Opinie o ochrona Ultra w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ochrona Ultra. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ochrona Ultra na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ochrona Ultra w Wrocław

hcwd

przemyśl jedna wielka ściema jak nie liżesz (usunięte przez administratora) kierownikowi to spodziewaj się ze cie (usunięte przez administratora) z pracy

Mała

Pracowałam dla tej firmy pare lat.ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.Przez kilka lat obiecywanie że przy następnej umowie zmienimy na umowę o prace-marzenie.Nie dają(usunięte przez administratora)pracujesz jak [usunięte przez moderatora]( chyba jednak nie oni są lepiej traktowani)Na budowach jest okropnie,obiecanki cacanki.Praca tylko (usunięte przez administratora)koniec.

poszkodowani

Pracowaliśmy we Wrocławiu w Media Markt w tej firmie z kolegami - [usunięte przez moderatora],cwaniacy i kombinatorzy!! kierownik obiecał umowe o prace,a się okazało,że pracowaliśmy na umowa-zlecenie,nie wypłacili nam za miesiąc pracy i zwolnili bez powiadomienia o tym bez żadnej przyczyny, a w biurze nie mogłem doprosić się zaświadczenia za przpracowany okres,zero szacunku dla ludzi,[usunięte przez moderatora] o potęgi!,wypłaty zaniżane otrzymywaliśmy,a keirownik nie chciał wyrównać,mimo wielokrotnych zgłoszeń,najgorsza firma w Poslce Odradzamy przez duże O!!!!!!!!!!!!!!!!

papulous

Właśnie dziś zostałem zwolniony z pracy. Pierwsze co przeczytałem wasze komentarze i porażka z tą Ultrą. Wybieram się do Wrocka robić aferę. I co najlepsze chciałem znaleźć nr tel do Ultry i jest strona od nich wchodzę a tu wielki żal strona zarażona wirusem trojan to do nich pasuje.... Osobiście nie polecam tej firmy

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ochrona Ultra, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
hop

jak wyglada praca przy tych budowach na kauflanadach ?

Mateusz

Kilka uwag: - terminowość wypłat - tak - telefony w nocy - tak, ale czy to wina kierownictwa, czy idioty, który olał zmianę?? (pomijam sytuacje wyjątkowe - chorobę, zdarzenia losowe.) -(usunięte przez administratora)est różnie przedstawiany, aczkolwiek osobiście sądzę, iż jest osobą inteligentną, która wie co robi. - niska jakość umundurowania - fakt, ale to raczej nie wina kierownika tylko polityki minimalizacji kosztów w Ultra. (usunięte przez administratora) w Radomiu nie znam takiego przypadku, ale zważywszy na częstotliwość postów powyżej traktujących o nadużyciach i bazując na opiniach moich przełożonych to jest wielce prawdopodobne, że część zdarzeń niestety miała miejsce. -(usunięte przez administratora) popatrzcie na ortografie i styl wypowiedzi niektórych osób(rofl)... zdarzali się, zdarzają i będą zdarzać idioci, którzy tylko irytują dowódców i współpracowników. - do tego: ból pleców i smród papierosów (niektórzy zakazów palenia nie rozumieją) Podsumowując: student ( kierownik dostosowuje grafik do planu zajęć, co w mojej ocenie bardzo dobrze świadczy o jego podejściu do pracownika) i emeryt może dorobić. Ludziom szukającym stałej pracy odradzam, ze względu na małe wynagrodzenie i co za tym idzie minimalne składki.

