Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Grot” Sp. j.

Starowa Góra

Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Grot” Sp. j.

użytkownik zarejestrowany

@Natali masz oczywiście rację, że rozmowa jest najlepszym zawsze wyjściem z sytuacji, gdzie strony mogą przedstawić swoje argumenty. Ale słyszał to klient, więc on takiej rozmowy nie odbędzie. Jednak jeżeli ktoś ma jakiś problem to zawsze warto najpierw porozmawiać. Widzę, że Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Grot” Sp. j. w 2016 roku został uznany za "Przedsiębiorstwo Fair Play" http://zpmgrot.pl/wp-content/uploads/2016/02/2017-Fair-play-kopia.png , więc taka nagroda też musi o czymś świadczyć.

Natali
użytkownik zarejestrowany

@Marek ANONIM Piszesz o niewłaściwym zachowaniu pracownika firmy ale nikt nie skarżył sie na nieprzyjemne sytuacje. Może wyolbrzymiasz problem o ile jest? Forum nie załatwi tematu jedynie rozmowa z szefem!!

Marek ANONIM

Proponuję przyjrzeć się Grotowi w Pabianicach. Bardzo proponuję. Szefowej. Słyszałem jako klient jak raz zwraca się do pracowników i jestem w szoku. Kto takie babsko zatrudnił?

użytkownik zarejestrowany

@Stella masz rację, zatem czy ktoś z aktualnych pracowników mógłby się wypowiedzieć na temat Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Grot”? Posiadają oferty pracy na: PRACOWNIKA BRYGADY ROZŁADUNKOWEJ, GARMAŻERA, SPRZEDAWCĘ i ROZBIERACZ-WYKRAWACZ (http://zpmgrot.pl/o-nas-2/kariera/). Czy ktoś z tych stanowisk mógłby opowiedzieć o swojej pracy? Czy warto aplikować?

Stella
użytkownik zarejestrowany

Czy jesteście pewni, że nie da napisać coś pozytywnego o firmie? Ja nie słyszałam o idealnej firmie, ale zawsze można poprawić to co szwankuje. Chyba łatwiej jest korygować niż budować od podstaw, prawda?

jack

Witam. Proszę o odsunięcie od pracy wiecznie obrażonego pana ze sklepu Grot przy ul.Białostockiej. Warczy tylko i wali w ladę.Cały czas jest naburmuszony.Jak wchodze do sklepu i go widzę to chce uciekać a to po tym jaki był nie miły dla starszej Pani. Natomiast jest tam bardzo sympatyczna Pani piękna blondynka maluje oczy na niebiesko cały czas uśmiechnięta aż miło ,Wogóle dziewczyny sa tam super np.pani Mirka która jest miła, uśmiechnieta,uczynna,pracowita.

użytkownik zarejestrowany

Na stronie internetowej firmy aktywne są oferty pracy na stanowisko Rozbieracz-wykrawacz oraz Pracownik Brygady Rozładunkowej. Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą na którejś z tych pozycji? Na co mogą liczyć po dołączeniu do firmy? Konkretne informacje będą dla nas bardzo cenne.

Nora
użytkownik zarejestrowany

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, czasami nie jest łatwo w firmie ale myślę sobie , że lepszy znany choleryk niż nie znany milusiński. Prawdą jest, że trudno pracuje się z sobami impulsywnymi ale cóż tak już jest .

Grażka
użytkownik zarejestrowany

Rotacja jest w każdej firmie a tym bardziej teraz jak jest dużo ofert pracy. Ludzie szukają dla siebie najlepszej pracy i to z różnych powodów nie tylko finansowych.

@Grażka 19.04.2017, 10:59

A tu ani pieniędzy,ani normalnej uczciwej pracy.Aż płakać się chce.

@Maja 03.04.2017, 08:51
@pracownik rozumiem, że według Ciebie w firmie jest duża rotacja pracowników. Czy oznacza to, że łatwiej jest dostać tu pracę?...

