Opinie o Pamso Pabianice w Pabianice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pamso Pabianice. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Pamso Pabianice o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pamso Pabianice w Pabianice

@szalona_ona

Ja osobiście pracuje w firmie od wielu lat i nigdy nie spotkałam się z mobbingiem ze strony przełożonych. Moim zdaniem takie opinie wystawiają osoby, którym się nie chciało pracować, najlepiej oceniać innych a w sobie nie widzieć winy. Panie koordynatorki mają często słuszne uwagi, po za tym to taka jest ich rola i od tego są. Kierownik też jest tylko człowiekiem i myślę że jak się chce to idzie się z każdym dogadać. Nie ma co też ukrywać że obecnie coraz częściej przychodzą do pracy osoby bardzo roszczeniowe i od startu stwarzają sztuczne problemy. Większość załogi Pamso to ludzie, którzy pracują w firmie po naście lat więc chyba tak źle nie jest skoro tam pracują. Jak dla mnie ta firma jest rzetelna, socjal bardzo dobry, bony, paczki, czego chcieć więcej. Są firmy, w których nic nie dają i zero motywacji.

Marzena

Witam. Pracuje w Pamso od 5 lat, nie zamieniłabym tej pracy na żadna inna. Takich opisywanych praktyk w naszym sklepie nie stosujemy. Pracuje z osobami miłymi i odpowiedzialnymi, a jeśli chodzi o koordynatorkę Wioletę Kowal to osoba która zawsze służy rada i pomocą. Pani Deląg zawsze sprawiedliwie ocenia nasza pracę która przekłada się na dodatkowe premie.

Aleksandra.

Witam. Pracuje w firmie od 4 lat, i po raz pierwszy spotykam się z takimi praktykami. Towar codziennie wjeżdża świeży, klienci są zadowoleni i wracają z uśmiechem na twarzy. Koordynatorka przemiła, uśmiechnięta i zawsze pomocna. Kierownik sklepu w którym pracuje to przemiła, ciepła kobieta która zawsze dba by sklep był czysty, towar swiezy a pracownice zadowolone. Rozumiem że rozżalenie pracowników wynika przez sfrustrowanie (robić się nie chce ale wypłatę się miło pobiera). Szkoda tylko że ta pan-pani (w jednym zdaniu kobieta, w drugim mężczyzna) nie ma takiej przyzwoitości aby podpisać się imieniem. Pozdrawiam!!!

Pracuję od wielu lat w firmie i w moim sklepie takich praktyk się nie stosuje jak jest opisane ,jeżeli jest krótsza data to sprzedajemy z rabatem ale klient jest o tym poinformowany. Dbamy o sklep zawsze jest czysto i mamy świeży towar , klienci z przyjemnością przychodzą do nas i wręcz wychodzą zadowoleni bo miła obsługa i towar świeży.Praca ciężka ale takie wymogi , wszędzie trzeba pracować ,po co tak oczerniać i takie opinie wystawiać

Tom

Proszę Pani, szanuję co Pani pisze o sklepie, w którym Pani pracuje. Natomiast w tym sklepie, w którym ja pracowałem, były i wiem, że nadal stosuje się takie praktyki.

Pamso Pabianice prowadziła rekrutację na stanowisko Poszukuję sprzedawcy. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Benia.

Pracuję w Pamso od 2lat i w naszym sklepie towar jest świeży i zawsze uważamy na terminy,,,wypracowałyśmy sobie uczciwością i rzetelnością w stosunku do klienta markę. Klienta trzeba szanować i dlatego do nas wraca z uśmiechem na ustach. Zawsze doradzamy i podpowiadamy. Osoby które plują i oczerniają naszą pracę powinny zrezygnować z pracy w handlu,,niech idą popracować gdzie indziej, bo tu się nie nadają. A co do kierowniczek, koordynatorek itp.to one też pracują na dobre imię firmy,,zawsze się znajdzie ktoś, co mu się coś nie podoba. W moim sklepie potrafimy sobie pomagać i rozwiązywać problemy,,,czego wszystkim życzę.