Janusz

zastanawiam się czy operator tego portalu ma świadomość o swojej odpowiedzialności cywilnej (a także karnej) za obraźliwe i nieprawdziwe treści emitowane za jego pośrednictwem? osoby umieszczające tego typu treści powinny być także świadome faktu, iż w sieci tak naprawdę nie są anonimowe i mogą zostać pociągnięci do odpowiedzialności i odpowiadać za swoje czyny. mam nadzieję, że prawnicy firmy ultra Sp. z o.o. w przyszłości nie będą zmuszeni podejmować działań w obronie interesów spółki. przed umieszczeniem kolejnych nieprawdziwych informacji o spółce, jej pracownikach itp. sugeruję uczestnikom forum zapoznanie się z brzmieniem Kodeksu Karnego, a w szczególności: Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego. Art. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary. § 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego

Wypłaty na czas (usunięte przez administratora)na godzinkę...(usunięte przez administratora)...A wymagają od nas żeby wyglądać...

hehe

maxx - 2009-11-12 13:52:26 Witam! pracuje jako ciec na budowie kaufland chciałem sie dowiedziec jak wygladaja zmiany słuzbowe jak market zacznie normalnie pracowac po ile godz ile dni przepracowanych w tyg przypada na jednego pracownika z góry dziękuje. Było się wcześniej uczyć - nie byłbyś teraz [usunięte przez moderatora];))

Ultra Sp. z o.o. Wrocław

anonim - 2009-04-14 17:37:30Ta firma to(usunięte przez administratora)!!!!!u nich pracowałem za darmo! warunki uragajace człowiekowi.Pracowałem jako ochroniarz w zimie,bez pradu bez ogrzewania,bez wc.zastanawiam się czy (usunięte przez administratora)

zing - 2009-12-02 21:06:21 szanowny kolego studencie prawa, zadowolony z siebie, dorywczy pracowniku firmy ultra - na pewno masz wiedzę, potrzebną Ci do ferowania tak poważnych oskarżeń dużej ( bo faktycznie sporawej) liczby osób o nieróbstwo, nieuczciwość i nieuzasadnione roszczenia. pewnie jesteś świeży w tej firmie, jak i w branży - gratuluję pracy, na pewno przyda Ci się w przyszłości . sądzę tak po Twoich pełnych zaangażowania, fascynacji i oddania opiniach. powinieneś jednak wiedzieć jedno - ze wszystkich mniej lub bardziej złodziejskich firm - ta, o której mowa, jest bardziej. w zasadzie - najbardziej. ludzie, którzy pracowali długo, w pewnym momencie dostawali do podpisania świstek i byli żegnani. uczciwie i kulturalnie rozliczali się z sortu, mimo braku jakiejkolwiek obiegówki. następnie - niespodzianka - nie otrzymywali wynagrodzenia już w ogóle - zazwyczaj za ok miesiąc i 9-10 dni następnego miesiąca pracy. sympatycznie, nieprawdaż? jedynym godnym szacunku i zaufania kierownikiem w tej firmie był Pan R.Z., ale zmienił lokalizację. a swoją drogą - kierownicy tej firmy chyba są w miarę inteligentnymi osobami, więc w takim razie są nieuczciwi - doskonale wiedzą, co dzieje się z byłymi pracownikami firmy. o okradaniu ich z ich naprawdę ciężko zarobionych pieniędzy. nie ciesz się z kariery w tej firmie, trwa ona dopóki się przydasz, później wylądujesz znienacka bezrobotny, bez wypłaty i pomysłu z czego zapłacisz za mieszkanie i jedzenie, bo oszczędności raczej nie będziesz posiadał, pracując za takie pieniądze i w takim systemie, z umową, która w zasadzie - Panie Studencie Prawa jest niezgodna z prawem - jest artykuł, który mówi, że zabronione jest, aby umowa zlecenie była traktowana jako zamiennik umowy o pracę. życzę powodzenia, a w szczególności, abyś nie został potraktowany jak wiele osób zamieszczających tu swoje opinie, i jeszcze więcej, które nie wpisały się na tę żenującą listę. szczerze życzę mobing, niekompetencja, prostactwo, oszustwo, malkonteria, - to słowa które nasówają mi sie na myśl jak myslę o mojej pracy w tej firmie. Oddałem całe serce - nie dostalem nic w zamian, inni upijali sie moimi sukcesami, problemami raczylem sie w samotności. Pracowałem w Wrocławiu, nikt nie interesuje sie tu losem zatrudnionych na uzetke murzynów, stare koszule, brak polarow, kurtek, identyfikatorow to codziennosc, kupic trzeba nawet zestaw sluchawkowy do radiostacjii. Jedyny plus to tak jak piszą wszyscy - czasowe wynagrodzenia. Ps. odchodząc wypłacono mi całą należną mi kase, ale sami wiecie - majster majstrowi nie równy, pozdrawiam warszawe i jej przeloznych. G...