Tak.Jeżeli tak bardzo chcesz zostać nikim.....

Tak macie Państwo rację Pan Marek poniża ludzi totalny brak szacunku do pracownika. Ten człowiek zrobił dużo krzywdy pracownikom i myślę, że to nie koniec, ale jest tolerowany przez właścicieli. Również doświadczyłam na własnej skórze jego chamstwo. Były pracownik.

użytkownik zarejestrowany

@pracownik dlaczego tak sądzisz? Chętnie bliżej poznamy Twoją opinię.

@Maja 13.03.2017, 08:46
@pracownik dlaczego tak sądzisz? Chętnie bliżej poznamy Twoją opinię.

No to wystarczy zaobserwować jaka jest rotacja w firmie.Na wejściu jest wszystko ok.Potem jak zaczynasz pracować jesteś nikim.

użytkownik zarejestrowany

Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Grot” Sp. j. poszukuje obecnie pracowników na stanowisko Sprzedawca, Rozbieracz-wykrawacz oraz Garmażer. Jak wygląda praca na tych stanowiskach? Co możecie podpowiedzieć osobom szukającym opinii na temat?

@Maja 27.02.2017, 14:22

Jedna,wielka ,pomyłka.Piszę od serca.

Zebra
użytkownik zarejestrowany

Szukam pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego i słysząc dobre opinie o Grocie myślę o aplikowaniu. Czy jest w chwili obecnej zapotrzebowanie na takiego pracownika? Może jeszcze dowiem się jak przebiega rekrutacja? Na jaką kasę mogę liczyć na wejście?

aaa
@Zebra 23.02.2017, 09:46

Co słysząc???Dobre opinie???

Nunus
użytkownik zarejestrowany

Ja pracuje dla Grota już kilka lat i nie narzekam sobie.

Gosia
@Nunus 13.02.2017, 09:05
Ja pracuje dla Grota już kilka lat i nie narzekam sobie.

To zacznij pracować dla siebie....

W......

A ja uważam iż cała nerwówka na sklepach jest przez to,że nie ma ludzi do pracy,a dlaczego nie ma? Bo jest 500+ to po co pracować lepiej siedzieć w domu i nic nie robić.Takie myślenie ludzi

Kto
@W...... 09.02.2017, 16:43

kadry znów zaczeły swoją prace na zlecenie ?

Życzliwiec

A w zakładzie lepiej. Nie ma Witka. Spokój i cisza. Lidusia święta jak zawsze. Robimy swoje. Do tej pory mieliscie lepiej w sklepach to teraz czas trochę na was. Trzymajcie się To minie jak i nasz aktor Witold.

Załoga sklepu

Racja odkąd pojawił się P. Marek zrobił się jeden wielki zamęt ,sto tysięcy promocji na raz,jakieś śmieszne rankingi między sklepami ,które robią jeden wielki zamęt. Klienci już zaczynają nerwowo reagować na te wszystkie promocje. P. Marek robi wyścig szczurów co do tej pory było stosowane w korporacjach. W tej chwili do pracy chodzi się bez entuzjazmu i chęci. W pracy jest nerwówka i ciągła gonitwa. Nowi pracownicy są na tych samych warunkach co starsi.Dzięki P. Markowi spora część pracowników zastanawia się nad zmianą pracy,bo ile można wytrzymać w takim napięciu i stresie.

jeszcze pracownik

Rzeczywiście to się trzyma kupy, bo podobno tenże Marek zanim przyszedł do Grota rozwalił od środka już kilka firm. Znalazłam bardzo ciekawy artykuł na jakimś forum: http://www.bankier.pl/forum/temat_re-marek-edward-szamatowicz,7482205.html Bardzo ciekawa lektura, podobno to stary wojskowy, który wylatywał wiele razy za mobbing. Wdrażał jakieś programy oszczędnościowe, które zniszczyły takie firmy jak "Madej, Wróbel" czy Beefsan :) Po tym wszystkim pracował na kasie w Biedronce, czy gdzieś tam... Widać, że odzyskał siły i chce rozdupczyć Grota. Ma doskonałe wyniki - jest już na półmetku... Szkoda, bo firma była porządna...

