Opinie o Shell Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Shell Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Shell Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Shell Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Kante

Rozumiem cięcie kosztów w momencie jakiś tam zawirowań ale to spadki od 50 do 70 % przez bagatela max 3-4 miesiące i płacenie pracownika 2700 brutto. Proponuję skoro tnie się jak się nie zarabia to dzielić się jak się zarabia również z tym szeregowym plepsem który stał na postarunku w momencie największego wysypu wirusa (ludzie ryzykowali i nadal ryzykują zdrowie swoje i najbliższych) Proponuję zrobić duża akcje ogólnopolska L4 i niech same gwiazdy popracują łącznie z przytulasam.

Wkurzony

A czy wiecie co było w aneksach kierowników ( przynajmniej mojego ) ? Ograniczyć koszty funkcjonownia stacji o 25% ( łącznie z cięciami etatów i obcięciem godzin ) , a pan kierownik będzie otrzymywał mniejsze wynagrodzenie przez trzy miesiące o UWAGA 200 zł. miesięcznie... Brak słów... Hipokryci...

Karan

Ustawa o tarczy z której korzystać chcą nie nakazuje im powrotu do pełnych wymiarów pracy po 3 mies. Jak nie dadza wam na papierze ze od 1 sierpnia caly etat to nie ludzcie sie. Oni chcą stację prowadzić tanim kosztem. Orlen ma 1700 stacji i żyje, Shell ma 45tys stacji na świecie i chce doic Państwo Polskie. Mam nadzieję ze ktoś w rządzie to zauważy.

Czyżby z workjama zrezygnowali? Nie no mogę się zalogowac...

Bo*

Kasjer

Rekrutacja była ok.

Nie było takich wszystko związane z pracą

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
$$$$

Ten śmieszny Shell zmniejszył etaty na u.o pracę i zleceniu do 150h, żeby załapać się do tarczy antykryzysowej. Premii nie dadzą, bo podobno pieniążków nie ma wszystko obcinają, mimo, że klientów coraz więcej. Oszczędzają na pracownikach, a ciekawe czy góra sobie pensje odcięła...Placowi tracą godziny, kasjerki w sumie też. Słyszał ktoś, żeby inne stacje tak robiły? Przecież to jest jakieś nieporozumienie co tam się dzieje. Idąc teraz do pracy, boję się jaka będzie kolejna rzecz, na którą wpadnie Shell.

Ziomek
@$$$$

Jak do 150h to i tak dobrze. U nas więcej i zwolnienia i minimalne stawki

@$$$$

Na zleceniu nie przysługuje tarcza antykryzysowa bo umowy są podpisywane co miesiąc nowe od 1 do końca msc, gdyby były aneksy przedłużające to by się należała ale większość zleceniowcow wywalili na zbity pysk

Gdzieś w Polszy

Wymagania coraz większe,góra obiecuje rozmowę nad premiami,po czym ucina pensję z w najniższej krajowej,parcie na wyniki ogromne,ale brak motywacji,bo premie zlikwidowane,była kawa darmowa dla pracownika,która miała wynagradzać choć w części,mimo że w żadnym stopniu tego nie robiła ,to ją zlikwidowali,obowiązków będzie więcej bo likwidują placowych.Mam nadzieje że po kryzysie zastanowicie się gdzie ma Was Shell i zmienicie zatrudnienie.Pozdrawiam :)

Ehe

Dzwoncie do Inspekcji Pracy i na infolinię rządowe.

