Opinie o Ultra ochrona w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ultra ochrona. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ultra ochrona o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ultra ochrona w Warszawa

Aneta Nowy wpis

@rambo a co w tej firmie jest nie tak?

raubo Nowy wpis

hahahahahahahahahaha Rambo

Rambo Nowy wpis

Z calego serca nie polecam pracy w ultra ochrona. Są lepsze firmy ochrony np. Solid Security tudzież Konsalnet :)

Ultra

Wow. Jeden zadowolony z ultry. Ile ci zapłacili za napisanie nieprawdy?? Biuro ultry mało lepsze, panuje w nim totalny (usunięte przez administratora) Serdecznie nie polecam tej pseudo firmy!!

uhgf Nowy wpis
@Ultra

To wszystko co miałeś do napisania? Spójrz na siebie, jakim gnojem jesteś - powąchaj najleoiej

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ultra ochrona? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Zadowolony pracownik

Forum nierobów i frustratów.

Były

najgorsze co może być nie polecam

Obserwator

Ultra to NAJGORSZA FIRMA OCHRONY !!!

Kismet

Pracowałem w firmie ochrony Ultra na umowe zlecenie po czym po przepracowaniu 119 godzin  zrezygnowałem z powodu konfliktu z psychicznym szefem ochrony i poinformowałem o tym dyrektora firmy. W tym czasie wypełniłem kwestionariusz ale umowy do ręki nie dostałem. Wypłatę dostałem 10.05.2017 na konto, trochę mnie oszukali ale nie w tym problem. 3.07.2017 dostałem pocztą od firmy Ultra dwa egzemplarze umowy zlecenia z prośbą o podpisanie jednej i odesłanie im. Mam mętlik ponieważ na umowie zlecenia jest napisane że zawarta jest na okres określony od 4.04.2017 do 31.05.2018 a przecież ja już tam nie pracuję dłuższy czas. Druga sprawa jest taka że w tejże umowie jest wzmianka o powstrzymywaniu się od konkurencji na okres 6 miesięcy od rozwiązania umowy i o przewidzianych karach. Co mam w takiej sytuacji zrobić?

Mariusz

Nie dajcie się ludzie oszukać. 1. Odchodząc z pracy nie otrzymasz wynagrodzenia. 2. Zawsze ci będzie brakować od 20zł do 100zł wynagrodzenia 3. Firma zatrudniając nie może prowadzić kart prac przy umowie cywilno prawnej. Prowadzenie karty pracy jest zarazem podchodzącą drogą do umowy o pracę gdzie można się jej domagać. Ale są tak cwani że na karcie pracy nie ma żadnej pieczątki jak wypełniacie je. 4. Dowódcy nie posiadają żadnych uprawnień. na 100 osob może 10 jest z uprawnieniami. 5. ......

timo
@Mariusz

Potwierdzam jako ex menadżer w tej firmie. Powiem Wam: uczcie się, inwestujcie w siebie, a kiedyś to Wy będziecie takiej firmie jak ultra mówić co i jak ma robić. Wtedy wielki "dyrektor" będzie za Wami biegał, żeby ich z obiektu nie wyganiać, godzin nie ciąć, a kilka lat wstecz, szeregowemu pracownikowi w innym mieście, to ręki nie uważał za stosowne podać. Na ostatniej pensji też oczywiście oszukał. Karma?

Tomcio

Inteligentni ludzie używają argumentów, a nie epitetów. Wnioski na Twój temat zatem bardzo łatwo wyciągnąć.

eM

Zadanie matematyczne "just for you" kolego "menedżer'. Są w nim pewne uproszczenia, ale liczb nie oszukasz. Na obiekcie pracuje 20 osób. Tygodniowo powinny przepracować 40 godzin. Czyli zgodnie z kodeksem 800 godzin. Obiekt wymaga: 3 osób 24x7, 4 osoby 17 h x 6 dni, jedna 13 h x 5 dni, w sobotę 8h, w niedzielę 11h dla 4 osób. To daje 1029 godzin tygodniowo. W tym 196 nocnych. Stawki wahały się w granicach 6-8 zł na godzinę. Stawka, którą wg płacy minimalnej powinni zarabiać ludzie to w tamtym czasie było około 11 zł. Zatem firma płaciła ludziom od 6174 zł do 8232 zł tygodniowo. Gdyby (tak jak przecież powinna) płaciła wszystkim zgodnie z kodeksem (150%,200% nadgodziny i okoł 2zł za godziny nocne), to wydałaby ponad 13,5 tysiąca w tydzień. Czyli w jeden tydzień oszczędzała od blisko 5,5 tysiąca do 7,5 tysiąca na swoich pracownikach. To w skali roku daje od 275 do 380 tysięcy oszczędności. Ile średniorocznie tracił jeden pracownik? Ilu obiektów to dotyczyło? Jak to świadczy o organizacji? Ile pracownicy stracili na świadczeniach, które też ich ominęły? (ubezpieczenia, dodatki urlopowe, itd.)