zing

melansz

Pracuję na obiekcie w Bydgoszczy ponad rok, niestety cały czas na zlecenie. Co do wypłat, ok, są ok i o terminie, choc chciało by sie wiecej. Kierownictwo ok, chyba ze cos sknocisz, albo zawalisz, albo kombinujesz to wtedy nasz szef nieźle sie wkurza, ale ogolnie idzie sie z nim dogadać. Co do godzin pracujemy po 12 godz. ale cięzko zrobic ponad 200 godzin, bo jest duzo ludzi zatrudnionych i kazdy chce zarobic. Ogolna ocena: dostateczna.

Rafał

Witam pracowałem ok 5 miesięcy w selgrosie w śmiesznej firmie ultra. Najpierw jako prosty murzyn a później awansowałem na dowódce ;-) Pewnie Ci który pracowwali w selgrosie mnie znają. R.W ;-) Firma co do pieniędzy w 100% wypłacalna, wypłata była na konie najpóźniej 10 każdego miesiąca. Nigdy nie kłóciłem się o wypłate. Bo było ok ludzie też w miare. Pan R.Z. Też bardzo fajny człowiek ale ludzie odchodzą i zawsze znajdzie się ktoś inny blee a człowiek którego zwą G.W. To wieśniak nie wiem skąd go wzieli. Podejżewam że nie skończył nawet podstawówki a wnioskuje to po jego wypowiedziach a przedewszystkim zachowaniu. Ochrona na krótką mete dobra praca ale ogólnie nie polecam, bo stanie po 16 h dziennie odstrasza na dobre pozdrawiam

Dawid

cierzko jest, ja pracowałem w Gdyni jakis czas temu, jestes sam na zmianie, musisz robic ujęcia, jak nie robisz to przyjezdza taki gogus z kauflandu i dzwoni do centrali i nie pracujesz. srednio 8-10 godz. dziennie, w zaleznosci od marketu, jak market byl ok czyli jak zlodzieje to bancie to mozna bylo spokojnie pracowac, gorzej jak przyjechal Slupsk to wtedy lepiej nie muwic. zarabialem 7,5 netto na renke.

Komarowski z Wawy

Kierowniku Czym jest wstrzymanie wypłaty zleceniobiorcy jak nie złodziejstwem, odpowiedz proszę!!!! Nie piłem, nie kradłem, nikomu krzywdy nie zrobiłem, a tu (bo ktoś mnie nie lubi) ktos zabiera moją krwawicę, nie patrząc na fakt, iż mam rodzinę na utrzymaniu! Szanowny Panie DyrektoŻe Ultra z Warszawy (wiadomo do kogo to pisze) masz satysfakcję ze moje dzieci nie mają co jeść, ze muszę zebrać o kredyt w SKOKu bo jesć nie mamy, ze nie mam za co przedszkola opłacić??? Nie wie Pan jak to jest bo rodziny Pan nie ma, a prxypuszczam ze takrrze przyjaciol. Nie można nazwać Cię człowiekiem - tak nie zachowują się nawet zwierzęta. Mam nadzieję, że Ciebie kiedys pracodawca potraktuje w taki sam sposob, ze pozna sie na tobie i odpłaci pięknym za nadobne. Pracowałem dla Was od samego początku, poznałem wiele osob funkcyjnych z waszej firmy - ale takiego oszusta jak Pan w zyciu nie spotkałem. Nie potrafi Pan nawet telefonu odebrac, z ludzmi którzy na Pana pracują porozmawiać, traktuje Pan wszystkich w sposob prostacki i arogancki eliminiując wszystkich, którzy mogą Panu zagrozic w firmie. Duzo na temat Pana ludzie mówią, prawde mowią proszę Pana i powiem Panu jedno - kultury to my Pana nie nauczymy, kulturę Pan z domu wyniósł! Nie dorobi sie Pan na naszej krwawicy, zapewniam Pana. Zapewniam jednak iż przyjdzie taki czas ze odpowie Pan za swoje klanstwa a wtedy bedzie panu wstyd Pozdrawiamy mimo wszystko (Pan by nie mial odwagi) Pana były "[usunięte przez moderatora]" z Wawy

