Opinie o Pamso Pabianice w Pabianice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pamso Pabianice. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Pamso Pabianice o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pamso Pabianice w Pabianice

barbara

Tragiczne Panie sprzedawczynie z Łodzi przy ul.Rzgowskiej na CHOJNACH. SĄ opryskliwe obrażone i do tego komentują przy kliencie wszystko. Na rynku jest lepiej niż w tym sklepie.

Iwonka
@barbara

A ja się nie zgadzam. Robię zakupy na Rzgowskiej kilka razy w tygodniu i jeszcze nigdy nie zdarzyła mi się taka sytuacja... może zły dzień w pracy ? :))

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Pamso Pabianice?

Aga

Hej zgodnie z kodeksem pracy. Trzecia.umowa na stałe.

@Aga

Hej Aga, a czy w Pamso przy przechodzeniu z jednej umowy na drugą można spodziewać się jakichś zachęcających warunków? Np. podwyższenia pensji? Lub może dochodzą nam jakieś benefity czy premie? Jak to wygląda na początku a jak w późniejszym czasie jeśli chodzi o warunki pracy?

Aga
@Anna

Hej Ania podwyżki zawsze.sa, ale nieduże jeśli mam być szczera...

@Aga

A możesz podać jakieś konkrety jeśli chodzi o te podwyżki? Z chęcią wysłucham co masz do powiedzenia na ten temat. :) To zawsze jakaś nowa informacja o Pamso.

@Aga

Jakie podwyzki? Przecież firma od lat ma kryzys???? nie rozumiem że nikt się nie buntuje na temat pensji. Czy 2050 zł to jest godna pensja zwykłego pracownika za tą pracę ? Gdzie teraz wszystko idzie do góry ? W dodatku z jeb... kierowniczka która non stop urządza afery o byle (usunięte przez administratora) ? Obudźcie się ludzie

WDZIECZNA

Raczej NIGDY, gdy zbliża się czas na umowę na stałe nie przedłużają umowy ,hihi taki tutaj mają rytuał To firma tradycjami ????????????

Lol
@WDZIECZNA

Bzdura i kłamstwo. Raczej chcą umów na czas nieokreślony. Musiałaś być mega słaba jak ci nie dali.

Łukasz
@Lol

Jak na czas nieokreślony to duży plus bo jednak jest bardziej stabilnie. Dużo osób taką ma?

Ta firma to (usunięte przez administratora)i dwa metry mułu. Traktują pracowników jak ludzi gorszego sortu. Wypychają towar na sklepy według swojego widzimisię a potem przy inwentaryzacji każą sobie oddawać kasę że wszystkie przeceny braki itp. Najlepiej niech zwykły pracownik z najniższą krajową ponosi odpowiedzialność i płaci kasę za nieudolność pseudo kierowników. Polecam omijać szerokim łukiem.

JUREK

Ile czasu pracowałeś/aś? Skoro myślałeś/aś podpisaną odpowiedzialność i musiałeś/aś ponosić koszty po inwentaryzacji to moje pytanie. Czy chodź raz odezwałeś/aś się do kierownika w tym temacie. Że nie będziesz sprzedawać takich rzeczy. Czy kierownik to zgłaszał?

Nigdy, ale to nigdy żadna firma nie może wymagać zapłaty za towar po terminie czy jakiekolwiek braki!!!!!!! Pamso wykorzystuje pracowników na najniższym szczeblu!!!!! Przez nieudolność "kierowników " cierpią inni pracownicy. Nie mają prawa żądać pieniędzy to jest bezprawnie.

Qoqo

Po ostatnim kontakcie i rozmowie z jednym z waszych kierowników pracujących w zakładzie pozwolę sobie powiedzieć że pracuje u Was tzw (usunięte przez administratora) Dziękuję za uwagę, pozdrawiam.

Irena
@Qoqo

Raczej miało to mieć negatywny wydźwięk? Ciekawa bym była z jakiego właściwie powodu, co musiało się stać podczas zwykłej rozmowy?

Pamso Pabianice prowadziła rekrutację na stanowisko Poszukuję sprzedawcy. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Leszno
Jacek

Chodzą słuchy że firma jest w opałach.moze czas na zmianę całej kadry zarządzającej.moze warto zmienić ludzi którzy doprowadzają do upadku firmy.zainwestowac w prawdziwych fachowców .sklepy ledwie robią obroty,towar niskiej jakości.klienci odchodzą do konkurencji .