Zuzanna

Chętnie usłyszymy więcej od obecnych pracowników firmy. Dotychczasowe opinie pokazują zupełnie różny obraz firmy ( np. komentarz @Mariusz oraz wpis @bylo ok). Z czego wynikają te różnice? Jak Ty oceniasz Ultra ochrona jako pracodawcę?

Ana

Daj spokój, przecież to bez sensu tak zaczynać kolego

bylo ok

A teraz PROSZĘ o chwilę spokoju. Pracowałem tam- we Wroclawiu. Stawki od 7 do 10 w zaleznosci od obiektu na ktorym przyjdzie nam pracować. Na poczatek przeważnie umowa zlecenie ok 7-7,50 /h. Jesli masz zaswiadczenie o niepełnosprawności lub jesteś emerytem duza szansa na umowe o prace za ok 1600 netto. Jeśli twoj szef oraz szef obiektu bedą zadowoleni z Twojej pracy mozesz negocjować podwyżkę i pewnie ją dostaniesz. Możesz również otrzymać umowę o pracę. Wszystko zależy od Ciebie , na ile szef uzna że jesteś mu niezbędny. Dbaj o higienę , bądź punktualny , kulturalny , wykonuj polecenia sumiennie a nie będzie żadnych problemów, ale raczej nie licz na szybką podwyżkę. Wykaż się kreatywnością w usprawnianiu systemu ochrony , entuzjazmem , wysoką dyspozycyjnością , interesuj się swoją pracą także po godzinach a szybko dostaniesz podwyżkę lub awans. Taka moja rada z doświadczenia , ale jak bedziesz nawalać to faktycznie mogą Cię nieźle wykręcić na siano.

neckam

tak firma aby znalesc barana,wypłata ok na czas ale nie raz mniejsza wypłata stawka niby taka jaka mowia a nie jest taka wiec nie pracujcie tam

Ok

Do Lolek jak się nazywasz wogle? Pracujesz tam jaka prace wykonujesz? Ze taką niesprawiedliwości mówisz

Ok

Do Lolek sadze ze się myślisz bo pracowałem kiedyś w tej ochronie i dobrze wspominam ludzi miła atmosfera i nie ciężka praca zastanawiam się skąd takie twoje opinie się wzięły?

lolek

Potwierdzam opinie o obiekcie w Olsztynie. Wielka rotacja w ludziach. Wielka niesprawiedliwość w traktowaniu pracowników. Są równi i równiejsi. Jeden pracownik może siedzieć cały czas na monitoringu od kiedy zacznie przerwe i rozmawia z drugimi z monitoringu o pierdołach. Gdy wchodzi się na monitoring to zawsze jest wielki problem. Wyzwiska, poniżanie i ubliżanie to codzienność z ust "dowódców" tak sami siebie nazywają. Jeden nieudolny ma problem napisać na komputerze meldunek i jego błędy ortograficzne to kpina. Drugi jest wielkim szefem który myśli że jak wydrze ryj to jest wielki. Płaca w Olsztynie 6,5zł na ręke. Pracowałem tam jeszcze na początku 2015r. Widać gołym okiem że ci tzw dowódcy nie wiedzą że za takie ich zachowanie czeka ich tylko sprawa w sądzie o Mobbing. Polecam :)

dydek

Nie wymagają tam zbytnio i dlatego stawka niska.Idźcie do BIEDRONY czy TESCO to zobaczycie WOJSKOWY DRYL za niewiele większe pieniądze!

ksawery

ULTRA to tylko szampon jest dobry z serii ULTRADOUX!

Jeśli chcesz pracować za 6 zeta netto,to proszę bardzo.Praca nie jest tam ciężka ale i zarobki cienkie.No chyba że chcesz być niewolnikiem pracy to coś tam zarobisz wtedy.Ja pracowałam w RADOMIU i tam ludzie dymają nawet po 16/h na dobę żeby dobra wypłata w miarę wyszła.

Zostaw merytoryczną opinię o Ultra ochrona - Warszawa

Ultra ochrona