daleka żebyś sobie znowu coś nie wymyśliła , jakiejś bajeczki albo kogoś w coś nie wplontala. My piszemy w liczbie mnogiej a nie pojedynczej ,Pani bez wychowania, zapomniałaś dodać przekleństw.

@Hutnik

Na prawdę nam Cię szkoda Pani liderko z 4 brygady ,nie masz przyjaciół ,tylko zabrać ciuchy i za płot huty . Przykro nam że nikt Cię nie lubi ,dla nas nie jesteś żadnym liderem ,dla nas jesteś nikim . Człowiekiem bez żadnej kultury osobistej. Człowiek normalny tak się nie zachowuję.

@Pracownik my

Dokładnie ,człowiek normalny tak się nie odzywa do ludzi .My Cię nie chcemy. Najpierw naucz się kultury ,a potem szukaj pracy.

@Br 4

Tak jak Ty to tylko patologia się zachowuję ,jeśli pochodzisz z takiej rodziny to najpierw się naucz kultury a potem szukaj pracy. Twoje zachowanie jest krytyczne,to przeklinanie masakra. Naucz się szacunku do ludzi.

@Ludzie

To co piszecie normalnie żal . Jeżeli tobie nie pasuje liderka zwolnij się. A pisząc te bzdury o karmie braku kultury to jedna i ta sama osoba pisze. Na 4 br nie mówią tak o liderce . Teraz jest sama bo kierownik ma wolne. Organizacja ok. Jak komuś nie pasi . Pracy wiele.

Dauglas
@Anonim 2

Przecież to wiadomo że pisze cały czas aż do zrzygania jedna i ta sama osoba, jedno i to samo jak by się nakręcił i przecież to jest banalnie proste do sprawdzenia i niestety to nastąpi, i wtedy my będziemy wszyscy się śmiać z niej bo to są już kpiny

@Anonim 2

Przecież to wiadomo że Ty sobie sama piszesz liderko z czwartej brygady nie możesz znieść prawdy i tak sobie zmyslasz. . Przecież my wszystkoto wszystko wiemy .Jak sama sobie piszesz to masz organizację ok . Pracę zmień sobie sama lepiej. Piszemy to samo bo znamy prawdę i wiemy że sobie zmyslasz.

@Dauglas

Tutaj tak samo sobie piszesz i odpowiadasz liderko z czwartej brygady przecież to wiadomo. Niestety to my z Ciebie będziemy się śmiać, kpiny , to co ty zrobiłaś to da kpiny przeklinaczko. Przeklinanie do ludzi to są kpiny.

@Ludzie

Przecież to wiadome że lider z 4 brygady sam sobie pisze i odpowiada.

Boby
@Pracownik my

Tak napewno pisze te bzdury weź się lecz i pewnie sama sie oczernia zastanów się bo to tylko ty piszesz a jak ktoś ci pisze prawdę to ty swoje aż się mdło robi lecz się albo zmień prace bo juz nikt się tym nie interesuje

@Ludzie

Może dać namiary na dobrego psychiatrę ,są to chyba początki jakiejś choroby?

@....

Sama znajdź sobie lepiej dobrego psychiatrę, bo nam się nie przyda ,a tobie w 100 procentach tak.

@Boby

Przecież wiadomo że to Ty, dobrze że Ci się mało robi .My nie mówimy o obczernianiu ,bo to my piszemy i będziemy pisać .Każdy dobrze wie ze to ty sobie wszystko wymyśliłaś. Na drugi raz sie zastanow co robisz .Najpierw naucz się pisać prawdę, a potem pisz .Ty się tym nie interesujesz ale my tak ,a pracę to sobie zmień sama . I naucz się kultury jak się odnosimy do ludzi . Lekarz, przyda Ci się Na pewno. To my piszemy .

@....

Liderka nie chciała bym być. Użerać się z takimi ludźmi jak ty. Chorobę masz ty pisząc cały czas to samo. Br 4 ogarnięta ludzie fajnie . Lider czy kierownik przejdą każą coś to robię. Nie słyszałam jakiś rzeczy takich jak ty piszesz. Jak ci lider się nie podoba masz pana Lubasa on ciebie wysłucha. Wcześniej był temat Renata teraz lider.

@Dauglas

Bardzo dobrze że nastąpi. Już się nie możemy doczekać .Fajnie że wkoncu się dowiesz . Kpina to Ty jesteś i to twoje przeklinanie. Na drugi raz sie po prostu umiej zachować ,a śmiać to tylko i wyłącznie my możemy się z Ciebie że jesteś żałosna.

@Anonim 2

My na jej miejscu zdecydowanie też nie, żeby być liderem to trzeba umieć się zachować niestety. Lider z 4 brygady zero kultury osobistej. Brak wychowania, żeby być liderem to trzeba umieć się zachować. Ty masz chorobę pisząc ta nieprawdę ,zmyslajac wszystko .My niestety wszystko słyszymy, a to co piszesz to są bzdury. Po prostu kryjesz ja i to wszystko. Ale niestety kłamstwo ma zawsze krótkie nogi ,po co to piszesz jak i tak wszyscy znają cała prawdę. Lepiej poucz lidera jakich słów ma nie mówić do ludzi , małe dzieci lepiej wiedzą jak się mają zachować ..

@Ludzie

Co nie , przyda jej się. Znów jedna osoba zwolniła się na 4 brygadzie ,masakra.

TomT.
@Pracownicy

Mdli ja to na pewno ,jak prawdę czyta i wie że i tak już nic nie ukryte ,broni sie ale to na nic . Ludzie i tak swoje wiedzą ,na nic jej zmyslanie. Ludzie wymiotuja albo czują się niedobrze a nie rzygaja ,widać że to Ty piszesz bo brak kultury osobisteji .No ale jak pochodzisz z takiej rodziny gdzie nie ma żadnego wychowania to się nie dziwie . Rzygać mi się chce, dobre sobie pasuje to slowo do ciebie i twojego słownictwa .

TomT.
@Dauglas

Znów sama sobie liderka 4 brygady pisze sama odpowiada i dalej z myślą bajeczki. Tylko ona ma takie słownictwo jak musisz to rzygaj i dalej przeklinaj . Twoja osoba nas już niczym nie zdziwi.

Eryk
@TomT.

Dobrze zasłużyła sobie na to,niech ja mdli .

AbcWszysykoWie
@Pracownik my

Jakie " Pracownicy my"... To Ty sobie sama już piszesz i odpowiadasz. W kółko jedno i to samo. Już jakieś rozdwojenie jaźni Ci dolega, brak zajęcia? To może w psychiatryku Cie przyjemna, będzie tabletki liczyć... Co Ty, Wy chcecie od liderki br 4. Żal wam (usunięte przez administratora) ściska że sobie radzi ze wszystkimi. Właściwa osoba na wlasciwym miejscu, przynajmniej nie ma wy...ne na wszystko i ogarnia cała brygade, i produkcję. Ma pojęcie o wszystkim bo na każdym stanowisku stała. Ale taka już zawiść ludzka jest. Jak ktoś kumaty to trzeba go z buta. Doceniajcie to co macie.