@Jacek

Czyli to przez brak sprzedaży firma jest w opałach ? Nie próbują się jakoś ratować?

Dagmara
@Jacek

No nie wiem, ale wspierają akcję charytatywną, to chyba jest ok? Pewnie by nie pomagali, jakby kasy nie było? (usunięte przez administratora)

@Dagmara

No to może rzeczywiście nie jest az tak źle? Poprawiło się coś ostatnimi czasy? Nadal są jakieś plotki o upadku?

Halina
@Jacek

A co z towarem jest nie tak, że stwierdzasz, że jest niskiej jakości?

Czy Pamso Pabianice zapewnia kartę multisportu?

Ola

Kartę multisport oraz prywatna opiekę medyczna.

Małgorzata
@Ola

Ile procent karty multisport jest opłaconej? Jaki to koszt byłby dla pracownika mniej więcej :)

Hubert.W

W końcu nabrałem odwagi aby wypowiedzieć się na temat firmy . Jednym słowem NIE POLECAM szczególnie sklepu na Piotrkowskiej byłem tam (usunięte przez administratora)Najgorszy okres mojego życia do dziś korzystam z pomocy specjalisty . Zarobki niskie . Nie pozdrawiam „pani” kierownik .

Tomasz
@Hubert.W

Zgadzam się absolutnie z tą opinią, w wielu sklepach pamso jest (usunięte przez administratora) i brak szacunku "pan" kierowniczek do pracownika.

Lila
@Hubert.W

Hubert a może imię masz na R...... nie masz sobie niczego do zarzucenia? Może to Pani kierownik mogłaby to samo powiedzieć o Tobie? Nie wiem skąd nagle hejt od Ciebie? Dużo dobrego od firmy dostałeś.

kasia28
@Hubert.W

Ja pracuje w innym sklepie. Kierowniczka jest w porządku. Wiadomo czasami ma gorszy dzień jak sprzedaż niższa. Ale ogólnie jest ok. Zarobki jak wszędzie. W poprzedniej pracy o wypłatę musiałam się dopominać a tutaj mam na 10-go.

Grażyna
@kasia28

Zapraszamy do pracy w firmie Grot.zarobki pozwalające żyć.normalni ludzie i pomocną kadra.

Jaś
@Grażyna

A Grota już na ogłoszenia nie stać czy jak ? Czy Pani tak zdesperowana ze na stronie o Pamso próbuje znaleźć kogoś do pracy ??

Grazyna
@Jaś

To raczej zdesperowani pracownicy Pamso przychodzą do firmy Grot pytać o pracę.

Alicja
@Grażyna

Tylko w Grocie wszystko zależne od widzimisię szefostwa. Przerobiłam. Obiecują jedno a za 3 miesiące zupełnie coś innego. I jeszcze pretensje jak zapytałam o ustalenia.

JUREK
@Alicja

Tak naprawdę wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Zosia latosia

Wreszcie ktoś podjął mądrą decyzję i wymienił załogę w sklepie na Moniuszki Aż miło robi się zakupy .Panie uśmiechnięte i uprzejme.Przede wszystkim rzuca się w oczy świeży towar NA CO DŁUGO CZEKAŁEM

Klientka
@Zosia latosia

A sprawdzał pan ważność wędliny której się kupuje.....

@Klientka

A co z tymi terminami nie tak? Miała Pani jakieś problemy z tym?

Klientka
@Marzena

Kiedy kupiłam śmierdzący pasztet jeremiego ...zgłosiłam to jednej pani która tam pracuje dodam że bardzo miła pani ....i sprawdzilam któregoś dnia....no niestety pani nowa która tam pracuje dalej bardzo zdziwiona że szynka herbowa była po terminie....odłożyła ja na bok..... A my klienci mamy prawo wiedzieć jaki jest termin ważności....i jeżeli słyszę że niejet w stanie powiedzieć daty ważności niekupuje.... A wiemy że ceny wędlin są spore ... I

@Klientka

Ja ostatnio kupiłam pierogi z terminem na następny dzień. Ale Pani w sklepie mi o tym powiedziała i miałam taniej. Ale jak kupuje to pytam o termin ważności i zawsze Panie odpowiadają.

