Opinie o Vlassenroot Polska SA w Polska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Vlassenroot Polska SA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vlassenroot Polska SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vlassenroot Polska SA w Polska

Ala spawaczem będę

Panowie mam zaufanego człowieka w baraku kierowników, wiecie kto ustala czasy? Nie technolog, nie spawalnik jak wam ciemnotę cisną tylko cytuję "te buraki kombinują ile wam jeszcze uciąć" opowiada nam się ładne bajki jak to liderzy wstawiają się za nami ha ha ha dobre. Po co ten bełkot i tak wiemy że się boicie o własne stołki. A za Grześka H. było o wiele lepiej ale jak mamy odpowiedzieć szczerze jak chwilowo jesteśmy na przegranej pozycji. Pozdrawiamy Pana XYZ od którego własny brat uciekał.

Alstom taktyka bachuja

Gall Anonim

No cóż, najogólniej do (usunięte przez administratora) Wszystkim rządzi produkcja a zarobki są nie do przyjęcia

spawalnik

CZy możecie mi Państwo powiedzieć coś na temat pracy Spawalnika w Vlasenrot,bo są przyjęcia. Ile można zarobić.

Laki,laki

Ja tam wolę postojowe, płacą 100% bez premii i sobie leżę. Jak będzie robota to zadzwonią. Najwyżej pojadę do Niemiec i Makrela wynajmie mi hotel Holydey. Życ nie umierać. Wkońcu jest 14 Dyrektorów na 350 pracowników którzy myślą i pobierają 20 tyś co miesiąc.

logo firmy Konstruktor

as
@q

mam i ja!

Henio

Jakby można było pracować swoim tempem to byłoby dobrze ale nic z tego bo są czasy. No i te buraki z zagłębia którzy mają tylko jeden temat, kasa, kasa i jeszcze raz kasa myślę że sami też by się szybko sprzedali to tylko kwestia ceny.

kolo
@Henio

Henio, wiesz dlaczego zarabiasz mało, a nowi dostają wyższe stawki? Bo nikt nie chce za taka stawkę jak ty stary cymbale pracować! ha, ha, ha...

Tajfun
@kolo

Słuchaj Kolo, rozwijamy się, będą nowe projekty Alstom, zarobki będą b. dobre, więc nie gadaj głupot. Liebherr się nie opłaca w (usunięte przez administratora) to mamy niech robia to w Niemczech, kolejówka to jest przyszłość!

trymer
@Tajfun

alstom i do re zarobki chyba sobie zartujesz 28 zł na działalnisci i 300 godz miesiecznie to mozezarobisz powodzenia

Robol

Dyrektorze "kamos" dostajecie już premie za takie posty?

henio

Wbijaj koleżko do pracy, jak lubisz dymać 300% normy a wigilia zakładowa powoduje że kręci ci się łezka w oku to jesteś u siebie. najgorsze tu są przygłupy z zagłębia

Polskie obozy 300% normy

Janko_Muzykant

Nie dość że dają dodatkową premie świąteczną, wystawiają wigilijkę z żarciem dla całej załogi to i tak zawsze komuś będzie źle. Im mniej takich ludzi w PL tym lepiej. Wio na zmywak!

szybki sexi Ryszard

Vlassenroocie kocham Cię, już nie mogę się doczekać wspólnej wigilii, szkoda tylko że nie ma tradycji wspólnego śpiewania kolęd bo chętnie bym zaśpiewał w duecie z moim ulubionym liderem Dariuszem L.

dżinks

Zebranie ze spawalnikiem ----- Panie Pawle mówi nam Pan rzeczy o których to my moglibyśmy wam poopowiadać bo znamy temat od podszewki nie tylko czytając z książki ale ze strony praktycznej. My (przynajmniej niektórzy z nas) wiemy jak problem rozwiązać ale oczywiście to by wymagało spotkania spawalników z technologami i dyrekcją. Nie rozwiążecie problemu bez wskazówek załogi, teraz gdy kręcony przez tyle lat bacik może kogoś uderzyć spróbujcie powstrzymać swoją pazerność na wyrobienie w komputerze 180% czy swoje piękne premie. Liebherrowi jeszcze nie przyszło do głowy żeby zbadać resztę elementów a ZAPEWNIAM że jak przyjdzie to wsporniki okażą się wierzchołkiem góry lodowej. Zastanówcie się czy nie lepiej przestać nas oszukiwać na czasach wykonania i spać spokojnie.