@AbcWszysykoWie

Zonowu sobie liderze z 4 brygady sama piszesz i odpowiadasz żal nam Ciebie. Psychiatra tobie potrzebny i to na pewno, my na brak zajęcia nie narzekamy niestety chyba że Ty . Wogule sobie nie radzisz i wkoncu zaczęłaś na nowo przeklinac,gratulujemy. Na chwilę się zapomniało i od nowa zaczynamy .Jestes nie właściwa osoba na niewłaściwym miejscu . Na każdym stanowisku na pewno nie stalas ,a ile reklamacji przyszło pod twoim adresem,a kumata to Ty nigdy nie byłaś i raczej nie będziesz. Nie mamy czego Ci zazdrościć, tego że tak przeklinasz ,że nie masz kultury osobistej, nie umiesz się zachować nie masz przyjaciół , nie masz szacunku do ludzi ,nie mamy czego Ci zazdrościć same negatywny. Masz to na co sobie zasłużyłaś, doceniać Cię nie będzie na pewno . Dla nas jesteś nikim ,jesteś skończona. Dzisiaj to przekleństwo, wczoraj zrzygam ,obrzydliwym jesteś osoba na prawdę.

Isabel
@Anonim 2

Temat Renaty się już skończył bo swojego Jelenia już ustrzeliła a pani lider ka jak się zwolni to też temat się zakończy.

@Pracownik my

Przecież wiemy że lider z 4 brygady sam to pisze. Nie może zapanować nad sobą i przeklinac znów zaczyna znowu będą kur....się sypać. Jak można mieć tak mało kultury.

@Isabel

Właśnie ,dobrze powiedziane.

@AbcWszysykoWie

Popieram dziewczyna ok ogarnięta. To wszystkich zazdrość zrzera. Racia stała na piecach sprey wie jak to jest. Dziewczyna ok.

@Anonim 2

Znowu sobie piszesz znów opowiadasz liderze z czwartej brygady. Nikt Ci tego pustego rozumu nie zazdrości. Dla nas jesteś beznadziejną osobą.Ty nie masz żadnej organizacji , my stoimy jeszcze na matowaniu i jest dobrze .Nikt Ci tego pustego rozumu nie zazdrości .Czego mamy Ci zazdrościć tego przeklinania do ludzi . Braku kultury ,nie chcielibyśmy się tak zachowywać jak Ty. Ani trochę i rozumu Twojego też raczej byśmy nie chcieli. Sorry zapomniałaś tym razem o przeklinaniu,a może tak kur.... Kur.. ....... ... .

Vera
@Isabel

No nie wiem czy temat pani drukarz się zakończył bo dziewczyna jest znana z tego że bardzo lubi zmiany.

Dokładnie ,jej Ci tego pustego rozumu nie zazdrości ,lider 4 brygada porażka

Moda
@Vera

Zmiany na lepsze :)

@Vera

Jej życie, jej sprawa

Gola
@Moda

W tym konkretnym przypadku to raczej trudno powiedzieć czy na lepsze bo dziewczyna sama nie wie jeszcze czego chce i czy ten chłopczyk to jest już jej ostatni bo wątpię .

Tylko nie wiadomo czy dochowa wierności w tym związku bo znana jest z czegoś zupełnie innego.

Marrek
@Piotr

Z czego?

Dolo
@Marrek

Ja myślę że ty dobrze wiesz więc po co pytasz.

Aga
@Pracownik my

Co nie , nikt liderowi z 4 brygady tego pustego rozumu nie zazdrości.

Marrek
@Dolo

No właśnie że nie wiem, jestem nowy i co widzę to dziwnie wszyscy piszą o paru osobach. Więc chciałem wiedzieć?

@Piotr

Dokładnie

@Pracownik my

Owszem nikt jej nie zazdrości tego pustego rozumu.

Drukarz

Klasyczna rozmowa nic trudnego.

blabla bla

Wstyd. Wchodząc na forum miałam nadzieję że poczytam ciekawostki o zakładzie , czy cokolwiek się tam zmieniło odkąd zmienił się prezes .Ale po prostu oczom własnym nie wierzę. WIEM WIEM zaraz będzie że jestem liderką z 4 brygady . ALE NIESTETY :) mylicie się. Otóż nie nie jestem.Jestem byłym pracownikiem . Ufff na szczęście :D Czytając Wasze wypociny po prostu mi jest żal , nie , nie liderki jest mi żal WAS !!! Jesteście ludźmi bez pasji, Waszą pasją jest jedno - wylewanie Waszych frustracji tu na forum.Naprawdę Wam się chce tak obrażać nawzajem ??? Macie problem nie z liderką , Wy macie problem ze sobą !!! tak tak ze sobą. Normalne osoby mając problem z liderką poszłyby do Pana L. z petycją że istnieje taki problem na 4 brygadzie i tyle. Ale tych osób zapewne wiele nie ma które mają problem z liderem 4 brygady.Bo Dobrze dedukując to te wszystkie obelgi które lecą w kierunku liderki pisze tylko jedna osoba :P Kto mnie poprawi ? Zaraz fala hejtu i na mnie się poleje :) Ale mnie to nie interere :)

Diecovery

Brawo!!!

@blabla bla

No i dalej sobie piszesz liderko z czwartej brygady, to chyba Ty masz problem z sobą . Jest nam Ciebie naprawdę żal ,jak sobie zasłużyłaś to tak masz my nikogo nie obrazamy to Ty tylko i wyłącznie obrażasz ludzi. Mylisz się co do osób, i znów wymyśliłaś sobie bajeczke że jesteś starym pracownikiem, żal nam Ciebie naprawdę żal. Ciekawe co jutro wymyślisz . Przestalas już pisać brzydkie słowa czy znowu Ci się zapomniało. To my piszemy to że Ty sobie sama piszesz i odpowiadasz to jest twój problem.

@Diecovery

Dokladnie sama piszesz sobie i odpowiadasz. Zal nam ciebie naprawdę żal.

@Pracownik my

Ciekawe ciekawe. Chętnie kupię Ci słownik ortograficzny. Pisze się obraŻamy a nie '' obrazamy '', przestaŁaś a nie '' przestalaś'' i zwrot grzecznościowy '' Twój '' piszemy z dużej litery. Język polski trudna mowa ja wiem :D więc może do szkoły a nie do pracy ? ? Hmmm. Tak więc Diecovery i blabla bla to myślisz że to jedna osoba ?? I tu Cię zaskoczę otóż nie . Zdziwiłabyś się gdybyś się dowiedziała kim jestem. Na pewno nie jestem liderem na 4 brygadzie. I za mojej kadencji na 4 nie pracowałam :D pozdrawiam Cię'' inteligentna kobieto ''

@blabla bla

Zobacz na swoje błędny bo masz ich mnóstwo. Nawet po kropce piszesz z małej litery ,słownik to Ty sama sobie kup lepiej bo my go nie potrzebujemy przykro nam . Przecież wiemy że to Ty , Co racja to racja do inteligentnych nie należysz.

