Eko-Klimat AUTOMATYKA Sp.z o.o.

Gliwice

Opinie o Eko-Klimat AUTOMATYKA Sp.z o.o.

Fogi

Jestem wieloletnim pracownikiem i nie wiem skąd te wpisy - pewnie osób którym się nie chce pracować. Ja przyszedłem pracować bez żadnego doświadczenia w tej branży, pracodawca dał mi szanse nauki a teraz po kilku latach mam fach w ręku z czego najbardziej jestem zadowolony !

Ten , co ma chęć pracować
@Fogi 06.02.2017 10:40

Kolego jak tam trafiłeś do pracy , bez zawodu i podoba praca z ludźmi, nie mającego pojęcia o pracy to tylko pogratulować, super ekipa, same tępaki po kopalni OMG

Joanna

@Konrad - wspominasz, że w firmie zauważalna jest duża rotacja pracowników. Jak myślisz, co jest jej powodem? Szczegółowe informacje są bardzo przydatne dla osób chcących zatrudnić się u tego samego pracodawcy co Ty. Doświadczenie pracowników jest cenną wskazówką przy podejmowaniu decyzji o przyszłości zawodowej.

Konrad

Przyjęcia są cały rok bo taka jest roatacja. Dlaczego dają szansę pracownikom bez doświadczenia? Bo jaki pracownik z doświadczeniem chciałby pracować za takie pieniądze.

Ona

Dostalam ofetre koordynatora sekretariatu czy ktos byl na rozmowie na owe stanowisko?

Joanna

@Tomasz sprawdzałeś już stronę internetową firmy? http://www.eko-klimat.pl/praca/ Obecnie poszukiwani są pracownicy na kilka stanowisk, między innymi Kierownik produkcji oraz Elektryk-automatyk. Jaka praca Cię interesuje?

Tomasz

Witam, Słyszałem że forma się rozwija a szukam pracy, czy macie jakieś przyjęcia?

kleo
@Tomasz 11.05.2017 10:32

Są przyjęcia na róże stanowiska. Od pomocnika montera do inżyniera kontraktu. Firma przyjmuje i wprowadza do zawodu absolwentów szkół i uczelni. Chętni do podjęcia pracy spotkają się z dobrym przyjęciem współpracowników i kierownictwa. Zasady stare i sprawdzone. Najpierw okres próbny i zapoznanie się ze stanowiskiem, później obowiązki i podwyżki. W związku z robotami na terenie UE oraz wyjazdach dalszych dla najbardziej ambitnych konieczna dobra znajomość j. angielskiego. Zatrudnimy też brygadzistów i pracowników produkcji do pracy w zakładzie produkcji elementów metalowych, wentylacyjnych.

Joanna

@Fogi rozumiem, że firma również daje szansę pracownikom bez doświadczenia i przyucza ich do pracy. A co możesz powiedzieć więcej o plusach pracy w Eko-Klimat AUTOMATYKA?

dfghnj

@RobRoy ojj to trochę słabo..nno bo ja jednak uwazam ze atmosfera w pracy jest bardzo wazne bo ale przeciez w sumie zawsze mozna sporobwac cos zmienić

Stefan

Kiepski- klimat

Stażysta

Dziwią mnie negatywne opinie o firmie, odbywałem staż i wszystko było ok. Atmosfera w firmie jak dla mnie dobra. Szef daje możliwość zapoznania się z zawodem a to w dzisiejszych czasach jest nieocenione.

Mirek S.

Wg. mnie fachowy seriws.

eko

Odradzam, rotacja pracowników duża, każdy kto mądry odchodzi po 1,2,3 miesiącach

loka

a skąd wiesz,ze raczkującej konkurencji? skoro firma ma taki prestiż, to nie powinna się obawiać "raczkującej konkurencji". Sam sobie przeczysz

Zostaw opinię o Eko-Klimat AUTOMATYKA Sp.z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko-Klimat AUTOMATYKA Sp.z o.o.