Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. w Starowa Góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. w Starowa Góra

Maciek.

Wyroby z beczki niegdyś chwaliła i zazdrościła branża mięsna z całej Polski. Dziś produkt bez wyrażnego aromatu liścia laurowego i tradycyjnego wędzenia. Nazwałbym to produkcją masową. Niestety straciły swój dawny smak i aromat. Podsumowując wcześniejsze oryginalne wyroby z beczki były dużo lepsze od dzisiejszej beczki grotowskiej. Pozdrawiam.

Teresa
@Maciek.

To prawda.

Aplikowaliście na Rzeźnik w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot sp.j. i zostaliście zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami dotyczącymi bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firmy. Wasza opinia może okazać się cenną wskazówką dla innych użytkowników.

Blikuś

Na stanowisko Rzeźnik nie potrzeba rozmowy rekrutacyjnej ponieważ na to stanowisko nikt do tej firmy się nie zgłosi. Ludzie się szanują i idą do pracy tam gdzie będą mieli normalną pansję adekwatną do swoich kwalifikacji a nie do Grota...

Julia
@Blikuś

A dasz znać jaka pencja teraz jest możliwa na tym stanowisku? Najniższa krajowa? Czy jednak firma oferuje więcej? Ktoś niżej wspomniał o premii w sumie, nawet z nią słabo wychodzi?

Małgosia

Dzień dobry. Szanowni Państwo, z dużą przykrością stwierdzam, że jakość kiełbasy gospodarza, którą kupiłam w czwartek 24 listopada br., jest daleka od promowanej kilka miesięcy temu :-( Z prototypu pozostały jedynie przyprawy, natomiast wnętrze kiełbasy to cała masa tłuszczu! Skutecznie zniechęciliście mnie do zakupu tego produktu w przyszłości :-(

Julia

I jak z tymi nadgodzinami? Faktycznie nie opłaca sie ich robic, bo zle je rozliczają? Są w takim razie obowiązkowe?

????
@Julia

Firma jedna z nielicznych jest w porządku wobec pracowników.wyplaty na czas, wszystko rozliczone jak należy.polecam pracę w Grocie

Bogdan
@????

A jacy są współpracownicy? Można liczyć na ich pomoc?

Ktosiek
@Julia

Niestety uważam, że Grot jako pracodawca jest b.słaby. Nadgodziny nigdy nie są płatne bo oficjalnie zazwyczaj ich przecież nie ma a jeśli już są płatne to kosztem premi. Tak więc nie da się zarobić na nadgodzinach. Z moich obserwacji wynika, że bardziej pracownikom zależy na wyglądzie i obsłudze sklepu niż samemu właścicielowi. Poco więc się starać i zostawać dłużej. Niech towar stoi i czeka aż może kiedyś jakimś cudem uda się go rozładować. Smutna prawda. Nie polecam.

@Ktosiek

No to skoro im tak zależy to chyba nic nie stoi na przeszkodzie, żeby o ten cały towar jednak zadbać? Choć to prawda no za darmo siedzieć nie będą ale to sądzisz, że na bezpośrednie uwagi od nich nie byłoby reakcji?

@Julia

Nadgodziny nie są obowiązkowe,ale ludzi do pracy niema i niestety trzeba robić.Nikt cię o zdanie nie pyta a sklepu przecież wcześniej nie zamkną. Dlatego chcesz czy nie musisz robić,ale kosztem premii.

Gh
@Karolina

No ale oragnizacja pracy, zapewnienie narzędzi do pracy, odpowiedniej ilości personelu, zareagowanie na zgłaszanie problemy jest po stronie pracodawcy. Jeśli widzisz że pracodawca te tematy zbywa czy też się nimi nie przejmuje to zaczynasz się zastanawiać o co chodzi. Czy warto się angażować.