@Pracownik my

Co Cię obchodzą ciekawostki jak już tu nie pracujesz. Zajmij się swoją firma.

@blabla bla

Skoro nie pracujesz to co Cię to forum obchodzi ,masz swoją pracę to zajmij się swoją.

@Ludzie

Moje błędy :) pokaż mi analfabeto gdzie ????? Przytoczyć Ci kilka Twoich ????? A więc proszę : mowić , wsumie , twój ( zwrot grzecznościowy ) zal , obrazamy , bajeczke , przestalaś. To tylko kilka . A takiego słowa '' odopuściły '' nawet w słowniku nie ma. Więc nie pisz mi tu o moim błędach.Naprawdę Twoje życie musi być diabelsko nudne, szare . Ale cóż , przy następnych psychotestach może wykaże Twój iloraz inteligencji :D o ile go masz .I wiesz co ????? Mam niezły ubaw czytając Twoje komentarze , i podejrzewam że nie jestem pierwszą taką osobą. Podoba mi się jak się wściekasz .Inni zapewne maja ubaw z Twojej pisowni. A to że już na hucie nie pracuję wcale nie upoważnia mnie do tego bym nie wyraziła tutaj swojej opinii.Nikogo nie obrażam.Tacy koleżeńscy jesteście , na jadalni pięknie się uśmiechacie każdy do każdego, kierownictwu w tyłek wchodzicie. A po kątach co ???? Obgadujecie każdego jak leci , a najgorsze psy wieszacie na swoich kierownikach. Czyż nie jest tak ??? Więc nie pisz tu o moralności o kulturze. Bo takie osoby jak Ty jej nie mają. Dlaczego nie pójdziesz do pana L .??? Boisz się ??? BO JESTEŚ SAMA !!! Naprawdę życzę Ci abyś pozytywnie patrzała na świat , więcej kolorów w Twoim życiu a będzie piękniej :D :D Uwierz mi :)

@blabla bla

Ty masz chyba nudne i szare życie że Cię była firma interesuje . Jeśli chodzi o iloraz inteligencji to na pewno mamy większy od Ciebie ,bo nas byłe firmy nie obchodzą, a jeśli chodzi o psychotesty to nam wychodzą aż za dobrze . Dalej masz błędny , my też mamy polewę z Ciebie , my się z Ciebie nabijamy a nie wsciekamy ,Ty się chyba sama widać wsciekasz. Jak osoba która tu nie pracuje może się interesować cudzą firma ,przecież my wiemy że to liderla z 4 brygady pisze my mamy takie koleżanki ze się bardzo lubimy i nie obgadujemy ,a inni kierownicy są w porządku taksamo liderzy nie mamy nic do nich. Jedynie co mamy to tylko do lidera z czwartej brygady. Brak kultury osobistej, zachowanie ponizej pasa .Przeklinanie do ludzi .My za bardzo pozytywnie patrzymy na świat,nasze życie jest aż za piękne .To Ty masz chyba zle zycie i negatywnie patrzysz na swiat patrzac na twoje wpisy, to na pewno. Nie będziemy się ponnizac do Twojego poziomu inteligencji i wypisywać twoich błędów ,dla nas to jest dziecinada.

@Ludzie

Dokładnie ,co ja obchodzi była firma ,niech się zajmie aktualna. Też mi się wydaję że to liderka z 4 brygady pisze ,nie ma co wymyślać to podaje za starego pracownika .

@Diecovery

Dalej sobie lider sam odpowiada. Szkoda nam Cię.

@Marek

Do wszystkich co mają coś do lidera jesteście beznadziejnym tchórzami bo sprawy załatwia się inaczej chcecie się go pozbyć to o tym zgłosicie a nie wypisujecie bo to zaczyna byc chore ja na miejscu lidera tej brygady zglosilbym to na policje bo zaczyna podlegać pod nekanie że ona tego nie zrobiła szacun a jest to do sprawdzenia ogarnięcia się ludzie bo to juz nie jest banalny temat na forum zgłoście to jak myślicie że wasza jest racja zachowanie się jak dorośli a nie jak dzieci bo według mnie to za daleko zaszło jeżeli lider pracuje na tej brygadzie i nikt z tym nic nie zrobił widocznie jest ok .

@blabla bla

Rzeczywiście masz nudne życie, że sie była pracą ,jeszcze interesujesz.

Ale

Bujaha BOLO i OLO CIĄGNIE. Mało to wasze min

@Paweł

Przecież to wiadomo że Ty sobie sama piszesz. Teraz podajesz się za Pawła . Powtarzają się te same słowa. Nie ośmieszaj się. Fajnie sobie zmyslasz.

@Ale

Przecież to wiadomo nie ośmieszaj się liderze z czwartej brygady.

@Olek

a ty bijąca w twarz kobieto za Olka hahaha weź się lecz bo nie wiesz kto ty masz obsesję czy co? Szkoda tu się wypowiadać

Ktoś coś wie o wyplatach?

My

Nie ma wypłaty to chyba wina liderki 4 br

@My

No jak przez nią się ludzie zwalniają i niema kto pracować, to może firma powoli bankrutuje . Jeszcze troche i wszyscy będziemy szukać pracy na mieście. Nie ma ludzi nie ma firmy.

Uciekajcie
@Pracownik my

może rzeczywiście firma jest w stanie upadku skoro nie ma jeszcze pieniędzy.

Tak że będą jutro.

DR.BEG
@Uciekajcie

Jak wy (usunięte przez administratora) wypłatą będzie 10 Tak jak masz na umowie . A co do liderki 4 brygady to powiem tak ŚREDNIA jest

Pracownik58
@Uciekajcie

hahahah w stanie upadku! Zamówien tyle, że nie ma kto ich robić, ale firma w stanie upadku. Ludzie! Pamiętam czasy, jak normą były pieniądze wypłacane 9 więc na co Wy narzekacie. Spotkajmy się tutaj 12, jak nie będziecie mieć kasy i wtedy mówcie o upadku, bo każdy umowę podpisywał i zgadzał się na pieniądze do 10!!! A nie do 6, czy 7... Paranoja.

@Pracownik58

Widzę że tak samo masz słabe myslenie jak lider z 4 brygady nie rozumiesz ,o co chodzi ,a może to Ty piszesz. Nie bede Ci tłumaczyć bo i tak nie zrozumiesz.

Rks

Jak czytam takie wpisy to stwierdzam jedno:ludzie co pisza takie bzdury to jskas banda kretynow!!!!pracuje w tym zakladzie pare dobrych lat i jak dla mnie i wszystkich pracownikow liderka tej brygady jest ok a jak ktos tak pisze bo musi w koncu pracowac to powodzenia

@Rks

Dalej sobie piszesz liderze dalej odpowiadasz i znów przekleństwa i zmyslasz sobie te bajeczki ,sama dla siebie jesteś ok na pewno, ale nie dla reszty brygady i przykro nam . Znawiasz sobie już takie niestworzone rzeczy że aż Ciebie nam żal. A kredytem to Ty jesteś sama. A pracować nikt w końcu nie musi ,znowu masz jakiejś urojenia i ten psychiatra na prawdę by Ci się przywal. Ciekawe co jutro wymyślisz, nie będę pisać kretynka ,bo nie bede ponizacc się do Twojego poziomu. Masakra. Trochę przestała przeklinac i znów zaczyna . Kompletny brak wychowania.