Dawid

PAMSO tyle lat tradycji!!! Polski kapitał!!! Ponad 500 pracowników!!! Gdyby tylko tak to się przekładało na każdego pracownika. Szukają analityka do działu sprzedaży za "miliony monet", a przełożeni mówią, że nie ma pieniędzy na podwyżki. Oczywiście lepiej zapłacić jednej osobie parę tysięcy niż kilkuset dołożyć po 600 zł. Po pewnym czasie widać, że liczą się tylko kierownicy i dyrektorzy. Pozostałe osoby muszą ciężko pracować na "słupki". Z moich obserwacji wynika, że im mniej pracownik PASMO się stara to po odejściu od nich mniej boli serce. Szkoda, że polska firma tak nie dba o to by każdy chodził uśmiechnięty z poczuciem dobrze wykonanej i opłaconej pracy. Pozdrawiam zarząd spółki i dyrektorów.

@Dawid

Nie masz żadnej możliwości ubiegać się indywidualnie po podwyżkę? Wiesz, dla nich to taniej zatrudnić kogoś za kilkanaście tysięcy niż wydać dla wszystkich po kilkaset zł :P

@Marzena

Pozwolę się z Wami nie zgodzić. Pracowałam w tej firmie 5 lat. Przez ten czas pisałam dwa podania o podwyżkę i oba zostały rozpatrzone pozytywnie. Oczywiście nie była to zawrotna kwota 1000 zł tylko mniej. Odeszłam w tamtym roku ze względu na zmianę miejsca zamieszkania, ale gdyby nie to pozostała bym tam. Brak korporacyjnych reguł to największy plus tej pracy. tutaj każdy był sobie pomocny.

Irena
@Monika

A to oni wymagają tutaj pisania podania specjalnie do tego? No piszesz, że nie tysiąc ok, ale chociaż powyżej tych 400 zł wyszło?

Tomasz K

Jaka podstawa na stanowisku przedstawiciela handlowego? Dostałem zaproszenie na spotkanie, lecz Pani Rekruterka nie chciała powiedzieć, jakie wynagrodzenie firma oferuje. W obecnej pracy zarabiam 3500 brutto podstawy. Czy firma Pamso zaoferuje coś więcej?

Pamso

Dzień dobry, Zgadza się jest nowy personel, gdyż poprzednie Panie przeszły na emeryturę. Poprosimy o kontakt pod nr tel. 42 22 55 546 Chcielibyśmy wyjaśnić tą sytuację. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i takie sytuacje natychmiast sprawdzamy i wyjaśniamy.

Klient

Co się dzieję z waszą jakością,coraz gorsza .A biała surowa dno.Wstyd.

Pamso
@Klient

Dzień dobry, poprosimy o kontakt telefoniczny 42 22 55 546. Jesteśmy otwarci na uwagi, i zależy nam na wyjaśnieniu tej reklamacji.

Lolo

Jak wygląda praca na sklepie ? Ile się wychodzi na rękę za cały miesiąc pracy ? Czy są jakieś premie i dodatki ?

Były Pracownik
@Lolo

Za miesiąc pracy 1900 zł pracownik z 5 letnim starzem

Zosia
@Były Pracownik

Ale wypłata na czas i nic nie ma (usunięte przez administratora) :)

Aleksandra
@Zosia

Wypłata na czas to nie przywilej.wiele firm płaci dużo więcej i na czas.1900 zł na rękę .......dramat.Firma Pamso zaczęła być żenująca.Stara obsada ,stare kierowniczki grzejące stołki .firma przestała się rozwijać.

Tomasz
@Aleksandra

Jedna wielka kpina! A ceny kosmos, obsługa też zostawia wiele do życzenia! Szczególnie w sklepach na teofilowie obok ryneczku! Porażka! Paniusie nadęte jakby za karę miały robić!

Lola
@Tomasz

Panie bardzo miłe. A Ty chyba w Grocie robisz.

Grazynka
@Aleksandra

Nie jest to prawda :) ale skąd prawdę ma znać ktoś kto próbuje jedynie napisać kilka złych słów bo praca w konkurencji nie daje satysfakcji ;) ;) ;)

Kuba
@Tomasz

A jak maja nie być nadęte jak zapierdzielaja za najniższa krajowa a firma ma wymagania jak by płacili conajmniej 5000 na rękę ?