szkodagadać

Niestety ja również się muszę zgodzić. Problemy zaczęły się odkąd zatrudnili Marka, podobno stary wyga z branży mięsnej. Problem w tym, że facet jest totalnie odrealniony. Siedzi i wymyśla jakieś "niby" promocje i dziwne oferty, kładąc przy okazji sprzedaż starych, sprawdzonych i zarabiających rzeczy. Atmosfera pracy i wymagania które zaczęli stawiać są nierealne tak samo jak pan Marek Najlepsze z tego wszystkiego jest to, że odkąd zaczął pracować był na naszym sklepie tylko jeden raz... przez 5 minut.. :( Rzeczywiście jak tak dalej pójdzie to będzie tam wiele miejsc pracy :(

Nowa
użytkownik zarejestrowany

Czy GROT ma jakieś nowe oferty pracy dla sprzedawcy? Najbardziej odpowiada mi Łódź, może ktoś wie? Mam tylko info, że fajnie się tu pracuje no i zarobki?

Kierowniczka
@Małgosia 01.02.2017, 18:39
Witam oczywiście że są oferty na Łódź . Znajdziesz na stronie firmy

Będzie bardzo dużo miejsc pracy u nas jak dalej będzie tak się działo.chyba zależy komuś by zepsuć to co było dobre.Tak ogromnej presji nie było nigdy.Jesteśmy załamane po spotkaniu w firmie.Może czas puknąć się w czoło tam u góry.

Kasia
@Kierowniczka 01.02.2017, 20:29

Niestety zgadzam się z tobą.To smutne

Lucas
użytkownik zarejestrowany

Wiesz co, jeśli chodzi o Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Grot” Sp. j. i jego wyroby to musze Ci wprost powiedzieć, że nie jest tak znów strasznie, bywa czasami gorzej, ale wyroby są nadal pierwszej jakości

Xyz

A po co szukają?I tak tam nikt nie Chce iść do pracy.Żal ..... ściska.

Zosia

A przyprawy mają z trawy.Hi.Hi.

Xyz

Jaką jakością.Tym byle czym co produkują ze starego mięsa z mroźni....

Ludzie nie czytajcie durnych opinii.Pracuję w tej firmie prawie 5lat,nigdy nikt nie zabrał mi premii,nadgodziny są płacone.Jak się przyjmowałam też czytałam negatywne opinie,ale postanowiłam sama się przekonać i nie żałuję.Jak ktoś napisze dobre zdanie o firmie to zaraz są komentarze,że to góra pisze,a negatywne to każdy może napisać,bo anonimowo.Przez takich ludzi dużo osób rezygnuje z podjęcia pracy,a szkoda,bo zawsze warto spróbować i samemu się przekonać nic się nie traci.

Anonimowy

Ale numer!!!!Podobno produkcji wyrobów z beczki Pana Grota nauczył ojciec i dziadek??!!Rodzinna tradycja...Nie ładnie tak kłamać klientów i przypisywać sobie nieswoich technologii.Żenada i duża oznaka płytkości.Jak ktoś się dowie,że przypisuje sobie Pan cudze osiągnięcia to pęknie ze śmiechu..

Krzych
@Anonimowy 25.09.2016, 20:06

Tak to prawda.Pan Grot nie zrobił tych wyrobów i nie nauczył go tego ani ojciec i dziadek.Nie ładnie .Nie ładnie.To się nazywa kłamstwo....

Zosia
@Krzych 26.09.2016, 19:39

Słyszałam o tych ich wyrobach.Kiedyś kupowałam.Były super.Ale dlaczego już nie są....Mam pytanie skoro to nie Pan Grot czy rodzina je zrobili to kto?Tak z ciekawości pytam.