@Renik

Ludzie ogarnijcie się, macie problem z liderką? Czemu nie pojdziecie z oficjalną skargą do Lubasa albo do prezesa??? No nie, bo przecież wtedy wszyscy będą wiedzieć kto poszedł, lepiej wylewać żale na forum które jak mi się wydaje miało służyć do czegoś innego! Czy naprawdę Wam wszystkim liderka tak zawiniła czy poprostu piszecie dla podtrzymania tematu? Nie bronię jej absolutnie, bo takie zachowanie jest nie do przyjęcia ale ileż można? Chcecie doprowadzić do tego, żeby się zwolniła albo żeby ją zwolnili? Nie możecie pogadać z nią normalnie na odprawie? Jest liderem a to domyślam się nie jest łatwe zadanie, tak samo jak bycie kierownikiem napewno. No ale Wy przecież najlepiej wszystko wiecie i już ją skreśliliście. To w takim razie idźcie do Lubasa, wszyscy znacie drogę do jego biura...

Ludzie

My z taką osoba nie będziemy rozmawiać, zasłużyła sobie to ma , niech się zwalnia.

Ludzie

Wiemy , niech się przyzna to damy jej spokój.

Zna drogę do P . L.

Holz

Pracowałem na dekoracji przez 3 miesiące przez pewną agencje pracy. Cóż, przede wszystkim co najbardziej mnie raziło, to niesamowite tępo pracy i parcie na wynik, miałem wrażenie że często było to nie potrzebne, a jedynym powodem tego było to że kierownik brygady chciał jak najlepiej wypaść przed górą i zaspokoić własne EGO. Pod tym względem najgorsza była brygada druga i trzecia. Przez to większość nowych pracowników rezygnuje po pierwszym dniu, bo większość ludzi nie jest przyzwyczajona do takiego tępa pracy. Jeśli chodzi o ludzi, to jak wszędzie, niektórzy byli ok a inni nie za bardzo. Najbardziej irytowały mnie momenty kiedy jakiś nowy pracownik nie radził sobie na jakimś stanowisku, wtedy też inni pracownicy byli wobec niego zwyczajnie chamscy, nie rozumieli że większość ludzi nie jest przyzwyczajona do takiej ciężkiej pracy. Kuriozalna sytuacja była wtedy kiedy, starszą kobiete po 60, dali na spreya.. I byli zdziwieni że sobie nie radzi. Jeśli chodzi o kierowników, to tak jak wspomniałem, najgorsza jest brygada druga i trzecia. Pani K, z brygady 2, bardzo lubi wywierać presje na pracowników żeby pracowali szybciej, bo jak sama kiedyś powiedziała: "Sorry, chłopaki ja mam do wyrobienia normę" A natomiast, brygada trzecia i Pani I, cóż.. Trzeba uważać do kogo co się mówi bo ludzie żeby się podlizać są w stanie wszystko kablować do Pani kierowniczki, tym bardziej że jej własny syn pracuje na jej brygadzie, co uważam jest dosyć dziwne, bo sam byłem świadkiem jak ona i inni traktowali go ulgowo. Jeśli chodzi o kierowniczke brygady trzeciej, to nie mam się do czego przyczepić, jest naprawdę w porządku, to samo tyczy się brygady czwartej, tyle że za Pana kierownika, wszystko robi jego liderka, a on sam zdaje się mieć wszystko gdzieś. To w sumie tyle.

@Holz

Całkowita nieprawda o tym kierownik z 4 brygady ,tutaj akurat jest odwrotnie .To kierownik robi wszystko ,a ona ma to wszyst gdzieś i jeszcze nie umie się zachować. Kto to widział żeby lider przeklinal ,to jest nie do pomyślenia.

@Holz

Lider na czwartej brygadzie szkoda mowic ,zal nam go naprawde zal.Zrobić coś i nie umieć się do tego przyznać to jest nie człowiek ,nie ma żadnego sumienia ,jeszcze obwinia dziewczynę że ona coś pisze ,jestem w stu procentach pewna że ona na to forum nie weszła od tamtej pory ani razu wie że ludzie piszą i nie ma ochoty tego czytać . Wsumie znając ja ma to wszystko gdzieś. Znając jej wysoką samoocenę i pozytywne nastawienie do życia to ona już o tym wszystkim zapomniała . .

@Ludzie

Znów jedna osoba na 4 brygadzie się zwalnia. Szkoda mówić.

Fan

Kto tym razem? Podaj inicjaly

Lolo
@Pracownik my

No słyszałem , dziwi Cię to bo mnie nie.

@Lolo

Nas też to nie dziwi.

@Pracownik my

Mamy nadzieję że kierownik nam uwierzy i zrobi coś z tym .Takie przeklinanie do ludzi z ust lidera to trochę nie bardzo . A jak to klient uslyszy to co on sobie o tej firmie pomysli.

@Pracownicy

Oj Pani lider z4 brygady, że Pani się jeszcze do pracy po tym wszystkim przychodzić nie wstydzi to na prawdę trzeba być osobą beznadziejną.

@Ludzie

Porażka używanie takich słów do drugiej osoby ,to jest wielka porażka . Ja jestem facet i takich słów nie używa, a dziewczyna jeszcze na stanowisku lidera to jest wielka porażka ,po prostu masakra.

@Gość

Jeszcze nigdy nie słyszałam żeby ona przeklinała . A pracuję nawet. Piszecie takie rzeczy. Przychodzili podmienia na piecach. Pyta czy ok. Ale takich rzeczy jak czytam od niej nie słyszałam. Nawet dziękuję mówi. .

@Anonim 2

To Ty chyba pomyliłaś sobie osobę, bo to ,co piszesz to istna bzdura .Albo to twoja koleżanka że tak piszesz . Albo dziękuję Ci się z kur....... pomyliło.

@Anonim 2

My jesteśmy starymi pracownikami także trochę już wiemy jak ona przeklina i się zachowuję i nie kłam ,nie widzialam w życiu zeby kogos podmieniala . Jej zachowanie przechodzi ludzkie pojęcie, a ty ze tak krótko pracujesz to na prawdę musisz mało wiedzieć dziecko nie pisz jak nie wiesz ,bo my nie odopuściły . Lidera zachowanie z 4 brygady jest krytyczne.

@Anonim 2

Piszemy takie rzeczy bo to prawda ,jak ktoś kimś poniewiera i tak się zachowuję to niech teraz za to wszystko zapłaci. To co piszemy to jest najprawdziwsza prawda caly czas przeklina i to jeszcze jak ,a ze tobie sie osoba pomylila ,czy po prostu chcesz jej pomóc utaic to wszystko to jest twój problem i jej . My cała prawdę znamy niestety . Jesteśmy startymi pracownikami i nas nie odszukasz zmyslajac takie bajeczki.