Revolt

Moim zdaniem warto przenieść ta dyskusję na jakieś forum pracowników stacji które byłoby bardziej dostępne niż te komentarze. Trzeba się zorganizować. Ktoś ma jakiś pomysł na dobrą platformę dyskusyjna??? (może niekoniecznie Facebook, bo cześć pewnie wolałaby pozostać anonimowym na wstępie?

szanowni państwo - wyrażę się grzecznie, ale z braku szacunku dla was, z małej litery. Nie wiem do czego dążą zmiany które właśnie wprowadzacie na stacjach Shell. Czy to jest normalne, aby pracownik sam był na stacji? Proszę pomyśleć - ktoś zasłabnie, przyjęcie towaru, pójście do toalety.. wszystko to musi zrobić jedna osoba, która jest sama. Ceny podnosicie, pensje obcinacie.. śmiejecie się z nas pracowników tzw. śmieci. Proszę się zastanowić nad tam jakie zmiany wprowadzacie. Inne Stacje, czy Markety - miejsca gdzie się ma kontakt z klientem, dawają premie pracownikom, a państwo? Zamiast państwo stracić na tej pandemii, to zyskacie więcej niż za czasów kiedy wszystko było w porządku.. Chcecie budować kolejne stacje, ale czy ktoś do was przyjdzie? Obserwując wasz brak szacunku dla pracowników - wątpię. Pisze to pracownik (dla shella ,,śmieć’’) który jest sfrustrowany całą tą sytuacją.. 200 godzin, które obcięliście to jest 1,5 etatu pracowników umowy o pracę.

Basia

Witam, zgadzam się z powyższą opinią. Na wszystkich innych sieciowych stacjach wprowadzają dodatkowe premię już nie mówiąc że nikogo nie zwalniają , nie ma też mowy o cięciu etatów. Shell nie byłby sobą gdyby nie wpadł na pomysł żeby znowu zarobić kosztem nas. Wiem jedno , gdy gospodarka wróci do normy trzeba będzie zmienić pracę , bo w tej firmie nic dobrego nas nie czeka. Zastanawia mnie tylko jednak sprawa , czy tylko w Polsce jest takie podejście do pracowników czy ogólnie w całej Europie Shell ma pracowników za nic...

Brawo dla pana ,,m,,NASZEGO PRZYTULASA W TYCH TRUDNYCH CHWILACH dodatek za pracę w czasach Pandemii =pojedyncze zmiany brak premi 4/5 etatu żeby się nachapać z Tarczy kryzysowej to jest plan Kosztem pracownika i bedemy się huśtać a ty rowerku jedź....urwy i (usunięte przez administratora) taki jest shell

helko

trzeba to bezposrednio na work jam napisac-ale zaraz bedzie wiadomo kto i z jakiej stacji..i potem bedzie nagonka na danego goscia-tam do media trzeba to zglaszac..dzwonic do alfanetu i tam tez powiedziec co sie mysli tym wszystkim co prowadza telco-jakis durny pan Dec co nie umie nawet odpowiedziec na pytania...

AK
@helko

Czekam aż ktoś postawi wszystko na jedną kartę i wywoła dyskusje na work jam

Krak
@AK

Na razie, to wisi temat sprzed 6 dni na work jamie. Boją się otworzyć nową dyskusję, bo wiedzą, że będzie DUŻŻŻA burza. Czekam przy tych cięciach na tajemniczego, na skargi, na audyty, na zadania na snaphubie. (usunięte przez administratora)

helo

od maja beda wprowadzac aneksy o mniejszy etat..chca w ten sposob wyludzic pieniadze od panstwa jako by firma shell ma mniejsze koszty..niestety zaden pracownik na stacji niejest zatrudniony w shell(usunięte przez administratora).trzeba to zglaszac do odpowiednich instytucji

Parobek
@helo

Najpierw, zmniejszają liczbę godzin stacji , Nie wypłacają premii, teraz ucinają etat i wypłatę... No chyba to za daleko poszło. W pandemii mieliśmy dostać premie Bo pracowaliśmy normalnie a w rzeczywistości Obcinają kilka stów. Gdzie to wszystko prowadzi ... ? A tymczasem na stacjach wszystko wraca do normalny powoli ale transakcji przybywa.

