Opinie o Ponar w Żywiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ponar. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ponar o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ponar w Żywiec

Kocham Ponar

(usunięte przez administratora) w Ponar pracuje dużo osób rzetelnych i którzy tą firmę traktują jak swoją, ale są regularnie traktowani jak śmiecie... (usunięte przez administratora)są osoby które szanuję w tym zakładzie za to co zrobiły i poprawiły warunki np. Pani od BHP(usunięte przez administratora) Ogólnie ja lubię swoją pracę i jestem dumny z pracy w Ponar - Żywiec...

Ciekawy

Stanowisko inżynier produkcji. Jakie zarobki? Jakie obowiązki? Ogłoszenie wisi już długo co wydaje się dziwne.

Hahaha
@Ciekawy

Zarobki słabe a obowiązki to wiesz to co robisz najlepiej czyli kiełbasiany

Witam. Chciałbym złożyć podanie jako operator maszyn CNC. Jakie zarobki na wyżej wymienionym stanowisku jakie warunki pracy są obecnie w zakładzie.

Monter

Zarobki montera na start, ktoś coś? Tylko nie koloryzować;)

@Monter

Może warto zapytać bezpośrednio pod numerem telefonu: 33 861 22 23 wew. 252 lub od razu wysłać aplikację? Zgodnie z informacją na stronie oferty należy przesyłać na adres mailowy: kadry@ponarzywiec.com.pl Zawsze warto spróbować, w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej uzyskasz informacje z pierwszej ręki.

M
@Adam

dzięki!

Bogdan
@M

Zainteresowała Cię praca w firmie Ponar? Zastanawiam się, czy aplikowałeś może na któreś z obecnie aktywnych ogłoszeń? Na ten moment firma poszukuje pracowników na stanowisko ustawiacza (operatora obrabiarek). Wśród wymagań wymieniony jest wymóg znajomości rysunku technicznego. Czy to stanowisko pracy spełniałoby Twoje wymagania?

ex kaesiok

Jeszcze kilka miesięcy temu pracowałem w tej firmie jako spawacz. Do czasu aż pojawiły się kamery nad każdym stanowiskiem, a podobno teraz mają jeszcze gorzej. Jeśli chodzi o zarobki to na początek ok, minimalna, ale można się czegoś nauczyć, zebrać doświadczenie, a czasem zrobić jakieś uprawnienia (spawacze albo na suwnice). Warunki w zakładzie to lata 80, początek 90tych. W zimie max 16 stopni(jak się uda) w lecie 30. Bańka wody w największy upał i stopery. Na KS brak wyciągów!!! Cały socjal to paczki na święta BN o wartości max 150 zł. Atmosfera, jeśli chodzi o pracowników jest w miarę ok. Mistrzowie braki wiedzy nadrabiają gorliwością na pierwszej zmianie (jak są prezesi i dyrektor). Tak samo pani od BHP - zobaczycie ją na dole znaczy: właściciel przyjechał. Natomiast kierownictwo i dyrekcja... hmmm brak odpowiedniego słowa. Dziwię się właścicielowi i prezesom, że dają się tak omotać przez pewnego dyrektora, który to ze względu na prawie rodzinne konotacje z kierownikiem innego działu kryje mu tyłek na każdym kroku baaardzo często kosztem zwykłych pracowników. Jak na obróbce psuje się im maszyna to znaczy że pracownik popsuł. Pozdrowienia dla Kaciały: od bruska w chucie do kierownika w Ponarze. PS.: Kierowca kierownika jeszcze robi?

Też ex
@ex kaesiok

Romek ? już mu podziękowali! Pozdrowienia dla ksowców dobrą robotę robicie!

ex ponarowiec
@ex kaesiok

(usunięte przez administratora) . Od tej "firmy "należy się trzymać z daleka. Zarobki najniższa krajowa, a jak się komuś nie podoba to fora ze dwora. W tym są dobrzy. Zawsze mówią, że wymienią na ukrainców.