@Pracownicy my

No porażka ani nie podmienila, ani nie pomaga ,a jeśli chodzi o jej przeklestwa to masakra i jeszcze zmyśla takie rzeczy że w głowie się nie mieści ,szkoda mówić lider 4 brygady porażka, dziwny się że ona jeszcze jest liderem.

@Ludzie

Życzymy liderce z 4 brygady wszystko najgorszego i mamy nadzieje ze ja w końcu zniosą ,bo się wogule do tego nie nadaję przeklinaczka. Wszystkiego najgorszego w Nowym roku życzą ludzie liderowi z 4 brygady.

@Pracownik my

Całkowicie się nie nadaję.

....

Drogie koleżanki i drodzy koledzy życzę nam wszystkim w tym nowym roku 2019 super podwyżek ,zrozumienia,wyrozumiałości , mniejszego tępa pracy , koleżeństwa bo tego ostatnio brakuje i wszystkiego najlepszego koleżanko i kolego

@....

Nam kolezenstwa, nie brakuje wręcz przeciwnie ,wystarczy być człowiekiem przez cały rok to ludzie sami bendom lecieć do ciebie, tak jak do tej dziewczyny która niby buntowala ludzi ,wystarczy tylko tak się zachować jak ona być po prostu miłym a ludzie sami bendom lecieć do ciebie. Wielki szacunek dla tej osoby, zawsze otwarta dla wszystkich, traktuje ludzi jednakowo i nigdy się nie wywyzsza .Wielki szacunek. A jeśli chodzi o lidera to wielka porażka ,nikomu źle się nie życzy ale niestety my jej bardzo źle życzymy w Nowym roku .. Nie chcemy takiego lidera co krzywdzi ludzi ,wogule nie chcemy takiego człowieka na hucie . Takie słowa i zachowanie lidera przechodzi ludzkie pojęcie. My nie odpuscimy.

* Będą, w ogóle

@....

Liderce z 4 brygady jak najbardziej kolezenstwa brakuje,będąc taką osobą, nie dziwi nas to ,że na siłę sobie szuka przyjaciul , my sobie nie zyczymy żeby ktoś na siłę wysyłał nam życzenia. Taka osoba jak ona niczym nam nie imponuje ,wręcz przeciwnie, wstyd nam jest że ktoś taki jest liderem po prostu nam wstyd zero kultury osobistej ,nawet nie umie się zachować, przyznać. Niestety ale my jej życzymy bardzo źle.

@123

Przykry jesteś.

@Ludzie

Jesteśmy za .Nie chcemy takiego lidera na hucie. I życzymy jej źle w Nowym roku ludzie.

@Pracownicy my

Jesteś przykry jak lider z 4 brygady ,i na pewno też nie masz przyjaciół.

@Ludzie

W tym nowym roku poucz się ortografii i pisowni polskiej ,dopiero później się wypowiadaj ,bo przykro to czytać, a to tylko świadczy o Tobie jaki inteligentny z Ciebie człowiek

Rok
@....

Ale ściemie (usunięte przez administratora) ......

@....

Ty się lepiej dziecko poucz pisowni, dopiero później się wypowiadaj ,bo my nie musimy. Na pewno mamy więcej inteligencji od Ciebie. Jesteśmy może liderem z 4 brygady ,to nas nie dziwi że przykro Ci się czyta ,bo nam na twoim miejscu też by się przykro czytało.

@Rok

Nie możesz znieść prawdy . Przykro nam że nie możesz jej znieść. Mamy nadzieję że niedługo Cię już na tej hucie nie będzie, bo my taniego lidera jak Ty nie chcemy niestety i będziemy pisać o tobie cały czas. Szkoda nam Ciebie bardzo że nie masz przyjaciół, musisz wszystkim wysłać życzenia, żeby ktoś Cię polubił .

@....

Jestes liderem z 4 brygady, to na pewno przykro Ci się czyta. Ale my takiej koleżanki nie chcemy, i nie chcemy twoich życzeń. Wogule nie zyczymy sobie żeby ktoś ,kogo nie lubimy ,wysyłał nam coś na nasz prywatny telefon . Jesteś osobą beznadziejną ...Przykro nam że masz tak mało przyjaciół ,ale niestety na przyjaciół trzeba sobie zasłużyć. Ty już u nas jesteś skreślonya ,patrz na siebie jakim Ty jesteś inteligentnym człowiekiem, że z twoich ust lecą takie słowa ,zachowanie poniżej krytyki ,i to też tylko świadczy o tobie jakim Ty jesteś Inteligentnym człowiekiem. ( Patrz na swoje błędy, bo też je posiadasz.)

@....

Jeśli chodzi o podwyzki to lepiej wróćmy do najniższej krajowej i każdy dostanie tak samo i nikt nie będzie czuł się gorszy .Są osoby które tyle samo pracują a dostają dużo mniej tylko dlaczego że nie sa pupilami kierownika. Osoby wyróżnione stoją na ciężkich asortymentach tylko przed podwyżką, a potem jest hałas bo nikt tam nie chce stać. Jedni pracują mają 40 zł podwyżki chociaż też się starają ,drudzy 100, 150 ,200 chociaż mniej się starają ,a pracują tyle samo. Jest podział , osoba która dostala więcej a wcale nie jest lepsza się wywyzsza , czuje się lepsza ,traktuje innych jak by ktoś był trendowaty. A wcale tak nie jest ,każdy się stara i każdy chce jak najlepiej wykonać swoją pracę. Dlatego najlepiej wróćmy do najniższej krajowej i każdy dostanie tak samo i każdy będzie zadowolony.

@Pracownik my

Dokładnie, tak się ludzie zachowują a potem maja pretensje że nie są lubiani. Tylko jednostki umieją się normalnie zachować ,to potem reszta ma pretensje że ta osoba jest tak lubiana. Miej szacunek do innych ,to inni ludzie będą mieć szacunek do ciebie.

@....

Zobacz swoje błędy ,bo masz ich dużo ,a nie pouczaj innych. Piszecie szybko i nie patrzycie na ekran jak wam wskoczy tak lecicie dalej ,i to jest to . Byle szybko.

@....

Tutaj jest to samo, nie wypisuję bo jestem za poważny na taką dziecinade,patrz na siebie ,a potem wysmiewaj się z innych .

@Rok

Zobacz jak Ty to samo napisałaś wczoraj i co teraz napisałaś ,bo niewiadomo o co Ci chodzi w tej wypowiedzi.

@Rok

Ty to wogule nie umiesz pisać ,boisz się coś więcej napisać . Posmiejemy się z Ciebie. Jak Cię to tak bawi to co za problem. Tak samo się posmiejemy jak@.... .Jak piszesz to chociaż napisz o co Ci chodzi bo w tej wypowiedzi naprawdę nie wiem.

nie powiem

znowu romans! mąż w domu a ta się nie szanuje. kto chce wiedzieć palec pod budke

Anix
@nie powiem

Na hucie to dość popularne zjawisko zdrady i romanse bez przerwy.