Pracuje się super nie powiem złego słowa. Fakt że pensja mogłaby być wyższa ale coś za coś. Zapraszam do pracy w markecie to zoabczycie co to tyranie ludzi i mobbing. Jedyny żal mam to nie docenienie pracownika w okresie pandemii bo sama paczka na święta to mało za to co musiałyśmy przeżywać na początku tego trudnego okresu. A i bony frekwencyjne wypłacane na konto i zabieranie podatku to też wielki minus.

Joanna

Witam. Czytając wasze opinie, jestem pod wrażeniem waszej wyobraźni. Pracuje w Pamso od dwóch lat, żadne wymienione przez was praktyki nie są stosowane. Nie ma żadnego mobingu. P. Wiola oraz Aleksandra nie są tyranami, są takimi samymi pracownikami jak my, a to, że wymagają standardów firmy i je kontrolują, wymaga to ich stanowisko. Nie pieczemy starego mięsa, wręcz przeciwnie, nie zrywamy etykiet, nie dolewamy wody do mięsa mielonego (ale klientom polecam, dolać wody gazowanej) Większość z was która pisze takie komentarze to desperaci, którzy oczekują w pracy picie kawki a nie wykonywanie swoich obowiązkow. Współczuję wam, nawet nie potraficie skleić zdania, nie wspomnę o przecinkach. Więc jeśli jesteście na tyle leniwi aby poprawić błędy to jak mogliście sumiennie wykonywać swoją pracę,znam takich jak wy. A tak swoją drogą, P. Ania to złoty człowiek. Dziękuję za was, za moją kadrę to miłe z wami pracować. Pozdrawiam (usunięte przez administratora) brawo wy, bo to dzięki wam, jeszcze bardziej jesteśmy zmobilizowani do walki z wami ???? ???? ????

zainteresowany

Wiecie może czy firma potrzebuje aktualnie nowych pracowników?

Wielka

Pamiętajmy że Pamso posiada wiele placówek i nie na wszystkich jest tak jak opisuje ie w komentarzach. Znam miejsca gdzie atmosfera jest super i gdyby nie to już dawno by mnie tam nie było. Kasa niska przy 8 godzinach. Przy wielu godzinach nawet 3000 netto

Młoda
@Wielka

To chyba żart

Jerzyk
@Wielka

Przy ilu i gdzie place nadgodziny

Stara
@Młoda

Kpina 3000 to nawet kierownik nie ma

Byly pracownik

Pracowałem w tej firmie długie lata.Jestem na emeryturze.Przeszedłem pare zmian kierowniczych i dyrektorskich.Dawniej Kierownik czy Dyrektor miał szacunek dla pracownika.Teraz tą nową kadrę która nie ma pojęcia o technologiach i procesach jest przykre.Jakość upada nowi pracownicy dużo do życzenia.Naprawdę fachowców garstka ktorzy to jeszcze trzymaja.Jeżeli oni odejdą życzę powodzenia Dyrekcji.

Pamso
@Byly pracownik

Dziękujemy za Pana/ni opinię i choć jest dla nas przykra, bo Firma wymieniła całą kadrę kierowniczą 5 lat temu po ciągłych oskarżeniach o nieszanowanie Pracowników, to w jednej z jej części musimy się zgodzić. Rzeczywiście pozyskanie nowych wykwalifikowanych Pracowników jest bardzo trudne, tym bardziej, że nie istnieje żaden realnie funkcjonujący system szkolnictwa przygotowującego do zawodu masarza i dlatego w takich osobach jak Pan/ni szukamy oparcia i oczekujemy przekazywania na warsztacie pracy pozyskanej latami wiedzy. Co do jakości absolutnie nie zgadzamy się z tą opinią i jest krzywdząca dla kilkuset osób jakie codziennie starają się aby była jak najlepsza – zaangażowanie takich osób jak Pan Sylwek, Pan Kazimierz, Pan Wojtek Pan Rafał Pani Renata (i inni, których nie sposób wymienić za co przepraszamy) gwarantuje wyjątkowość naszych produktów, które na co dzień jemy. Zapraszamy do odwiedzin w Zakładzie i przekazanie swoich uwag, choćby za pomocą programu „Mam taki pomysł” , który skutecznie funkcjonuje i daje Personelowi szanse na podejmowanie decyzji o kierunku rozwoju firmy i poprawie ewentualnych „niedomagań” w miejscu pracy.

