Opinie o REMBIS sp. z o.o. w Janikowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy REMBIS sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie REMBIS sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REMBIS sp. z o.o. w Janikowo

zmiany

Zamieniliśmy marzenia o wolności i sprawiedliwości na coś niedobrego, przestaliśmy walczyć, poddając się tym, co po obaleniu "komuny" przez ćwierćwiecze okłamują nas, że musimy oszczędzać, przemilczając, że po to, by im było coraz lepiej. W ostatnim czasie coś się zmieniło zaczęto dobierać się do skóry osobom tzw. nie do ruszenia widać że za pensję 3, 8 tysiaka nie da się widocznie żyć chłop albo zdurniał albo honorem się wyniósł . Kłamią nas i kłamali ten wygrał w toto lotka na samochód, tamtemu kochanka kupiła auto no to już przesada. Najbardziej boli nas to że Ci uczciwi tzw. ludzie są już na emeryturze dosyć już nakradli a firma cierpi przez nich a o tym panie z byłej budowlanki nie ma co ... bo inna bajka , i chodzą dumni po świecie a firma jako tako jest w miarę dobra na rynku wystarczy paru zwolnić i wszyscy nasi przełożeni zaczną ze wstydu rowerami jeżdzić, Kiedyś parkowali auta pod strażą bo wstyd im było rdzę pokazać a teraz to już nic nie można pojąć samochód za 120 tysiaków żeby w garażu stojał.

widze cie
@zmiany

juz kadry sprawdzaja kto tu bredzi o 11.47 kto ma dostęp albo urlop

znawca

a nasi kierownicy nie kradną już a pan jurek uprawia sex ze sprzątaczką wykorzystuje firmę do zapłodnienia potomstwa

Widzę cię

Spawacze dużo nie mają w 8 godzinach od 2,5 tysiaka do 3,5 jak będziesz lody robił kierownikowi kawalerowi dostaniesz tysiąc więcej i chłopaków będziesz podpieprzał,ale nie warto za te pieniądze robić lody, bo oni penisów nie myją oszczędzają na wodzie i na swoim zdrowiu zauważyłeś jakie mają fury

janek84
@Widzę cię

hehehhehe nspokojnie bez lodow sie obedzie :) a potrzebuja ogolnie na chwile obecna, wiesz cos ????/

janek84

jakie zarobki dla spawacza w magu na poczatek i czy potrzebuja ????

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
zaopatrzenie to kpina

jaki stary taki syn podpier - dalanie we krwi maja bioly taki slucha ale jak sie nic innego nie umie to na te 3 patole musza jakos zarobic wiec podpier- dalaja

zaopatrzenie

JEST dobrze, wilk syty i owca cała pieniądze już się odnajdują, tak pracę stracić no nie dobrze się dzieje w firmie a premię i paczki świąteczne z bombonierką to kto weżmie

widze cie

wiadomo kto to pisze

osrabny chodzi bogdan chce się powiesić .. raty bogdan nie ttzaskaj się perfum z swini ci sprzdedam za 2 tysiaki

serwis

komp mi siadł ..... rafałek płytki za 30 oferuje a kosztyją 15 zeta a po zawodoejj szkole okrada firmę, zero dyzuru

gnuj

a ten drugi zaopatrzeniowiec co z nim ...połytki za 15 zł a rafałek za 30 oferuje co firma nbie załaci a garaż raałka rtafał nie podzieiłęs śie przy nas

ben

Jak w filmie (GANG OLSENA) wszyscy wiedzieli kto kradnie ale nie pan i dawał mu wypłaty a debił 3 truskawki spleśniałe mu przyni (usunięte przez administratora) go mać nie miałem 2 tysiaków i robie a te (usunięte przez administratora) kradną

Pączek 2017

Dziwne że ktoś wyżej zobaczył że zaopatrzeniowiec się dorobił z truskawek , z wypłaty nie da się żyć za 4 tysiaki, a samochody i (usunięte przez administratora) kosztują telefon,laptop, kilometrówka nikt tego nie widział wyżej po 25 latach przewodniczący firmy zobaczył ,że pączek z biedronki za złotówkę zaopatrzeniowiec kupił za 50 zł, dziwne to, a na kucyka nie narzekajcie, bo firmę wyciągnie z dołku już widzimy zyski w kupnie, panie w okularach z monterki kierowniku z tej nowej Hondy uważaj i miej się Na Baczności będziesz kolejny wiemy o tobie dużo jesteś dobry do podjebania.

niech jej ziemia lekką jest

sYN kochanki byłego zaszkodził co duzo widzi ludzie z chukiem uciekają ale chłopak nie wie że mama mu dupą robotę wydeptała

gaciowy

Idzie się dorobić w rębisie na złodziejstwie w biurze , kierownicy fuchy trzepia na maksa nie wspomne o trzepoku trzepoł

co nie

Gleba .... robie tutaj i widziałem trochę ale zęby za zło..e..ja zaopatrzeniowca się wżiąść to już porażka chłop brał w łapę na prawo i lewo, a zobacz ile u nas gospodorzy robi i nic nie ma ,temu truskawki obrodzały co nie, DOstał posadę placowego i zachorował dziwne co jak tu żyć opłaty (usunięte przez administratora) samochodziki co nie, się nie opłaca a blachy przychodziły w kosmicznych sumach tak trzeba takich ludzi gn...oić w tego typu firmach

BĘDZIE DOBRZE , KOMURA WCZASY POD GRUSZĄ KAWA ŚNIADANIA , lappop kilometrówka żyć i nie umierać niech ludzie robią na złodzieji uczciwych zza komuny a wrócił zaopatrzeniowiec czy choruje no cóż za 3, 8tysiaka to się nie dażyć w tego typu firmie

walentynka 2017

I CO Stachu krzyczał i co W tego typu firmach dobrze jest i co kierownikom obiecał , żłodziejami się obstawił to niech ma będzie dobrze do przodu stachu to nie komuna pamiętasz jak udyndany syrenką do roboty jeżdziłeś , w stół jebałeś że na kolumnie było Cię słychać stachu kto narobił tych nierobów ,stach myśliszże ktoś obalił firmę zniszczył więcej pomoże nie kradnie na maksa kierowników po siedmiu klasach magistrami to jest kula od nogi te tofiki złdzieje trzepoki wszystko wie co jak było i się śmieje z tego nierobstwaa o wołku to nie wspomnę a ten nowy dyro to tylko (usunięte przez administratora) ci głupoty bo już kradnie

gleba

Żyj teraz z truskawek jak?

robotnik

dociśnijmy pasa niech kierownicy i brygadziści rozbijają się nowymi autami a my zarobimy na nich

będzie dobrze

A MUWILIŚMY DO BYŁEGO DYREKTORA ,,, CHŁOPIE NIE PIJ TAK wódka to nie woda kapuchę umieszsadzić dogóry girą gdzie krzychu pójdziesz, opanój się ,a teraz no proszę krzysztof na wo,mie na sodzie sobie womuje a jak schudł , mało tego o 17 w sobotę trzeżwo chodzi oj krzychuuuu

Zostaw merytoryczną opinię o REMBIS sp. z o.o. - Janikowo

• Jak się pracuje w REMBIS sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy REMBIS sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REMBIS sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REMBIS sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w REMBIS sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REMBIS sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 733 ocen.
  • Przemysłowa 30
    88-160 Janikowo