Elf
@nie powiem

Ludzie opamiętajcie się! Nie macie własnego życia ! Dajcie już spokój bo staje się to żenujące!

Anix
@Elf

A ty widzę akceptujesz wszystko co się tam dzieje .Ale niektórzy mają jeszcze jakieś zasady ale ty do nich nie należysz jakie to żenujące.

Elf
@Anix

Nie nie akceptuję!!!!!! a skąd ty możesz wiedzieć o moich zasadach? Przychodzimy do pracy pracować a nie zajmować się plotkami. Każdy niech zacznie od siebie czy jest taki idealny? Później niech umoralnia innych. k k

Jurex
@nie powiem

Jeszcze ludzie nie zdążyli zapomnieć o jednym bardzo słynnym romansie a tu już mamy drugi co wy ludzie robicie na tej hucie zamiast pracować aż boję się pomyśleć .

nomek
@Jurex

patrząc po wpisach na forum, sam możesz dojść do wniosku jaki typ społeczeństwa tam pracuje

ooo

Holz

Błąd - chodziło mi o kierowniczkę brygady pierwszej :)

Nick van Exel

W ktorym sensie?

@Holz

My tam to kierownika z pierwszej brygady nic nie mamy ,jedynie co mamy to tylko do lidera z czwartej brygady z innymi kierownikami rozmawiamy i wydają nam się w porządku. A to co lider z4 brygady robi ,utaja wszystko ,zmysla swoje historie,nie umie się przyznać to jest z jego strony bardzo nie ładnie, ja na jego miejsc bym już dawno się do tego przyznała. My jesteśmy starymi pracownikami także trochę już wiemy po prostu się przyznaj.

@Ludzie

No znów sobie coś wymyśliła jakiś romans ,już nie ma co wymyślać ,może ona sama ma z kimś ,smiechu warte . Chce wszystko zataić ale chyba już nie wie jak, już takie głupoty jej wchodzą do głowy że szkoda mówić. Znając jej mały sposób myślenia to chyba nawet nie zauważyła że są osoby na naszej zmianie też inne i słyszą jej przeklinanie i jak sie wydziera . Nie masz co ukrywać bo już cała huta zna cała prawdę. Ja stałam z tymi osobami i na spreju i na piecach i na malowaniu i wiez mi ze dużo lepiej mi się z nimi pracowało niż z Tobą. Aż za dobrze. My wiemy cała prawdę ,a Ty jak chcesz sobie zmyslac to sobie zmyslaj i tak nikt w to wszystko nie wierzy ,tylko się osmieszasz obwiniajac kogoś. Ciekawe co po świętach wymyślisz za bajeczke chyba że od tych kłamstw karp Ci stanie w gardle i już nie przyjdziesz do pracy. No mając tyle na sumieniu to wszystko możliwe. My nie odpuscimy jeśli ktoś jest liderm i tak się zachowuję to niech sobie teraz za to odpowie ,jakby tak się nie zachowywała to by do niczego nie doszło. Skoda nam Ciebie i to bardzo ,że nie umiesz się przyznać .

@Pracownik my

Ta liderka z czwartej brygady to chyba ma coś z głową każdy się umiał przyznać tylko nie ona . Przez jej bezczelne zachowanie do tego wszystkiego doszło , tylko i wyłącznie. Ja też nie nie wiem co bym jej zrobił . ,

@Olek

A może po prostu ma jakiś uraz z dziecinstwa ,może była tak traktowana kiedyś w domu i teraz przychodzi do pracy i tak się zachowuję. To jest racja ze przez jej zachowywała do tej calej sytuacji doszlo .To prawda że zachowanie lidera z 4 brygady jest krytyczne. Już się nie możemy doczekać co teraz Pani lider wymyśli za bajeczke.

Floki

Jakie są wasze opinie na temat ,,wigilii plebsu" na stołówce? Krokiecik i barszczyk smakowały? Mnie na przykład przesrało. Podczas gdy wielcy kierownicy balują dzisiaj wieczorem. A dodatkowo premiera świąteczna ma być ucięta o połowę.

Anonimowa
@Floki

Ja dostałam pręmię takiej samiej wielkości jak rok temu. A co do wigilii, nie ma - źle, jest - jeszcze gorzej. Dziwne że jak kierwonicy pytają na spotkaniach to żaden mądry się nie odezwie. W internecie każdy mądry. Nie pasuje Wam ludzie to co robicie? Mało jest roboty w mieście...

starypracownik
@Floki

No wlasnie jak tam sie bawiliscie? Dziewczyny daly wycisk? Chetne jak zawsze?

@starypracownik

Karnawał chyba już się skończyły ,nie czas i moment na zabawy.

totylkoja
@Floki

EEEE tam tu zawsze jest czas na zabawe. Juz nie nadazam kto z kim sie bawi w "ganianego"

Ktoś
@Anonimowa

O co niby pytają na spotkaniach? Widzę że stały tekst się pojawił. "Nie podoba się to do widzenia". Weź się (usunięte przez administratora) w łeb (usunięte przez administratora)

@Anonimowa

No huta z 5 lin się raczej nie utrzyma ,Jak tak będziesz podchodzić to niedługo sama będziesz szukała pracy na mieście. Niema ludzi nie ma huty.

@Anonimowa

Ale Ty jesteś ciemną osoba i chyba tak ciężko jazysz jak lider z 4 brygady to nie ma sensu Ci tłumacz ,ważne że Ty masz a reszta to się nie liczy ,ale to tylko do pewnego czasu.

I znów akcja na matowaniu...

Anonim 2

Ważne że nikomu się nic nie stało.

@Anonim 2

Dokładnie, a wiadomo coś co z tymi dwiema osobami które trafiły do szpitala?

Anonimowa

Podobno te dwie dziewczyny są tylko na obserwacji i nic im nie jest. Czytaliście gazety? Straż nie miała co zbierać, bo tak szybko pracownicy ogarnęli wszystko, czyli pewnie bez większego zagrożenia.

Konrad
@Anonimowa

Ogarneli się po pierwszym wypadku i to widać. Niedługo ma być automatyczna przepompownia i już na szczęście w ogóle kwasu nie będziemy widzieć. Oby się to sprawdziło.

@Konrad

Po pierwszym wypadku ,to już jest któryś wypadek. Przecież ludzie tam giną .Jeszce trochę i pół huty wyleci w powietrze. Nie dość że poniewieraja ludźmi to jeszcze nie umieją im zapewnić bezpieczeństwa. Nie polecam tej pracy.

@Konrad

A co z tym liderem co tak przeklina dalej może sobie poniewierc ludźmi ,czy ktoś coś z tym zrobił w ogóle.

@Gość

Masz rację niedługo to wyleci w powietrze. Podobnież nic się kwasu nie wydostało. Ale żeby nie było stężenia w powietrzu co zrobili otworzyli wszystko i gdzie uciekło . Do sąsiadów. A zmiana rano też to wdychała. Od stycznia ile razy był wyciek. Czasami aż siwo było. Tylko wszystko po cichu.