@
@Pamso

Pan kazimierz spoko cale zycie w pamso .

Wypłacają dodatkowe nagrody w Pamso Pabianice?

Jerzyk

I się nie doczekaja

Były parobek

Co do pracy powiem ze jest jak każda inna w tym zawodzie , jednak pierwszy raz spotkałam się z tak złym traktowaniem przez kierowniczkę (młoda znęcająca się kobieta ) . Pracowałam 7 miesięcy przez ten czas wahania nastroju kierowniczki zmusiły mnie do zmiany pracy . Co najgorsze wiele znaków o złym traktowaniu załogi do dyrekcji niż nie dały i P. Kierownik zawsze wychodziła jako poszkodowana ... szkoda słów mam nadzieje ze coś się zmieni i moje koleżanki i koledzy wkoncu będą pracować w spokoju i bez stresu ze kierowniczka wpadnie w szał .

Zdziwiona

Moge powiedzieć z czystym sumieniem ze wyzysk jest w Pamso czlowiek przez czlowieka. Problem nie leży w ludziach którzy pracują na produkcji w sklepach czy kierowcy,problem jest wyżej. Zero zrozumienia że strony dyrekcji. Brak szacunku dla ludzi ktorzy pracują tam już kilkanaście lat. (usunięte przez administratora)Nie słucha się w ogóle ludzi co mówią tylko się wymaga cudów. (usunięte przez administratora) Niestety dużo ludzi odeszło i jeszcze odejdzie jeśli nie ma podwyżek bo cały czas tylko mówi się pracownikom wrócimy do tematu żart i na tym się kończy. Zenada

Herubin

Po paru larach pracy moge smiało napisać człowiek przeganiany z działu na dział w biegu się rozbierasz stawkę godzinową każdy ma inną żeby człowieka skłucić premia masz większą jeśli jest się dypowłazem kierownika jednym słowem(usunięte przez administratora) na kierownictwo i brygadzistow.Przyzwolenie na spożywanie alkocholu

Blondi

To jednym słowem jest żart jakie pieniądze tam się zarabia wyzysk człowieka przez człowieka nic dodać nic ująć ????????????

Pracownik ....

A w ktorej firmie nie ma wyzysku?!!idź do innej firmy np Gr... to zobaczysz jaki jest wyzysk czlowieka!!!

Magda
@Pracownik ....

To mało etyczne zasłaniać się inną firmą. Każdy z nas niech szanuję swoją pracę i czas. Musimy jako pracownicy być lojalni wobec samych siebie i bronić swoich praw.

Romek
@Pracownik ....

Dużo rzeczy i wypowiedzi jest mało etycznych. Czytam i własnym oczom nie wierzę.... Ja też tu pracowałem, jeździłem na wycieczki ( I dziękuję że ktoś je organizował ) i nie żałuję. Nie uważam żeby awansowały osoby, które nie powinny. Ludzie się lubią. A jak ktoś zachoruje to koledzy załatwiają nawet wizyty u specjalistów i robią wszystko żeby pomóc. Kasa - tu jest słabiej, ale cóż każdy ma wybor...

Sprzedawca
@Pracownik ....

Ale tam przynajmniej jakoś płacą. Nikt kto od nas odszedł nie wrócił i wszyscy zarabiają kilkaset zł więcej miesięcznie to dużo. Jest za co robić. U nas robisz i (usunięte przez administratora) z tego masz

Sprzedawca
@Pracownik ....

Ale tam przynajmniej zarabiają. A my nie. Nikt kto od nas poszedł tam do nas nie wrócił tylko wszyscy mają kilkaset złoty więcej. Jest za co robić

Grot
@Sprzedawca

Ha ha widzę że kadra zarządzająca z grota się uaktywniła ????????????