Ted
@helo

Też słyszałem że będą dawać aneksy na maj, czerwiec i lipiec pracownikom na umowę o pracę. Podobno ma być obniżony wymiar czasu pracy że by dostać kasę z tarczy. A jak można się domyślać będziemy pracować nie za dwoje ale już za troje i to za jeszcze mniejsze pieniądze. Do tego kierownicy mogną złożyć podanie o bezzwrotną pożyczkę na 5000zł i to wszystko z naszych podatków.

@Ted

..to bylo wiadome ze kierownicy i reszta w gore cos z tej tarczy wezma a dla nas gowno...niektorzy to jeszcze zwiekszaja godziny tym zleceniodawcom-nierobom a zwykla umowa o prace mniejszy etat-chamstwo niesamowite...

xyz

wiecie cos na temat wyplaty uz?

Asd

Nie podpisujcie zadnych aneksow niech was zwolnia i tak macie 3miesieczny okres wypowiedzenia a gospodarka juz rusza i beda potrzebni ludzie do pracy .shell to (usunięte przez administratora) zaraz bedziecie za darmo pracowac

Olo

Praca do niczego. Grafik na maja 1 osoba na jednej zmianie bez placowego. Mniejsze wyplaty. (usunięte przez administratora)

Xyz

Hejka wiadomo ze ucieli godziny orientujrcid się mniej więcej pi ile macie chodzi O kasę u nas grafik jeszcze trochę A chce się przygotować psychicznie wiadomo że każda stacja inną Ale orientacyjnie

Romtom

Od maja tną etaty. Będzie aneks do umowy o obniżce pensji. Nie będzie też premi za kwiecień. Lepiej pracować w Biedronce lub innym markecie

Shell

Ciekawe co będzie od maja co dalej wymyśli święta trójca . Pewnie będzie cięcia godzin i zwalnianie pracowników niech sobie trochę utną z pensji . Tylko ciekawe kto na nich będzie pracował jak zmniejszą etaty a chcą jeszcze uruchomić czwartki z vp od maja . Dla mnie to jaka płaca taka praca , pracować trzeba ale nie ma co się wczuwać za taką wypłatę po prostu być na zmianie .

@Shell

tak dokladnie masz racje-zaraz bedzie aneks do dobrowolnego zmniejszenia godzin dla pracownikow z umowa o prace-zglaszac to do instytucji roznych..nawet do mediow niech sie pokaza twarze najmadrzejsze i niech sie tlumacza...

Cecylia

Na wszystkich stacjach sprzedaż przez okienko a u was na stacji na ulicy Pileckiego w Warszawie można wejść skorzystać z wc Szkoda ze najpierw była sprzedaż przez okienko a teraz nie dość ze nie dbacie o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników a i nas klientów

SheLLtoDno
@Cecylia

Wszystkie stacje I toalety są otwarte dla wszystkich ... nie tylko dla klientów .... na przypadkowych ludzi przechodzących i mających potrzebę tez. A Ty sprzątaj po wszystkich ludziach ... czyli na stacjach dalej się dba tylko o wygodę TYLKO klientów, na stacji w ciągu dnia i w nocy pracuje jedna osoba bo na kimś trzeba zaoszczędzić . A na workjamie będą się licytować jak zakładać poprawnie maseczki. To jak w rządzie : jest stan klęski a Ci sie zastanawiają jak przeprowadzić wybory prezydenckie.. Czy za prace w „tym trudnym czasie” dostajecie jakaś premie o których tak Pan M. Się wypowiadał ? Czy ta Jedna darmowa kawa Na dzień to premia za prace „w trudnym czasie” (pracownik może wziąć tylko średnia kawę a służby mogą za darmo dostać duża - mówię tu coście).

Wodzidej
@Cecylia

A to bzdura że tylko u was bo u nas na Shell stawki wolska lazurowa też tak jest

Wodzirej
@SheLLtoDno

Na tym Work Jam powinniśmy ogłosić ogólno polski strajk

@Wodzirej

Nic nie da to że sobie napiszesz, nie zrobisz strajku bo nie założysz związku zawodowego, nie pracujesz na shellu a w firmie usługowej twojego kierownika które podlega pod inną firmę czyli menadżera. jedyne co można zrobić to szukać innej pracy a na shellu być z daleka.

