Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.

Opinie o Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.

dreamy

wie ktoś czy gts zatrudnia tez osoby ktore nie sa studentami?

@dreamy

tak

pracownica

Miałam okazję jakiś czas temu pracować dla tej agencji w Carrefourze przy wykładaniu towaru i sprawdzaniu dat. Ogólnie praca ok, wypłaty na czas, stawka wręcz żałosna (6,40 na h), ale jak dla uczennicy było ok. Koordynator był w porządku. Nie oceniam atmosfery panującej w sklepie Carrefour, bo to już nie wina GTS-u.. Cyrk zaczął się przy rozliczeniu PIT. Miałam dostać do końca lutego. Po tym czasie zadzwoniłam do agencji zapytać czy wysłali go. Pani w recepcji powiedziała, że jak najszybciej wyślą. Po tygodniu nadal nie dostałam. Dzwonię kolejny raz, dowiedziałam się, że PIT został wysłany i mam szukać go na poczcie bo pewnie było awizo. Minął miesiąc i PITu nadal nie było. Pani w recepcji stała się nie miła, wręcz obrażała mnie. W końcu po wielu telefonach udało mi się uzyskać PIT na adres email, szkoda tylko, że z błędnym adresem... Szkoda słów.

jushar

W Wrocławiu jest bardzo dużo ogłoszeń, bo potrzebnych jest bardzo dużo pracowników.

ludst

Ja pracuje na Belgradzkiej na kasie, atmosfera między pracownikami jest super. są 2 ukrainki ale każdy z każdym się dogaduję. kierownik sklepu świetny. Dziewczyna z którą podpisywałam umowę - bardzo w porządku w przypadku jakich bądź problemów zawsze można zadzwonić. z tego co wiem od mojego kolegi który pracował na Arkadii mówił że na większych sklepach są beznadziejne warunki. Na małych jest lepiej. Koordynatorka w porządku nawet życzenia na święta każdemu z pracowników wysłała. Kasa to 10 zł netto za godzinę - jako student. To dobre pieniądze. Pracowałam wcześniej w konkurencyjnej firmir i miałam 8 zł brutto. nie narzekajcie

Merchandiser

Krótka rozmowa i podsunęli umowę do podpisania

Pytali czy jestem uczniem, w jakie dni się uczę, czy mam książeczkę zdrowia i legitymację szkolną.

Iza

Praca jest ciężka na noce, na dniach mniej. Ludzie są spoko, koordynator zawsze na hali, można się o wszystko dowiedzieć. Jak raz nie dostałam na czas wypłaty to ta regionalna z wileńskiej wszystko załatwiła, po paru dniach kasa przyszła. Więc w sumie nie mogę narzekać, teraz jak mam jakiś problem też dzwonie d razu do niej i przynajmniej mi umie wyjaśnić w czym problem. Więc współpraca spoko

grażynka

ja pracuję już drugi rok i uważam że jest ok - wypłaty na czas czasami dzień dwa póxniej ale zawsze są. Koordynator fajny - wszystko wyjasnia jak trzeba, zawsze jest na hali.

Lusia

Pracuje w gts 2 roku - wypłaty zwykle w terminie czasami dzien dwa później. Praca jak praca, koordynator bardzo miły i dużo rzeczy wyjaśnia co chodzi z tymi przelewami. Ogólnie jak praca dodatkowo to fajnie

~~

Pod jakim adresem/ kontaktem zbieracie ludzi?

dagggggg

mam pytanie , jest opcja abym otrzymała rozliczenie pit ? Kontaktowałam się już z koordynatorem , ale ona odesłała mnie i kazała dzwonić bezpośrednio do MARLINA Sp. o.o . jest jakaś szansa ??

Rubi

Agencja pracy całkiem niezła, w wielu ogłoszeniach umowa o prace, wykładanie towaru na kilka zmian, praca elastyczna dla studentów, płatności na czas, negatywne opinie od leni

fikas

Nie wiem czy współpraca z nimi na takich miernych stanowiskach kogoś finansowo może zadowolić, szczerze wątpię.

filo

Tak, jest premia za przepracowanie 160 chyba godzin

kasik1991

GtS zawsze za każdy przelew pobiera 10zł i często zdarza się że nie płaci na czas lub się wynagrodzenie nie zgadza ewentualnie pomylą konta

Em

Witam Jak u Was przedstawia się sprawa z PITem

Hipokryci

Drodzy koordynatorzy, skoro Wam tak źle, to oddajcie miejsca pracy innym odpowiedzialnym osobom. Na pewno nie pogardzą. Pozdrawiam :)

byly pracownik carrefoura

Witam Czy dalej obowiazuje zakaz dorabiania w gts dla pracownikow co sa zatrudnieni przez carrefour w innym obiekcie????prosze o info pilne

dacek12

Ja pracowałem 3 miesiące w cerefurr pestka poznań i nie mogę narzekać na wypłatę bo zawsze miałem 21. Kordynator jest spoko tylko pensja niska. Zanim podpisałem umowe przepracowałem ponad tydzirń ale na szczęście pensje dostałem. Co mnie zdziwiło to nie wymagali książeczki sanepidu. Atmosfera w śród pracowników różna.

pracownik reduta

Witam,od dwóch lat pracuje w GTS w Reducie. Firma jest jaka jest slyszałem już wiele opinii na jej temat ale ja osobiscie nie mogę narzekać,mam wszystko na czas,grafik mam tak jak podaje i co do koordynatorek nie mam żadnego zarzutu. pozdrawiam

J
@pracownik reduta

ja pracowałam w gts i miałam zupełnie odwrotną sytuację

Żal mi was

Ja dostałem wypłatę 22 grudnia, tyle ile powinno być co do grosza. jestem zadowolony i nie mam problemów. jedyne spięcia jakie były to z kierowniczkami ale z mojej winy także pełny luz...

pracownik od 2012 roku

Gadacie gupoty, ja pracuje tam 2lata zawsze wyplata na czas i taka jak ma byc,nazekac tylko pitraficie pracujcie w drukarnikiedy oni chca za marne 6,20 to zobaczycie czy gts jest taki zly

Zostaw merytoryczną opinię o Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.