Dyrektor

Tak patrzę, nikt nic o mnie nie pisze, to zrobię sobie sam wpis. Jest to post nr 800 na tym forum! Przynajmniej miły! Pozdrawiam!

zibi

wzieli się do roboty bo co z niektórymi Jacek porozmawiał wytłumaczył itd

:-)

skończyło się narzekanie bo wzięli się niektórzy do pracy i nie ma czasu na narzekanie :-) Na jakie stanowisko aplikujesz? Zarządzanie produkcją do bani. Dyrektor i kilku kierowników do wymiany bezzwłocznie.

...

Kebab! to o tobie! hahaha

:-)

Co tu tak smętnie? Żadnego narzekania? Noooo....pyskacze:-) Czyżby w końcu ktoś się wziął za pracę?!

hans mauser przodownik pracy
@:-)

do roboty to jest wół, traktor i dwa miliony hanysów

ad moka ..cogito ergo sum..

hmm czyżby dyrektorzy również udzielali się w komentarzach.. czy też moja nieprzejednana i podejrzliwa natura pragnie ucieleśnić swoje gnuśne i podejrzliwe oblicze..

Leader od pod...

Widząc co się dzieje na wydziale u Pana Krzysztofa z Chrzanowa chciałbym zgłosić kaizena: Punktacja: 1 PKT - Przypadkowe nieumyślne podp...dolenie; 5 PKT - Niby nieumyślne podp...dolenie; 10 PKT - Zwykła podp...dolka w cztery oczy z przełożonym bez świadków; 20 PKT - Anonimowy donos na samego siebie, mimo, iż nie jest się winnym, byle zaistnieć; 30 PKT - Podp...dolenie w obecności świadków; 40 PKT - Samopodp...dolka w cztery oczy z przełożonym; 50 PKT - Samopodp...dolka przy świadkach; 60 PKT - Podp...dolenie do przełożonego w obecności podp...dalanego bez innych świadków; 70 PKT - Podp...dolenie w obecności podp...dalanego przy większej ilości świadków; 80 PKT - Podp...dolenie w obecności podp...dalanego, pomimo, iż ten nie jest winny; 90 PKT - Podp...dolenie w obecności podp...dalanego, pomimo, iż ten nie jest winny a czynu tego dokonał sam podp...dalający; 100 PKT - Podp...dalanie w obecności podp...dalanego, pomimo, iż ten nie jest winny a czynu tego dokonał sam podp...dalający na spółkę z przełożonym, do którego się podp...dala i wmówienie podp...dalanemu jego winy. BONUSY: * podp...dolenie najlepszego kumpla - dodatkowo 10 PKT; ** podp...dolenie zanim czyn zostanie dokonany - dodatkowo 20 PKT; *** dodatkowo 25 PKT - kiedy dzień wcześniej piło się z podp...dalanym jego wódkę, w jego domu

zeus

Pojawiła się ostatnio oferta pracy na stanowisko lider grupy. Czy mógłby ktoś napisać jakie są zarobki w firmie na takim stanowisku pracy ?

stary wyga
@zeus

Gościu masz całkowitą 100%-tową RACJĘ.Zgadzam się całkowicie z Twoją wypowiedzią.Jesteś jednym z nielicznych którzy potrafią racjonalnie myśleć i analizować fakty.WIELKI SZACUN

Zostaw merytoryczną opinię o Vlassenroot Polska SA - Polska

• Jak się pracuje w Vlassenroot Polska SA?

Zobacz opinie na temat firmy Vlassenroot Polska SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vlassenroot Polska SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vlassenroot Polska SA?

Kandydaci do pracy w Vlassenroot Polska SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vlassenroot Polska SA