Lolo
@Anonim 2

Na hucie wyciszanie wszystkiego to podstawa. Wcześniejsze sprzątanie i utajanie wszystkiego też. Człowiek jest tam nikim ,biało dzień w dzień ale to nic ważne że jest produkcja. I jeszcze to przeklinanie lidera na ludzi kto to słyszał.

Aga4

No niestety tak jest ...

Maciek
@Gość

Jak ludzie giną? Jedna osoba zginęła w tym roku. Ważne, że są jakieś zmiany i coś się w tych kwestiach rusza. Mnie tutaj jest dobrze i pracuje, mimo że od niedawna. A dlaczego Ty nadal tutaj jesteś, skoro jest aż tak źle?

@Maciek

Widać zmiany ,że ludzie lądują w szpitalu . Chyba jesteś na lekkich asortymentach nie tak jak ja ciągle duże butelki .

@Maciek

Po tym wypadku wogule nie powinno dochodzić do tanich sytuacji, a już ile było .Dla tej rodziny nie jest tylko jedna osoba. Fajne powiedziane jedna osoba zginęła ,nic takiego, przecież nic się nie stało.

Pracownik 3
@Maciek

Wypadek za wypadkiem, może w następnym roku zginie więcej osob, jeśli w tym roku zginęła tylko jedna i będzie jeszcze więcej wypadków. Jeśli tak podchodzisz do tego to fajnie. Może w tym lider mówi 5 razy kur....przeklinajac a w następnym będzie mówił 15 razy kur.......przeklinajac ,i potem ma pretensje do kogoś. To przecież nic takiego, przecież nic się nie stało.

@Pracownik 3

Jadą świetna i najwyzszy czas iść do kierownika i się przyznać co tak naprawdę się stało . Najwyzszy czas przeprosić te osoby. Zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego roku życzą ludzie liderowi z 4 brygady w zakładaniu i fałszu, niemajacemu odwagi się przyznać do swojego błędu , zmyslajac inne historie.

My

Też tak uważamy

Tobi

Tak masz rację powinnaś przeprosić ale ty nadal sama piszesz i sama sobie odpisujesz . Nie pisz bzdur jesteś żałosna i nie pisz jako 4 brygada

@Tobi

Nie wiem o kogo Ci chodzi bo to Nie pisze żadna osoba z nich. I my uważamy inaczej i to nie są żadne bzdury tylko prawda. To Ty jesteś żałosna i to Ty powinnaś te wszystkie osoby przeprosić. (usunięte przez administratora) zapomniałaś dodać przekleństw ,nie używasz pisząc ,czy Po prostu zapomniało Ci się dodać.

@Tobi

Ani sami sobie nie piszemy ,ani nie odpowiadamy ,masz jakiejś urojenia od tych przekleństw .

Tobi
@Pracownicy my

Naprawdę mi cię żal nie ośmieszaj się szkoda tylko że zamiast wyżalic się lekarzowi wypisujesz bzdury odpuść sobie albo idź z tym do kierownika może ci pomoże wyjaśnic o co ci chodzi i dasz spokój bo przeginasz szkoda tylko pisać dowiesz się kto ma rację

@Tobi

Myślę że to my mamy rację i nikt tutaj się nie ośmiesza. To nam jest Ciebie żal..Och jaka jesteś biedna ,kierownik już Ci powiedział,jak się mówi do dziecka 10 letniego że brzydko się nie odzywamy do drugiej osoby. Dobre że Ci powiedział bo byś dalej nie wiedział. Dalej byś mówiła kur... Kur...Kur ...Kur.. Kur.. .

@Tobi

Wogule nie mówi się brzydkich słów, bo to bardzo źle świadczy o tej osobie. O kultury osobistej.

@Tobi

Wystarczy przejrzeć kamerę 20 ,30 i dalej dni do tyłu jak się zachowuje lider z 4 brygady i wtedy zobaczymy kto ma rację. Nie mówiąc o tym jak przeklinala wtedy na malowaniu. Jest pół roku liderem i już nieźle poprzewracało jej się w głowie. Ta sprawa powinna trafić do sądu pracy że lider poniza i nie szanuje ludzi .To jest karygodne że nikt z ty nic nie robi .Ktos sobie wymyślił swoją historyjkę i sprawa zamknięta. Mamy nadzieję że niedługo za to wszystko Ci się dostanie ,jak ktoś tak się zachowuje przeklina,poniza ludzi , ,traktuje ich jak śmieci to mamy nadzieje ze jej się dostanie za to wszysto. Jeszcze raz zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego roku życzymy w zakładaniu ,fałszu, kłamstwie, patrzacemu tylko na siebie ukrywajacemu wszystkiego, żal nam Ciebie naprawdę żal, że jesteś takim człowiekiem,nawet nie umiesz się przyznać do swojego blendu.

@Tobi

Znów akcja na 4 brygadzie jedna osoba złożyła wypowiedzenie, druga chodzi co 3 dni na l4.

@Ludzie

Szkoda tylko że niewinnym ludziom się za to dostaje i muszą rezygnować z pracy ,przez kogoś. Czy wy do góry tego nie widzicie. Co to za lider który wysluguje się byłym liderem przecież to Iza większość wprowadza ,siedzi tam godzinami przy tym komputerze,a ona się nią wysluguje ,i przywlaszcza sobie jej zasługi. Nie dość że tak przeklina,nie szanuje ludzi to jeszcze ich wykorzystuje.

Kamil
@Ludzie

Nie pierwsza i nie ostatnia

Fan
@Arek

Iza ma za dobre serce. Mi to szkoda tej dziewczyny marnuje sie w tej hucie. Powinien Ja ktos wyciagnac na salony.

@Kamil

No ,masz rację że nie pierwsza i nie ostatnia ,mając takiego lidera ,co tak się zachowuje i tak przeklina ,to niedługo więcej ludzi się zwolni .Nie dziwię się jakbym do mnie lider tak przeklinal to Nie wiem co ja bym jemu zrobiła, może jeszcze coś gorszego. Lidera zachowanie jest karygodne .

@Fan

Tak powinna wrócić na salony bo tamta osoba jak najbardziej na lidera się nie nadaję . Jak najbardziej się marnuje.

@Ludzie

Jest osobą dla wszystkich ludzi ,a nie tylko dla swoich pupili. Traktuje ludzi jednakowo.

@Olek

Przede wszystkim lza umie się zachować, do niej na każdy telefon kierownik nie musiał przyjeżdżać ,tak jak to robił teraz na każdy telefon lidera jest w hucie bo sobie nie może poradzić , nie wiem jak można oceniać ludzi tylko dlatego że ktoś jest taki a nie inny. Dla mnie były lider był dużo lepszy ,i dużo lepiej sobie radził,przede wszystkim umiał się zachować i miał więcej kultury osobistej. Ten jest bezczelny. Nic nie robi ,tylko przeklina.

@Arek

No ten lider na 4 brygadzie to jedna wielka porażka ,zero kurtury osobisteji wogule szkoda mówić.