Viktoriia
@Kuba

Pracuję w tej firmie ponad 5 lat, i powiem, że praca jak praca, firma jak firma...Tak , Pamso ma swoje standardy i wymagania, dla tego produkty i obsługa jest na wyższym poziomie. Wynagrodzenie zawsze na czas, benefity, bony, premie, opieka medyczna, wczasy...Nie jest tak zle...

Łukasz
@Viktoriia

Sporo tych benefitów wymieniałaś. Serio aż tyle dają? Ile tej premii można wyciągnąć? Dają ją uznaniowo za wyniki?

Zofia

Pracuje w Pamso od 5 lat, jestem pracownikiem sklepu jest jak wszędzie raz lepiej raz gorzej, natomiast po pracy w markecie ta mogę nazwać przyjemnością Zarobki jak wszędzie, jeśli się starasz jesteś doceniany. Polecam spróbować a nie hejtować.

Były pravownik M

Pracowałem w Pamso kilka miesięcy na całe szczęście mam to już za sobą . kierowniczka sklepu nie miała szacunku do nikogo jak miała gorszy dzień to wszyscy się bali odezwać nawet przełożone. Ciagle krzyki na pracowników , trzaskanie drzwiami na porządku dziennym . Na zapleczu pełne zamrażarki wędlin i starego mięsa które musiałem piec i wciskać ludzia ! A gdy się nie sprzedało musiałem kupować sam ! Wieczne pretensje i krzyki nie wiem jak na innych sklepach wyglada sytulacja ale ja przez ten krótki okres bardzo nie miło się zaskoczyłem.Nie będę mówił jak kierowniczka ma na imię ale mysle ze pracownicy pamso wiedza o kogo chodzi !

Ala
@Były pravownik M

I znowu ten sam oszczerca pisze... Już pisałeś o innym sklepie a teraz znowu niby o innym... Może się przedstaw z imienia i nazwiska? Wszyscy wiedzą kto to pisze i ile było Twoich "zasług".

Cred Mateusz
@Ala

Jak byś chciała wiedzieć to nie ja to pisałem dałem sobie spokój bo nie ma co tu pisać.Po pierwsze chodziłem do szkoły gastronomicznej i wszystkie te zasady co piszecie znam . .Po drugie nie do mnie należało zamawianie towaru .Po trzecie nie oczerniałem pani Ani ani Pani Oli .Z panią Ania Deląg miałem przyjemność tylko dwa razy się widzieć i po tych dwóch razach uważam że jest bardzo miłą osoba wiadomo że na takim stanowisku musi być taka bo jak nie to pracownicy by jej na głowę weszli.Pani Aleksandra Jagielska jest bardzo miłą osoba bardzo dobrze mi się z nią współpracowało .Dało się z nią porozmawiać i zawsze pomogła tak samo jak pan Daniel .Najwięcej żalu mam do pani Wioli bo po przejęciu sklepu od pana Daniela nie słuchała jak się jej mówiło co się dzieje w sklepie że są pracownicy z którymi się nie da współpracować i nawet ci pracownicy się jej nie bali bo ja bym się w taki sposób jak oni się do niej odzywali na pewno bym się do przełożonego nie odezwał . A największy żal ma za to jak mnie potraktowała jestem po wypadku w pracy wypadek miałem w grudniu i chodź mnie ręka bolała chodziłem do pracy bo nie chciałem zostawić dziewczyn samych bo nie było pracowników a gdy już nie dałem rady i poszedłem na zwolnienie lekarskie to jak zachowała się pani Wiola chciała mi wręczyć wypowiedzenie w czasie kiedy byłem na L4 . I powiedzcie czy to jest fajne potraktowanie pracownika . Co do tego że się nie sprzedawało to nie była wina pracowników czy kierowniczek bo takie jakie tam były ceny to niestety ale w małym miesicie nikt nie kupi pójdzie do sklepu obok gdzie ten sam produkt jest dwa razy tańszy i nic się nie poradzi na to że nie było klientów i jak widzisz ten wpis zawiera błędy w pisowni na pewno nie opublikował bym wpisu z takimi błędami . I na koniec nie znając mnie wydajesz o mnie opinie że nygus itp .Jeżeli piszesz że wiesz jakie były moje zasługi to musisz mnie chyba znać więc napisz moje imię i nazwisko :) . Życzę ci awansu za takie wpisy i wyzywanie innych osób na pewno go dostaniesz Zapytaj się też jak wiesz kim jestem to wiesz na którym sklepie pracowałem zapytaj się osoby która odpowiada za ten sklep dlaczego odchodziły kierowniczki i nie nie były zwalniane same odchodziły .I jeszcze też spytaj się jaką ten sklep ma historie i dla czego cała poprzednia kadra wyleciała z pracy i ma sprawę w sądzie i dlaczego nie ma klientów tam .Mogę ci udzielić jednej podpowiedzi bo ten sklep gdzie pracowałem miał zniszczoną opinie przez poprzednią kadrę która tam pracowała i klienci nie przychodzili już do niego po tym co się tam działo .Życzę ci miłego dnia :)