@Gh

No tak ale być może w tej sytuacji jedna ze stron musi stać się "mądrzejsza" i wyciągnąć w pewnym sensie dosadniej rękę w drugim kierunku? Też do końca nie wiem jak wspólne rozmowy tu wyglądają ale zawsze warto być dobrej myśli, bo raczej z firmy to obie strony biorą korzyść dla siebie?

Inezz

Niestety, od zawsze byłam klientką Grota. Od ok. miesiaca, juz to sie zmieniło. Wczesniej dbano o kliemtele, teraz to porazka. Nie dość ze wołaja dodatkową opłate za rozbicie miesa, to jesli juz sie zdecydujesz zapłacic, i tak nie rozbija bo maszyna juz umyta i to o godz. 16.15 a Grot do 20.00.....Tak jest odkad zmieniło sie kierownictwo sklepu a poprzednie, przesympatyczne dziewczyny, zawsze usmiechniete i pomocne zostały zwolnione na rzecz pań, które robią łaskę ze cie obsłuża....Zreszta można by wymieniac, wiele. Kiedys czyściutko, teraz (usunięte przez administratora) w lodówkach nie poukładane, bałagan na całego tylko sanepidu brak.....Komentarz dotyczy sklepu w Zgierzu przy ul. Długiej....

@Inezz

W sumie to skąd masz pewność, że faktycznie zwolnione zostały? A co jeśli same odeszły i kogoś na szybko wzięli i stąd ten efekt, który opisujesz? :/

@Karolina

Jedna odeszła sama wczesniej, dwie zostały zwolnione. Gdy bym nie wiedziała, nie pisała bym bzdur. Teraz ten sklep to juz nie to samo. Klientów jak na lekarstwo, bo i panie sprzedajace ( oprócz jednej ) jak by za kare tam były.

@Inezz

I nawet sklep swoimi produktami się nie broni?

@Karolina

Jakimi produktami ?? Tym miesem wyschnietym ? Moze tą wedlina, która po dwóch dniach już zalatuje ? Jedynie tatar pozostał nadal super.....szkoda tylko, że go brak. Wcześniej był zawsze, teraz trzeba mieć szczescie...Gdyby nie sklep Rosa, wogóle bym juz tam nie weszła....Aaaa, jeszcze obsługa, ta to juz wymiata. Klienta traktuja jak zło konieczne....Szczególnie jedna, młoda w kucyk czesana...

@Inezz

No ale to czekaj, ta wędlina co ją opisujesz to jak przechowywana niby była, że po takim czasie to się z nią dzieje? Chyba, że oni konserwantów nie używają, no ale to wtedy trzeba się z tym liczyć

Lidka

Bardzo dobrze , że się zwalniają. Niedługo nie będzie miał kto pracować ,ale ludzi się coraz bardziej gnębi psychicznie i fizycznie. Pracy jest bardzo dużo jak tylko się chce pracować,a chętnych jakoś mało. Niedługo dojdzie do tego że będą sklepy zamykać ,bo za te marne grosze i takie traktowanie nikt nie będzie pracował. Jeżeli tak dalej pójdzie to pójdą z torbami . Jeszcze przy tych cenach co mają ,to są najdroższe sklepy w Bełchatowie /opinie klientów/ .Dlatego muszą oszczędzać na pracownikach, bo tak jest najwygodniej.

Lilka
@Lidka

Podobno już zamykają sklepy z powodu braku personelu.

Lidka

Nadgodziny musisz robić jak niema ludzi do pracy, nikt cię o zdanie nie pyta. Firma nie jest stratna ponieważ zabiorą ci premię ,a nadgodziny muszą zapłacić. Tylko pracownik niema zapłacone ,czyli robi za darmo.

