Opinie o ochrona Ultra w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ochrona Ultra. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ochrona Ultra na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ochrona Ultra w Wrocław

Roman

Firma jest śmieszna. Wymaga swoich spodni swoich butów. Dają tylko koszulki. Każdy wygląda jak chce. Płacą mało i nie w terminie. Bo zapominają rozliczyć godziny. Dyrektor nie raczy odebrać telefonu. Drugi miesiąc wypłata przycieta o 150 - 200 zł. Zwalniam się z tej obory.

(usunięte przez administratora)firma 2 miesiąc muszę się prosić o wypłacenie wszystkich pieniędzy. Codziennie słyszę, że przelew wyszedł. Z jakiego banku przelew idzie 3 dni. Nie polecam

Maja

@Cezar, ten wątek dotyczy firmy ochrona Ultra we Wrocławiu. Czy jesteś w posiadaniu jakichkolwiek informacji na temat pracy w tej firmie? Domyślam się, że jeśli zdecydowałeś się udzielić na forum to znaczy, że współpracowałeś z Ultra. Może mógłbyś zatem przedstawić jakie warunki są oferowane przez pracodawcę? Jakie są Twoje obowiązki? Interesuje mnie też czy wynagrodzenie jest dla Ciebie satysfakcjonujące.

Remek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może wiecie coś o potrzebach firmy jesli chodzi o pracowników?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ochrona Ultra, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Pawel

No niestety ja też nie mam pozytywnych emocji co do pracy w tej firmie. Też miałem okazję pracować w Słupskim Kauflandzie. OCHRONA miała najwięcej ujętych na kradzieży pijaczkow bo szefowa ochrony kazała podkladac rzeczy niby skradzione przez pijaczka.Kazdy wie gdzie kamery i gdzie moznabylo komuś coś włożyć, prowadząc to do biura ochrony.Czasami w kaptur dzieciakom coś wkladali.Polucja przyjeżdżala i w momencie rewizji różne cuda znajdywali. NIE UCZCIWA FIRMA.Ludzie dawali jej bilety za dojazdy a ona swoim przydupasom je dopisywala zeby więcej kasy dostali. I nie dziwić się ze ludzie odchodzili.Odeszli a wypłaty już nie widzieli.Ta ochrona w Kauflandzie z szefowa na czele słodka Dorotka to gorzej jak banda czy szajka.

Cezar
@Pawel

Spółka Ultra nie świadczy usług na terenie aglomeracji Słupsk.

Feliks

Idealnych firm nie ma. Każdy może wybierać.

rozczarowany

Pracowałem w tej firmie.Kasa tak jak w umowie otrzymałem co do grosza,ale brak szacunku ze strony Pana Dyrektora.

wykorzystany

Pracowałem w tej firmie 18i 20 października 2017 r. w godz. 06,00 - 18,00 czyli dwa dni = 24 godz. obiecano stawkę netto 11,50. Przede wszystkim wykorzystano mnie do kontroli towaru w chłodni spedycyjnej. Wyłapałem niezgodności na kilkaset zł co udokumentowano. Niestety umowy zlecenia aż Dwie! usiłowano mi wmusić po tych dwóch dniach pracy z zapisami odpowiedzialności zbiorowej i za wyposażenie + sprzęt którego nie widziałem na oczy. Dwukrotnie prosiłem pana kierownika W. z Ultry Gdańsk /w Selgrosie/ o zapłatę i odpowiedź: podpisz umowy - ja: takich umów nie podpiszę; no to nie zapłacimy...!!! Bay bay...

dom-mar

szczerze umowe zlecenie dostajesz do ręki tylko za nim ktoś podpisze niech zobaczy jak umowa jest zabezpieczona i sfałszowana przez prawników firmy ultra nie polecam tej pracy pracowałem tam w łodzi w sklepie saturn dowódca ma zachowanie gorszego buraka ze wsi wszystkich wyzywa od (usunięte przez administratora) głupków itp gościu nazywa sie grzegorz królik zochowuje sie jak by w ciągu roku zrobił studia na rekę 10zł netto ale odchodząc jest 9.50 pracują tam fałszywi ludzie najwyższy czas z tej firmy uciekać

Maja

@maja daj luz - przypominam jeszcze raz: to forum służy wyrażaniu opinii na temat pracodawcy. Obrażanie innych użytkowników niczemu nie służy. Prośba o dodawanie merytorycznych i rzetelnych wpisów, które faktycznie będą pomocne dla forumowiczów poszukujących w tym momencie zatrudnienia. @Paweł - czy mógłbyś napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Ochrona Ultra? Czy o sytuacjach, o których wspominasz byli powiadomieni właściciele firmy? Czy kwestia zaległych wynagrodzeń została wyjaśniona?