student

zanim zaczniecie prawić na forum swoje idiotyczne teorie zapoznajcie się z przepisami prawa. jestem studentem właśnie prawa, pracującym dorywczo w tej firmie i po zapoznaniu się z dokumentacją i sposobem rozliczania, nie mam żadnych uwag w tym temacie. moja skromna wypłata wpływa na konto zawsze punktualnie i jest moim zdaniem rozliczana prawidłowo. obserwując wielu swoich kolegów i koleżanki z pracy śmiem twierdzić, iż większość powyższych wpisów dokonały osoby, które: 1. nie dysponują odpowiednia wiedzą w zakresie rozliczeń kadrowo-płacowych 2. nie mają pojęcia o prawie cywilnym 3. nie za bardzo miały bądź mają ochotę na rzetelną pracę. i na koniec 4. sami nie wiedzą czego chcą w życiu ludzie kochają plotki i populistyczne hasła, a takie forum jest najlepszą metodą ich rozpowszechniania. pozdrawiam rzetelnych pracowników.

Maciek

Witam wszystkich. Ludzie wszyscy pracujący lub mający zacząć prace w tej "firmie" to jedna wielka ściema... pracowałem w jednym z kauflandów ponad rok, tez obiecywano mi UP i przyzwoite wynagrodzenie ale na tym się skończyło teraz mam sprawę w sadzie o nie dopilnowanie obowiązków a wszystko przez to ze zagroziłem ze pójdę do sadu pracy, pracowaliśmy nieraz po 14 godzin kilka dni w tygodniu warunki koszmarne ciągła presja, wstyd, upokorzenie... nikomu nie życzę tego co mnie spotkało uważajcie na tych (usunięte przez administratora) Domagajcie sie podstawowych praw nie może tak być cale kierownictwo wie jakie sa warunki w Polsce i dlatego wykorzystuje maksymalnie pracowników bo przecież jak nie ten to następny byle obsadzić zmiany... Pozdrawiam

warszawa

(usunięte przez administratora)nie firma!! a w warszawie wcale nie jest tak słodko poczekaj na wypowiedzenie i wstrzymanie wypłaty wtedy zobaczymy jaki pan dyrekt(usunięte przez administratora)

warszawa.

Ta firma to jedna wielka pomyłka.Ja w niej pracowałem kilka miesięcy. Na początku wszystko było ok. Zarobki całkiem niezłe 9.5 zeta na rękę. Po kilku miesiącach zaczeły sie telefony po nocach (4 rano) ze muszę iść jak naj szybciej przyjść do pracy bo ktoś nawalił a ja głupi jeździłem bo chciałem pokazać ze coś jestem wart i że chce coś osiągnąć w tej firmie.Starałem sie jak moglem spałem po kilka godzin zebu "Firma" nie straciła az tu nagle pewnego pieknego dnia przychodze do pracy i kierownik wrecza mi wypowiedzenie. podpialem i wszystko było ok do 10 kiedy nie dostałem pieniedzy za cały miesieac pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o ochrona Ultra - Wrocław

• Jak się pracuje w ochrona Ultra?

Zobacz opinie na temat firmy ochrona Ultra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

ochrona Ultra