lidka

jestem byłą pracownicą sklepu grot w bełchatowie pracowałam sumiennie do końca mojego wypowiedzenia /ja wypowiedziałam umowę o pracę/ i zostałam potraktowana bardzo niesprawiedliwie, ponieważ miałam zabraną premię frekwencyjną 420 zł brutto mimo że cały miesiąc przepracowałam pytałam wcześniej koordynatorki czy będę miała premię powiedziała jak najbardziej przecież pracujesz do końca wypowiedzenia przez prawie 3 lata nie byłam ani dnia na zwolnieniu lekarskim gdyż byłam lojalna wobec pracodawcy a tak mnie potraktowali także nie polecam tej firmy ja może o te 420 zł nie zbiednieje a grot może się wzbogaci nie wspomnę o premii uznaniowej gdzie też grosza nie dostałam i to nie pierwszy raz ponieważ kosztem nadgodzin miałam zabraną premię i to nie tylko ja

@lidka

Cały Grot. Tak tam jest. Brak szacunku dla człowieka. Pracowałem kiedyś dość długo. Ta firma otrzymuje różnego rodzaju nagrody i odznaczenia. W rzeczywistości zasługuje na taką najprawdziwszą nagrodę WIELKIEGO WYZYSKU, BRAKU ZROZUMIENIA I UPODLENUA.

@XXX

No ciekawe... Tego typu nagrody to raczej nie istnieją, nie? Na tę to pewnie solidne dowody musiałyby być?

Anette

Witam,dziś robiłam zakupy w sklepie na ulicy Łanowej w Łodzi, niestety Pani nie była zbyt miła i do tego policzyła mi cały kilogram pasztetu ,a brałam dosłownie kawałeczek. Niestety na paragon zerkłam dopiero w domu . Ku przestrodze zwracajcie uwagę co jest nabijane na kasę.

Kolejka
@Anette

Witam , też miałam taką sytuację w innym sklepie. Panie oddały pieniążki bez żadnego problemu, nie jest tak na każdym paragonie. Zakupy robię kilka razy w tygodniu. Wytłumaczyły ,że przy pośpiechu może się to zdarzyć. Totalnie bez problemowo :)

Niesty forma bardzo rozczarowuje. Obowiazki zmieniają się w zależności od widzimi się przełożonych. Ustalenia pracownik - pracodawca nie są w żaden sposób przestrzegane

Alicja

Oj to słabo, te obowiązki to są na bieżąco wyznaczane, czy jednak jakoś tak wcześniej? Czy to nie powoduje chaosu i ludzie nie wiedzą do końca co danego dnia robią?

Rucjb cbnm

Nadgodziny rzadko masz do odbioru ,a jeśli Ci zapłacą to wyjdziesz źle bo wyliczą tak że nadgodziny będziesz miał za darmo , uciekać z tej firmy jak najszybciej i najdalej

@Rucjb cbnm

Tylko przez te nadgodziny każesz uciekać? Czy jeszcze coś innego jest tam nie tak?

Klient

Byście dali wienczej pieprzu i czosnku do białej kiełbasy nawet jakoś nazwali. Bo to co jest jest bez smaku

zmianowy

Dobrze się pracowało dopóki w Polsce były normalne warunki życia, ale od połowy 2021 roku przez podwyższki nie miałem co tu szukać. Poprosiłem o podwyżkę i usłyszałem, że nie ma kasy , a pracy cały czas przybywa. Pracuję obecnie na rozbiorach wieprzowiny w Niemcach koło Dortmundu i choć nie chciałem wyjechać to przekonał mnie do tego mój koega też z Grota, który wyjechał wcześniej. Dostałem o ponad 7 tysięcy na rękę do pierwszego miesiąca, a praca zdecydowanie lżejsza niż w Polsce i nie na godziny, ale na akord. Normanie można zjechać na kilka dni do domu. Wiem , że mają jeszcze wolne miejsca do pracy bo to duża i poukładana firma i jak by kto chciał skorzystać to piszcie lub dzwońcie do szefa tego działu rozbiorów to jest numer do Niego 49 174 1765898i mówi po Polsku.