Zły

Nie polecam!

mycha

Trochę tego nie rozumiem. Wszyscy tak narzekacie.. Jak mi nie odpowiada praca i jestem w niej źle traktowany/traktowana to szukam innej, z której będę zadowolony/a. Przypuszczam, że nikt nikogo na siłę nie trzyma.

Pini

Rotacja jest cały czas; na każdym stanowisku. Oferty też są cały czas na stronie www, do tego przez agencje pracy poszukują pracowników.

prawda

No podają tak bo nikt tam nie chce pracować tam. Przepraszam ale nie ma tam takiej kwoty do zarobienia i praca to harówa a wiem co piszę. Nie będę nikogo przekonywać proszę iść spróbować a po 2 tygodniach proszę się jeszcze raz odezwać czy jest faktycznie to 3.500,00 zł. BRUTTO do zarobienia.

Tomek

Będzie kolejna Wędzona, tam też syn zaczął rządzić...

rozczarowana

To źle się orientujesz wcale taka stawka nie jest jak mówisz wypłacają najniższą średnia krajową i każą pracować po 12 godzin na dodatek nie ma mowy o przerwach. Paczkowalnia ma największy przemiał ludzi tam ludzie pracują po góra 2 miesiące a ci co zostają to są zdesperowani. Jeżeli tam nie pracujesz to nie wypowiadaj się. Tam pracodawca robi z pracownikiem co tylko chce. Więc zanim się zaczniesz wypowiadać to się dowiedz Bożenko. Rozczarowana

Krzych

3500 to chyba za trzy miesiące to się zgodzę tam jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie polecam a

Abstra

Szanowna Pani miała okazję Pani nas poznać, a my przedstawić konkretne propozycję pod dany projekt. W Firmie ZPM GROT natomiast wciąż są wybierane od lat te same schematy, które nie wnoszą nic nowego w działalność Firmy.

zasmucony

Ooo, widac, ze kadry zaczely prace i siedza na goworku piszac chwalebne komentarze:) Zatrudnienie na umowe o prace to dzis standard w kazdej z wiekszych firm, chyba ze mowimy o pracy sezonowej i ukraincach, to wtedy faktycznie zatrudnia sie przez agencje pracy. No i wlasciwie poza ta umowa o prace nic wiecej nie ma:-) Brednie o socjalu pisza tu kadrowe zeby zachecac idiotow do przyjscia do pracy. Tak samo na rozmowie kwalfikacyjnej cuda obiecuja. Pozniej jak podpiszesz umowe to dopiero sie dowiadujesz, ze multisport przysluguje Ci po pol roku harowy;-) Premie notorycznie zabierane. Nadgodzin nie wyplacaja, a zeby zrobic swoje musisz je robic. Kase i szkolenia to maja tylko kierownicy i co chwila sa wielbieni. Zwykly pracownik biurowy czy produkcji jest nikim w oczach wlasciciela

Prawdomówny
@zasmucony 24.08.2016, 09:01

Zgadzam się z przedmówcą "zasmucony" to jest czysta prawda ten zakład pracy to jest jedno wielkie dno kłamstwo na kłamstwie kłamstwem popychane. Szczera prawda

Pogoda

Czy tak naprawdę źle się dzieje w tej firmie, że wasi koordynatorzy jeżdżą po konkurencyjnych sklepach mięsnych i zostawiaja wizytowki z namiarami na wasze dane do działu kadr. To jest żenujące co robicie. Jeden wielki wstyd. A uważacie się za taką pożądaną firmę. Tragedia!!!!