Pablo

To że istnieje jeszcze wiele pseudo agencji ochrony wiedziałem od wielu lat niestety nie przypuszczałem że na czele listy stoi ultra. Jestem zawiedziony tym bardziej iż Wrocław to moje rodzinne miasto. Wszystkim odradzam pracę w tej pseudo agencja ochrony. Popełniają wiele wykroczeń i przestępstw. Np łamią zasadnicze artykuły Ustawy o Ochronie Osób i Mienia najczęściej artykuł 26 wyżej wymienionej ustawy począwszy od rzekomych "dowódców zmian" po kierowników są to ludzie bez kszty kultury osobistej bez żadnego pojęcia o ochronie osób i mienia bardzo wulgarni chamscy nie mający pojęcia o przepisach podstawowych dotyczących ochrony osób i mienia i jak by tego było mało co najważniejsze NIE POSIADAJĄ UPRAWNIEŃ DO KIEROWANIA NADZOROWANIA ZESPOŁÓW PRACOWNIKÓW OCHRONY !!!!!!!!!! Zgodnie z przepisami te czynności może wykonywać tylko pracownika ochrony posiadajacy wpis kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej Resztę oceńcie sami A ja mam jeszcze wiele innych dowodów na to że firma ultra przewyższa o wiele inne pseudo agencje ochrony

Maja

Forum służy wyrażaniu opinii na temat firmy ochrona Ultra jako pracodawcy. Nie jest to miejsce do obrażania innych pracowników, czy też użytkowników forum. Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. @Tomcio mógłbyś napisać coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w firmie? Bardzo cenne dla osób szukających informacji przed podjęciem tu pracy będą merytoryczne opinie, które zawierają to co w firmie jest na plus, jak i również wspominają słabsze strony i to co warto jeszcze poprawić.

maja daj luz
@Maja

Maja, przestań zaśmiecać to forum swoimi morałami- jeśli ktoś jest głupi, to trudno go obrazić, stwierdzając, że jest głupi

lolek
@maja daj luz

Ale dostałeś ripostę. Czyżbyś nie miał nic do dodania? Też odradzam pracę w tej firmie. Argumentów powyżej widać wystarczająco dużo. Na obiekcie, w którym byłem niemal wszystkie miały miejsce, a pracowałem tylko w przerwie wakacyjnej na studiach.

xx
@lolek

filozofowie się znaleźli

Maja

@disco a jakie są Twoje wrażenia z pracy w firmie? Chętnie usłyszymy coś od Ciebie.

eoi

@ochroniarz płacić to w terminie mogą, nic wielkiego, ale najwazniejsze to ILE może tego wynagrodzenia wpaść. ciekawe czy tutaj ze zwykłego ochroniarza można awansować wyżej

disco

95% na tym forum to frustraci, jak np. Discopolo

Tomcio
@disco

Może i frustraci. Ale jako ktoś, kto pracował w tej firmie ładnych kilka lat to z czystym sumieniem stwierdzam, że drugiej takiej niekompetentnej, zorientowanej na wyzysk ludzi, minimalizację wszelkich kosztów i miganie się od umów o pracę firmy ze świecą szukać. 0/6 nie jest przewidziane, więc muszę dać 1/6

Tomcio Głupek
@Tomcio

Tomcio taki mądry, a pracowałes tyle lat, czyli jesteś głupi zwyczajnie i przyznaj to na forum

Tomcio
@Tomcio Głupek

Odpiszę Ci, bo obrażasz setki ludzi (może o tym nie wiesz?), a nie masz ku temu podstaw. Pracowałem tam jako student. Jak zaczęły się akcje ze stawką, a potem z umowami o pracę to zacząłem szukać czegoś lepszego i odszedłem(jak kilka innych osób). Niestety ludzie są różni. Wielu dobrych pracowników, którzy poradziliby sobie w dużo ambitniejszych rolach dalej tam tkwi. Boją się zmian, przyzwyczaili się, albo uwierzyli że na więcej ich nie stać... Ale nadal ciężko pracują i normalna firma by ich za to nagradzała, albo przynajmniej traktowała uczciwie. A jak działa ultra? Masz wiele opisów powyżej. Inteligentni ludzie używają argumentów, a nie epitetów. Wnioski na Twój temat zatem bardzo łatwo wyciągnąć.

Discopolo

To co się dzieje na markecie saturn w C.h blue city w Warszawie to jakaś kpina, od odejścia Rozlanego przynajmniej pracownicy są traktowani jak ludzie. Pozdrowienia dla Pana dyrektora regionalnego i jego przdupasa z Arkadii :) panowie są dobrzy w obietnicach, natomiast w spełnianiu ich już nie koniecznie.

ochroniarz

Firma, jak firma, najważniejsze, że płacą punktualnie i do 10-tego

byly pracownik

mi owczesny kierownik krzysztof g. nie pozwolil jechac na pogrzeb pod grozba utraty pracy,skonczona swinia

uhgf

sporo frustratów na tym forum

Nerwus

Witam, jestem zainteresowana pracą jako operator monitoringu? Chciałam zapytać jak wygląda praca, czy mile widziane są niepełnosprawne kobiety? Czy osoby niepełnosprawne w stopniu umiarkowanym pracują 7 godzin czy więcej?

Zostaw merytoryczną opinię o ochrona Ultra - Wrocław

• Jak się pracuje w ochrona Ultra?

Zobacz opinie na temat firmy ochrona Ultra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

ochrona Ultra