Shelioza

Również pracuje na shellu, ale jako kierownik powiem tak : w shellu to największe (usunięte przez administratora) Pracuje tutaj bo traktuje ta prace jak każda inna, nie pracuje dla idei tylko dla zarobku, Klaster lata po stacji i każe tylko sprzątać, piniendzy nigdy nie ma na nic na wszystkie inne potrzebne rzeczy trzeba błagać, cięcia etatów robią a wymyślają targety zseby zwiększyć sprzedaż gdzie tu logika, jedno wielkie pazerstwo, pan M. Obiecuje zawsze kasę i i tak temat gdzieś umywa się, wielcy bohaterowie i wielkie dziękuję, za dziękuję się nie kupuje, w (usunięte przez administratora) mam wasze dziękuję, posrana firma, p Bart... P Mol... P Jung... Tylko liczą pieniążki a Ty zasuwaj w i błagaj o pieniądze dla pracowników bo wiecznie mała sprzedaż i małe obroty, ostrzegam wszystkich przed firma, ja pracuje ponieważ jestem uodporniony już na tą firmę trochę przeżyłem...

Patologia na Shellu
@Shelioza

Nareszcie ktoś to dobrze podsumował. Podczas pandemii wszędzie są podwyżki dla pracowników którzy pracują w takich czasach a tutaj dostajemy cięcie etatów, zwolnienia oraz uwaga bo to jest najbardziej komiczne CIĘCIE PREMII ! Pracownik w nagrodę za ciężka prace dostaje darmową kawę... to jest właśnie docenianie pracowników shella.

@Patologia na Shellu

Codziennie stacje odwiedzają setki ludzi którzy są Klientami i inne osoby które przychodzą tylko skorzystać z toalety ... ryzyko zarażeni jest bardzo duże , w czasie pandemii sieci fast food maja nieczynne toalety ale Shell dba o wszystkich obywateli świata a nie o własnych pracowników którzy generują wypłaty dla ludzi którzy nimi „zarządzają” chociaż zarządzają to duże słowo, bo wirtualnie pochwały i zachęcanie do pracy na 100% w zamian Za premię za prace w czasie pandemii a w rezultacie obcięcie wypłaty to nie jest zarządzanie tylko zwykle (usunięte przez administratora) Dla pracowników oprócz tego ze zmiany pracują samotnie, dużo godzin zostało uciętych to wykonują tą samą prace Ale za dwie osoby. A Pan M i jego zgraja ile sobie obcięła z wypłat ?

Michael Angelo
@Shelioza

Podzielam twoje zdanie i ode mnie szacun podsumowałeś wszystko ja trzeba .Tylko bym dodał że klienci to też problem ,większość z nich jest ok bywają tacy naprawdę wporzo ale bywają też tacy gnoje co się przez nich krew gotuje wpuść takiego do kibla to tak wszystko osika że masz ochotę go połamać .

@Patologia na Shellu

witam dokladnie.(usunięte przez administratora),,niebawem wejdzie propozycja aneksow o dobrowolne zmniejszenie godzin pracy...

@helko

jak sie oglada na work jam te filmiki z panem M.to wymiotowac sie chce..jest tak daremny i te jego filmiki takze...podziekowania posyla i sam czeka az ludzie beda mu oddawac pieniadze w kopertach jak Rydzykowi Shell i Clastrowie to jedna wielka banda oszustow-kazdy z nich wybudowany z furami i ciagle narzekaja..malo malo....

To po co jeszcze pracujesz ?

Zostaw merytoryczną opinię o Shell Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Shell Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Shell Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Shell Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 3 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Shell Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Shell Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Shell Polska Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 311 ocen.

Shell Polska Sp. z o.o.