@Cred Mateusz

Witam serdecznie.Po pierwsze sklep ma zniszczoną opinie nie przez poprzednią załogę tylko przez podejście pamso do pracowników a przede wszystkim do klienta. To jest mała miejscowość a ceny z kosmosu. Najlepsze że te same wędliny z pamso w innych sklepach są niższe niż w sklepie firmowym. Produky spożywcze o 1zl czy 2 zł. Za wędliny za 40 zł za kg krojone klientowi od samej"dupki" bo inaczej to pracownik za to płaci. Ilość mięsa narzucone odgórnie bo inaczej to (usunięte przez administratora) I co później z tym co zostało????? My jako stary zespół żeby sprzedać robiłyśmy cuda,pieklysmy dokładaliśmy własne produkty by stworzyć jakieś ciekawe danie,by tylko zachęcić klientów.A kolejna załoga co zrobiła??? Ile się dało wetknąć stare klientom to ok reszta leżała aż nie było gdzie trzymać i zostało wyrzucone.Jezeli nie szanuje się pracowników,a przede wszystkim klientów nigdy nie będzie dobrze. Ps.sprawa jest w sądzie bo to pracownicy ją założyli nie pamso.

Gaga

Coś w tym jest co piszesz. Byłam klientką sklepu na Opolczyka w Łodzi, zaznaczam byłam, wędliny na pierwszy rzut oka wyglądają na stare o mięsie nie wspomnę. Załoga inna niż kiedyś masakra. Proponuję wejść obok do Grota i popatrzeć jak powinien wyglądać sklep mięsny. Zresztą to chyba nie tyko moja opinia bo u nich kolejki a u Was pusto

Laga
@Gaga

Jasne. Dzięki pracowniku grota za te bzdury. Kolejki są i tu i tu.

Ola
@Były pravownik M

Prawda!

Dorota klient

Wczoraj zrobiłam zakupy w jednym z waszych sklepów przy ulicy Inflancka -Łagiewnicka.plasterki wędliny nadające się do wyrzucenia.sklep który kiedyś lubiłam zawodzi po raz kolejny.zawsze było dobre a teraz muszę przyznać że jest często stare.sklep schodzi (usunięte przez administratora).załoga zmienia się co parę miesięcy.atmosfera nie jest przyjazna jak kiedyś inic nie jest jak dawniej.być może inne sklepy sprostają moim potrzebą.kierownik sklepu ok ale może przemęczony.

Były Pracownik

Nie polecam pracy na stanowisku magazynier -kierowca Żeby zarobić godne pieniądze to trzeba jeździć po 15godzin dziennie co się wogóle nie opłaca . Konkurencja więcej płaci .

Barbara

Kupilam dzis pierogi z mięsem mięso śmierdzące i ściśnięte nie polecam wystawie opinie na fc

Pracownik Pamso
@Barbara

Przykro nam z powodu zaistniałej sytuacji. Chcemy wyjaśnić tą sytuację. Prosimy o kontakt i zgłoszenie reklamacji pierogów do firmy Pamso poprzez pocztę mailową marketing@pamso.com.pl lub napisanie wiadomości na stronie firmowej Facebook.

Anka

@Dział Personalny Pamso a to jaki macie system pracy?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Pamso Pabianice?

Dział Personalny Pamso

Dzień dobry, nikt w Pamso nie pracuje w systemie 12/12 Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Pamso Pabianice - Pabianice

• Jak się pracuje w Pamso Pabianice?

Zobacz opinie na temat firmy Pamso Pabianice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pamso Pabianice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pamso Pabianice