Opinie o F.H. Tadar w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy F.H. Tadar. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w F.H. Tadar o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H. Tadar w Poznań

Bartek

Czy ktoś pracował w firmie TADAR na stanowisku fotograf produktowy? Prosiłbym o jakąś opinię, często widzę odświeżone ogłoszenie o tym stanowisku

Paulina
@Bartek

A gdzie jest ogłoszenie, podpowiesz? Nie ma tam żadnego info o tym czy mają swój sprzęt fotograficzny?

bartek
@Paulina

ogłoszenie znalazłem na OLX, jest info że mają swój sprzęt natomiast interesuje mnie atmosfera itd..

Ciepłygrzaniec
@bartek

Atmosfera jest boska pozdrawiam

Basia
@Ciepłygrzaniec

Hej! Rozwiniesz?

Ciepłygrzaniec
@Basia

Cześć no mogę powiedzieć krótko przemili pracownicy którzy zawsze pomogą i zrozumiały kierownik

@Ciepłygrzaniec

pomoc faktycznie jest tu taka potrzebna? w czym np., bo to, że jej udzielają to spoko, idzie się od nich czegoś nauczyć w takim razie? obecnie szkolenie jak tu wygląda?

ciepłygrzaniec
@Anna

Kierownik cie pierw oprowadza po magazynie a później wyznaczona osoba przez kierownika szkoli ciebie

@ciepłygrzaniec

o dzięki, kierownictwo w razie czego jest ok i idzie się dogadać? ten starszy pracownik to opiekunem się jakimś staje czy po szkoleniu już na własną rękę się działa? kogo o pomoc czasami można prosić?

ciepłygrzaniec
@Anna

Kierownik jest mega sympatyczna i pomocna osoba zawsze ci doradzi po szkoleniu kilku dniowym normalnie zaczynasz pracę brygadzistą daje ci wzke i śmigasz po magazynie zbierając towar, ludzie też są mega sympatyczni i w kryzysowej sytuacji zawsze doradzają

Z
@Bartek

Brak perspektyw rozwoju i niska stawka

Witold
@Z

Nie uczysz się niczego nowego jak piszesz że nie ma rozwoju? Żadnych dodatkowych szkoleń żeby złapać jakieś kwalifikacje które pomogą w pracy? Nawet jak zawnioskujesz o kurs branżowy to też nie wyślą?

Serniknaciepło

chyba kogoś boli że ma większą normę

@Serniknaciepło

A tak w sumie to jak tu wygląda kwestia norm?

@Anna

im więcej zrobisz tym więcej dostajesz

Pokrywka

Adam daj już spokój, zwolnili Cię przecież, nie siej znowu fermentu :D,

@Pokrywka

I sprawa wyjaśniona

@Serniknaciepło

No tak, tak to już byłoby drugie pytanie. Chodziło mi o wartość przeciętną. Trudno wyrobić?

Paulina

To moze zgłoś to do szefostwa zamiast tutaj? Co ci to dało? Tak rozładowujesz swoją frustrację? :D

Kocham Tadar
@Paulina

Ja tam lubię wszystkich z tadaru tutaj wszyscy się szanują Pozdrawiam

Julia
@Kocham Tadar

Czekaj, nie umiem wyczuc czy to sarkazm czy mówisz serio :P Faktycznie taka dobra atmosfera panuje między pracownikami?

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez F.H. Tadar dla pracy jako Specjalista Ds. E-Commerce są dla was satysfakcjonujące?

Michasia

Ogólnie tak, super atmosfera i zespół.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w F.H. Tadar spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Karp

Gdzie w tym roku firmowa wigilia ?

NOWY

Czy to jest tak duży problem z prawidłowym wyliczeniem wypłat

wuzkomen

z tym pawłem wieczne problemy ciągle coś

LeweSkrzydło
@wuzkomen

Dlaczego tak sądzisz???

@LeweSkrzydło

to prawda też pabla nie lubie zszedł bym z tego wózka i troche pomagał

LeweSkrzydło
@0700

Ja tam Pawła lubię i nie wiem dlaczego tak negatywne zdanie macie na niego

Black

Nie dają pasków wypłat czy chcą coś ukryć czy po prostu komuś się nie chce a pracownik nie ma jak sprawdzić czy jest ok

Dali podwyżki to może teraz zajmą się kulawym konfidentem, który sieje ferment???

Kulawa kariera

Coś za coś jak dali podwyżki to teraz mogą podnieść normy prawda

Zyga

Kulawy konfident ? Któż to taki? Tak wielu sieje tam ferment ze trudno się połapać ????????