@Gość

Szkoda mówić że kierownictwo jeszcze nic z tym nie zrobiło.

@Gość

Jeśli teraz ktokolwiek powinien się zwolnić z 4 brygady ,to powinien być to lider.

@Gość

No napewno,lepiej jak się ona zwolni niż 3/4 brygady .

@Pracownicy my

Jak sobie nawazyla piwa to niech teraz sama osobie to wypije, a nie. Jak można niemiec odwagi wogule przyznać się do swojego błędu,najgorsza prawda jest lepsza do kłamstwa.

Ludzie

Dokładnie, tylko jak pójdzie do kierownika to niech nie zapomni powiedzieć że ta dziewczyna ja parę razy prosiła żeby w ten sposób do niej się nie odnosiła. A jeśli chodzi o służbie telefon kierowników i liderów to po to je dostają żeby każdy w razie czego mógł do nich zadzwonić ,nie po to ktoś się decyduje być liderem żeby wyłączać służbowy telefon,każdemu może coś się zdążyć w ostatniej chwili.

Ludzie

Albo ktoś dzień wcześniej było tak poniewierany że na drugi dzień nie miał ochoty przyjść do pracy, i nikt nie raczył odebrać od niej telefonu. Tylko nie zapomnij żebyś nie użyła czasami brzeskiego słowa, bo jak ktoś tak dużo ich używa to wszystko jest możliwe.

Zzz
@Ludzie

Pani którą bronilas rozmawiała z kierownikiem i niczego się nie bała stwierdziła że ty masz obsesję . Tak jak to widać na forum sprawa zakończona pani niby poniewierana dalej pracuje i to dobrze w przeciwieństwie do ciebie

@Zzz

Zmyslasz bo jeszcze wczoraj przy zmianie mówiła coś innego pytaliśmy się jej czy zmienia brygade mówiła musi i jak rozmawiała z kierownikiem to jej nikt nie dal dojść do słowa tylko lider powiedzial to co miał powiedzieć swoją bajeczke. Samanam wczoraj wszystko mówiłado do nas ze juz nie moze na tej brygade, to Ty masz obsesje zmyslajac i to wszystko jest prawda i nie kłam. Po prostu się przyznaj do wszystkiego.

@Zzz

Nie wiem o co chodzi z tym forum i o kogo i kto tutaj źle pracuje chyba Ty. Nie była ta osoba teraz u żadnego kierownika na żadnej rozmowie caly czas ma dosc i mowi do nas ze juz nie może wytrzymać .,to wszystko jest prawdą i to Ty masz jakąś obesje od tego przeklinanie,ta sprawa dalej nie jest nie zakończona dla nas dla ludzi i nie kłam Po prostu Ty nie chcesz się przyznać do tego wszystkiego i zmyslasz sobie swoje historyjki.

Zzz
@Ludzie

Pisz sobie co chcesz sprawa jest wyjaśniona i zakończona a ty nic nie możesz o tym wiedzieć bo jesteś zwolniona nic ci po tym pisaniu przeciwnie ułatwiasz jeszcze sprawę bo wszyscy wiedzą kto pisze jak tak bardzo jej bronisz jeszcze zgłoś to do kierownika kończę bo nie będę się poniżac do twojego poziomu

@Zzz

To my nie będziemy się poniza to Twojego poziomu i nic nie jest wyjaśnione i zakończone ,i widać po wpisach że nie masz zielonego pojęcia kto pisze wiemy bardzo dobrze że to wszystko twoja wina i to Ty powinnaś za to wszystko odpowiedzieć. Jeszcze przeklinasz czy już masz zakaz.

@Zzz

My wiemy więcej niż ci się wydaje ,po prostu wiemy wszystko a Ty po prostu miej swoje sumienie i się przyznaj , wiemy bo dalej pracujemy.

Roberto
@Ludzie

staje się to nudne co wypisujesz jak masz odwagę to idź i powiedz bo narazie tylko wyżalacz się na forum które do tego nie służy

Roberto
@Ludzie

staje się to nudne co wypisujesz jak masz odwagę to idź i powiedz bo narazie tylko wyżalasz się na forum które do tego nie służy

@Zzz

Nie musisz się ponizac do ich poziomu bo Ty już się dawno temu ponizylas poza ich poziom. Ona nikogo nie broni bo to Nie ona piszę. Na hucie wieści bardzo szybko się rozchodzą wiemy o tym wszystkim z innych źródeł jeśli ,chodzi o ta dziewczynę to widziałam ja na mieście i mi mówiła o tej całej sytuacji i mówiłam jaj że na forum o niej piszą to mi powiedziała że bardzo dobrze przynajmniej maja o czym ona na to nie wchodzi po prostu ma to gdzieś wszystko ,niech sobie piszą jak chcą ,podejrzewam że ona na to nie nawet nie wchodzi ona ma swój honor. My po prostu uważamy za to nie jest w porządku, przeklinanie do kogoś oj nie to jest bardzo nie w porządku.

@Roberto

Nikt tu się nie uzala tylko piszemy to co o tej całej sytuacji myślimy.

@Ludzie

No honor to ona ma na pewno ,ciężki orzech do zgryzienia ,wiecznie uśmiechnięta i zadowolona tez mysle ze ona na to nie wchodzi znam jej wypowiedzi po prostu ludzie wiedza i piszą ,zazdroszczę tylko jej mężowi że ma taka żonę oj iskry tam chyba lecą oj lecą.

Marii

Witam, może mi ktoś napisać opinie o pracy pakowacza przez firmę randstad? Z góry dziękuję.

Marii

Witam, czy jest ktoś mi wstanie napisać o pracy jako pakowacz przez firmę randstad?

ja troche z innej beczki. Jak pracowalem w sgp to jak mam to w cv ujac, np. lata od -do: Sorting Group Poland i koniec, czy dobrze napisac gdzie wykonywalem ta prace i na jakim stanowisku? niby bylem w sgp, alle przeciez prace wykonywalem w hucie.

K.G.

co się w tej hucie wyprawia.. ta z tym, ten z tamtą.. romans za romansem:)

NNN
@K.G.

Ale i tak nikt nie przebije romansu pani drukarz, i jej dużo, dużo młodszego chlopaczka.Hit 2018 roku

kasiula
@K.G.

No normalme kupa ludzi sie zoba pracuje i sie "poznaja" lepiej tylko ze nie wychodzi to do ich bliskich ale kiedys wyjdzie i dopiero beda jaja a kazdy co pracuje widzi kto z kim przestaje...

K.G

są lepsze akcje..

K.G.

są lepsze akcje..

Nie wydaje mi się.

Mm

Wiadomo coś o premiach świątecznych? W ubiegłym roku już były.

Zostaw merytoryczną opinię o STOLZLE - Częstochowa

• Jak się pracuje w STOLZLE?

Zobacz opinie na temat firmy STOLZLE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOLZLE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STOLZLE?

Kandydaci do pracy w STOLZLE napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STOLZLE
2.6/5 Na podstawie 297 ocen.
  • Warszawska 347
    42-209 Częstochowa