Pogoda

Designer

Z naszych dotychczasowych doświadczeń firma Grot jest firmą która cały czas chce iść do przodu i podążać z duchem czasu . Reklama i marketing to z całą pewnością tylko kropla w morzu aktualnych działań w tej firmie. Z naszej strony polecamy współpracę z firmą Grot zarówno w zakresie reklamy jak i marketingu. Łukasz Pawlak Senior Designer w firmie Media4U

ZPM GROT

Aktualne oferty pracy można śledzić na naszej stronie internetowej, gdzie znajdzie Pan/i informacje na temat danego stanowiska. Można też skontaktować się telefonicznie ((42) 230 22 46) i wtedy postaramy się odpowiedzieć na zadane pytania. Dodatkowo zachęcamy do wysyłania CV (rekrutacja otwarta) na adres mailowy rekrutacja@zpmgrot.pl. Dział HR

ZMP GROT

W związku z tym wpisem chcielibyśmy poprosić o trochę profesjonalizmu i rzetelności. Nasz marketing przestawia konkretne wymagania i oczekujemy na propozycje z rożnych źródeł. Wybierana jest najlepsza oferta, która najlepiej odzwierciedla to czego oczekujemy. Wszystko odbywa się na ustalonych wcześniej zasadach i tego się trzymamy. Dziękujemy.

Lalka

Kto to pisze te pozytywne opinie chyba sama p.Jola i sam p.Dominik atmosfera jest nie do wytrzymania

zenek

Chciałam tylko wyrazić swoją opinię na temat tej firmy nigdy w życiu nie pracowałam tak wrednej firmie jak ta cała tak zwana firma to jedno wielkie bagno

zadowolona
@zenek 18.07.2016, 20:05

Zenek ja pracuje w firmie już 2,5 roku i do tej pory nie dało się odczuć tej wredoty jak napisałeś. W każdej firmie może się trafić ktoś kto zajdzie nam za skórę. Ja mam to szczęście, że mam super atmosferę i kierownika.

imi

wchodzisz w kokosa bo tam jesteś ja nie krecę jak odejdziesz bedziesz pisac prawde!

mimi

Widocznie coś kręcisz, ja pracuje w Grocie i mi wypłacają i 50 i setki. Pozdro

Grocik

Jak Firma przedstawia swoje stanowisko co do opini na forum to sprecyzuje nie ma płaconych 50 i 100setek za godz nadliczbowe KŁAMSTWO!!!

zenek

Negatywnie

Kurczak

Kartę sportową na basen i siłownię,można dostać teraz w każdej takiej dużej firmie ale nie zapominajcie że za darmo jej nie macie ,,a co do pracy w grocie jest ciężko i do tego dochodzi czasami stres.Życie to nie bajka trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] by coś mieć i to jest chore,dobrze że mamy wybór i zawsze możemy zrezygnować z takiej pracy jeśli jest nam ciężko ,,

Kasia
@Kurczak 19.05.2016, 23:12

Ciekawe w jakiej z ZM,hi hi,w żadnej.Który człowiek na produkcji ma karty i gdzie.Dobry dowcip.W dużej firmie i owszem ale chyba tylko w banku. A jak zapłacisz 18 zł a zyskasz 100 to jesteś matoł,że nie umiesz liczyć. A tak w ogóle po co się męczysz i zajmujesz miejsca innym którzy chcą pracować. Brak ci odwagi na zmiane?Czy pracujesz w konkurencji i żali ci że nie masz.

MAXSI

Super że firma Grot się rozwija ale tu nie o to chodzi,dla czego macie taki przemiał w sklepach chodzi o pracowników dla czego odchodzą ,odchodzą bo w zależności na jaki sklep trafią i jakich mają kierowników.A nie każdy kierownik nadaje się na to stanowisko,oni myślą ze jak mają lepsze stanowisko to im wszystko wolno i są lepsi od zwykłych pracowników.Przykład sklep w łodzi przy ul Rojna tam jest taki przemiał pracowników a dla czego bo nie dogadują się z kierowniczkami,nad tym trzeba się zastanowić by na sklepach poprawić sytuację by pracownicy nie odchodzili ,,I chodzi o zmiany dwu zmianowa praca jest super ale co to za zmiana środkowa ,cały dzień zrąbany nie można nic załatwić i zaplanować powinniście też z tym, coś zrobić ,,pozdrawiam