@Pracownik ....

zmieniłem prace i okazało sie że 2 lata straciłem... prosiłem o podwyżkę 3 razy , pamso na minusie jest i ciągle straty i brak kasy . a teraz mam na start 15 netto i wiem że mnie stać na paczki świateczne i inne duperele które proponuje pamso i premie wliczone w wypłate czyli ........sami sobie sprawdzie umowy i paski.

@lexus

I DOBRZE zrobiłeś. Weźmiemy z ciebie przykład. Takie wypowiedzi dodaja nam odwagi. Powodzenia

Grrr
@Ania

Jasne. Bo jakiś pala..t napisał że tyle zarabia.... Brawo Ty

Wojciech
@Grrr

Mam nadzieję, że z czasem poziom wynagrodzeń za pracę w firmie Pamso Pabianice wzrośnie. Mnie natomiast zastanawia, jak oceniacie atmosferę, która tam panuje? Myślę, że informacja na ten temat również powinna pojawić się w wątku.

Grrr
@Wojciech

Wojciech ja jestem zadowolony. Przeszedłem tu z totalnego gnojenia i teraz wreszcie nie muszę brać tabletek na nerwy. Bo się nie denerwuje. A żona też odetchnela bo nie wrzeszczę ciągle :)

Pamso Pracownica
@Grot

Ciekawe czy i tym razem nadgodziny będą do odbioru bo na premię nie ma co liczyć. Jeśli tak ja zmieniam pracę.

Julian
@Romek

Kiedy to bylo

siusiak

pensja kierowcy na hurtowni 2600 brutto bez przepracowanych sobót i nadgodzin w tygodniu 2050 na reke wiec sami sobie odpowiedzcie dlaczego nie ma chetnych do pracy za takie pieniadze

Elwood

• zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na umowę o pracę, • dodatkowe premie,, • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas, • atrakcyjny pakiet socjalny: -wczasy pod gruszą, - wsparcie pożyczkowe - prywatny pakiet lekarski, - karty sportowe, - bony świąteczne, - paczki świąteczne dla dzieci, - dofinansowanie do wyjazdów wakacyjnych dla dzieci, • stabilność zatrudnienia i szacunek przełożonych, • przyjazną atmosferę pracy.Wspaniała praca

Patrycja
@Elwood

Dzień dobry, a jakie są zarobki?

Pamso
@Patrycja

Na wysokość wynagrodzenia składa się wiele czynników. Na wszystkie pytanie odpowiemy pod nr telefonu 785 054 311

@Elwood

za te dodatki pakiety nic nie kupisz a kasa tragedia . jak zmieniłem prace to paczki świąteczne było mnie stać dla całej rodziny....

Czy chcielibyście więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą Pamso Pabianice?

Oli

Jak dla mnie jest fajnie :) mam kolegów, koleżanki, nikt się nie czepia.

@Oli

to prawda co piszesz ale kasa to lipa. umowa lipa pasek lipa . stawki tragiczne.

jordi

czy może ktoś napisać o pracy na magazynie jak to wygląda

Mirek
@jordi

Nie wiem jak wygląda praca na magazynie ale zarobki to około 1800zł na rękę.

Bere
@Mirek

Raczej bliżej 2700 tylko trzeba być w tych najlepszych

Panna nikt
@Bere

A co to znaczy"w tych najlepszych"? Masz na myśli zwykłego sprzedawcę?

Jurek

Gdzie tyle zarabiają

Marzena
@Jurek

Mam nadzieję, że @Bere jeszcze zechce dopowiedzieć coś, jeśli chodzi o tę kwestię. Musimy poczekać. A Ty pracujesz już w Pamso Pabianice, czy dopiero zamierzałeś aplikować?

@Bere

2700 to chyba wszystkie soboty.....

Zostaw merytoryczną opinię o Pamso Pabianice - Pabianice

• Jak się pracuje w Pamso Pabianice?

Zobacz opinie na temat firmy Pamso Pabianice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pamso Pabianice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pamso Pabianice