Gdyby nie ten kulawy konfident kilka dziewczyn widział byś człowieku podwyżkę jak świnia niebo No chyba że że jesteś zewnętrznym pracownikiem albo zrezygnowałaś z pracy i dlatego cię szlag trafia

Nowy człowiek

Jakie warunki panują w firmie? Czy są jakieś benefiy pozapłacowe? Czy miesięczne zarobki w dziale biurowym/obsługi klienta/magazynie przekraczają 2500 zł czy raczej jest to tylko pobożne życzenie?

Witold
@Nowy człowiek

Obecnie firma szuka pracownika magazynowego. Z benefitów Tadar oferuje premie uznaniowe uzależnione od wydajności w pracy. Jeśli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem, umów się na rozmowę kwalifikacyjną. Wtedy dowiesz się jakie dokładnie warunki finansowe oferuje pracodawca i będziesz mógł zdecydować, czy Ci odpowiadają.

Ktoś

Szczerze odradzam :)

@Nowy człowiek

Odradzam, odradzam i jeszcze raz ODRADZAM. Poczynając od braku szacunku do pracownika poprzez brak podwyżek, zabieranie premii (na która trzeba ostro (usunięte przez administratora) aż do zgniłej atmosfery i wiecznego (usunięte przez administratora) Zimą na hali 7 stopni, przez 8 godzin szło zmarznąć, ogrzewanie jest ale nie włączone bo pracownicy maja się ubrać w czapki i szaliki.. ciepłe posiłki firma dała na ostatni tydzień po mrozie. Kierownik to osobny temat na jakakolwiek opinie mistrz ponizania i mobingu. Omijać szerokim łukiem.

Młody
@Nowy człowiek

Nie zarobisz tyle, bez premii uznaniowej jak zachorujesz masz zaledwie 2200 plus/minus . W okolicy płaca więcej :) . Kary są jak w podstawówce, wez ze sobą dzienniczek ucznia :)

@Młody

O to, to właśnie :)

Czy pracownicy w F.H. Tadar dogadują się między sobą?

Anzy

Oczywiście, zwłaszcza jeżeli chodzi o brak podwyzek, obcinanie premii i inne smaczki tej firmy ;)

Ile osób macie w kadrach i czy nie szukają nowych?

Rekin

Ta firma to jeden wielki cyrk tyle w temacie :)

nikeR
@Rekin

To zmień pracę na taką która ci będzie odpowiadać i nie siej fermentu

Niezadowolony

Czy w końcu będą systematycznie wydawane karty wypłat

Kensi
@Niezadowolony

Nie będzie już żadnych kartek

Marcel

Szkoda, że tak dobry pracodawca musi mieć swojego marudera a może konkurencję?. Tak dobra firma niepokoi inne podmioty?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Haja

Na 3 miesiące

Czy w obrębie jednego działu w F.H. Tadar są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

missy

Tam jest tylko jeden lider

Co jaki okres czasu w F.H. Tadar można ubiegać się o podwyżkę?

Kali

Próbuj co roku ;)

Blady

Najlepiej na początku wynegocjuj taką kasę, żeby przez 2 miesiące nie trzeba było się pytać o podwyżkę. Po tym czasie śmiało staraj się o więcej ;)

@Kali

Ile lat trzeba próbować ?

Jakie wartości są cenione w F.H. Tadar?

Asnok

A co to są wartości ?

@Asnok

No właśnie to jest typową odpowiedź dobrego pracownika Tadaru. Żadne wartości oprócz wartości pieniądza.

StickyFingaz

Skoro szykujesz towar tak jak składasz zdania, to się nie dziwię że być może sobie nie radzisz i własną nieudolność próbujesz zrzucić na innych stosując pomówienia. Jeżeli już kogoś o coś oskarżasz to pamiętaj że jeszcze trzeba to udowodnić. Mam wrażenie, że nie chodzi Tobie o dobro innych tylko o Twoją (usunięte przez administratora) Radzę spojrzeć w lustro i krytycznie sam siebie ocenić czy wszystko co robisz w pracy jest tak bardzo bez zarzutu. Oceniać i osądzać innych jest łatwo gorzej już wychodzi ocena samego siebie ale to już jest domena tchórzy takich jak Ty. Polecam jeszcze podszkolić się języka polskiego jak już chcesz brzmieć wiarygodnie na jakimkolwiek forum gdzie będziesz oczerniać innych ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o F.H. Tadar - Poznań

• Jak się pracuje w F.H. Tadar?

Zobacz opinie na temat firmy F.H. Tadar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.H. Tadar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042