Klientką sklepu na Opolczyka jestem od momrntu powstania sklepu. Dziś zostałam mile potraktowana robiąc zakupy na ok. 400, 00 zł,. na stoisku mięsnym. Przeszłam na stoisko z wędlinami i niestety rozczarowałam się, poprosiłam o tatar, chciałam jeszcze kupić szynkę gospodarza, plastetki misternie ułożone, Pani odpowiedziała mi, że nie sprzeda mi tych, które wskazałam bo nie od tej strony zaczyna sprzedaż. Te, które chciała mi sorzedać były przerośnięte tłuszczem w 3/4 plastra. Była niemiła, stwierdziła, że biorąc po kolei plastry od innego niż sobie założyła brzegu, popsuje jej wcześniejsze ułożrnie wedliny. Nie mogłam uwierzyć w to co usłyszałam. Wyszłam z postanowieniem, że już nie zrobię zakupów w tym sklepie.

@Anna

Przykro Nam za zaistniałą sytuację. Personel zostanie odpowiednio przeszkolony z zakresu obsługi. Mam nadzieję, że jednak wróci Pani do naszego sklepu ponownie i podobna sytuacja nigdy się nie powtórzy :)

Małgorzata
@Anna

Czy na pewno chcesz przekreślać firmę przez jedną sytuację? Skoro do tej pory korzystałaś ze sklepu i wszystko było w porządku, to chyba nie ma co się tak złościć. Może pracownik był nowy, albo po prostu miał gorszy dzień. Nie ma się co zrażać, na pewno pracująca tam pani miała swoje powody, by odmówić, takie układanie to też czasochłonne zajęcie.

Pracuję w sklepie juz 12 lat. Wiem że duże znaczenie ma załoga i kierownik bo przewijali się różni ludzie. Teraz mamy od 4 lat super atmoaferę i super wyniki. Aż miło chodzi się do pracy. Polecam wszystkim tulko najpuerw dajcie coś od siebie a potem marudzcie. Polecam każdemu. I fajne są konkursy z nagrodami. Grill elekteyczny bardzo mi się przydał w nagrodę no i miło mi było coś wygrać.

Zofia
@Kasia

A pensje jakie, Kasiu? Da się wyżywić dzieci?

O tym

Tak po nazwisku ?

???

A to dlaczegp ?

@???

Bo to jeden z nieudaczników którzy pracowali w ZM ZBYSZKO

yyy
@XXX

Największym nieudacznikiem to jednak był sam właściciel. A za co chcesz obwiniać technologa ? Każdy produkt i tak musi zaakceptować góra, więc radzę ci wziąć dosyć duży rozpęd i zaj$^^$@ć z dyńki w jakąś twardą ścianę, może pomoże - nie gwarantuje.

@yyy

Dareczku. Przecież Ty nie jesteś i nie będziesz technologiem. Do masarni idź sobie. Tam się będziesz nadawał.

J.k

Smaczne wyroby,wszystko świeże.ludzie mili i wyszkoleni.obsługa na piątkę.Firma bezkonkurencyjna.Nie ma takiej drugiej w Łodzi.

E.S.

Od dłuższego czasu zaopatrujemy się w grocie na Olechowie/ Zakładowa i z przykrością stwierdzam, że mięso wieprzowe zakupione na gulasz- stare, śmierdzące mocno po ugotowaniu- zadam pyt. nasze? Obsługa na dłuższą metę bardzo irytuje tym zachęcaniem i wciskaniem- przytłacza. Jeśli nie będzie reakcji zmienię sklep.

E.S.
@E.S.

Dziękuję bardzo za przejęcie się uwagami dokonanie zmian. Nowa kierowniczka i cały zespół terazsuper

Tym co nie chce się pracować to narzekają.wchodzą na 8 godzin tylko po to żeby (usunięte przez administratora) robotę i wyjść.najlepiej jakby mieli płacone za podpieranie ścian i korzystanie z telefonów.praca jak każda,trzeba tylko coś z siebie dać i będzie widać efekty .

Firma super i porządna,sklepy czyste i towar świeży.garmaż bardzo smaczny.polecam pracę jak i zakupy w Grocie.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. - Starowa Góra

• Jak się pracuje w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 9 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.