Ponar-Koronowo S.C.

Koronowo

Opinie o Ponar-Koronowo S.C.

wiksa

Czy w takim razie rozsądny człowiek dalej takiemu przedsiębiorstwu dostarczałby towary ? Umowa na usługę wiąże dwie strony i każdej powinno zależeć na nienagannej współpracy.

Gość

Nie jestem i nie byłem pracownikiem firmy Ponar Koronowo jestem byłym dostawcą jeżeli tak traktują pracowników jak dostawców szczerze odradzam .Od dwóch miesięcy nie płacą za zakupiony materiał.

Jeżeli byłeś pracownikiem firmy Ponar-Koronowo S.C. to opowiedz o tym na naszym forum. Twój komentarz jest na wagę złota.

Zostaw opinię o Ponar-Koronowo S.C. - Koronowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ponar-Koronowo S.C.