Izabela
@ex ponarowiec

Wdawanie się właśnie w takie dyskusje nie ma tu raczej dużego sensu. Skoro posiadasz konkretną wiedzę na temat Ponar jako pracodawcy, to powinieneś skupić się na przekazaniu nam jej. W związku z dynamicznym rozwojem Ponar poszukuje kandydatów, których cechuje otwartość na zmiany, konsekwencja w realizacji zadań, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz dążenie do samorealizacji i rozwoju. A wiesz może, czy wymagane jest duże doświadczenie na danym stanowisku?

Dorota

@anonymous, Może warto udowodnić swoją przydatność dla firmy Ponar i pokazać swoje zaangażowanie. To na pewno będzie mile widziane przez pracodawcę i może pomóc w trakcie rozmów. Czy ta firma oferuje swoim pracownikom dodatki do pensji lub premie za wyniki? Te kilka informacji może być bardzo przydatnych dla przyszłych kandydatów.

Tylko pytanie w jakich granicach i czy jest możliwość wzrostu wynagrodzenia???

Robert

Czy firma normalnie funkcjonuje? Czy jest jakiś powód tej ciszy na forum? Tak dobrze się pracuje?

zainteresowany
@Robert

Ta cisza jest zastanawiająca...

Witam, chciałbym zorientować się jak wygląda praca w ponarze? Jakie zarobki, atmosfera, podejście do pracowników?

Jerzy

Czy macie tak dobra pracę w firmie , że przestaliście pisać?

raf

ha ciekawe co bedzie za niedlugo:) patrze w ogloszenia o prace i widze ponar ogloszenie o prace i wklejone zapytanie po rusku:) szok szymanski chyba juz nie ma kim zonglowac

Maciek

Pan z rękoma w kieszeni niedługo chyba sam będzie musiał pracować jak dalej ludzie będą odchodzić w takim tempie ;l

Bonus

Kto jest teraz kierownikiem na KS ie?

Normalny

Kierownik burak dyrektor pajac

Smith
@Normalny

Tzn?

nowy

Chce się zatrudnic w ponarze i mam kilka pytań, ile może zarobić operator cnc? Przeciętna wypłata na rękę czy wypłaty są w terminie? Słyszałem coś o ratach jak wygląda socjal? jak się pracuje? Duży rygor itd?

spawacz

praca w ponarze? masakra jakas ja pracowalem na KS bylem za blasiaka wtedy bylo jeszcze wzglednie ale jak sie zwolnil to sie dopiero zaczela dziac "szopka" pozakladali kamery pewnie za niedlugo jeszcze nory wprowadza jak w hutchinsonie i zeby bylo jasne pracowalem tam nie boje sie pracy ale takie traktowanie pracownika jak smiecia i za takie glodowe 13-15 brutto/h stawki tak zapieprzac a szymanski chodzi rece w kieszeni i patrzy jak holota robi praca dla desperatow

Jan

Nie jest tam źle. Pracowałem w biurze przez 3 lata. Z prokurami to trochę jest kicha bo się nie liczy do niczego ale jak na Żywiec jest ok. Pracowników traktują czasem poniżej krytyki, ale czasami przez dłuższą chwilę jest spokój. Popracować kilka lat, zdobyć doświadczenie (bo jest tam ciągle sporo dobrych fachowców) i uciekać do lepszej roboty. A Pan dyrektor/prezes z Krakowa ( 2-ga osoba po właścicielu) to szleje? On potrafi być niemiły....

Skonsternowany

Ja wysłałem podanie i lipa, głucha cisza. W Żywcu widać że ciężko o pracę...

kaja

Widać dużo nowych ogłoszeń o pracę, dlatego mam pytanie czy warto aplikować.

free mind

a wiecie dokładnie co z rekrutacjami na stanowisko dla operatorów obrabiarek? wdziałam w internecie jakieś ogłoszenie ale nie mam pojęcia czy są nadal aktualne

@free mind

Wyślij aplikacje to się dowiesz. Nowa maszyna się składa więc pewnie będzie trzeba ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Ponar - Żywiec

• Jak się pracuje w Ponar?

Zobacz opinie na temat firmy Ponar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ponar?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ponar?

Kandydaci do pracy w Ponar napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ponar