M
@MAXSI 15.05.2016, 19:17

Proponuję idz do supermarketu. Wtedy zobaczysz na co narzekasz. Ja to wiem, sama doświadczyłam. Niekorzystna to zmiana na supermarket ale sprobuj, przestaniesz narzekać. Zaczniesz żałować.

misia
@M 16.05.2016, 09:43

ZMIANA ŚRODKOWA TO LAJT nie ważysz nie wykładasz nie sprzątasz idz do marketu tam cię doenią nygusie

Zakład Przetwórstwa Mięsnego GROT

Chcielibyśmy przedstawić nasze stanowisko dotyczące niektórych błędnych i nieprawdziwych informacji podawanych na tym forum. Odnosząc się do wypowiedzi dotyczącej wysokości pensji zasadniczej w naszej firmie dementuje to, iż po okresie próbnym jest to najniższa krajowa. W zależności od stanowiska, doświadczenia i wiedzy kandydata oferowane są różne wysokości wynagrodzenia od min. 2000 zł brutto po okresie próbnym do dużo wyższych, znacznie przekraczających średnią krajową m.in. dla osób z dużym doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami. Jeżeli chodzi o nadgodziny, wszystko wypłacane jest zgodnie z obowiązującymi przepisami, zarówno 50% dodatek, jak i 100% dodatek do wypracowanych godzin nadliczbowych. Od wynagrodzenia odprowadzane są wszystkie obowiązkowe składki. Jeżeli chodzi o dodatkowe benefity pozapłacowe to np. Kartę Medyczną otrzymują wszyscy Pracownicy, których staż pracy wynosi 1 rok, natomiast na Kartę Sportową mogą zapisać się pracownicy i ich najbliżsi po okresie próbnym wynoszącym max. 3 miesiące. Firma prężnie się rozwija, otwieramy nowe sklepy, stąd wynika zapotrzebowanie na nowe osoby zarówno w siedzibie firmy jak i na sklepach. Tylko w ostatnim okresie otworzyliśmy 4 nowe sklepy tj. w Łodzi przy ul. Kongresowej oraz ul. Kurczaki, w Bełchatowie na ul. Wyszyńskiego i w Warszawie ul. Wspólna Droga. Tym samym w siedzibie firmy wzrosło zapotrzebowanie na dodatkowe osoby do działu marketingu czy też do działu IT. W związku z powyższym zachęcamy do nawiązania współpracy z naszą firmą.

Karolina
@Zakład Przetwórstwa Mięsnego GROT 12.05.2016, 09:51

Nie bójcie się,to prawda.Po pierwsze mam dużo wyższą podstawę i wypłacone moje nadgodziny,po drugie po trzech miesiącach pracy dostałam kartę sportową na basen i siłownię i to zarówno dla mnie jak i dla rodziny na korzystnych warunkach,po trzecie nie dowiecie się jak nie przyjdziecie.Zawsze możecie zwolnić się jak nie będzie Wam odpowiadało.Trzeba oczywiście pracować wytrwale ale jest i umowa o pracę i wypłata na czas w poprzedniej pracy ja tego nie miałam.Coraz więcej jest nas nowych i to fajnie,bo nie czuję się tylko ja-nowa.Z tego co wiem to chcą zatrudnić trzeciego informatyka i kogoś dodatkowego do handlu.Wkrótce pozamykają w końcu markety w niedzielę,będzie sporo bezrobotnych i wtedy juz tu może nie być miejsc.

niepolecam

Słuchajcie wszyscy. o jakości pracy w tej firmie, wynagrodzeniu, a w zasadzie jego braku (minimum krajowe) niech świadczy fakt, że ciągle szukają pracowników na te same stanowiska przez 365 dni w roku. Ta rotacja chyba o czymś świadczy

Łukasz

Nie wszystkim się dogodzi. Z większością negatywnych opinii się nie zgadzam. Pracuję w firmie już 3 lata i jest naprawdę ok. Pozdrawiam kolegów i koleżanki:)

Zostaw opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Grot” Sp. j. - Starowa Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Grot” Sp. j.